Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

Była żona Zbigniewa Zamachowskiego myślała, że aktor DO NIEJ WRÓCI?! "Nie wiedziała o jego relacji z Gabrysią"

643
Podziel się

Gabriela Muskała nie była ponoć jedyną kobietą walczącą o względy Zbigniewa Zamachowskiego, gdy ten rozstawał się z żoną Moniką. Na powrót do Zbyszka liczyła nawet jego była żona. On jednak ukrywał swoją nową miłość...

Była żona Zbigniewa Zamachowskiego myślała, że aktor DO NIEJ WRÓCI?! "Nie wiedziała o jego relacji z Gabrysią"
Zbigniew Zamachowski z Gabrielą Muskałą (fot. AKPA)
bDZGzNpN

Zbigniew Zamachowski z hukiem wrócił do tabloidowych nagłówków, gdy ostatecznie potwierdziły się plotki o jego rozstaniu z dotychczasową małżonką - Moniką Zamachowską. Na tę chwilę dziennikarka skupia się przede wszystkim na dokumentowaniu swojego życia jako świeżo upieczonej singielki. Mogliśmy na ten przykład podziwiać, jak medytuje w "dziurze po pianinie Zbyszka" w ich wspólnej jeszcze do niedawna "klitce na Żoliborzu". Zbigniew natomiast stroni od kontaktów z kolorową prasą, choć i tak sporo mówi się o uczuciu, którym zapałał ponoć do koleżanki z teatru - Gabrieli Muskały.

Teraz okazuje się, że Muskała miała wcale nie być jedyną pretendentką do serca Zbigniewa Zamachowskiego. Jak donosi tygodnik Na Żywo, pewne nadzieje z odejściem artysty od Moniki Zamachowskiej wiązała też jego poprzednia żona (numer 2) - Aleksandra Justa. W rozmowie z serwisem Pomponik.pl aktorka zadeklarowała niedawno, że drzwi jej rodzinnego domu stoją dla niego otworem. Na Żywo twierdzi, że Justa faktycznie żywiła nadzieje na powrót Zbyszka.

bDZGzNpP
Zobacz także: Wszystkie związki Moniki i Zbigniewa Zamachowskich

Ola nie ułożyła sobie życia po rozwodzie, czas dzieliła między pracę a wychowanie dzieci. Nie było jej łatwo, ale jest osobą tolerancyjną, potrafi wiele znieść. Przecież 10 lat temu wybaczyła Zbyszkowi romans z reżyserką Agnieszką Glińską - cytuje tygodnik za swoim informatorem.

bDZGzNpV

Według źródła tabloidu, Justa miała żywić nadzieje na powrót Zbyszka, ponieważ nikt tak naprawdę nie miał pojęcia o uczuciu, które połączyło go z Gabrysią Muskałą.

Taka myśl faktycznie zrodziła się w głowie Oli, ponieważ jak niemal wszyscy, nie wiedziała nic o relacji Zbyszka z Gabrysią Muskałą. Para kryła się ze swoim uczuciem przez wiele miesięcy, o kolejnej partnerce nie wiedziały nawet dzieci Zamachowskiego - czytamy w Na Żywo.

Myślicie, że w tych doniesieniach jest jakieś ziarnko prawdy i kobiety faktycznie nie potrafią oprzeć się Zbyszkowi?

bDZGzNpW
bDZGzNpX
bDZGzNqq
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(643)
****
4 tyg. temu
Urodą to on nie grzeszy co te kobiety w nim widzą ?!
Lola
4 tyg. temu
Taki ziemniok i tak wyrywa...
Helka
4 tyg. temu
Już to widzę jak Justa, która do tej pory zachowywała klasę i nic nie komentowała, poleciała do Na żywo, żeby opowiedzieć że czeka na Zbysia. Naprawdę te dziennikarzy wymyślają głupoty, żeby ludziom w głowach namieszać i wtrącać się w czyjeś życie....
bDZGzNqr
msl
4 tyg. temu
Co pan Zbigniew w sobie ma??? Musi to być coś wyjątkowego...
........
4 tyg. temu
Co te kobiety w nim widzą ?
Najnowsze komentarze (643)
afsg
4 tyg. temu
Myślę że jak ktoś raz zdradził to nie widzi w tym niczego niemoralnego i będzie to powtarzał z kolejną partnerką.
Kasia
4 tyg. temu
No cóż, z tych wszystkich info wynika że z niego ciacho jak mało kto, co zresztą widać gołym okiem, dodatkowo ma tyle zalet jak wierność, lojalność, odpowiedzialność itp, nic dziwnego ze kobity sie pchają jak po świeże jaja na straganie.
sss
4 tyg. temu
Coś w sobie ma, może nie jest piękny, ale interesujący,
Poliszynel
4 tyg. temu
Mały 7ydek ale musi mieć argument w rozporku, dlatego kobiety ustawiają się do niego w kolejce. Wcale nie zazdroszczę.
rura
4 tyg. temu
Wprawdzie do "przystojniaków" się nie zaliczam, ale przy nim , to ADONIS jestem !! Hahahahahah
75+
4 tyg. temu
Ma dorosle dzieci I zadnego wstydu ani honoru....do pierwsze wroci jak go starosc dopadnie
brysia
4 tyg. temu
Oj muskała mu muskała ja bym tam nie chciała
Kasiek
4 tyg. temu
Ani przystojny, ani bogaty. Nie reprezentuje sobą nic, jak widać. Skacze z kwiatka na kwiatek, dziećmi tez się za bardzo nie przejmuje chociaż narobił ich trochę... Co te baby w nim widzą? Miłość dojrzała, to miłość "za coś" bezinteresownie zakochują się nastolatkowie...Za co go kochać? Żony zdradza na potęgę, kolejna też zdradzi...
bDZGzNqj
ona@@
4 tyg. temu
ale , która żona bo miał już 3, haha jakie te kobiety są naiwne
Iza
4 tyg. temu
Gdy związał się z Moniką dzieci myślały pewnie, że zabrała im ojca. Teraz chyba widzą, że jednak to tatuś nie tegez. Szkoda dzieci.
................
4 tyg. temu
co One w Nim widzą, musi mieć dobre argumenty.............
szok
4 tyg. temu
może i dobry aktor ale jako mężczyzna koszmar nawet patykiem bym go nie dotknęła ale widać ma dobry bajer
zwyczajna
4 tyg. temu
Patrząc na wygląd i poczynania tego pana mam o Nim swoje zdanie. Nie wypowiem. Gdyby był miliarderem o błyskotliwym umyśle nie miałby u mnie cienia szans. Te panie takiej jakości jak ten pan, biorąc kolejność od pierwszej, która Go odbijała od wcześniejszej kobiety. Żałosne a panie bez honoru i własnego pomysłu na życie. Mam nadzieje, że przechodnie damy po tym panu zostaną singielkami bo nikt się już na taką przynętę nie nabierze.
Zniesmaczony
4 tyg. temu
Jakie aktorki tacy faceci i mężowie , swoj na swojego trafi i Pokaze choć przez tydzien co potrafi . A potem odszedł w sina dal, dobrze , ze PiS daje becikowe i 500+ he he he i wyprawki szkolne. Masakra , biedne dzieci .
...
Następna strona
bDZGzNqL