Trwa ładowanie...
Przejdź na
Kokosimo
|

TYLKO NA PUDELKU: Monika Zamachowska ma ADORATORA?! "Wykazuje nią duże zainteresowanie"

230
Podziel się:

Ponoć Monika Zamachowska dobrze wie, że kolejna relacja jest "tylko kwestią czasu". "Jedyne, czego na ten moment Monika by sobie nie życzyła, to konfrontacja z Gabrysią" - donosi nasze źródło.

TYLKO NA PUDELKU: Monika Zamachowska ma ADORATORA?! "Wykazuje nią duże zainteresowanie"
Monika Zamachowska ma nowego adoratora? (AKPA)
bEEoDTCd

Odkąd informacja o rozstaniu ZbigniewaMoniki Zamachowskich dotarła do mediów, na światło dziennie wychodzą coraz to nowe sensacyjne fakty w sprawie. W kuluarach mówi się, że o rozłące zadecydował aktor, który nieoczekiwanie zapałał uczuciem do znajomej z teatru, Gabrieli Muskały. To Zbyszek przyszedł do dziennikarki i oświadczył jej, że zakochał się w koleżance z pracy. Rozstanie miało jednak przebiec dość pokojowo.

O ile Zamachowska miała zareagować na słowa męża spokojnie (i tak przechodzili kryzys), z czasem do 48-latki zaczęło docierać, że jej życie znów zostanie wywrócone do góry nogami. Jako że uzewnętrznianie się najwyraźniej ma dla celebrytki działanie terapeutyczne, Monika chętnie dzieli się z internautami różnej maści wynurzeniami dotyczącymi rozstania, między słowami przemycając swoją wersję wydarzeń.

bEEoDTCf
Zobacz także: Wszystkie związki Moniki i Zbigniewa Zamachowskich

Wszystko wskazuje na to, że nie tylko Zbigniew cieszy się sporym powodzeniem u płci przeciwnej. Jak donosi nasze źródło, Zamachowska ma w swoim kręgu adoratora, który próbuje zdobyć względy kochliwej dziennikarki.

bEEoDTCl

Monika bardzo przeżywa rozstanie ze Zbyszkiem, jednak w ostatnich dniach uwierzyła w siebie - mówi Pudelkowi osoba z otoczenia dziennikarki. Z pomocą bliskich jej osób zrozumiała, że jest atrakcyjną, inteligentną babką i kolejna relacja jest tylko kwestią czasu. Na trzecim planie, w kręgu znajomych Moniki, od jakiegoś czasu jest mężczyzna, który wykazuje duże zainteresowanie jej osobą, wcześniej był zupełnie niedostrzegalny. Monika w ostatnim czasie dużo rozmyśla o swoim życiu oraz wcześniejszych partnerach, nie ma do siebie o nic żalu, bo każdego z mężczyzn których miała, darzyła szczerym i bezinteresownym uczuciem. Niczego nie żałuje, bo wie, że każda jej decyzja była przemyślana.

Choć z biegiem czasu Zamachowska odnajduje się coraz lepiej w nowej rzeczywistości, ostatnią rzeczą, na jaką miałaby ochotę, jak konfrontacja ze swoją "następczynią", Gabrielą Muskałą.

Swoją odwagę pokazała wiele lat temu, kiedy mimo przeciwności losu oraz ogromnej krytyki zewsząd, zdecydowała się na związek ze Zbyszkiem. Nikt nie wiedział, jak było tak naprawdę, a media i ludzie z góry niesprawiedliwie ją oceniły. Doświadczenia te tylko ją wzmocniły i kiedy tylko przypomina sobie o tych wydarzeniach, z dużo większym optymizmem i dystansem podchodzi do swojego nieudanego związku. Jedyne, czego na ten moment Monika by sobie nie życzyła, to konfrontacja z Gabrysią. W jej sercu mimo wszystko jest żal o to, że z jakichś względów w oczach Zbyszka to Gabrysia okazała się "tą lepszą".

Myślicie, że Zamachowska długo jeszcze pozostanie singielką?

bEEoDTCm
bEEoDTCn
bEEoDTCG
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(230)
bona
6 miesięcy temu
ZZ to facet który rozwiódł się z Justą na koszt Moniki, która z własnych zasobów alimentowała jego dzieci. Koszmar nie facet.
Aaaa
6 miesięcy temu
Monika miała przystojnych facetow, to dla odmiany wzięła sobie paszteta, mam nadzieję, że następny będzie ok
Zaiste
6 miesięcy temu
sporo żigolaków będzie się kręcić, poszła fama,że Monika wydawała kasę na Zbynia jak Gonia na Radzia. Są pieniądze, są utrzymankowie
bEEoDTCH
Mina
6 miesięcy temu
Ale to życie gwiazd jest smutne. Niby pełne blichtru a jednak brakuje bliskich rekacji
zuuum
6 miesięcy temu
jak jest na chodzie to jeszcze absztyfikanty się znajda tym bardziej ze można coś ugrać dla siebie
Najnowsze komentarze (230)
Meggi
5 miesięcy temu
Pani Monika po pierwszym mężu miała nazwisko, po drugim dzieci, a po trzecim sławę -))) Ciekawe co zostanie Jej w przyszłości po czwartym męzu -)))
Grazka
6 miesięcy temu
Monika to fajna babka szybko sobie znajdzie kogoś kto będzie do niej pasowa bo ten zamachowski nic konkretnego
Jerry.Dickhea...
6 miesięcy temu
Moniko, dość tego jazgotania. Ostał Ci się ino knot.
majka
6 miesięcy temu
No to opowieści p. Moniki ciag dalszy, j3szcze chwila i się zacznie. Tylko od czego zacznie, od rozstania, czy od nowej miłości i życia imtymnego. Chyba będzie po równo.
Opinia własna
6 miesięcy temu
Patrząc na Monikę i jej już byłego męża, to jak bardzo ładna, zaradna, pracowita kobieta i ogr
ema
6 miesięcy temu
a co na to jej mamusia?
Ann
6 miesięcy temu
szkoda że Monia nigdzie nie pracuje i ze wszystkiego ją wysiudali
bubu
6 miesięcy temu
48 lat to początek menopauzy
bEEoDTCz
Olga
6 miesięcy temu
Co ona w nim widziała naprawde....
Lukas
6 miesięcy temu
Ktoś ten komin musi czyścić
Lukas
6 miesięcy temu
Ktoś ten komin musi czyścić
Zniesmaczona
6 miesięcy temu
Nigdy nie buduj szczęścia na cudzym nieszczęściu-zła karma wraca Pani Moniko!
Polak
6 miesięcy temu
Tam każdy z każdym patologiczne srodowisko
Gosc
6 miesięcy temu
Ta opowieść „osoby z otoczenia” brzmi jakby napisała ja sama Monika i podesłała do pudelka
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEEoDTDs
bEEoDTDt
bEEoDTDu
bEEoDTDv
bEEoDTDw
bEEoDTDb