Trwa ładowanie...
Przejdź na
Baby
|

Aspirująca polityczka Caitlyn Jenner chce przenieść bezdomnych na "duże otwarte pola". "NIE MOŻEMY MIEĆ TEGO NA NASZYCH ULICACH"

257
Podziel się:

Caitlyn Jenner udzieliła kontrowersyjnego wywiadu, w którym wyznała, jak jej zdaniem władze Kalifornii powinny postępować z osobami w kryzysie bezdomności. "Musimy to posprzątać" - przekonywała.

Aspirująca polityczka Caitlyn Jenner chce przenieść bezdomnych na "duże otwarte pola". "NIE MOŻEMY MIEĆ TEGO NA NASZYCH ULICACH"
Aspirująca polityczka Caitlyn Jenner chce przenieść bezdomnych na "duże otwarte pola" (East News)
bEDZKvgB

Caitlyn Jenner odnalazła niedawno nowe powołanie i publicznie deklaruje, że zamierza na poważnie zająć się polityką. Celebrytka, której poglądy niewiele różnią się od tych, które prezentuje Donald Trump, straszy nawet, że będzie kandydować na stanowisko gubernatora Kalifornii. Zaczęła już gościć w mediach i dzielić się swoimi kontrowersyjnymi pomysłami na rozwiązanie problemów stanu. Jenner zdradziła, min. co zrobiłaby z osobami w kryzysie bezdomności.

W rozmowie z siecią telewizyjną KRON 4 gwiazda wyznała, że "przeniosłaby" 60 tysięcy bezdomnych mieszkańców Kalifornii na "duże, otwarte pola”. Jenner powiedziała, że ​​chce usunąć bezdomnych z ulic przez znalezienie "otwartego terenu", na którym mogliby rozbić namioty. Zaznaczyła też, że jej zdaniem osoby w kryzysie bezdomności niszczą miasto.

bEDZKvgD

Plaża Venice jest zniszczona. Niszczą Venice Beach. Niszczą wszystkie tamtejsze firmy. Musimy to posprzątać. Musimy zapewnić miejsce tym ludziom, niezależnie od tego, czy jest to otwarte pole w jakimś miejscu, czy jakiś zakład dla weteranów, gdzie znajdują się duże otwarte pola - dodała zupełnie nie precyzując, jakby miał wyglądać taki "proces relokacji".

Zobacz także: Nie tylko Elliot Page. Osoby transpłciowe w show-biznesie

Caitlyn mówiła też w wywiadzie, że bezdomni są odpowiedzialni za wzrost niektórych rodzajów przestępstw.

bEDZKvgJ

Nie możemy mieć tego na naszych ulicach - dodała.

Co więcej, celebrytka zapowiedziała, że ​​będzie opowiadać się za zaostrzeniem przepisów imigracyjnych i budową muru na granicy z Meksykiem.

Jako gubernator dokończyłabym budowę muru na terenie stanowym. Myślę, że potrzebujemy kontrolowanej imigracji w tym stanie. Musimy znać ludzi, którzy przyjeżdżają do tego stanu - stwierdziła.

Myślicie, że uda się jej wygrać wybory?

bEDZKvgK

Pudelek ma już własną grupę na Facebooku! Masz ciekawy donos? Dołącz do PUDELKOWEJ społeczności i podziel się nim!

bEDZKvgL
bEDZKvhe
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(257)
Lol
3 miesiące temu
Nie wiem jak to skomentować
Yyy
3 miesiące temu
W Chicago pełno bezdomnych Polaków i to Meksykance im pomagaja. Ludzie zamiast wziąć się za prace wola żyć na ulicy i nie to wcale nie są alkoholicy. Ale pełne ulice naszych rodaków w Chcicago
!!!!!
3 miesiące temu
On siedzieć powinien człowieka zabił
bEDZKvhf
321
3 miesiące temu
Wygląda coraz gorzej
Wandzia
3 miesiące temu
W kalifornii jest masakra z nimi
Najnowsze komentarze (257)
gość2020
3 miesiące temu
Z ULIC ZDECYDOWANIE POWINNO SIĘ USUWAĆ TAKICH DZIWAKÓW Z TAKIMI SKRAJNYMI POGLĄDAMI.
Beata
3 miesiące temu
Starość nie jest estetyczna
Asia
3 miesiące temu
To prawda venice wygląda tragicznie ,namioty na plaży i wzdłuż plaży, śmierdzi, można wdepnac w ludzkie kupy, muchy nad tym wszystkim i restauracje wypełnione turystami obojętnie lub z obrzydzeniem na to patrzacych popijając drinka i jedzą. Obiad KOSZMAR
Ola
3 miesiące temu
Jestem w Santa Monika to co dzieje to jakiś koszmar mają namioty rozstawione na plaży pod palmami gdybym mogła to wystawiła zdjęcia
DOROTA
3 miesiące temu
Przede wszystkim to coś co się wypowiada nie jest kobietą tylko chłopem i ofiarą skalpela .Szkoda ,że zapomniałeś ,że trędowatych spychano na odludzia .A ja sobie myślę ,że tacy jak ty powinni być odosobnieni .
Ona
3 miesiące temu
Kto był w LA to wie ze maja tam prawdziwa plagę bezdomności. Plaże, parki, ulice strach isc na spacer, nie ma gdzie usiąść i odpocząć. Nie dziwie sie ze inni mieszkańcy chcieliby cos z tym zrobic. Duża cześć to alkoholicy i narkomanii choć spory wkład ma tutaj brak opieki dla osób chorych psychicznie w USA, takie osoby najczęściej ładują na ulicy i pozostawione bez pomocy/opieki tez stwarzają zagrożenie dla innych.
Leniwy książę
3 miesiące temu
Ręce opadają: przedstawicielka mniejszości hejtuje i brzydzi się innej mniejszości. To są ludzie, pani Jenner. Zapomniała Pani jak to jest być nieakceptowanym? Pani to doskonale zna.
Adam
3 miesiące temu
No i ma racje. A ci co na nia hejtuja niech sobie zabiora choc jednego z ulicy do siebie do domu, albo pod dom.
bEDZKvgX
sfs
3 miesiące temu
Pewnie, bo łatwiej zamykać ludzi w gettach, niż rozwiązać w końcu problem narkotykowy w USA...
Lucek Perek
3 miesiące temu
Ja jestem za tym, żeby takie coś jak to aspirujące politycznie dziwadło wysyłać na bezludne wyspy. To jest nieludzkie aby normalnych ludzi zmuszać do oglądania takiego straszydła na codzień. Powinno się prawem zakazać pojawianie się na ulicach, a za pojawienie się za dnia powinni się do tego strzelać.
Masakra
3 miesiące temu
„Polityczka” ?! Czy u was ludzie po przedszkolu piszą te newsy?
gość
3 miesiące temu
to jest skutek wcześniejszych decyzji, kapitalizm gdzie na 1 miejscu jest pieniądz, redukcja etatów zamykanie firm, przenoszenie produkcji gdzie taniej , rozwastwienie społeczne i tak można by wymieniać
MatkaPolka
3 miesiące temu
Matko Bosko. Mam się raczej za osobę tolerancyjną, ale mam problem, gdy mężczyzna, który znaczną część dorosłego życia spędził z parze z kobietą + wychował z nią 5 dzieci, w tym dwoje swoich biologicznych, nagle zmienia płeć i teraz jest świadomą siebie kobietą. Dla mnie, chociaż to może być niesprawiedliwe, to po prostu sposób na lans, a nie realna potrzeba.
megg
3 miesiące temu
Bezdomność w LA to ogromny problem. Jednak "wywiezienie" bezdomnych do obozów (w szczerym polu) absolutnie go nie rozwiąże!!! Venice Beach to jest wierzchołek góry lodowej. Poczytajcie o Skid Row...
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEDZKvhQ
bEDZKvhR
bEDZKvhS
bEDZKvhT
bEDZKvhU
bEDZKvhz