Trwa ładowanie...
Przejdź na

Terlikowska: "GODNOŚĆ KOBIETY ZOSTAŁA ABORTOWANA! Prawa kobiet, czyli jakie prawa?"

1086
Podziel się:

Żona Tomasza wyśmiewa setki tysięcy Polek sprzeciwiających się całkowitemu zakazowi przerywania ciąży. Jak twierdzi, wszystkie one... cierpią na "syndrom aborcyjny".

Terlikowska: "GODNOŚĆ KOBIETY ZOSTAŁA ABORTOWANA! Prawa kobiet, czyli jakie prawa?"
bEUsHWol

Od kilku tygodni trwa w Polsce ożywiona dyskusja na temat zaostrzenia tzw. ustawy aborcyjnej i wprowadzenia całkowitego zakazu przerywania ciąży. Autorzy obywatelskiego projektu domagają się nie tylko uniemożliwienia przeprowadzania aborcji - nawet, gdy ciąża pochodzi z gwałtu lub kazirodztwa czy zagraża życiu i zdrowiu kobiety - ale i pięciu lat więzienia dla każdego, kto przyczyni się do "śmierci dziecka poczętego".

Lekarze nie mają wątpliwości - wprowadzenie tak restrykcyjnego prawa wiązać będzie się z poważnymi konsekwencjami: całkowitym zakazem in vitro, diagnostyki prenatalnej i leczenia prenatalnego, a także realnym zagrożeniem zdrowia i życia setek tysięcy Polek. Każda interwencja medyczna, podjęta przez lekarza w stosunku do ciężarnej, która zakończy się przerwaniem ciąży, będzie mogła zostać objęta prokuratorskim śledztwem…

Obywatelski projekt ustawy, nazywany przez jego przeciwników barbarzyńskim, skierowany został do prac w komisji sejmowej. Taki obrót sprawy najbardziej cieszy chyba Tomasza i Małgorzatę Terlikowskich, dla których obsesja na punkcie życia seksualnego obcych ludzi stała się sposobem na życie. Tomasz, fan rodzenia dzieci przez zgwałcone dzieci, skrytykował już felieton Marty Kaczyńskiej dla wSieci - córka Marii Kaczyńskiej zaapelowała o nie zaostrzanie ustawy aborcyjnej, a propozycje zmian określiła mianem "okrucieństwa", co oczywiście nie spodobało się prawicowemu publicyście. Zobacz: "Dlaczego Kaczyńska chce, by W PROCEDURZE ZABIJANIA DZIECI uczestniczyli duchowni? To próba ubabrania księży w krew niewinnych!"

bEUsHWon

Teraz głos w sprawie ponownie zabrała niemniej fanatyczna żona Tomka. Małgorzata Terlikowska w nowym felietonie dla Telewizji Republika wyśmiewa setki tysięcy Polek sprzeciwiających się całkowitemu zakazowi przerywania ciąży. Jak twierdzi, wszystkie one... cierpią na "syndrom aborcyjny", a "prawa kobiet" nie istnieją, bo główną powinnością kobiety jest rodzenie i wychowywanie dzieci:

Obserwuję ostatnią histerię kobiet, te wszystkie "czarne protesty" i dla mnie to jest już wystarczający dowód istnienia syndromu aborcyjnego. Krzyk, złość na ludzi inaczej myślących, agresja - to elementy charakterystyczne właśnie dla tego zjawiska. Dziś widoczne jak na dłoni. Tylu wykrzywionych w gniewie twarzy kobiet dawno nie widziałam. To podobno ze złości i wkurzenia, że prawa kobiet są dziś gwałcone. Prawa kobiet, czyli jakie prawa? Konkretnie prawo do zabicia własnego dziecka. Bo to o to chodzi. Nie opowiadajcie, drogie panie, że chodzi wam o jakiś wybór, o jakieś wartości. Tam, gdzie już rozwija się ludzkie życie, wyboru już nie ma. Jest prawo do życia dla tego dziecka - grzmi Terlikowska i dodaje, że "godność kobiety" może być rozumiana jedynie przez pryzmat bycia żoną i matką. Niestety, została "abortowana"…

Tyle ostatnio słów padło na temat odzyskiwania godności przez kobiety. Słusznie. Tę godność trzeba odzyskać, bo została nam zabrana przez aborcyjną mentalność. Została abortowana. Tak jak to małe, bezbronne dziecko. Możemy więc się obrażać na rzeczywistość, możemy pomstować, ale nie da rady zagłuszyć czy zakrzyczeć jednego prostego faktu: kobiecość wiążę się z dawaniem życia. Z rodzeniem. (...) Bóg tak stworzył świat, że ten przywilej dał tylko nam, kobietom. To w naszych ciałach jest miejsce dla drugiego człowieka. To pod naszym sercem dziecko rośnie i się rozwija. To my je wydajemy na świat. I to jest właśnie istota godności kobiety. Nie jest nią na pewno walka o zabijanie dzieci. Jeśli więc mamy przed sobą jakieś zadanie, to jest to walka o przywrócenie kobietom ich godności, ich kobiecości.

A co z "godnością" kobiet, które nie mogą mieć dzieci?

bEUsHWot
Zobacz także: Profesor Płatek o Terlikowskiej
bEUsHWou
Zobacz także: Zobacz tez:
bEUsHWoO
KOMENTARZE
(1086)
gość
5 lata temu
Do psychiatryka z nią!
gość
5 lata temu
Takie świry są wszędzie... gorzej jak rządzą... Tak jak u nas.
gość
5 lata temu
TY nie masz za grosz godności dla kobiet i ich wyboru macioro. Może ty swoją żałosną wartość mierzysz w ilości zrobienia z siebie worka na spermę ale my NIE
bEUsHWoP
gość
5 lata temu
LUDZIE WYJDZMY NA ULICĘ,szykuje nam się powrót do średniowiecza!
gość
5 lata temu
Fotoszop .... bo terlikowska to terlik w peruce.
Najnowsze komentarze (1086)
Gość
5 lata temu
Ona jest obłąkana tak samo jak jej mąż...
gość
5 lata temu
kobieto zamiast wypowiadać się publicznie na tematy o których nie masz pojęcia do domu i do ściery. poglądy pani terlikowskiej to jakaś paranoja.
gość
5 lata temu
Ona plodzi dzieci z wlasnym bratem,bo przeciez widac podobienstwo wiec lepiej niech sie nie wypowiada,sa oboje obrzydliwi i chyba zboczeni lagodnie mowiac
gość
5 lata temu
Pani Małgorzato co ma jedno do drugiego. Czy ja pani narzucam ile ma pani mieć dzieci. Nie. Niech pani nie narzuca swojego zdania innym. Nie ma pani do tego podstaw ani wiedzy. Nikt nie kwestionuje roli kobiety jako matki. Mówienie jednak, że jedyną powinnością kobiety jest bycie żoną i matką jest dużą przesadą. Kobieta to przede wszystkim człowiek, który powinien mieć prawo o samodecydowaniu o sobie.
rudas
5 lata temu
zianie chamstwem i nienawiścią na jakichkolwiek ludzi co bronią prawo do życia tych co sie sami bronić nie mogą... ... ściera się na forum skrajność i skrajność. Wy tu krzyczycie żeby podrzynać gardziołka płodów , a oni żeby nie. i która ze stron tu lepsza? ten co więcej wulgaryzmów w wypowiedź włoży... ? temat za trudny by był czarno-biały. Ale czy naprawdę się chcesz podpisać 'rękami i nogami" pod zabijaniem ludzi bo komuś będzie dzięki temu się wygodniej żyło? Takie dziecko w środku jest przede wszystkim TWOJE, A NIE KOGOKOLWIEK INNEGO. Każdy ma jakiś swój pomysł na widzenie świata i niepotrzebnie się podnieca krytykowaniem cudzej wizji ponad miarę... czasem zamiast szczekać warto dłużej pomyśleć.
gość
5 lata temu
Terlikowska zabraniam ci mówienia w moim imieniu! Przez ciebie świat się z nas Polek śmieje. Narodziłaś dzieci to się nimi zajmij, a nie do telewizji się pchasz..
gość
5 lata temu
Dupo dajka co to z mężem pieprzą się jak króliki i cały czas przed nim nogi rozstawia. Jak będzie mieć 15 dzieci to dalej zamiast dziećmi będzie się bzykaniem zajmować, a dzieci będą latać samopas.
gość
5 lata temu
Jak w to wierzysz, to tak rób,ale odczep się od innych, ok?
bEUsHWoH
gość
5 lata temu
Terlik zdejm tą perukę
JA
5 lata temu
Terlikowscy - dwa wsioki z sianem w butach. Co za ciemnogrów do potęgi n
wujek
5 lata temu
a ty jesteś kobietą czyżby śmiechu warte ubezwłasnowolniona baba bez własnego zdania
asia
5 lata temu
terlikowscy chcą aby państwo płaciło im za każdy odbyty stosunek
gość
5 lata temu
g****a baba
gość
5 lata temu
obleśny wór na spermę
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEUsHWpA
bEUsHWpB
bEUsHWpC
bEUsHWpD
bEUsHWpE
bEUsHWpj