Trwa ładowanie...
Kokosimo
|

Awantury, oszustwa i latające stoły. Oto najbardziej NIEUDANE "Kuchenne rewolucje" (ZDJĘCIA)

78
Podziel się:
78
Podziel się:

"Kuchenne rewolucje" to prawdziwy fenomen polskiej telewizji, co bez wątpienia jest zasługą charyzmatycznej Magdy Gessler. Najbardziej w pamięć zapadły jednak te odcinki show, które nie skończyły się happy endem.

1
 / 8
Awantury, oszustwa i latające stoły. Oto najbardziej NIEUDANE "Kuchenne rewolucje" (ZDJĘCIA)
Awantury, oszustwa i latające stoły. Oto najbardziej NIEUDANE "Kuchenne rewolucje" (ZDJĘCIA)
Najbardziej nieudane "Kuchenne rewolucje" (AKPA, Player)
0
0

Magda Gessler już od 13 lat jeździ po Polsce, aby pomagać upadającym lokalom i podnosić jakość serwowanych usług. Metody Magdy często budzą kontrowersje. Kolorowy ptak naszego rodzimego show biznesu uwielbia rzucać talerzami, demolować lokale i obrzucać uczestników show soczystymi epitetami. Widzom wciąż jednak nie nudzi się sprawdzony format na podstawie brytyjskiego "Kitchen Nightmare", dlatego "Kuchenne Rewolucje" doczekały się już 26 (!) sezonów, a kolejny już jest w produkcji.

O ile w większości przypadków właścicielom z pomocą kulinarnej celebrytki udaje się wyjść na prostą, to zdarzają się i przypadki, gdy rewolucja nie przynosi oczekiwanych efektów. Po degustacji, wprowadzeniu nowych porządków, zmianie menu i wystroju w niektórych lokalach wciąż wieje grozą. Wtedy "kreatorka smaku i stylu" nie ma żadnych oporów, by wygarnąć właścicielom wszystkie niedostatki przed kamerą i niejednokrotnie obrzucić kogoś jedzeniem. Bywało, że ci bardziej krnąbrni restauratorzy z premedytacją szli z Gessler na noże, na własne życzenie skazując swoje knajpy na porażkę. I właśnie takie odcinki najbardziej zapadły miłośnikom "Kuchennych..." w pamięć.

Specjalnie dla Was zebraliśmy w naszej galerii najbardziej nieudane "rewolucje". Która była największą katastrofą?

2
 / 8
Le Papillon Noir/ Der Schwarze Schmetterling

Le Papillon Noir (czyli Czarny Motyl) to niewątpliwie jeden z najbardziej kultowych odcinków "Kuchennych rewolucji". Zadbała już o to właścicielka katowickiego lokalu, Justyna, która przez cały czas "strzelała fochy", a na krytykę Gessler reagowała histerycznym śmiechem. Po kolejnej z utarczek słownych z Magdą kobieta sama przyznała, że zgłosiła się do show tylko dla reklamy i poprosiła zszokowaną celebrytkę, by opuściła jej lokal i "zamknęła drzwi z drugiej strony". Do rewolucji ostatecznie nie doszło, a po powrocie do Katowic po kilku tygodniach w celu skontrolowania sytuacji Gessler zastała zamknięty na cztery spusty lokal.

3
 / 8
Matalmara/Willa pod Złotym Ziemniakiem

Restauracja Matalmara i jej właściciele byli bohaterami szóstego sezonu show. Pełna dobrych chęci "kreatorka smaku i stylu" odmieniła wystrój na bardziej elegancki i wprowadziła do menu dania na bazie ziemniaka. Po powrocie stwierdziła, że jedzenie jest "straszne jak za komuny na dworcu", a dekoracja została zmieniona. Magdzie to się nie spodobało, dlatego po zjedzeniu kolacji oświadczyła, że "jest to jakiś koszmar i ona się pod tym nie podpisuje". Skończyło się pozwem sądowym, w którym właściciele oskarżyli Magdę o zniesławienie.

4
 / 8
Ania z Zielonego Wzgórza/Don Kichot

Trudno zapomnieć ekscentryczną Annę, która próbowała zawładnąć restauracją "Ania z Zielonego Wzgórza" dzierżawioną przez wycofanego pana Bogdana. Postawa kobiety doprowadziła Gessler na skraj wytrzymałości i wywołała kilka pamiętnych wymian zdań w obecności kamer. Magda podjęła wówczas decyzję, że znajdujący się w Tarnowskich Górach lokal powinien zmienić nazwę na "Don Kichot" i serwować gościom dania kuchni hiszpańskiej. Gdy eksperyment okazał się fiaskiem, właścicielka postanowiła bezceremonialnie pozbyć się pana Bogdana i wymienić zamki w drzwiach. Ostatecznie knajpa splajtowała.

5
 / 8
Magistrat

W siódmym sezonie "Kuchennych rewolucji" Gessler przybyła do Hrubieszowa, gdzie ściągnęły ją właścicielki restauracji "Magistrat". Za radą gwiazdy kobiety zgodziły się, by w ich lokalu serwowano ręcznie robione pierogi. Po powrocie na miejsce zastała hamburgery, kebab, pizzę i zapiekanki. To kompletnie wyprowadziło Magdę z równowagi.

Moja karta Magdy Gessler przy fast foodach jest jak w pysk! Po rewolucji, drogie panie - stwierdziła, przewracając z impetem stół zastawiony daniami.

6
 / 8
Polski smak/Bar Urlop

Właściciel restauracji "Polski smak" w Katowicach otworzył swój lokal za radą psychiatry, by w ten sposób uporać się z uzależnieniem od hazardu. Na miejscu Magda zastała nieświeże potrawy i arogancką szefową kuchni, która dominowała nad szefem. Zgodnie z ideą restauratorki, nazwę zmieniono na "Bar Urlop", a w menu znalazły się dania z całego świata. Niestety, po powrocie wyszło na jaw, że właściciel ma predyspozycje do zakłamywania rzeczywistości: mimo złożonej Gessler obietnicy, nie zorganizował "tygodnia kuchni hiszpańskiej", a sprawujący pieczę nad gotowaniem kucharz został po cichu odesłany przez szefa z kwitkiem.

To, co pan wyprawia, jest żenujące. Pan łże, pan jest niewiarygodny. Wszyscy się boją, wszyscy kłamią. Ja w tym udziału brać nie będę! - stwierdziła, opuszczając lokal.

7
 / 8
Szafran/Wałkowane

Restauracja "Szafran" w swojej ofercie miała dania kuchni włoskiej. Jak się okazało po wnikliwym wywiadzie Magdy, właścicielki wiązała niejasna sytuacja prawna. Wyszło na jaw, że nie mają zawiązanej spółki. Konflikt między nimi zaognił się, gdy do akcji wszedł także mąż jednej z nich. Po interwencji Gessler udało się doprowadzić do podpisania umowy, ale nie pomogło to restauracji. Niestety, wysiłki gwiazdy na niewiele się zdały i serwowane przez knajpę dania okazały się praktycznie niejadalne. W rezultacie łódzki lokal nie dotrwał nawet do emisji odcinka w telewizji.

8
 / 8
Tasty/Szynk pod cycokiem

W Piekarach Śląskich Magda znowu pozwoliła sobie na wywrócenie zastawionego jedzeniem stołu. Tym razem restauratorkę wyprowadził z równowagi przeciągający się w nieskończoność czas oczekiwania. Kolejnego dnia gwieździe w końcu dane było posmakować kuchni niejakiego Tomka. Niestety, zaoferowane jej dania, delikatnie mówiąc, nie przypadły jej do gustu. Co gorsza, kuchnia okazała się być "brudna jak w chlewie". Finałowego dnia, na krótko przed kolacją, Gessler zastała w kuchni jednego pracownika, który próbował gotować warzywa na… przenośnej kuchence elektrycznej. Rewolucja zakończyła się fiaskiem, a knajpa została zamknięta na cztery spusty jeszcze przed powrotem Gessler na kontrolę.

KOMENTARZE
(78)
Monia
2 miesiące temu
O tak,pierwsze miejsce zdecydowanie należy się pani od motyla
Nicki
2 miesiące temu
A gdzie ta właścicielka z Kielc, która dała przeterminowaną białą kiełbasę Gesslerowej ?
joł
2 miesiące temu
Hmm, ja pamiętam odcinek o jakiejś burgerowni, jesz burger czy coś takiego. Też chamscy właściciele, nie znający się ani na biznesie ani na kuchni. Te babę z Czarnego Motyla też pamiętam hahah przy Gessler można się czasem pośmiać :)
Mgie
2 miesiące temu
I jeszcze Lębork i brak rewolucji. Odcinek z pobliskiej Łeby też zacny.
Gość
2 miesiące temu
Ewidetnie macie sezon ogórkowy :)
Najnowsze komentarze (78)
xyz
2 tyg. temu
Dobra też była rewolucja w Radomiu, gdzie po powrocie Gessler zastała dyskotekę :D
Lwkskdjs
miesiąc temu
W Szafranie była kuchnia ukraińska.
sdf
2 miesiące temu
Magdy Gessler raczej by nikt nie chciaa w domach prywatnych no restauracje ti zararabiaj na jedzeniu,choc nie ukrywam ,ze ja pochodze z rodziny obzarciuchow gdzie bez obiadumowy nie bylo obiad musial byc raczej z dwoch dan i deseru i koniec,miesozerni i lubiacy pojesc,wedlina musiala byc zrobiona wdzona swojska i obiady 3 daniowe ani jednego dnia nie bylo bez obiadu bo najwazniejsze najesc sie,porzadnie i wypoczac po obiedzie,i nakwazniejsze aby byl,cudonie wyczyszczony dom bez jednego okrucha bo sie pieklili,wszyscy wokol raczej dla karoery nie nadaje sie moj rodzinny dom obiad i wypucowany dom byl najwazniejszy wazniejszy od kariery waszej i osiagniec naukowych a kariera jak nakruszya to scierka dostala
aandy
2 miesiące temu
A gdzie restauracja w Przybędzy gdzie gwiazda wybijała okna?
Piotr
2 miesiące temu
To prawda, że w Polsce trzeba uważać,bo dopiero po 2 tygodniach dochodzę do siebie.Wracając z urlopu z żoną zjedliśmy obiad po drodze.Dobrze, że żona wzięła coś innego,a ja zatrułem się,że jestem po kuracji antybiotykiem i mam jeszcze zwolnienie lekarskie.Nie popuszczę tej restauracji.I życzę restauratorowi,żeby sam zatruł się swoim żarciem.To jeszcze nie koniec.Uważajcie bo to banda świństwo dadzą.
Dajcie znać
2 miesiące temu
Właśnie oglądałam "więzienie kobiet " odc 27. Czy to nie jest tam ta babka od białej kiełbasy z Kielc??
Gosc
2 miesiące temu
Dodalbym jeszcze odcinek cheba z grudziadza z komornikiem i pogotowiem i wlascicielka z cisnieniem 200
Doris
2 miesiące temu
Była też restauracja z szefem ,mężem i ojcem tyranem ,który twierdził, że nie zatańczy podczas jakiejś zabawy bo to uwłacza jego godności i po powrocie na kontrolę P.magdy wszystko było zamknięte na 4 spusty
Jak
2 miesiące temu
Dobry był odcinek Feniks w Kobiórze gdzie właściciel miał najbrzydszą knajpę, jaką widziałam ("jak dom pogrzebowy"), a popisową zupę ogórkową ugotowali tam z ogórków kupionych w sklepie monopolowym. :) Właściciel chodził w czarnym garniturze i białych bucikach.
Ada
2 miesiące temu
Nie lubię tego programu i zastanawiam Się dlaczego nadal jest na internie bo oglądalność 0 Gesler tez nie lubię 🤷‍♀️
Buba
2 miesiące temu
Dziwię się że TVN to pokazuje to żenada wszystko jest ustawione najpierw reżyser przyjeżdża bada sytuację czy można poniżyć właścicieli a potem pudel bierze talerze w ręce i rzuca nimi we właścicieli brak szacunku
Giba
2 miesiące temu
A ja pamiętam jak geslerowa kazała się dwóm facetom siłować na rękę i jeden tą rękę złamał
BBored
2 miesiące temu
Ludzie, którzy nie mają pojęcia o biznesie i kuchni, nie powinni prowadzić restauracji. Wszystkim, których oburza zachowanie M. Gessler proponuje skosztować "te specjały" ,które serwują te pseudo restauracje.
Menuzyna
2 miesiące temu
ja dziwię się, że ludzie z powództwa cywilnego nie oskarżą tego starego 90 letniego transiaka z peruką pudła na łysej glacy o zniszczenie dorobku ich życia.
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Gwiazdy stawiły się na premierze "Bez retuszu": Dawno niewidziana Czartoryska, Foremniak w garniturze, odważna Gałązka (ZDJĘCIA)

Ewa Ewart stworzyła film dokumentalny poświęcony nowotworowi piersi. Na premierę obrazu przybyło kilka znanych i lubianych, m.in. Małgorzata Foremniak, Paulina Gałązka czy Anna Czartoryska. Która wypadła najlepiej?
9.

Celebryci walczą o uwagę na evencie: Weronika Rosati w stylu boho, Beata Tadla, Monika Goździalska w prześwitach (ZDJĘCIA)

W czwartkowy wieczór w Warszawie odbyły się 2. urodziny kina KinoGram i premiera filmu "Twórca". Na evencie świętowała plejada celebrytów. Największym zainteresowaniem fotografów cieszyła się opalona Weronika Rosati w ażurowym zestawie. Wyglądała jak prawdziwa gwiazda?
8.

Tak mieszka Don Vasyl: złoto, figurka Matki Boskiej i pałacowe meble. "Król Cyganów" stawia na PRZEPYCH (ZDJĘCIA)

Don Vasyl jest najpopularniejszym przedstawicielem barwnej kultury romskiej. Jak na scenie, tak i w życiu muzyka dominuje przepych i bogactwo. Don Vasyl od kilku lat mieszka w Ciechocinku, a jego rezydencja urządzona jest w nietuzinkowym stylu. Zobaczcie, jak urządził się "Król Cyganów".
7.

Weronika Rosati parkuje swoje auto za niemal 300 tys. zł NA ZAKAZIE. Aktorka uzbroiła się w luksusowe dodatki (ZDJĘCIA)

Paparazzi "przyłapali" Weronikę Rosati, gdy załatwiała w Warszawie codzienne sprawunki. Odziana w sportową stylizację za kilkanaście tysięcy aktorka nie omieszkała zaparkować swojego luksusowego audi w niedozwolonym miejscu.
6.

Michał Szpak przemierza stolicę w "barokowej" PIŻAMIE i żółtych, puchatych kapciach. Tak trzeba żyć? (ZDJĘCIA)

Paparazzi napotkali Michała Szpaka spacerującego popołudniową porą z psem. Podczas gdy rodzime gwiazdy trudziły się, aby zaprezentować na ulicy jak najbardziej ekstrawaganckie stylizacje, piosenkarz postanowił wyjść z domu w piżamie i kapciach. Ikona?
5.

Magda Gessler RZUCA TALERZAMI pod "Dzień dobry TVN" i wykrzykuje: "Budzę młode kobiety, które nie chcą iść na wybory. DOSYĆ TEGO!" (ZDJĘCIA)

Magda Gessler gościła w czwartkowym wydaniu "Dzień dobry TVN". Charyzmatyczna restauratorka zaprezentowała widzom swoje słynne rzucanie talerzami. Przy okazji wystosowała apel do młodych kobiet, zachęcając je do wzięcia udziału w wyborach. Padły mocne słowa.
4.

Joanna Opozda wraca z klubu o piątej nad ranem. Imprezowała z partnerem (?) i Magdaleną Stępień (ZDJĘCIA)

Paparazzi "przyłapali" Joannę Opozdę, gdy wczesnym rankiem wracała z jednego z warszawskich klubów. Aktorka mogła liczyć na doborowe towarzystwo. Po raz kolejny towarzyszył jej młodszy o 10 lat mężczyzna, nie zabrakło też Magdaleny Stępień. Fajna ekipa?
3.

Tłum gwiazd na premierze filmu "Doppelgänger. Sobowtór": Maria Dębska, Magdalena Lamparska z mężem, Jakub Gierszał... (ZDJĘCIA)

Uroczysta premiera filmu "Doppelgänger. Sobowtór" przyciągnęła spore grono znanych osobistości. Szykowne stylizacje zaprezentowały m.in. Magdalena Różczka i Maria Dębska. Nie zabrakło też Magdaleny Lamparskiej - tym razem w towarzystwie męża.
2.

Michał Szpak przyprowadził SIOSTRĘ na koncert Patricii Kazadi! Przyszła też Kaja Paschalska z naręczem słoneczników... (ZDJĘCIA)

Patricia Kazadi wraca przed mikrofon i z tej okazji zorganizowała przedpremierowy koncert z udziałem swoich najbliższych przyjaciół z show biznesu. Wśród gości pojawili się m.in. Michał Piróg oraz znana z brawurowego wykonania "La Plage de Saint Tropez" Joanna Moro.
1.

Przez 35 lat NIE ZMIENIŁA swojej fryzury. Po METAMORFOZIE wyglądała jak inna kobieta (ZDJĘCIA)

Na świecie nie brakuje programów o metamorfozach kobiet. Uczestniczki zyskują w nich nie tylko nowe uzębienie, odświeżoną fryzurę czy dopasowane stylizacje, ale również zgodnie z ideą formatu — pewność siebie. Przekonała się o tym 53-letnia Sharone, której oblicze odmieniło się za sprawą nowego uczesania.