Trwa ładowanie...
Dollface
|
aktualizacja

Beata Kozidrak stawiła się w sądzie! "TO, CO ZROBIŁAM, BYŁO KARYGODNE" (ZDJĘCIA)

161
161
Podziel się

Beata Kozidrak spędziła dzień 62. urodzin przed wymiarem sprawiedliwości. Stawiła się na rozprawie po tym, jak we wrześniu ubiegłego roku prowadziła po pijaku. Jaką karę otrzyma?

1
 / 11
Beata Kozidrak stawiła się w sądzie! "TO, CO ZROBIŁAM, BYŁO KARYGODNE" (ZDJĘCIA)
Beata Kozidrak stawiła się w sądzie! "TO, CO ZROBIŁAM, BYŁO KARYGODNE" (ZDJĘCIA)
Beata Kozidrak stawiła się w sądzie w swoje 62. urodziny (East News)
0
0

Beata Kozidrak zaliczyła ciężki powrót z majówki - w środę 4 maja rozpoczęła się bowiem sprawa, w ramach której ma ponieść karę za jazdę pod wpływem w październiku ubiegłego roku. Kozidrak stawiła się w Sądzie Rejonowym w Warszawie, do którego przyjechała z prywatnym kierowcą.

Jak relacjonuje "Fakt", wokalistka okazała skruchę przed wymiarem sprawiedliwości.

Przepraszam fanów, dla których moje teksty były ważne. Trzy pokolenia słuchaczy, dla których moja twórczość była ważna w życiu. Przez 40 lat byłam wzorem mamy, artystki. Moje życie jest związane z wielkim stresem i tych emocji w ostatnich miesiącach było bardzo dużo, choć to żadne usprawiedliwienie - przekonywała.

Przypomnijmy, że artystka stanęła przed sądem za przestępstwo, jakiego dopuściła się 1 września 2021 roku. Auto liderki zespołu "Bajm" zostało zatrzymane po tym, jak uczestnicy ruchu drogowego zadzwonili na policję, by zgłosić, iż zauważyli jadący zygzakiem samochód. Po zatrzymaniu okazało się, że kierowcą jest Beata Kozidrak, która w wydychanym powietrzu miała ponad 2 promile alkoholu.

Piosenkarka przyznała się do winy, ale odmówiła składania zeznań. Sąd Okręgowy w Warszawie skazał Kozidrak na sześć miesięcy ograniczenia wolności oraz prace społeczne w wymiarze 20 godz. miesięcznie. Sąd orzekł wówczas także pięcioletni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych i zobowiązał piosenkarkę do zapłaty 10 tys. zł na rzecz Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej. Obrona stwierdziła jednak, że kara jest zbyt wysoka, z czym nie zgodziła się z kolei prokuratura.

Zobaczcie, jak to wyglądało.

2
 / 11
Urodziny w sądzie

Beata Kozidrak spędziła 62. urodziny w Sądzie Rejonowym w Warszawie, gdzie 4 maja o 14:00 ruszyła jej sprawa. Wokalistka ma odpowiedzieć za jazdę po wpływem w październiku ubiegłego roku.

3
 / 11
Białe auto z szoferem

Beata na szczęście uczy się na błędach, bo zadbała o to, by do sądu przyjechać z szoferem. Wcześniej woziła ją córka: Beata Kozidrak załatwia sprawunki na mieście i korzysta Z PODWÓZKI ciężarnej córki (ZDJĘCIA)

4
 / 11
Elegancja

Kozidrak zadbała o elegancki strój: przed obliczem sprawiedliwości stawiła się w białej bluzce i czarnym garniturze. Założyła też czarne szpilki, a przed fleszami chroniły ją okulary przeciwsłoneczne.

5
 / 11
Rozprawa była odroczona

W marcu rozprawę odroczono dopiero na maj, ale od 1 września 2021 roku Beatę Kozidrak objęto zakazem prowadzenia pojazdów.

6
 / 11
Była zestresowana

Było widać, że rozprawa wiele kosztuje wokalistkę. Kozidrak nawet w sądowym korytarzu miała na nosie okulary przeciwsłoneczne, które zdjęła dopiero w sali.

7
 / 11
Wykazała skruchę

Jak cytuje "Fakt", Beata Kozidrak pokajała się przed sądem: To, co zrobiłam, było karygodne i nie powinno się wydarzyć i mam tego świadomość. Jest mi przykro i wiem, że z tą świadomością będę musiała żyć przez długie lata - mówiła.

8
 / 11
Przeprosiła fanów

Kozidrak przeprosiła także pokolenia słuchaczy, których zawiodła: Przepraszam fanów, dla których moje teksty były ważne. Trzy pokolenia słuchaczy, dla których moja twórczość była ważna w życiu. Przez 40 lat byłam wzorem mamy, artystki. Moje życie jest związane z wielkim stresem i tych emocji w ostatnich miesiącach było bardzo dużo, choć to żadne usprawiedliwienie.

9
 / 11
Uzależnienie od alkoholu

W sądzie padło także wyznanie Beaty Kozidrak odnośnie uzależnienia od alkoholu. Piosenkarka zeznała, że nie jest ani nie była uzależniona od alkoholu.

10
 / 11
Jaki usłyszy wyrok?
11
 / 11
Pamiętacie?
KOMENTARZE
(161)
Gosc
9 miesięcy temu
Że niby nie jest uzależniona od alkoholu? Chyba nadal niewiele przemyślała
%%%%
9 miesięcy temu
wygląd twarzy mówi prawdę ....nikt kto widział uzależnionych ...wie o tym
kks
9 miesięcy temu
Wali butlę czystej przed każdym koncertem. To jest turbo alkoholiczka. Wszyscy z jej otoczenia to wiedzą przecież.
Guj
9 miesięcy temu
Żaden alkoholik który pije nie przyzna się do uzależnienia
inka
9 miesięcy temu
stres i emocje to nie powod by pic
Najnowsze komentarze (161)
Kiki
9 miesięcy temu
*Ale czy "dorobek artystyczny" może być okolicznością łagodzącą w tej konkretnej sprawie?*?? Dorobek artystyczny okoliczności ą łagodzącą? NIE! To chyba jakiś żart?! Ponoć wszyscy są przed Justicją równi? PIJAŃSTWO i prowadzenie samochodu to przestępstwo! Miała szczęście, że nikogo nie zabiła!
Gość
9 miesięcy temu
Ludzie którzy feralnego wieczoru pili razem z Kozidrak są współodpowiedzialni. Jeżeli twój kumpel od kieliszka chce siadać za kierownicą odbierz mu kluczyki od samochodu. Jeżeli to się nie udało powiadom policję. Kozidrak miała szczęście że na jej drodze pojawili się inni kierowcy, którzy ją zatrzymali. Być może uratowali czyjeś życie.
Człowiek tylk...
9 miesięcy temu
Jacy tu wszyscy prawi i lewi ideały chodzące...
stop głupocie
9 miesięcy temu
Nigdy nie wydam grosza na tą "gwiazde" aby dokładać się do tego "wyroku"!
wszystko w te...
9 miesięcy temu
to gwiazda? jaka gwiazda ? teraz zawsze będzie dla mnie alkoholiczką ...
Aska
9 miesięcy temu
Rafalala to Ty?
Anna
9 miesięcy temu
Zostawcie ją. Wie, że źle zrobiła i nie oceniajcie jej.
Suchy alkohol...
9 miesięcy temu
Szanowna nie alkoholiczko!!!! Człowiek który nie jest alkoholikiem może wypić jednego i powiedzieć, dość dziękuję. Nie uzależniony kontroluje alkohol,uzależnionego prowadzi alkohol. Dla alkoholika jeden kieliszek to za dużo a morze wódki to za mało.
Mały szary cz...
9 miesięcy temu
To matka stiflera, wciąż chętnie bym
Kaja
9 miesięcy temu
Przynajmniej ubrała się skromnie do sądu.Nie ma usprawiedliwienia i to w dodatku dla kobiety żeby siąść za kierownice w takim stanie.
Magda
9 miesięcy temu
Ten wyrok to jakiś żart .
muflon
9 miesięcy temu
....miała pecha ..fakt nie powinna ale ile artystów ,polityków jeździ naćpanych i pijanych.?nawet nie macie pojęcia..Beata jest od 40 lat na scenie ...i jest tylko człowiekiem..Robi kawała dobrej roboty..jej teksty i piosenki są ponadczasowe...na koncerty jest zawsze pełno ludzi w rożnym wieku ...którzy śpiewaj jej piosenki... Przez 40 lat nie byliśmy świadkiem żadnej afery z nią związanej ..po prostu robi i robiła swoje....Ile mamy pseudo artystów- aferzystów? co zaśpiewają jedna pioseneczkę a potem rzucają się jedynie na ścianki?aby ciągle istnieć....Ludzie przestańcie oceniać...a jak już to może lepiej spojrzeć tak globalnie?:)
Gigi
9 miesięcy temu
Peruka coraz niżej opada jej
BeciaK
9 miesięcy temu
Cały dzień, całą noc Myślę czy to był błąd Mniejsza z tym, mamy czas Zróbmy to jeszcze raz, jeszcze raz
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Kulisy premiery "Pokusy". Piotr Stramowski w objęciach Natalii, kosmiczna Joanna Liszowska, groźna córka Englertów (ZDJĘCIA)

Wydarzenia zza kulis kinowej premiery "Pokusy" okazały się co najmniej tak ciekawe, jak sama fabuła filmu. Piotr Stramowski wprowadzał na salony nową ukochaną, Helena Englert rzucała groźnymi spojrzeniami, a po wszystkim ekipa wybrała się na balety.
9.

Celebryci brylują na pokazie Deni Cler: Małgorzata Ohme, Joanna Racewicz, Maciej Orłoś z Pauliną Koziejowską... (ZDJĘCIA)

Oprócz premiery filmu "Pokusa" w czwartek odbyła się jeszcze inna impreza, na której nie zabrakło reprezentantów show biznesu. Pokaz marki Deni Cler oglądali m.in. Małgorzata Ohme, Joanna Racewicz czy Maciej Orłoś z Pauliną Koziejowską. Zobaczcie, kto jeszcze bawił się na wydarzeniu.
8.

Premiera filmu "Pokusa": elegancki Piotr Stramowski, Maria Sadowska w męskim wydaniu, dawno niewidziana Joanna Liszowska... (ZDJĘCIA)

Premiera erotycznego thrillera w reżyserii Marii Sadowskiej przyciągnęła na salony kilka znanych twarzy. Na ściance pozowali Piotr Stramowski, Helena Englert czy Joanna Liszowska. Kto jeszcze pojawił się na evencie?
7.

Poznajcie dziedziczki WIELOMILIONOWYCH fortun: Dominika Kulczyk, Natalia Lesz, Julia Starak i inni (ZDJĘCIA)

Dominika Kulczyk i Natalia Lesz to spadkobierczynie ogromnych majątków. Celebrytki od lat zaplecze finansowe wykorzystują m.in. do pomocy innym oraz rozwijaniu kolejnych biznesów.
6.

Nie tylko Paris Hilton. Cristiano Ronaldo, Kim Kardashian i inne gwiazdy, które wynajęły surogatkę (ZDJĘCIA)

Kilka dni temu Paris Hilton ogłosiła, że została mamą. W sieci rozgorzała dyskusja dotycząca celebrytów, którzy zdecydowali się na powiększenie rodziny z pomocą surogatek.
5.

Najkrótsze narzeczeństwa w show biznesie. Nie tylko Filip Chajzer rozstał się tuż po ogłoszeniu zaręczyn (ZDJĘCIA)

Zaręczyny nie zawsze prowadzą do szczęśliwego i długiego małżeństwa. Przekonała się o tym Katarzyna Nosowska oraz Jennifer Lopez z Benem Affleckiem. Zobaczcie, kto jeszcze zaręczył się, a wkrótce potem zakończył związek.
4.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski relacjonują kolejny dzień w Jordanii: "Było OBŁĘDNIE" (ZDJĘCIA)

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski udali się na wspólne podziwianie wschodu słońca na pustyni Wadi Rum. Nie zapomnieli o zrobieniu szeregu pamiątkowych zdjęć i nagrań.
3.

Rita Ora eksponuje zabójcze mięśnie brzucha na ulicach Londynu (ZDJĘCIA)

Promująca swój najnowszy singiel Rita Ora została "przyłapana" przez paparazzi, kiedy pędziła do siedziby BBC Radio One. Tego styczniowego dnia piosenkarka zdecydowała się pokazać nieco gołego ciała. Niska temperatura kompletnie jej nie przeszkadzała.
2.

Edyta Herbuś cieszy się romantycznymi wakacjami z ukochanym w Wietnamie: "IDEALNIE NIEDOPASOWANI" (ZDJĘCIA)

Edyta Herbuś wypoczywa aktualnie w Wietnamie, skąd raczy instagramową publiczność szeregiem zdjęć i nagrań. Pod najnowszą publikacją z partnerem postanowiła opowiedzieć, jak bardzo się od siebie różnią.
1.

Kate Middleton robi szał w komnatach Windsoru w marynarce za prawie 7 tysięcy złotych (ZDJĘCIA)

Kate Middleton ugościła na Zamku w Windsorze ekspertów z zakresu pediatrii, z którymi pracuje nad kolejnym charytatywnym projektem. Znów wybrała klasykę - białą koszulę i czarną marynarkę. Ikona stylu?