Trwa ładowanie...
Kokosimo
Kokosimo
|

Awantury, oszustwa i latające stoły. Oto najbardziej NIEUDANE "Kuchenne rewolucje" (ZDJĘCIA)

81
Podziel się:
81
Podziel się:

"Kuchenne rewolucje" to prawdziwy fenomen polskiej telewizji, co bez wątpienia jest zasługą charyzmatycznej Magdy Gessler. Najbardziej w pamięć zapadły jednak te odcinki show, które nie skończyły się happy endem.

1
 / 8
Awantury, oszustwa i latające stoły. Oto najbardziej NIEUDANE "Kuchenne rewolucje" (ZDJĘCIA)
Awantury, oszustwa i latające stoły. Oto najbardziej NIEUDANE "Kuchenne rewolucje" (ZDJĘCIA)
Najbardziej nieudane "Kuchenne rewolucje" (AKPA, Player)
0
0

Magda Gessler już od 13 lat jeździ po Polsce, aby pomagać upadającym lokalom i podnosić jakość serwowanych usług. Metody Magdy często budzą kontrowersje. Kolorowy ptak naszego rodzimego show biznesu uwielbia rzucać talerzami, demolować lokale i obrzucać uczestników show soczystymi epitetami. Widzom wciąż jednak nie nudzi się sprawdzony format na podstawie brytyjskiego "Kitchen Nightmare", dlatego "Kuchenne Rewolucje" doczekały się już 26 (!) sezonów, a kolejny już jest w produkcji.

O ile w większości przypadków właścicielom z pomocą kulinarnej celebrytki udaje się wyjść na prostą, to zdarzają się i przypadki, gdy rewolucja nie przynosi oczekiwanych efektów. Po degustacji, wprowadzeniu nowych porządków, zmianie menu i wystroju w niektórych lokalach wciąż wieje grozą. Wtedy "kreatorka smaku i stylu" nie ma żadnych oporów, by wygarnąć właścicielom wszystkie niedostatki przed kamerą i niejednokrotnie obrzucić kogoś jedzeniem. Bywało, że ci bardziej krnąbrni restauratorzy z premedytacją szli z Gessler na noże, na własne życzenie skazując swoje knajpy na porażkę. I właśnie takie odcinki najbardziej zapadły miłośnikom "Kuchennych..." w pamięć.

Specjalnie dla Was zebraliśmy w naszej galerii najbardziej nieudane "rewolucje". Która była największą katastrofą?

2
 / 8
Le Papillon Noir/ Der Schwarze Schmetterling

Le Papillon Noir (czyli Czarny Motyl) to niewątpliwie jeden z najbardziej kultowych odcinków "Kuchennych rewolucji". Zadbała już o to właścicielka katowickiego lokalu, Justyna, która przez cały czas "strzelała fochy", a na krytykę Gessler reagowała histerycznym śmiechem. Po kolejnej z utarczek słownych z Magdą kobieta sama przyznała, że zgłosiła się do show tylko dla reklamy i poprosiła zszokowaną celebrytkę, by opuściła jej lokal i "zamknęła drzwi z drugiej strony". Do rewolucji ostatecznie nie doszło, a po powrocie do Katowic po kilku tygodniach w celu skontrolowania sytuacji Gessler zastała zamknięty na cztery spusty lokal.

3
 / 8
Matalmara/Willa pod Złotym Ziemniakiem

Restauracja Matalmara i jej właściciele byli bohaterami szóstego sezonu show. Pełna dobrych chęci "kreatorka smaku i stylu" odmieniła wystrój na bardziej elegancki i wprowadziła do menu dania na bazie ziemniaka. Po powrocie stwierdziła, że jedzenie jest "straszne jak za komuny na dworcu", a dekoracja została zmieniona. Magdzie to się nie spodobało, dlatego po zjedzeniu kolacji oświadczyła, że "jest to jakiś koszmar i ona się pod tym nie podpisuje". Skończyło się pozwem sądowym, w którym właściciele oskarżyli Magdę o zniesławienie.

4
 / 8
Ania z Zielonego Wzgórza/Don Kichot

Trudno zapomnieć ekscentryczną Annę, która próbowała zawładnąć restauracją "Ania z Zielonego Wzgórza" dzierżawioną przez wycofanego pana Bogdana. Postawa kobiety doprowadziła Gessler na skraj wytrzymałości i wywołała kilka pamiętnych wymian zdań w obecności kamer. Magda podjęła wówczas decyzję, że znajdujący się w Tarnowskich Górach lokal powinien zmienić nazwę na "Don Kichot" i serwować gościom dania kuchni hiszpańskiej. Gdy eksperyment okazał się fiaskiem, właścicielka postanowiła bezceremonialnie pozbyć się pana Bogdana i wymienić zamki w drzwiach. Ostatecznie knajpa splajtowała.

5
 / 8
Magistrat

W siódmym sezonie "Kuchennych rewolucji" Gessler przybyła do Hrubieszowa, gdzie ściągnęły ją właścicielki restauracji "Magistrat". Za radą gwiazdy kobiety zgodziły się, by w ich lokalu serwowano ręcznie robione pierogi. Po powrocie na miejsce zastała hamburgery, kebab, pizzę i zapiekanki. To kompletnie wyprowadziło Magdę z równowagi.

Moja karta Magdy Gessler przy fast foodach jest jak w pysk! Po rewolucji, drogie panie - stwierdziła, przewracając z impetem stół zastawiony daniami.

6
 / 8
Polski smak/Bar Urlop

Właściciel restauracji "Polski smak" w Katowicach otworzył swój lokal za radą psychiatry, by w ten sposób uporać się z uzależnieniem od hazardu. Na miejscu Magda zastała nieświeże potrawy i arogancką szefową kuchni, która dominowała nad szefem. Zgodnie z ideą restauratorki, nazwę zmieniono na "Bar Urlop", a w menu znalazły się dania z całego świata. Niestety, po powrocie wyszło na jaw, że właściciel ma predyspozycje do zakłamywania rzeczywistości: mimo złożonej Gessler obietnicy, nie zorganizował "tygodnia kuchni hiszpańskiej", a sprawujący pieczę nad gotowaniem kucharz został po cichu odesłany przez szefa z kwitkiem.

To, co pan wyprawia, jest żenujące. Pan łże, pan jest niewiarygodny. Wszyscy się boją, wszyscy kłamią. Ja w tym udziału brać nie będę! - stwierdziła, opuszczając lokal.

7
 / 8
Szafran/Wałkowane

Restauracja "Szafran" w swojej ofercie miała dania kuchni włoskiej. Jak się okazało po wnikliwym wywiadzie Magdy, właścicielki wiązała niejasna sytuacja prawna. Wyszło na jaw, że nie mają zawiązanej spółki. Konflikt między nimi zaognił się, gdy do akcji wszedł także mąż jednej z nich. Po interwencji Gessler udało się doprowadzić do podpisania umowy, ale nie pomogło to restauracji. Niestety, wysiłki gwiazdy na niewiele się zdały i serwowane przez knajpę dania okazały się praktycznie niejadalne. W rezultacie łódzki lokal nie dotrwał nawet do emisji odcinka w telewizji.

8
 / 8
Tasty/Szynk pod cycokiem

W Piekarach Śląskich Magda znowu pozwoliła sobie na wywrócenie zastawionego jedzeniem stołu. Tym razem restauratorkę wyprowadził z równowagi przeciągający się w nieskończoność czas oczekiwania. Kolejnego dnia gwieździe w końcu dane było posmakować kuchni niejakiego Tomka. Niestety, zaoferowane jej dania, delikatnie mówiąc, nie przypadły jej do gustu. Co gorsza, kuchnia okazała się być "brudna jak w chlewie". Finałowego dnia, na krótko przed kolacją, Gessler zastała w kuchni jednego pracownika, który próbował gotować warzywa na… przenośnej kuchence elektrycznej. Rewolucja zakończyła się fiaskiem, a knajpa została zamknięta na cztery spusty jeszcze przed powrotem Gessler na kontrolę.

KOMENTARZE
(81)
Monia
11 miesięcy temu
O tak,pierwsze miejsce zdecydowanie należy się pani od motyla
Nicki
11 miesięcy temu
A gdzie ta właścicielka z Kielc, która dała przeterminowaną białą kiełbasę Gesslerowej ?
joł
11 miesięcy temu
Hmm, ja pamiętam odcinek o jakiejś burgerowni, jesz burger czy coś takiego. Też chamscy właściciele, nie znający się ani na biznesie ani na kuchni. Te babę z Czarnego Motyla też pamiętam hahah przy Gessler można się czasem pośmiać :)
Mgie
11 miesięcy temu
I jeszcze Lębork i brak rewolucji. Odcinek z pobliskiej Łeby też zacny.
Gość
11 miesięcy temu
Ewidetnie macie sezon ogórkowy :)
Najnowsze komentarze (81)
Karolina
3 miesiące temu
Ja tam lubię Gessler, teraz lecą aż 3 x dziennie stare odcinki, fajnie się pośmiać, posprawdzać w necie które z tych knajp przetrwały, albo wybrać się i sprawdzić na sobie, czy naprawdę jest tak smacznie jak w opiniach na Google Maps.
Xxx
3 miesiące temu
Brzydzę się jedzenia w restauracjach, chętnie do KFC i Maca, Big Burgera.. Najważniejsza dla mnie jest czystość ,świeżość przy posiłkach. Pizza też to zapewnia I
kaziu
3 miesiące temu
Spróbowałaby pani Gessler wywrócić stół zastawiony jedzeniem w mojej restauracji! Chyba wróciła by do domu bez paru zębów i w jednym bucie, w dodatku mocno obłoconym...Ludzi za takimi odruchami należy tępić wszędzie, gdzie to jest możliwe!
xyz
9 miesięcy temu
Dobra też była rewolucja w Radomiu, gdzie po powrocie Gessler zastała dyskotekę :D
Lwkskdjs
10 miesięcy temu
W Szafranie była kuchnia ukraińska.
sdf
11 miesięcy temu
Magdy Gessler raczej by nikt nie chciaa w domach prywatnych no restauracje ti zararabiaj na jedzeniu,choc nie ukrywam ,ze ja pochodze z rodziny obzarciuchow gdzie bez obiadumowy nie bylo obiad musial byc raczej z dwoch dan i deseru i koniec,miesozerni i lubiacy pojesc,wedlina musiala byc zrobiona wdzona swojska i obiady 3 daniowe ani jednego dnia nie bylo bez obiadu bo najwazniejsze najesc sie,porzadnie i wypoczac po obiedzie,i nakwazniejsze aby byl,cudonie wyczyszczony dom bez jednego okrucha bo sie pieklili,wszyscy wokol raczej dla karoery nie nadaje sie moj rodzinny dom obiad i wypucowany dom byl najwazniejszy wazniejszy od kariery waszej i osiagniec naukowych a kariera jak nakruszya to scierka dostala
aandy
11 miesięcy temu
A gdzie restauracja w Przybędzy gdzie gwiazda wybijała okna?
Piotr
11 miesięcy temu
To prawda, że w Polsce trzeba uważać,bo dopiero po 2 tygodniach dochodzę do siebie.Wracając z urlopu z żoną zjedliśmy obiad po drodze.Dobrze, że żona wzięła coś innego,a ja zatrułem się,że jestem po kuracji antybiotykiem i mam jeszcze zwolnienie lekarskie.Nie popuszczę tej restauracji.I życzę restauratorowi,żeby sam zatruł się swoim żarciem.To jeszcze nie koniec.Uważajcie bo to banda świństwo dadzą.
Dajcie znać
11 miesięcy temu
Właśnie oglądałam "więzienie kobiet " odc 27. Czy to nie jest tam ta babka od białej kiełbasy z Kielc??
Gosc
11 miesięcy temu
Dodalbym jeszcze odcinek cheba z grudziadza z komornikiem i pogotowiem i wlascicielka z cisnieniem 200
Doris
11 miesięcy temu
Była też restauracja z szefem ,mężem i ojcem tyranem ,który twierdził, że nie zatańczy podczas jakiejś zabawy bo to uwłacza jego godności i po powrocie na kontrolę P.magdy wszystko było zamknięte na 4 spusty
Jak
11 miesięcy temu
Dobry był odcinek Feniks w Kobiórze gdzie właściciel miał najbrzydszą knajpę, jaką widziałam ("jak dom pogrzebowy"), a popisową zupę ogórkową ugotowali tam z ogórków kupionych w sklepie monopolowym. :) Właściciel chodził w czarnym garniturze i białych bucikach.
Ada
11 miesięcy temu
Nie lubię tego programu i zastanawiam Się dlaczego nadal jest na internie bo oglądalność 0 Gesler tez nie lubię 🤷‍♀️
Buba
11 miesięcy temu
Dziwię się że TVN to pokazuje to żenada wszystko jest ustawione najpierw reżyser przyjeżdża bada sytuację czy można poniżyć właścicieli a potem pudel bierze talerze w ręce i rzuca nimi we właścicieli brak szacunku
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

"Ciałopozytywna" Deynn odsłania fałdki na brzuchu i pokazuje, jak NAPRAWDĘ wygląda jej ciało (ZDJĘCIA)

Słynna "fitnesiara" Deynn zdobyła się na szczerość i ujawniła na TikToku, że przybrało jej się na wadze. Celebrytka odsłoniła niedoskonałości swojego ciała. "Dziewczyny, to jest zupełnie normalne" - zapewniła 32-latka.
9.

Dawno niewidziana Avril Lavigne prezentuje WYMALOWANE LICO na pokazie mody w Paryżu (ZDJĘCIA)

Avril Lavigne przybyła do Francji na trwający właśnie Tydzień Mody. Artystka pojawiła się w Paryżu na poniedziałkowym pokazie Tamary Ralph. Ikona lat dwutysięcznych wystroiła się w komplet ozdobiony piórami strusia. Stylowo?
8.

Paulina i Jakub Rzeźniczakowie zabrali córkę na PIERWSZE zagraniczne wczasy. Tak bawią się na Krecie (ZDJĘCIA)

Jakub i Paulina Rzeźniczakowie dorabiają sobie jako influencerzy. Para postanowiła nieco zróżnicować swój kontent i udała się na zagraniczne wczasy, skąd zalewają internautów relacjami i zdjęciami. To pierwsze takie wakacje dla ich niespełna półrocznej córki Antoniny. Fajnie ma?
7.

Elegancka Hailey Bieber trzyma się za ciążowy brzuch w drodze do restauracji. Za nią kroczył Justin Bieber W KAPCIACH (ZDJĘCIA)

Hailey i Justin spodziewają się pierwszego dziecka. Błogosławiony stan nie powstrzymuje ich przed bywaniem "na mieście". W niedzielę zakochani wybrali się na randkę.
6.

66-letni Dolph Lundgren zabrał 27-letnią żonę i 23-letnią córkę na wspólne wakacje. Fajna z nich rodzinka? (ZDJĘCIA)

Dolph Lundgren od jakiegoś czasu związany jest z 27-letnią Emmą Krokdal, która jest starsza zaledwie o 4 lata od jego córki z poprzedniego małżeństwa. Ostatnio gwiazdor kina lat 80. zabrał swoją pociechę i ukochaną na wspólne wczasy. Zobaczcie, jak bawili się na plaży w Sardynii.
5.

Agata Duda zaskoczyła stylizacją na spotkaniu z przywódcą Chin. Postawiła na ASYMETRYCZNĄ kreację (ZDJĘCIA)

Agata Duda pochłonięta jest obecnie wyprawą do Chińskiej Republiki Ludowej, w której towarzyszy prezydentowi. Jakie stylizacje przygotowała?
4.

Córka Heidi Klum OBŚCISKUJE SIĘ z chłopakiem na wakacjach. 20-letnia Leni zaprezentowała OBŁĘDNĄ figurę (ZDJĘCIA)

Heidi Klum zaszczepiła w najstarszej córce zamiłowanie do modelingu. W przerwie między kolejnymi sesjami reklamowymi młoda kobieta postanowiła zregenerować się w Sardynii. W czasie wypoczynku Leni towarzyszył chłopak, z którym nie szczędzili sobie czułości.
3.

Kylie Jenner i jej ściśnięty biust podbijają Paryż. Fajne nakrycie głowy? (ZDJĘCIA)

Kylie Jenner zrobiła wszystko, by zwrócić na siebie uwagę mocno dyskusyjnym outfitem zaprezentowanym podczas Paris Fashion Week. Celebrytka o mało nie uniknęła wpadki w drodze do podstawionego dla niej samochodu. Zobaczcie, w czym paradowała po stolicy Francji.
2.

Samotna Jennifer Lopez bryluje na pokazie domu mody Dior. Zaprezentowała się w NIEBOTYCZNIE WYSOKICH szpilkach. Ikona? (ZDJĘCIA)

Jennifer Lopez po włoskich wczasach zaliczyła wizytę w Paryżu, gdzie właśnie trwa Tydzień Mody Haute Couture. Wokalistka w poniedziałek zaliczyła wizytę na pokazie Diora. Obok jej efektownej stylizacji nie można jednak było przejść obojętnie.
1.

Kamil i Dominika Grosiccy RZADKO chwalą się prywatnością w mediach. Oto kilka kadrów z ich mieszkania: stonowane kolory i drewno (ZDJĘCIA)

Kamil i Dominika Grosiccy na co dzień mieszkają w Szczecinie. Czasami w mediach społecznościowych pary pojawiają się fotografie, na którym można podglądnąć, jak urządzili swoje cztery kąty.