Trwa ładowanie...
Przejdź na

Chazan: "Osoby o poglądach lewicowych częściej mają problemy z zajściem w ciążę!"

657
Podziel się:

Bezwzględny ginekolog pojawił się na konferencji o niepłodności organizowanej przez Uniwersytet Medyczny w Poznaniu. Oczywiście w roli eksperta...

Chazan: "Osoby o poglądach lewicowych częściej mają problemy z zajściem w ciążę!"

Profesor Bogdan Chazan przez lata zarabiał na przeprowadzaniu zabiegów przerywania ciąży. Według relacji jego licznych byłych pacjentek wobec kobiet, które mu nie płaciły, miał nieco inne, "biblijne" standardy. Uważał na przykład, że powinny rodzić w bólu, bo to kara za ich grzech pierworodny... Zobacz: Kolejne pacjentki Chazana ujawniają: "Mdlałam i wymiotowałam z wycieńczenia! NIE DAŁ ZNIECZULENIA mówiąc o grzechu pierworodnym!"

Od kilku lat ginekolog uważa, że już całkiem się nawrócił i wspierany przez "środowiska pro-life" stał się głównym przeciwnikiem aborcji. Uważa też, że lepiej "dmuchać na zimne" i w ogóle nie mówić rodzicom o nieodwracalnych uszkodzeniach płodu, żeby nawet nie rozważali przerwania ciąży. Zobacz: Chazan: "Obowiązkiem lekarza jest poinformowanie rodziców o chorobie dziecka?! To kuriozalne!"

Ostatnio Chazan znów miał okazję podzielenia się swoimi poglądami z innymi lekarzami podczas sympozjum "Profilaktyka, rozpoznanie przyczyn i leczenie niepłodności", zorganizowanego w Wielkopolskim Urzędzie Wojewódzkim we współpracy z Katedrą i Kliniką Neonatologii Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Lekarz przekonywał tam studentów, że jednym z czynników wpływających na płodność są... poglądy polityczne.

Osoby o poglądach lewicowych częściej mają problemy z zajściem w ciążę, a przyczyną zaburzeń płodności jest przesadna dbałość o szczupłą sylwetkę - ogłosił.

Jego wypowiedź nie spodobała się studentom z Uniwersytetu Medycznego, którzy uważają, że były wyrazem jego prywatnych przekonań, a nie wiedzą naukową.

Nie miały one żadnej naukowej wartości - Głos Wielkopolski cytuje przyszłych lekarzy. Tezy wygłaszane przez profesora Chazana nie były poparte badaniami, profesor nie podawał źródeł informacji.

Od kilku dni zbierane są podpisy pod petycją w celu odebrania Chazanowi prawa do wykonywania zawodu lekarza. Zobacz: Kobiety chcą odebrać Chazanowi prawo do wykonywania zawodu! "Szykanował pacjentki!"

Zobacz także: Mariusz Dzierżawski u Jacka Gądka: projekt "Stop aborcji" wróci do Sejmu
Zobacz także: Zobacz też:
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(657)
gość
6 lat temu
jesteś złym człowiekiem Chazan
Gość
6 lat temu
Schowaj się gdzieś i nie odzywaj. Niby wykształcony człowiek...
Gość
6 lat temu
brak slow
Gość
6 lat temu
W ten sposob udowodnil, ze nadaje sie tylko do zakladu zamknietego dla oblakanych
gość
6 lat temu
Genialna teroria. Normalnie NOBEL HA ha ha Człowieku skoro aborcja to m**d, to ty jesteś masowym mordercą. Może warto zamknąc pysk?
Najnowsze komentarze (657)
gość
5 lata temu
Terlikowcy też mieli problem z zajście w ciąże i co ? poglądy lewicowe oni nie maja o o szczuplej sylwetce pani Terlikowska może tylko pomarzyć.
Gość
6 lat temu
To jest dla mnie niezdiagnozowany psychopata ktory robi krzywde kobieta w zaleznosci od fady swojej psychozy.Niech sie leczy d***l
gość
6 lat temu
~Tak wygląda Wujek Samo Zło- szkoda komentarzy dla tego fałszywca z piekła rodem.
gość
6 lat temu
za tę liczbę skrobanek, którą wykonał, nie powinien się wypowiadać publicznie, bo morale ma żadne, a raczej zbrodnicze
gość
6 lat temu
WSTYD p. Chazan!!!!!!!!
gość
6 lat temu
ale p*****l
gość
6 lat temu
Wstrętny człowiek, czy na pewno CZLOWIEK/???????
gość
6 lat temu
pANIE Z MAŁEJ BO PAN JEST MALUCZKI chazan a jaką legitymacje miełes.
gość
6 lat temu
Przestańcie przytaczać brednie tego starego zboczeńca i sadysty. Niech zdechnie w zapomnieniu!
gość
6 lat temu
I****a, czy co? Od kiedy to poglady mają wpływ na płodność? Lecz się stary komunistyczny skrobako, bo r****k ci całkiem mózg zlasował!
gość
6 lat temu
To jest człowiek który nie ma watpliwośći... niebzepieczny szaleniec
gość
6 lat temu
ten h.nie powinien byc lekarzem.konowal pieredolony
gość
6 lat temu
Pan Bóg ma doprawdy nieskończoną dobroć i cierpliwość, że akceptuje takich ludzi. To się nazywa szansa na poprawę?
gość
6 lat temu
twarz tego człowieka wyraza wszystko widać ze jest bez skrupułów ze może wszystko zrobić zycie i jego postepowanie wyrylo mu to na twarzy
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie