Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|
aktualizacja

Ezoteryczna Monika Zamachowska radzi, jak poradzić sobie z KORONAWIRUSEM: "Wejdźcie na stronę internetową i skorzystajcie z PRZEKAZU ENERGETYCZNEGO"

92
Podziel się:

Myślicie, że z tak trafnymi przemyśleniami Monia może liczyć na angaż w charakterze doradcy ministra Szumowskiego?

Ezoteryczna Monika Zamachowska radzi, jak poradzić sobie z KORONAWIRUSEM: "Wejdźcie na stronę internetową i skorzystajcie z PRZEKAZU ENERGETYCZNEGO"
Monika Zamachowska (fot. Instagram, @monikazamachowska)

Każdy z nas ma zapewne swój własny sposób na radzenie sobie z hulającą obecnie po naszym kraju epidemią. Podczas gdy część Polaków ruszyła do sklepów, aby tam uzupełnić swoje zapasy, pozostali postanowili rozładować napięcie za pomocą internetowych memów zainspirowanych przez groźnego wirusa.

Jeszcze ciekawszą strategię na radzenie sobie z zagrożeniem objęła natomiast Monika Zamachowska. Niegdysiejsza ulubienica TVP2 postanowiła dołączyć do grona celebrytów instruujących rodaków za pośrednictwem social mediów, jak powinni się zachować w tym jakże trudnym dla nas wszystkim czasie. Zdaniem Moniki ochronę przed wirusem zapewnić może... przekaz energetyczny ze strony internetowej prowadzonej przez Zbigniewa Nowaka, czyli pana od "rąk, które leczą".

Zobacz także: Medycyna alternatywna wcale nie taka bezpieczna

Wiem, że bardzo się martwicie. Sama jestem załamana zamknięciem szkół, odwołaniem premiery teatralnej męża, moich spotkań operowych. Niestety wygląda na to, że musimy wytrzymać. Myjcie ręce. Dezynfekujące przedmioty, których dotykacie, szczególnie metalowe. A potem wejdźcie na stronę (...) i skorzystajcie z przekazu energetycznego. Przyjaźnię się ze Zbyszkiem Nowakiem od 25 lat. Wiele razy uchronił mnie przed chorobą, również przed atakiem paniki. Wierzę w energię i dobroczynny efekt jej działania. Polecam Wam kontakt. Trzymajmy się - zaapelowała Zamachowska na swoim oficjalnym profilu na Instagramie.

Na szczęście Monika wspomniała także o tym, jak istotne jest dokładne mycie rąk i dezynfekowanie przedmiotów codziennego użytku. Chcielibyśmy jednak z tego miejsca jeszcze raz podkreślić, że żadna ilość wytwarzanej przez pana Zbyszka pozytywnej energii nie jest w stanie, na obecną chwilę, zastąpić Wam solidnej kostki mydła i sporej dawki zdrowego rozsądku.

Trzymajcie się ciepło, Pudelkowicze!

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(92)
Technik
3 lata temu
To zabawne, jak epidemia koronawirusa pokazała jaką mamy epidemię głupoty wśród celebrytów :D
gafa
3 lata temu
witamy w średniowieczu
Plagi
3 lata temu
Co się dzieje TERAZ. Plaga szarańczy w Afryce, pożar Australii, potem plaga nietoperzy niosących "trupi smród" w Australii. Teraz na dodatek koronawirus na całym świecie. To na otrząśnięcie z plucia na Boga i jego prawa
Fuj
3 lata temu
To co ona robi to bałwochwalstwo. Wiara że tajemnicza energia uzdrawia a nie Bóg. Ochydne.
patch
3 lata temu
LUDZIE!!! Dbajcie o starsze osoby i swoich bliskich. Jeśli widzicie, że ktoś (jak u mojej koleżanki, która była tego świadkiem...) wyszedł poza obszar kwarantanny, to natychmiast dzwońcie na policję! Jesteśmy w stanie pokonać tę pandemię, jeśli będziemy działać przytomnie i NIE PO SZKODZIE. Nie bądźmy jak np. Włosi i nie pozwólmy, by w naszym kraju wybierano, kto ma umrzeć, a kto przeżyć. Niech nasi bliscy żyją dalej. My żyjmy dalej. Respektujmy wskazania rządzących, nie wychodźmy niepotrzebnie, gdzie są duże skupiska ludzi. Bądźmy odpowiedzialni. Proszę. Błagam. Nie wytrzymam dłużej ze stresu...
Najnowsze komentarze (92)
Ewcia
3 lata temu
Ale ona jest pierdolnieta !!!!!!
Zuzia
3 lata temu
A ja proponuje chwycić Różaniec i go odmawiać codziennie zamiast poddawać się energii o szemranej treści id p. Nowaka. Ludzie módlcie die i zawierzajcie życie Bogu a nie szarlatanom.
Gość
3 lata temu
Głupota celebrycka nie zna granic!!! A szarlatanom dziękujemy za czary mary!!!
Zbynio
3 lata temu
Chałturka roku
Marika
3 lata temu
Powiedz to Moniu zakażonym, to nie trzeba będzie oddziałów zakaźnych..
Gość
3 lata temu
Possesed😵
Autor vidmo
3 lata temu
Jak będę chciał mieć przekaz energetyczny to wsadzę se druta do kontaktu!
luj
3 lata temu
Uwielbiam p.Zamachowskiego jako aktora ale żal mi go jak cholera jak on mógł się związać z takim babskiem.
Weronika
3 lata temu
Zbyszek Nowak super człowiek który pomaga! Kto nie miał z nim styczności niech się nie wypowiada!!!! mi bardzo pomógł dzięki niemu żyje! i też nie wierzyłam ale przekonałam się sama.
Yyy
3 lata temu
Ok Moniczko,a myslalam ze madra babka jestes!?
Alicja
3 lata temu
Ja też jeżdżę do Zbyszka nie raz mi pomógł i mojej rodzinie! pomaga tyle lat i wierzy w Boga to żaden szarlatan dobry człowiek który ma dar od Boga.
IHS
3 lata temu
żadne energię, to jest diabelskie działanie do czego zachęca Pani Zamachowska. Otwórz Serce Dla Jezusa Chrystusa! On Jest Prawdziwym Bogiem i Kocha Cię!
Ggggg
3 lata temu
Hahahaha :D
Wnuczka
3 lata temu
ZUS powinien dziękować czarnej sekcie. Dzięki mszą trochę moherów odleci na spotkanie z Panem. Dlaczego prokuratura nie zamknie ich za narażanie życia ?
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie