Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

Ciężarna Katy Perry opuszcza Australię, chroniąc się przed koronawirusem za pomocą poduszki (ZDJĘCIA)

24
Podziel się

Wokalistka ostatnie 24 godziny spędziła zamknięta w hotelu, w którym wcześniej mieszkali zarażeni Tom Hanks i jego żona.

Ciężarna Katy Perry opuszcza Australię, chroniąc się przed koronawirusem za pomocą poduszki (ZDJĘCIA)
Katy Perry (East News)
bDyWhGWd

Panika spowodowana pandemią koronawirusa rośnie z dnia na dzień. W Polsce odnotowano już 58 potwierdzonych przypadków zarażenia, w tym jedną ofiarę śmiertelną. Aby ograniczyć rozprzestrzenianie się wirusa, na terenie całego kraju zamknięto wiele publicznych placówek oraz odwołano wydarzenia, mogące przyciągnąć duże skupiska ludzi.

Ryzyko zarażenia jest jednakowe zarówno w przypadku "zwykłych obywateli", jak również znanych na całym świecie gwiazd czy koronowanych głów. W czwartek media obiegła informacja, że obecność koronawirusa wykryto u Toma Hanksa i jego żony Rity Wilson. Para przebywa obecnie w Australii, gdzie aktor pracował nad kolejnym filmem. Aktualnie małżeństwo poddawane jest kwarantannie.

bDyWhGWf

Podczas gdy Hanks i Wilson izolują się w australijskim szpitalu, inną światowej sławy gwiazdę przyłapano ostatnio na opuszczaniu kraju. Mowa o Katy Perry, którą w czwartek paparazzi spotkali na lotnisku w Sydney. Ciężarna wokalistka starała się ukryć swoją tożsamość przy pomocy bluzy z kapturem oraz ciemnych okularów. Usta zakrywała natomiast pokaźnych rozmiarów poduszką - prawdopodobnie po to, by uniknąć zakażenia koronawirusem.

Co ciekawe, ostatnie 24 godziny przed odlotem piosenkarka spędziła zamknięta w hotelu Park Hyatt w Sydney. W tym samym budynku wcześniej mieszkali zarażeni Tom Hanks i Rita Wilson. Ponoć Perry przyleciała do Australii w związku ze zbiórką funduszy, mających wspomóc zwalczanie katastrofalnych skutków niedawnych pożarów tamtejszych lasów. Już w środę wokalistka odwołała wszelkie zaplanowane wywiady.

bDyWhGWl

Partner Katy, Orlando Bloom w ostatnim czasie przebywał w Czechach, gdzie kręcił swój kolejne odcinki serialu Carnival Row. Ze względu na rosnące zagrożenie koronawirusem, prace na planie zostały wstrzymane, a aktor za pośrednictwem mediów społecznościowych ogłosił, że wraca do USA, aby poddać się kwarantannie. Bloom i matka jego nienarodzonego dziecka spotkają się więc już na terenie Stanów Zjednoczonych.

Zobaczcie, jak ciężarna Katy Perry za pomocą poduszki chroni się przed koronawirusem na australijskim lotnisku. Rozsądna?

bDyWhGWm
bDyWhGWn
bDyWhGWG
KOMENTARZE
(24)
Kasia
10 miesięcy temu
Wirus rozsiewa się po całym świecie a celebryci sobie latają tu i tam! Żenada!
lalal
10 miesięcy temu
A gdzie kwarantanna skoro była w tym samym hotelu co Tom Hanks?
Gryf
10 miesięcy temu
Ta poduszka ma ją ochronić?
bDyWhGWH
Endi
10 miesięcy temu
A myślałm,że tylko ja nie jestem przygotowana xD
Vivi
10 miesięcy temu
Pracuje w markecie budowlanym, klientela z wczoraj: kobiety w ciąży, rodzice z małymi dziećmi i osoby starsze. Gratuluję głupoty.
Najnowsze komentarze (24)
kikimike
10 miesięcy temu
nie sądziłam że katty Perry będzie w ciąży
aaa
10 miesięcy temu
wygląda jak plemnik...
VON
10 miesięcy temu
Zamknac piz..de na miesiac w izolatce. Jedzie zarazac innych
fsighwehf
10 miesięcy temu
zamknąć ich wszystkich powinni )))
agata
10 miesięcy temu
zgadzam sie z czyims postem: W obliczu dramatycznej sytuacji w polskich szpitalach, braku podstawowych środków ochronnych, braku testów, apeluję do obecnych władz o COFNIĘCIE dotacji na TVP i przeznaczenie tych pieniędzy na walkę z epidemią!
jaaa
10 miesięcy temu
Wg mnie używa poduszki aby nikt nie robił zdjęć brzucha - a nie z powodu koronawirusa.
TFU
10 miesięcy temu
Idiotka. W takim stanie latać po świecie, to raz. Dwa - naraża też innych, nie wiadomo z kim była i co rozsiewa. Tfu na takich nieodpowiedzialnych debili.
gość
10 miesięcy temu
CO TO MOZE BYC? SPRAWA DOTYCZY TAJEMNICZEJ CHOROBY (PRZYPUSZCZAM ZE TO JAKIS WIRUS). ZAOBSERWOWAŁEM TO W 2006 ROKU. DZIŚ JUŻ WIELU LUDZI JEST ZAKAŻONYCH. OBJAWY SĄ NASTĘPUJĄCE. KASZEL NIEUSTĘPUJĄCY MOŻE BYĆ CIĄGŁY LUB KILKA ODKASZLNIĘĆ W CIĄGU DNIA, JEŻELI UTRZYMUJĘ SIĘ DŁUŻEJ NIŻ 3 MIESIĄCE, UCZUCIE DRAPANIA W OKOLICY MOSTKA ,BEZ WYRAŹNEJ TEMPERATURY, KATARU OSŁABIENIA NIC CO MOŻNA BY POWIĄZAĆ Z ANGINĄ CZY GRYPA. PROBLEMY Z UKŁADEM MOCZOWYM , PARCIE NA PĘCHERZ PRZY NIEWIELKICH NAWET ILOSCIACH SPOZYTYCH PŁYNÓW. NIEMOŻNOŚĆ UTRZYMANIA MOCZU NAWET U MŁODYCH, ZDROWYCH OSÓB OBU PŁCI. TAKIE OBJAWY MA KILKA ZNANYCH MI OSÓB Z RODZINY I NIE TYLKO – JEŚLI CHODZI O UKŁ. MOCZOWY, JEŚLI CHODZI O TAJEMNICZY KASZEL TO Z TEGO CO WIDZĘ ZARAŻONYCH JEST 20% POPULACJI KRAJU. TRUDNO TO WYKRYĆ BO ŁATWO TO POMYLIĆ Z PRZEZIĘBIENIEM ALE NA UWAGĘ ZASŁUGUJE CZAS TRWANIA. KASZEL ROZPOZNAJĘ ZE SŁUCHU BO JEST INNY OD TEGO PRZY GRYPIE CZY PRZEZIĘBIENIU (JAKBY TAKIE ODKASZLNIĘCIA). BADANIE MOCZU KRWI NIC NIE WYKAZAŁO PŁUCA CZYSTE, BACKT ALERT CZYSTY ŻADNYCH GRUŹLIC ITP., WIĘC POZOSTAJE WIRUS. W DALSZEJ FAZIE MIAŁEM WYDZIELINĘ Z OSKRZELI KTÓRA TWORZYŁA COŚ JAKBY PIANE PROWADZIŁO DO DUSZENIA. PÓŹNIEJ JAKIMŚ CUDEM TO PRZESZŁO I WIĘCEJ NIE WRÓCIŁO, ALE KASZEL POZOSTAŁ MAM TEŻ INNE OBJAWY ALE NA RAZIE WYSTARCZY. POSTAWA LEKARZY – ZDZIWIENIE, IGNORANCJA, NIEDOWIERZANIE, BAGATELIZOWANIE. PRZEPISUJĄ SYROP PRZECIW KASZLOWY, NA ZASADZIE JAK NIE KASZLE TO JUŻ ZDROWY, LUB ZGANIAJĄ NA ALERGIĘ (JA JESZCZE NIE SŁYSZAŁEM O ZARAŹLIWEJ ALERGII) PRÓBOWAŁEM ROZMAWIAĆ Z LEKARZAMI LECZYŁEM SIĘ W SZPITALU NA ODDZIALE PŁUCNYM BEZSKUTECZNIE. DZIŚ Z PERSPEKTYWY CZASU WIDZE ŻE MOŻE TO BYĆ JAKIŚ RODZAJ KORONAWIRUSA SARS LUB MERS, ALE JEŚLI TO PRAWDA TO JEST TO CHOROBA PRZEWLEKŁA Z NAWROTAMI I ZARAŹLIWAA NIE JAK PODAJĄ WIRUSOLODZY ŻE RAZ PRZEBYTA INFEKCJA I NABIERA SIĘ ODPORNOŚCI, CHOROBA OGRANICZA SIĘ LATEM ALE TYLKO CO DO KASZLU NIE CO DO UKŁADU MOCZOWEGO. ZDANIE WIRUSOLOGÓW JEST DLA MNIE WAŻNE ALE moje OBSERWACJE POTWIERDZAJĄ COŚ ZUPEŁNIE INNEGO..
bDyWhGWz
taka prawda
10 miesięcy temu
W głowie pustka, wszystko w cycki poszło
Togame
10 miesięcy temu
Ale jaja poduszką się chroni przed koronawirusem śmiechu warte Hi ha ha ha ha😂😂😂 ale zawsze jakiś pomysł żeby ochronić przed wirusem się musi kiedyś znaleźć co nie ?.........😏😉
Miles&More
10 miesięcy temu
BARDZO ładna walizka RIMOWA w kolorze Morskim na drugim zdjęciu od dołu jako mistrz drugiego planu. A tak na marginesie - Dlaczego POLACY podróżują z takimi tanimi cheap sh*t walizkami ? Nieraz widzę damulki z torebką LV na ramieniu a walizka jak ze śmietnika. O co kamman ?
fiko
10 miesięcy temu
Powinna się poddać kwarantannie w Australii.Poduszka nie uchroni innych.Nie wiadomo czy miała testy.
Vivi
10 miesięcy temu
Pracuje w markecie budowlanym, klientela z wczoraj: kobiety w ciąży, rodzice z małymi dziećmi i osoby starsze. Gratuluję głupoty.
Śmierc
10 miesięcy temu
Wirus to kara za znecanie się nad zwierzętami i niszczenie przyrody, cieszę się ze pozarażał miliony tępych i złych ludzi. Z chęcią tez bede zarażać ! Kocham zwierzęta , nie lubię ludz
bDyWhGXb