Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ivy
Ivy
|

Daniel Passent nie żyje. Agata Passent o śmierci ojca: "Jesteśmy ZDEWASTOWANI"

115
Podziel się:

W poniedziałek media obiegła wiadomość o śmierci Daniela Passenta. Informację skomentowała na Facebooku jego córka Agata Passent.

Daniel Passent nie żyje. Agata Passent o śmierci ojca: "Jesteśmy ZDEWASTOWANI"
Daniel Passent nie żyje. Agata Passent komentuje (AKPA)

Daniel Passent nie żyje. O śmierci dziennikarza poinformował w poniedziałek tygodnik "Polityka", na łamach którego przez lata ukazywały się felietony Passenta.

Śmierć publicysty poruszyła szczególnie środowisko dziennikarskie. Jacek Żakowski na antenie TVN 24 wspomina go jako "wielką postać, mistrza polskiej felietonistyki w okresie powojennym".

Prywatnie Daniel Passent był ojcem Agaty Passent, która była owocem jego związku z Agnieszką Osiecką. Gdy Agata miała sześć lat, matka odeszła od niej i Daniela, czego ta długo nie mogła jej wybaczyć. Osiecka widywała dziecko od czasu do czasu, jednak trud wychowania spoczął na Danielu. Ta sytuacja sprawiła, że więź córki i ojca była wyjątkowo silna.

Zobacz także: Czego nie pokazał serial o Osieckiej?

W poniedziałek Agata zamieściła na Facebooku post poświęcony zmarłemu tacie.

Daniel Passent umarł dziś. Jesteśmy zdewastowani. Proszę uszanować naszą prywatność. Dziękuję Wszystkim Przyjaciołom i Przyjaciółkom Taty, wszystkim Czytelnikom Taty i Słuchaczkom za wsparcie. O terminie pożegnania Taty poinformuję Was na moim blogu - napisała.

W komentarzach płyną kondolencje od internautów i znajomych Agaty.

Bardzo przykra wiadomość, ogromnie współczuję; Był wspaniałym dziennikarzem i człowiekiem. Bardzo mi przykro; Mocno przytulam; Odszedł wielki, mądry i skromny człowiek; Wyrazy współczucia, Pani Agato. Wszyscy jesteśmy zdewastowani... - piszą.

Zobacz także: Pudelek Podcast: Oszust z Tindera i skamlący Stanowski
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(115)
Edek
2 lata temu
Umarł bo miał 83 lata i tak długo żył.
Mam pytanie
2 lata temu
Ilu ludzi zdewastowały jego donosy do bezpieki?
zuza
2 lata temu
Mnie zdewastował ich komunizm , Soros przyjedzie na pogrzeb ?
Zzz
2 lata temu
My tez Agatko jesteśmy zdewastowani, ze twój tato obwiniał Polaków o smierć rodziców. Taka wdzięczność Żydów, względem Polaków.
Nft
2 lata temu
Ja nie jestem zdruzgotana, jednego mośka mniej plującego na Polske
Najnowsze komentarze (115)
Emeryt
2 lata temu
Niby katolicy składają kondolencje z jadem, no tak, w państwie PIS mafii to norma. Podli ludzie piszą o swojej podłości!!! Pani Agato, wyrazy współczucia po stracie ukochanego Ojca. Czytelnicy.
EwA
2 lata temu
Odszedł wspaniały dziennikarz, pełen inteligentnego humoru i ironii. Będzie mi bardzo brakowało jego niedzielnej audycji w radiu Tok FM. Wyrazy współczucia dla całej rodziny.
Łukasz
2 lata temu
Lizus komunistów, jaruzrlskiego. Jego pochwalny liścik do generała na zawsze będzie zapamiętany jako hańba. I na koniec - nie uważam że o ludziach zmarłych nie wolno mówić prawdy. Prawdę zawsze trzeba mówić.
Pffff
2 lata temu
"Zdewastowani". Jeśli nie zna się znaczenia jakiegoś słowa to lepiej go nie używać.
wodnik
2 lata temu
Agata jest piękna jak mama, natomiast mądra za obojgiem rodziców, szkoda, że nie było im pisane mieszkać ze sobą i cieszyć się swoją miłością, widocznie Agnieszka potrzebowała większej przestrzeni życiowej.
Marta
2 lata temu
Ten człowiek zawsze pluł na Polskę nie żal mi go
Karo
2 lata temu
Miał bardzo długie, spokojne i dostatnie życie. Pieszczoszek komuny, nikomu ważnemu się nie naraził. Korzystał z polskich pieniędzy, ale Polski nie lubił.
kama
2 lata temu
Dobrze, że pan Daniel dożył serialu "Osiecka", jest w nim pokazany jako najlepszy tatuś na świecie, a wszelkie drastyczne sceny z Agnieszką zostały przez Agatę ocenzurowane i bardzo dobrze, nie szarga się świętości mamy, ona ją urodziła i zostawiła w rękach najlepszych na świecie. Agnieszka i Daniel wykształcili córkę i byli z niej dumni. To mało? Wielu chciałoby mieć takich rodziców.
Obrzydlistwo
2 lata temu
Jestescie ohydni z tymi swoimi komentarzami. Pudel, co z Twoim stop hejt???? Kasujesz komentarze za duzo mniej, a to to wisi tu i szerzy nienawisc.
allegra
2 lata temu
Osieccy, Passentowie zawsze mieli gosposie, więc pan Daniel nie prał pieluch, może je zmieniał córeczce, którą bardzo kochał i karmił ją mlekiem z butelki, którą przygotowała mu niania, ale te wszelkie troskliwe zabiegi odniosły skutek - więź ojca i córka była nierozerwalna, dlatego jego śmierć tak ją zdewastowała. Rozumiem Agatę. A mamę zrozumiała, gdy sama urodziła dzieci, wie, jakie to wielkie zmęczenie i czasami, chce się uciec gdzieś daleko, jak robiła to Agnieszka. Pozdrawiam Agatę.
Iwona
2 lata temu
Przestańcie "wypisywać przykre słowa" dotyczące nieżyjącego już człowieka. Hamujcie swoje emocje. To czy lubiliście Pana Passenta, czy nie, to wasza sprawa, ale szacunek dla rodziny się należy. Pozdrawiam
mirabelka
2 lata temu
Wielka szkoda, odszedł przyzwoity, dobry, uczciwy człowieka. Wielki żal
Mirosława Z
2 lata temu
Wyrazy współczucia pani Agato! Pan Passent był niedoścignionym mistrzem pióra, znawcą polityki i realiów współczesnego świata. Był klasą samą w sobie , naszą intelektualną "perłą". Zapłakałam gdy dowiedziałam się , że odszedł...
agi
2 lata temu
Lubiłam niedzielne spotkania w Tokfm z Panem Danielem. Bardzo bawiło mnie Jego poczucie humoru, mądre rozmowy z gośćmi, Jego felietony w Polityce. Będzie mi bardzo brak.
...
Następna strona