Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

Barbara Kurdej-Szatan na razie NIE OCHRZCI SYNA! "Sytuacja jest, jaka jest"

211
Podziel się:

Rafał Szatan zapewnił jednak, że ze względu na religijnych bliskich, za jakiś czas planują wyprawić Henrykowi chrzciny. "Oboje jesteśmy z rodzin wierzących" - tłumaczy.

Barbara Kurdej-Szatan na razie NIE OCHRZCI SYNA! "Sytuacja jest, jaka jest"
Barbara Kurdej-Szatan wstrzymuje się z ochrzczeniem syna (Instagram)
bELlOAEl

We wrześniu po miesiącach ciążowych publikacji Barbara Kurdej-Szatan poinformowała, że na świecie pojawiła się jej druga pociecha i pierwszy syn, Henryk. Od tamtej pory "Blondynka Playa" z zaangażowaniem relacjonuje kolejne dni z życia świeżo upieczonej mamy i zaspokajając ciekawość internautów, serwuje zdjęcia z wyczekaną latoroślą w roli głównej.

bELlOAEn

Choć jakiś czas temu Basia zachęcała do odwiedzania sal kinowych mimo pandemii koronawirusa, sama z wyprawieniem chrzcin Heniowi woli się wstrzymać.

Rafał Szatan w rozmowie z Pomponikiem wyznał, że na razie nie zamierzają chrzcić chłopca.

bELlOAEt

Na razie odkładamy, bo sytuacja jest, jaka jest. Nie wiadomo, co się wydarzy. (...) Wszystkie decyzje, które ewentualnie można zakładać z dużym wyprzedzeniem, na razie odkładamy i żyjemy tym, co się dzieje tu i teraz - tłumaczy wokalista, dodając jednak, że ze względu na wierzących bliskich, nie zamierzają zupełnie zrezygnować z fundowania synowi sakramentu, którego celem jest zmazanie grzechu pierworodnego.

Oboje i ja i Basia jesteśmy z rodzin wierzących. Cały czas z tyłu głowy mamy nastawienie, że Hania jest ochrzczona i pewnie Henia też w najbliższym czasie ochrzcimy - zapewnia. Jak będzie taka możliwość, żeby na spokojnie do tego doszło, to pewnie będziemy o tym myśleć i działać, żeby się wydarzyło... Tak jak mówiłem, zobaczymy.

bELlOAEu
bELlOAEO
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(211)
Pytam
12 miesięcy temu
To chrzest jest dla dziecka czy dla rodziny???
Mum
12 miesięcy temu
A co ludzie powiedzą jak nie ochrzcimy, olaboga!
Anioł
12 miesięcy temu
W końcu nazwisko zobowiązuje...
bELlOAEP
Gosc
12 miesięcy temu
Zauwazylam ze Henki celebrytow nie nadaja sie do chrztu.
Gość
12 miesięcy temu
W kościele nie ma Boga i nigdy nie było. To sekta! Jezus walczył z kościołem. Jeżeli ktoś naprawdę jest wierzący i się rozwija duchowo to wie. Wszystkie sakramenty są po to aby ograniczyć człowieka na prawdziwe doznania duchowe i rozmowę z Bogiem.
Najnowsze komentarze (211)
Loki
11 miesięcy temu
A synuś podobny do partnera z Tańca z gwiazdami
Beki
12 miesięcy temu
Są z rodzin wierzących ale czy sami wierzą?
strajkkobiet
12 miesięcy temu
I właśnie dlatego w Polsce jest teraz tak źle. Przez takie zakłamanie. Niewierzący napychają kieszenie kk, bo dulszczyzna wiecznie żywa. WSTYD!!!
Anna
12 miesięcy temu
Hipokryzja, życie duchowe to nie pozowane zdjęcia z choinką w wigilię. Z tymi wulgarnymi runami to trzeba u satanistów chrzest zorganizowac
Ala
12 miesięcy temu
Tu deklaracja o wierze, a potem bach na strajk o aborcję. Hipokrytka. Albo deklaruje się że wierzy i przestrzega zasad albo nie. Ja pochodzę z rodziny wierzącej, ale nie praktykuję więc nigdy bym siebie nie nazwała wierząca.
csdsc
12 miesięcy temu
Hipokryzja...kościół to, co teraz się dzieje, współspowodował, podobno im sie to nie podoba? Moze sie Pani Basiu Pani zdecyduje Pani jest za czy przeciw?
Koma
12 miesięcy temu
Śliczny chlopczyk. Ciud! A ochrzcić dziecko można w dowolnym czasie. Chrystus był ochrzczony jak był dorosłym mężczyzną. I tyle w temacie.
Agfa
12 miesięcy temu
To zdjęcie dziecka i dłoń z błyskawicą wyjątkowo niesympatyczna i zła osoba
bELlOAEH
gość
12 miesięcy temu
ale dlaczego Heniek?????????????????? dlaczego tak jak u Majdanów?????????????HAHAHAHAHAHA
Jaaa
12 miesięcy temu
Tylko dorosly powinien decydwac o chrzcie mnie rodzina ochrzcila i teraz musialabym wypelniac mnóstwo papierologi by wypsac sie ze statystyk w PL! A nie uznaje KK i nie wierze w jego bajki!
gosc
12 miesięcy temu
p.Kurdej, kogo to obchodzi? Z rodzina na ten temat.
świeszne
12 miesięcy temu
serio.....wierzący....chrzest jest dla dziecka....ludzie wierzący nie czekają z tym
Baśka
12 miesięcy temu
Ze względu na bliskich?! DOROŚNIJCIE
Stop hejt
12 miesięcy temu
Jak chce poczekać, to dobrze. Nikt o tym nie mówi ale coraz więcej właśnie dzieci choruje na covid. Może i łagodnie przechodzą, ale warto ryzykować ich życie i zdrowie. Wszyscy piszą o niskiej śmiertelności, chce e żeby było więcej? Nikogo nie przekonuje czy to istnieje czy nie. Ale uważajcie po prostu na siebie, wszystko z głową. Ksiądz łazi po ludziach, szpitalach itp, nie wiadomo z kim ma styczność....
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bELlOAFA
bELlOAFB
bELlOAFC
bELlOAFD
bELlOAFE
bELlOAFj