Grycanki nie wrócą do show biznesu. Adam im zabronił

179 reakcji
0
0
179
Podziel się

"Uznał, że lans żony i córek przeszkadza mu w interesach".

Grycanki nie wrócą do show biznesu. Adam im zabronił

Adam Grycan, znany w show biznesie z bycia mężem Marty i ojcem trzech dorodnych córek, nie sprawiał dotąd wrażenia szczególnie stanowczego mężczyzny. Wydawało się raczej, że ulega żonie we wszystkim, a także popiera jej pomysł, by córki zamiast przyłożyć się do nauki, marzyły o karierze celebrytek.

Grycanki szybko przekonały się, jak ulotna jest to kariera. Po tym, gdy wyszło na jaw, że nie są wcale spadkobierczyniami lodowej fortuny Grycanów, a właściciel firmy stanowczo się od nich odciął, porównanie z Kardashiankami straciło sens.

Wkrótce potem wyszło na jaw, że bogactwo, którym chętnie epatowały, jest w większości na kredyt, a Marta ma kłopoty z komornikiem, który miał zlicytować jej zadłużoną kawiarnię. Jej mąż, Adam Grycan w ostatniej chwili zdążył zapożyczyć się u bogatych znajomych i uratować ją od kompromitacji.

Od tamtej pory stracił jednak serce do medialnego lansu żony i córek. Jak donosi Fakt, gdy poinformowały go o swoich planach wielkiego powrotu do show biznesu, nie pozwolił im na to. Musiał być naprawdę zdeterminowany.

Adam stwierdził, że lans żony i córek przeszkadza mu w interesach. Uznał, że potencjalni wspólnicy nie patrzą na niego poważnie - ujawnia informator tabloidu. Jego zdaniem trzeba było więc to ukrócić. Marta kochała być na językach. Gdy czyta stare artykuły na swój temat, w jej oku kręci się łezka. Życie w luksusie bez opowiadania o tym innym już tak nie smakuje.

Podobno jest tak zdesperowana, że zaproponowała nawet mężowi, że będzie chodziła na bankiety sama, bez córek, ale nawet na to się nie zgodził.

179
0
0
0
0
0
0
KOMENTARZE
(179)
Gość
3 lata temu
Matko! Chwalmy Adama pod niebiosa!
Gość
3 lata temu
Mądry Adaś- chwała mu za to ! :)
Gość
3 lata temu
O nie, grycanki na uwiezi! Uwolnic orke!!!
gość
3 lata temu
Trzy lata za pozno, ale nareszcie ! Przecez te kobiety to zywa antyreklama tej firmy !
As.
3 lata temu
Adam, nie rób nam tego :P
Najnowsze komentarze (179)
józek
9 miesięcy temu
Kużwa , co to jest to toto , jakieś przerobione na potwory , czy cóś ?
Gość
rok temu
Boze, niech przepadna w czelusciach piekielnych...te lochy.
gość
3 lata temu
Grycanki to kryptoreklama lodów Grycan. Może teść i robił lody od lat , ale nikt o nim nie słyszał ,wypromowały je właśnie Grycanki swoją osobą. Właśnie po to zostały wprowadzone do gazet i na salony.
Kalina
3 lata temu
Powiem szczerze, ze jakby u mnie w rodzinie ktoś miał fabrykę takich pysznych lodów to byłabym o niebo szersza niż one. Szczególnie czekoladowe i bakaliowe są pycha! A zreszta pani Grycan to całkiem seksowna i atrakcyjna babka. No córki może trochę mniej. Nie maja ładnych buzi jak mama.
gość
3 lata temu
wieloryby do zoo
gość
3 lata temu
BRAWO PROSZE PANA!! TO juz bylo przegięcie...corki za nauke,a zonka za gary.....
gość
3 lata temu
ojejjjj jaka szkoda!!!! Nie mogę w to uwierzyć... już za nimi tęsknię ;)
gość
3 lata temu
Obleśna rodzina.
gość
3 lata temu
,,,,,nareszcie , będzie można odetchnąć od wieprzyc
bleeee
3 lata temu
paszczaki
Gość
3 lata temu
Mam sąsiadkę. Wypisz wymaluj Grycanka te same gabaryty, swiecenie celulitem, bezczelne pokazywanie swojej głupoty. We własnym mniemaniu ma kobiece kształty, jest inteligentna i seksowna w oczach ootoczenia to rozlane, krzykliwe i tandetne b****o.
gość
3 lata temu
Uffff prosiaczki udupione.......
Gość
3 lata temu
Wstrętne utuczone świnie!!! Do chlewa z nimi!!! Albo od razu do rzeźni!
Gość
3 lata temu
Szkoda. Fajne świnki...
...
Następna strona