Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

"Big Brother". W hiszpańskiej edycji programu doszło do GWAŁTU! Uczestniczka musiała oglądać nagranie z zajścia w Pokoju Zwierzeń...

33
Podziel się:

Carlota Prado dowiedziała się na wizji, że została zgwałcona przez "kolegę" z planu. Jej reakcję na nagranie wyemitowano oczywiście w telewizji...

W hiszpańskim "Big Brotherze" doszło do gwałtu.
W hiszpańskim "Big Brotherze" doszło do gwałtu. (youtube.com)
bEDaKPuJ

Big Brother to prawdopodobnie jedno z najpopularniejszych reality show w historii telewizji. Program doczekał się emisji w wielu krajach, w tym w Polsce, a losy uczestników śledzą za każdym razem miliony widzów. Choć na naszym podwórku hitowe show wypada raczej jak "ubogi krewny" w porównaniu do zagranicznych odsłon, to produkcja wciąż dwoi się i troi, aby zapewnić mu oglądalność.

Oczywistym jest, że kłótnie, romanse i osobliwe wpadki to dokładnie to, czego oczekują od uczestników twórcy show. W hiszpańskiej edycji programu sprawy poszły jednak o wiele za daleko. Jak donoszą światowe media, dwa lata temu w tamtejszej edycji show doszło do... gwałtu. Choć Carlota Prado padła ofiarą "kolegi" z planu w 2017 roku, to dopiero teraz poznajemy kolejne, nieznane dotąd szczegóły zajścia.

bEDaKPuL

Sytuacja miała miejsce, gdy Wielki Brat ograniczył w domu zapasy żywności. W zamian mieli za to pod dostatkiem alkoholu, którym raczyli się praktycznie na pusty żołądek. Carlota tego dnia zjadła tylko trochę makaronu i ziemniaków, a potem wypiła kilka kieliszków tequili. Przez to źle się poczuła, zwymiotowała na wizji i położyła się do łóżka. Nie kojarzyła jednak na tyle, żeby odnotować, że obok niej położył się też Jose Maria López, jej "ukochany" z programu.

Rano Carlota została wezwana do słynnego Pokoju Zwierzeń i dowiedziała się, że Jose został usunięty z programu. Nie znała powodu jego eliminacji, jednak gdy usiadła na kanapie dowiedziała się, że została przez niego zgwałcona. Co więcej, pokazano jej nagranie z sypialni uczestników, które musiała obejrzeć na oczach kamer. Choć filmiku nie pokazano publicznie, to jej reakcję mogli zobaczyć wszyscy...

Produkcja postanowiła złożyć zawiadomienie na policji, a Carlota została usunięta z programu i zapewniono jej opiekę psychologa. Dopiero gdy uczestniczka wróciła do domu, postanowiła zgłosić sprawę odpowiednim organom. Nie tylko oskarżyła o gwałt "kolegę" z programu, ale także posądziła produkcję o to, że nie zareagowała i naraziła ją na niebezpieczeństwo. Carlota była oburzona tym, że kazano jej na oczach kamer obejrzeć to, co zarejestrowano na nagraniu.

Choć sprawa przyprawia o mdłości, to jak dotąd nie zapadł jeszcze żaden wyrok sądu. Dodatkowo w zeszłym tygodniu do mediów przedostał się niepublikowany wcześniej materiał, na którym zapłakana Carlota wyraźnie prosi produkcję o to, aby zatrzymali pokazywane jej nagranie... Widać też, jak próbuje wyjść z Pokoju Zwierzeń, jednak produkcja kazała jej "poczekać". Co ciekawe, sami twórcy programu przyznali jedynie, że "sposób, w jaki poinformowali ją o zajściu, był błędem".

bEDaKPuR
bEDaKPvm
KOMENTARZE
(33)
Gosc
2 lata temu
Nie musze komentowac, ze to, co zrobil ten facet jest nie tylko obrzydliwe, jest takze przestepstwem. O jeszcze wieksze mdlosci przyprawia mnie jednak fakt, ze operatorzy kamer, widzac co sie dzieje spokojnie krecili sobie dalej, zamiast NATYCHMIAST go powstrzymac. Oni tez powinni byc pociagnieci do odpowiedzialnosci!!!
gość
2 lata temu
Jak mogli mu na to pozwolić? Widzieli co się dzieje i powinni temu zapobiec,mam nadzieję,że te hieny za to odpowiedzą i jeszcze widzowie przestaną oglądać ten program. Biedna dziewczyna,oby doszła do siebie.
janinka
2 lata temu
Dziewczyna została skrzywdzona dwa raz- przez tego zwyrola i przez produkcje. Rozumiem że to show ale duża ilość alkoholu i mała ilość jedzenia (to samo stosuje się w naszym BB) może doprowadzić do przykrych konsekwencji... Ta sytuacja z Hiszpanii to już totalna masakra, ale równie dobrze ktoś mógłby np. zasłabnąć. Od tego jest produkcja by trzymać rękę na pulsie i REAGOWAĆ.
bEDaKPvn
andrew
2 lata temu
chore, a zachowanie tv...brak slow. aczkolwiek w hiszpanii wcale nie jest tak cudownie, az tak mnie to nie dziwi, za to przeraza
lcek
2 lata temu
Czy w redakcji Pudla są jakieś Czosnki?
Najnowsze komentarze (33)
Toki
2 lata temu
Przede wszystkim powinna zaskarżyć tv,
patologia
2 lata temu
patologiczne programy
dsawas
2 lata temu
Czytałem o tej sprawie i nie był o zadnego gwałtu . Za to było molestowanie . Pozostawie rewlacje pudla bez komentarza
xxx
2 lata temu
Co!? "dopiero teraz poznajemy kolejne, nieznane dotąd szczegóły zajścia"!? Już kilkanaście dni temu wszyscy inni to poznali i opisali! Znowu pudel odgrzał kotlet!
okk
2 lata temu
A dlaczego produkcja nie zamknela w pokoju gwalciciela, nie pokazala mu nagrania i nie kazala mu sie tlumaczyc z zajscia na wizji w zamknietym na klucz pokoju? Jak zwykle nękana jest ofiara gwaltu, standard!!!
gość
2 lata temu
Jak w polskiej edycji Magda weszła do łóżka Igorowi i go obmacywała a on spał pijany to nie było tematu, mimo. Odwrotna sytuacja i cały świat chce kamienować mężczyznę.
Kris
2 lata temu
Przecież to już kiedyś było na pudlu ponad tydzień temu i znowu się teraz pojawiło.
Aiwlys
2 lata temu
Przecież publikowali w hiszpanskiej TV te fragmenty jak koleś ją wykorzystuje podczas, gdy Ona nieprzytomna. Byłam w szoku, że tam nikt nie wziąl za to odpowiedzialności i jeszcze puszczają powtórki z takich scen :/
bEDaKPvf
123
2 lata temu
Wszystkie tego rodzaju programy to patologia.
chore
2 lata temu
Może nie mysli teraz o tym, ale według mnie dziewczyna powinna pozwać stację telewizyjną na grube miliony. Szkód emocjonalnych to nie zagoi ale przynajmniej pokazałaby że sprawiedliwość istnieje. Koleś do więzienia, telewizja gruba miliony zadośuczynienia. Kinicuję tej dziewczynie. Niech winni zostanął ukarani. Niech słono za to zapłacą nie tylko karnie ale i finansowo.
ziko
2 lata temu
Winnych do mamra, program zdjąć z wizji a producentom przysolić do zapłaty grube odszkodowania.
emiii
2 lata temu
to chore !!! Mam nadzieję że dziewczyna dojdzie jakos do ciebie a odpowiedzialni za tą sytuację pójdą do więzienia!!!
anka
2 lata temu
śmierć gwałcicielom
nic
2 lata temu
Ludzie niepowinni dzwonic to niemieliby kasy i by sie skonczylo
Oferty dla Ciebie
bEDaKPvY
bEDaKPvZ
bEDaKPwa
bEDaKPwb
bEDaKPwc
bEDaKPvH