Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Była żona Zbigniewa Zamachowskiego, Aleksandra Justa, SKOMENTOWAŁA jego rozstanie z Moniką

355
Podziel się:

Aleksandra Justa, prywatnie była żona Zbigniewa Zamachowskiego zdradziła, jakie relacje łączą ją dziś z eksmałżonkiem.

Była żona Zbigniewa Zamachowskiego, Aleksandra Justa, SKOMENTOWAŁA jego rozstanie z Moniką
Aleksandra Justa wspiera Zbyszka po rozstaniu z Moniką Zamachowską (AKPA)
bEKGtKth

W zeszłym tygodniu media informowały o nieoczekiwanej wyprowadzce Zbigniewa Zamachowskiego z "klitki na Żoliborzu", w której mieszkał dotychczas wraz z Moniką. Tym samym para miała zakończyć prawie 10-letnią relację, o której dziennikarka swego czasu tak chętnie rozprawiała w prasie i teraz dość niechętnie komentuje koniec ich wielkiej miłości.

Rozstanie Moniki Zamachowskiej ze Zbyszkiem zszokowało jej obserwujących, którzy wkrótce tłumnie ruszyli ze słowami wsparcia w tych trudnych dla niej chwilach. W międzyczasie jedna z fanek postanowiła jednak przypomnieć Monice, że jej miłość do Zbigniewa Zamachowskiego kiełkowała jeszcze za czasów jego małżeństwa z Aleksandrą Justą. To właśnie dla niej aktor porzucił ówczesną żonę.

bEKGtKtj
Zobacz także: Monika Zamachowska: Moja kariera jest na bocznym torze od wielu lat

Do tej pory para jeszcze nie skomentowała rzekomego rozstania, co jedynie potęguje falę plotek na temat powodów ich rozłąki. Co ciekawe, teraz do doniesień o rozstaniu Moniki i Zbyszka postanowiła odnieść się właśnie Aleksandra Justa, która udzieliła komentarza serwisowi Pomponik. W rozmowie z dziennikarzami była żona Zbyszka zapewnia, że może on liczyć na wsparcie jej i dzieci.

bEKGtKtp

Zbyszek nigdy nie zerwał kontaktu z rodziną. Mimo rozwodu jesteśmy w dobrych relacjach, a drzwi naszego rodzinnego domu w Pęcicach są dla niego zawsze otwarte - cytuje jej słowa serwis.

Jednocześnie dowiadujemy się nieco więcej na temat reakcji Zbyszka na medialne zamieszanie wokół rozstania z Moniką. Aktor chce podobno, aby wrzawa wokół jego wyprowadzki po prostu jak najszybciej ucichła.

Zbyszek chce, by zamieszanie związane z jego rozstaniem minęło jak najszybciej. Rozumie Monikę, która niesłusznie oskarżana o rozbicie jego małżeństwa z Olą, czuła potrzebę tłumaczenia. Teraz najważniejszy jest dla niego święty spokój - czytamy.

Warto wspomnieć, że Zbigniew Zamachowski i Aleksandra Justa rozwiedli się w kwietniu 2012 roku, a aktor wziął wtedy na siebie winę za rozpad małżeństwa. Jednocześnie przystał na wysokie alimenty na dzieci, na które swego czasu narzekała Monika, żaląc się, że może "nie starczyć im na jedzenie".

bEKGtKtq

Cieszą Was dobre relacje Zbyszka z byłą żoną?

Pudelek ma już własną grupę na Facebooku! Masz ciekawy donos? Dołącz do PUDELKOWEJ społeczności i podziel się nim!

bEKGtKtr
bEKGtKts
bEKGtKtK
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(355)
jklm
7 miesięcy temu
Zazdroszczę facetom w Polsce. Mogą nie dbać o wygląd, mogą nie gotować, nie sprzątać, nie prasować, mogą zostawić 4 dzieci, a i tak znajdą jakąś chętną, która ich przygarnie, opierze, ugotuje i jeszcze spłaci długi. U nas niczego nie wymaga się od mężczyzn. Mogą nie gotować, nie sprzątać, nie naprawiać, nie remontować, nie płacić alimentów.
zuza
7 miesięcy temu
Świetny aktor, ale jako człowiek chyba nie bardzo. Wszyscy skupiają się na kobietach, jedni kibicują Monice, drudzy Oli. A pan Zbysio? Skacze z kwiatka na kwiatek i wykorzystuje je, ale jemu jakoś sie nie dostaje. Kolejny stereoptyp, że to wredne baby robią krzywdę biednym, nieporadnym facetom. Żona -hetera i kochanka, która omotała nieszczęśnika. On, biedaczyna, nie ma w tym żadnego udziału.
kwik
7 miesięcy temu
Pani Justa nie miala zadnych obiekcji kiedy p.Zbynio zostawil dla niej swoja pierwsza zone tuz po poronieniu. Lol
bEKGtKtL
dfg
7 miesięcy temu
W którym miejscu Justa jest zaniedbana bo nie kumam? szczupła, uśmiechnięta kobitka, po prostu bez botoksu i dekoltów. Trochę wam sie potegesiło już od nadmiaru glonojadów
grażka
7 miesięcy temu
Justa nie ma za grosz honoru, najpierw Zbyniu miał romans z Glińską, potem odszedł bo kolejna sodówka uderzyła mu do głowy. A ta mu kolejny raz drzwi szeroko otwiera! Dla dobra dzieci??? A jaki to dla nich przykład, że matkę można upokarzać na oczach całej Polski, a ona zawsze wybaczy. Dzieci są dorosłe lub prawie dorosłe! Czas by Zamachowski dorósł, a nie podczepiał się pod kolejne źródełko!
Najnowsze komentarze (355)
Jula
3 miesiące temu
Ludzie dajcie im wszystkim spokój. Precz z pudelkiem. Weźcie się za czytanie książek albo mądrzejszych rzeczy. Ja raz wlazłam w to gówno i to mój ostatni. Przestańcie to czytać .
pelargonia
6 miesięcy temu
ale oger z tego Zbynia
Gra
6 miesięcy temu
Ale demon seksu z tego Mumina, co te baby w nim widza???
Gośka
7 miesięcy temu
Justa to kobieta bez ambicji.. nie ma za grosz honoru.
Sonia
7 miesięcy temu
Ja bym go nie przyjęła. Tylko kontakty prxyjavielskir jako tata. Wygląda p. Justa ładnie. Znowu będzie skakać obok niego i zaniedba siebie. Monika dobra decyzja.
gościni
7 miesięcy temu
większość z nas była pierwszą żoną :) i po kilkunastu latach jest w poprawnych stosunkach z mężem - byłym - dla dobra dzieci.
Hanka
7 miesięcy temu
Nie ma tego zlego.....Pani Monika jest interesujaca i jeszcze trafi na swojego faceta.Do tej pory trafiali jej sie sami nieudacznicy.Puchar dla niej ze tyle wytrzymala!W pore pozbyla sie balastu, a wiec pomyslnosci ...!
owca zoriento...
7 miesięcy temu
Buty wam spadną, jak dowiecie się z kim teraz jest ZZ :-D
bEKGtKtD
Joanna
7 miesięcy temu
Czy wy potraficie czytać ze zrozumieniem? Justa nie powiedział, że do siebie wrócili. Ona tylko powiedziała, że Zbyszek może liczyć na jej i dzieci wsparcie. Może nawet na jakiś czas u nich zamieszka bo maja dom a on na dzień dzisiejszy jest bezdomny. Tylko tyle i aż tyle. Nie dopowiadajcie czegoś czego nie ma.
afqagvfg
7 miesięcy temu
Karma, nie karma, nie znamy sytuacji, ale faktem jest, że jego kariera bardzo ucierpiała. Zrobiła z niego niemotę
Mnie to Lotto
7 miesięcy temu
Te teksty są na tym portalu tak infantylne, że powinniście dostać tytuł najgłupszego portalu w sieci.
Jan
7 miesięcy temu
Pani Justa karma wraca i to się tyczy Moniki jak i pani.
Łoj
7 miesięcy temu
Co one widzą w tym Kartoflu?
Ella
7 miesięcy temu
Pszystojniak
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEKGtKuw
bEKGtKux
bEKGtKuy
bEKGtKuz
bEKGtKuA
bEKGtKuf