Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ivy
|

Daniel Martyniuk zabrał córkę na sanki. Towarzyszyła im TAJEMNICZA BLONDYNKA!

82
Podziel się:

Daniel Martyniuk pochwalił się zdjęciami małej Laury bawiącej się na śniegu. W jednym z kadrów znalazła się też kobieca blond czupryna. To Ewelina czy Faustyna?

Daniel Martyniuk zabrał córkę na sanki. Towarzyszyła im TAJEMNICZA BLONDYNKA!
Daniel Martyniuk zabrał córkę na sanki (Instagram)

Daniel Martyniuk zyskał rozpoznawalność za sprawą serii skandali ze swoim udziałem. Przez ostatnie dwa lat media rozpisywały się o jego problemach z prawem i konflikcie z byłą już żoną.

Ich małżeństwo zaczęło sypać się właściwie zaraz po ślubie. We wrześniu zeszłego roku sąd orzekł o końcu tej gehenny i dał rodzicom małej Laury rozwód.

Ewelina z Russocic ma taką traumę po tym związku, że podjęła nawet ostatnio decyzję o pozbyciu się nazwiska Martyniuka. Chce zamknąć ten rozdział i zacząć życie od nowa.

Zobacz także: Daniel Martyniuk bohaterem afer. Rodzina ma już zszargane nerwy

Tymczasem Daniel podejmuje kolejne próby wyjścia na prostą. Po latach imprezowania i ignorowania prawa doczekał się wreszcie konsekwencji - ostatnio usłyszał wyroki w aż dwóch sprawach.

Młody Martyniuk deklaruje, że chce poprawić relacje z byłą żoną dla dobra córki. Na dowód, że jest już lepiej, opublikował ostatnio na Instagramie zdjęcia małej Laury ze wspólnego wypadu na sanki. Co ciekawe, w jednym z kadrów znalazła się też damska blond czupryna...

Myślicie, że to Ewelina czy raczej Faustyna?

Pudelek ma już własną grupę na Facebooku! Masz ciekawy donos? Dołącz do PUDELKOWEJ społeczności i podziel się nim!

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(82)
MZC
2 lata temu
Wątpię, aby Ewelina była tak szalona, aby dać mu dziecko samo.
Matka
2 lata temu
Pewnie Ewelina, nie sądzę, żeby puściła dziecko ,,samopas” z ojcem, który jest bardziej dziecinny i niezrównoważony od swojej córki....
Mia
2 lata temu
Na pewno mama, ponieważ poprawia czapeczkę żeby zasłaniała uszko, typowe zachowanie dobrej mamy. A Martyniuk powinien mieć zakaz publikowania zdjęć dziecka
Eli
2 lata temu
Nigdy nie zrozumiem co kobiety przyciąga do takich zer.
ana
2 lata temu
Oczywiście że matka, obca baba by tak nie poprawiała czapeczki. Poza tym wątpię że mógłby przebywać z dzieckiem bez ścisłego nadzoru
Najnowsze komentarze (82)
Ktos
2 lata temu
Ale mi temat,bez komentarza
oldie
2 lata temu
a mnie sie zlamal paznokiec, ale o tym juz nie napiszecie, czuje sie szykanowany
Mary
2 lata temu
Jakim to kołkiem trzeba być żeby pisać o jego byłej żonie Ewelina z Russocic. To jest dziennikarz?
roman s.
2 lata temu
taki los zgotowali mu jego rodzice . na zmiany za póżno.
fryzjerka
2 lata temu
Ewelina nie ma takich zniszczonych włosow .
gość
2 lata temu
Strach oddać dziecko pod opiekę takiemu facetowi. Nie wiadomo czy będzie trzeźwy, czy na prochach, czy znowu nie złamie zakazu i siądzie za kierownicą?
gość
2 lata temu
To TA Faustyna??? Rzeczywistość kontra fotoshop. Przeciętna, pospolita uroda i fatalny makijaż. Po co więc oszukuje publikując swoje przerobione zdjęcia nie mające niczego wspólnego z rzeczywistością?
DobryDuszek
2 lata temu
Bardzo szanuję Ewelinę, że pomimo tylu upokorzeń ze strony Daniela nie robi mu problemów z widywaniem córki. A dlaczego postać ojca jest ważna? 90% - wszystkich bezdomnych dzieci i dzieci uciekających z domów to dzieci wychowywane bez ojca. 71% - uczniów rezygnujących z nauki na poziomie szkoły średniej pochodzi z domów bez ojca. 85% - dzieci wykazujących zaburzenia zachowania to dzieci wychowywane bez ojca. 70% - młodzieży w państwowych placówkach opiekuńczych pochodzi z domów bez ojca. 85% - gwałcicieli motywowanych chęcią rozładowania złości wychowało się bez ojca.75% - dzieci w wieku dojrzewania w ośrodkach odwykowych wychowywało się bez ojca. 85% - młodych przestępców w więzieniach pochodzi z rodzin bez ojca. (źródło - JB Elshtain, "Sprawy rodzinne ...", wieku Christian, Jully 1993.). Oczywiście Daniel powinnien pójść na terapię bo bez odwyku to straci w końcu władzę rodzicielską i nikt do Eweliny pretensji mieć nie powinien. Serio naprawdę jestem pod wielkim wrażeniem tej dziewczyny, chyba musi żałować że miał taki diament i wszystko zmarnował.
amy
2 lata temu
Ja na zadnym zimowym zdjeciu nie widze Danielka a on to raczej lubi sie wystawiac a po drugie dziecko ma zle ubrane buty albo cos z moimi oczami nie tak.
typowe dzisia...
2 lata temu
zabrała na fejsbuka zeby miec a nie na sanki
roro
2 lata temu
A mamusi Danusi synek pytał czy może iść na spacer z córką ?
Poeta
2 lata temu
I co napiszecoe teraz, że zły tatulek?
MZC
2 lata temu
Wątpię, aby Ewelina była tak szalona, aby dać mu dziecko samo.
ZOSIA
2 lata temu
MOŻE GO TAM NIE BYŁO , TYLKO EWELINA WYSŁAŁA ZDJĘCIA ZE SPACERU Z CÓRKĄ. GDYBY TAM BYŁ NA PEWNO POCHWALIŁ BY SIĘ ZDJĘCIEM Z CÓRKĄ.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie