Trwa ładowanie...
Przejdź na
Kokosimo
|

Była partnerka Colina Farrella wspomina spotkanie z Alicją Bachledą-Curuś: "Pojawiła się, żartując, że jest gotowa go PRZELECIEĆ"

599
Podziel się:

Emma Forrest opisała w swojej książce, jak to Alicja Bachleda-Curuś miała rozbić jej związek z Colinem Farrelem, z którym pisarka planowała założenie rodziny. "Głupiutka i zagubiona" - napisała Brytyjka o polskiej aktorce.

Była partnerka Colina Farrella wspomina spotkanie z Alicją Bachledą-Curuś: "Pojawiła się, żartując, że jest gotowa go PRZELECIEĆ"
Była partnerka Colina Farrella oskarża Alicję Bachledę-Curuś o odbicie jej chłopaka (Getty Images)
bELasatN

Swego czasu nazwisko Alicji Bachledy-Curuś dosłownie nie schodziło z afiszy, a wszystko za sprawą jej romansu z jednym z największych hollywoodzkich gwiazdorów, Colinem Farrellem. Gdy wyszło na jaw, że para spodziewa się dziecka, oczy całego świata zwróciły się na marzącą o hollywoodzkiej karierze polską aktorkę. Niestety, uczucie między Alicją i Colinem szybko wygasło, a jej marzenie o podbiciu fabryki snów - nie urzeczywistniło się. Mimo to gwiazda pozostaje w dobrych stosunkach z ojcem Henry'ego Tadeusza, co zresztą wielokrotnie podkreślała w wywiadach.

Teraz o "hollywoodzkim romansie" Bachledy-Curuś postanowiła przypomnieć była dziewczyna irlandzkiego aktora, która spotykała się z nim w 2008 roku. W swojej książce pod tytułem Twój głos w mojej głowie Brytyjka wróciła pamięcią do czasów, gdy przed laty tworzyła związek z Farrellem - podobnie, jak później Alicja - towarzysząc mu na największych branżowych imprezach. Z relacji Forrest wynika, że na jednym z takich wyjść natknęli się na Bachledę-Curuś, która "żartobliwie" miała złożyć celebrycie niemoralną propozycję.

bELasatP
Zobacz także: Alicja Bachleda-Curuś: "Wiem, czego szukam, co doceniam u mężczyzn"

Dopóki aktorka ze smukłym ciałem koloru dojrzałych trufli nie pojawiła się, żartując, że jest gotowa go przelecieć. Powiedział: "Nareszcie!" Bo niby co miał powiedzieć? - pisze w swojej książce Emma Forrest.

Dopiero po chwili Alicja zorientowała się, że u jego boku stoi jego partnerka i zaczęła przepraszać.

bELasatV

Wtedy klęknęła przed nami i powiedziała: "Czuję się upokorzona tym, co powiedziałam. Jesteście parą". Puścił moją rękę, spojrzał jej w oczy i powiedział: "Nie, kochanie. Nic między nami nie ma. Absolutnie nic" - wspomina sytuację była partnerka Farrella.

Krótko później gwiazdor nawiązał ognisty romans z Polką, gdy spotkali się na planie filmu Ondine, w którym odegrali kochanków. Wiadomość o rodzącym się uczuciu między Colinem i Alicją była dla pisarki o tyle bolesna, że zaledwie kilka tygodni wcześniej planowała z nim zaręczyny i założenie rodziny. Aktor przestał odzywać się do Forrest, tłumacząc, że "potrzebuje przestrzeni", żeby 3 miesiące później Brytyjka zobaczyła w sieci zdjęcia ukochanego i Polki z lotniska, na którym wyraźnie widać było zaokrąglony brzuch Alicji.

W swojej książce Forrest nie miała litości dla matki dziecka Farrella, nie szczędząc jej przykrych słów. Brytyjka napisała, że Alicja Bachleda-Curuś była "głupiutka i zagubiona".

Nie znam jej historii. Ale przez całe życie czułam się jak Kasandra z greckiego mitu, która widzi nadchodzące okropności, ale nie chce wierzyć, że się wydarzą. Wiem, że Colin walczy z demonami. Myślę, że właśnie z tego powodu między nami zaskoczyło - skomentowała Forrest.

bELasatW

Myślicie, że Alicja Bachleda-Curuś odniesie się do tych rewelacji?

bELasatX
bELasauq
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(599)
Kaja
5 miesięcy temu
Taaa już widzę jak Ala klęka na imprezie i przeprasza. Może i rozbiła związek ale te kobietę chyba trochę wyobraźnia poniosła.
lala
5 miesięcy temu
„planowała zaręczyny i założenie rodziny” … a on? planował?
Hajaks
5 miesięcy temu
Ona "go odbiła"? Jak mnie denerwuje takie gadanie... To ona go siłą zaciągnęła do łóżka?!
bELasaur
Gość
5 miesięcy temu
Widać staruszka nie odchorowała tego że Colin wybrał młodszą i ładniejszą... Żółc się wylewa z zazdrości. Kompromituje się jedynie ta kobieta pisząc takie durnoty po tylu latach
Ania
5 miesięcy temu
Brytyjka zazdrosna o piękna Polkę. Tyle w temacie. Gdzie kobieca solidarność? Jak można powiedzieć o innej kobiecie - głupiutka i zagubiona... nawet jeśli tak się uważa, to takie kwestie zostawia dla siebie. Żałosne. Trochę więcej kobiecej solidarności... czy tylko faceci potrafią być lojalni wobec siebie ...?
Najnowsze komentarze (599)
Kaiika
4 tyg. temu
Nigdy nie miałam dobrego zdania o Farellu, a po tym jak rozstali się z Bachledą - Córuś po urodzeniu małego, odczuwam do tego faceta mega niechęć. Dla mnie to mizogin i nie dojrzały dzieciak w ciele mężczyzny, sam nie wie czego chce, stąd wynikają jego liczne uzależnienia.... A nasza Alicja myślała że zwojuje (wiadomo czym) Hollywood, no nie udało się. Ale myślę że dlatego iż, nasza krajanka nie ma po prostu... Talentu. Tak samo jak koleżanka po fachu, Pani Rossatti... Talent się sam obroni, jest na to mego dużo przykładów kobiet bez urody. Widać nie tylko para zgrabnych nóg się liczy, ale również To COŚ...
O losie 🙈
4 tyg. temu
Albo ktoś kto tłumaczył ten fragment ksiąki, ma problemy, albo ta pisarka….. bo to jest tak niedorzeczne, że aż śmieszne
lina
5 miesięcy temu
Trochę egzaltowana i naiwna ta jego była. Kiepsko się to czyta.
kjhjh
5 miesięcy temu
Ten ich syn ma autyzm dlatego go ukrywają
😅😅😅
5 miesięcy temu
Od razu widać która Polka a która Brytyjka 🙊🙉🙈
bruno
5 miesięcy temu
Farrell ma 4 dzieci , każde z inną i z żadną się nie ożenił
ron
5 miesięcy temu
Alicja to nie Gonia ...Wojewódzki NOKAUTUJE! :„Oto SMS-y. Rozenek chciała ZDRADY i SEKSU ze mną”. 22 sty 2018 — Według dziennikarza TVN, kobieta miała mu wysyłać jednoznaczne SMS-y, z których wynikało, że pragnie z nim seksu i zdrady partnerskiej.
pek
5 miesięcy temu
Alicja nie jest koloru trufli
bELasauj
pek
5 miesięcy temu
Alicja nie jest koloru trufli
pek
5 miesięcy temu
Alicja nie jest koloru trufli
pek
5 miesięcy temu
Alicja nie jest koloru trufli
ale
5 miesięcy temu
Zejdzcie z Ali, nie o nią chodzi
ale
5 miesięcy temu
Zejdzcie z Ali, nie o nią chodzi
ale
5 miesięcy temu
Zejdzcie z Ali, nie o nią chodzi
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bELasavc
bELasavd
bELasave
bELasavf
bELasavg
bELasauL