Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

Deynn i Daniel Majewski ucztują w otwartym mimo obostrzeń Schronisku Smaków Magdy Gessler

95
Podziel się

Przebywający obecnie w Tatrach Deynn i Daniel Majewski postanowili wesprzeć nieco okoliczną gastronomię. Para wybrała się więc do firmowanego nazwiskiem Magdy Gessler Schroniska Smaków, które otworzyło się mimo rządowych zakazów.

Deynn i Daniel Majewski ucztują w otwartym mimo obostrzeń Schronisku Smaków Magdy Gessler
Deynn i Daniel Majewski ucztują w Schronisku Smaków Magdy Gessler (Instagram @deynn, Instagram @iammajewski)
bDSlKyNx

Kilka dni temu menedżerowie restauracji Schronisko Smaków firmowanej nazwiskiem Magdy Gessler ogłosili, że zamierzają otworzyć swój lokal mimo rządowych obostrzeń. Sama restauratorka przyznała, że cały proceder odbył się poza jej kontrolą i według niej otwieranie obecnie dużych zakładów jest nieodpowiedzialne. Niedługo później przyznała jednak, że rozumie przejawy buntu w branży gastronomicznej.

Okazuje się, że położone w Bukowinie Tatrzańskiej Schronisko Smaków już zdążyło doczekać się wsparcia od znanych w świecie show biznesu klientów. Ostatnio wizytą w lokalu pochwaliła się w sieci Deynn. Celebrytka wraz z Danielem Majewskim wypoczywa obecnie w Tatrach. Przy okazji zimowej wycieczki para postanowiła wspomóc okoliczną gastronomię i wybrała się na obiad właśnie do knajpy sygnowanej nazwiskiem Gessler.

bDSlKyNz

Deynn nie zapomniała rzecz jasna zrelacjonować pałaszowania przysmaków z menu Schroniska Smaków na swoim Insta Story. W relacji celebrytki pojawiło się więc ujęcie karty dań opatrzonej podpisem "kreatorki smaku i stylu". Wypad na obiad został także uwieczniony na profilu Daniela.

Pierwsza restauracja po takiej przerwie!!!! Ale się jaram! - ekscytował się posiłkiem Majewski.

bDSlKyNF

Majewski zaprezentował także, co znalazło się wśród zamówionych przez nich potraw. Na Insta Story celebryty można więc było podziwiać m.in. dorodny stek, pieczone ziemniaki oraz grzane winko.

Zobaczcie, jak Deynn i Majewski ucztują w Schronisku Smaków Magdy Gessler.

bDSlKyNG
bDSlKyNH
bDSlKyOa
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(95)
Lula
3 miesiące temu
I dobrze, niech wspierają i się najadają🙃🙃
idiotyzm
3 miesiące temu
i dobrze ! czas skonczyc z ta glupota - pandemia glupoty
Kama
3 miesiące temu
Kiedys tam bylam. Tak pysznego jedzenia dawno nie jadlam
bDSlKyOb
Hejter
3 miesiące temu
I dobrze, wracajmy do normalności!
Zizka
3 miesiące temu
Jak ona wygląda 🤣🤣🤣
Najnowsze komentarze (95)
OTWIERAĆ
3 miesiące temu
Bardzo dobrze. Ludzie muszą dalej żyć, a nie wegetować
Wiktoria
3 miesiące temu
I bardzo dobrze. Tak trzymać
wwo
3 miesiące temu
Nie ma żadnych ale to żadnych podstaw prawnych zakazujących zamykanie działalności gospodarczej. Można nakazać reżim sanitarny, dezynfekcję, odległość między stolikami ale nie można zamknąc restauracji rozporządzeniem bo taki akt nie ma mocy prawnej! Wszyscy buzie w ciup i się podporządkowali, jedni z dobrej woli, drudzy z niewiedzy ale niektórzy juz od prawie roku nie zarabiają a muszą płacić ZUSy, srusy, składki, podatki i dac dzieciom jeść. Tez bym otwierała. Policja ani Sanepid nie sa w stanie dac mandatu bo każdy sąd je oddali. W Łodzi na 21 mandatów za otwarcie restauracji sąd oddalił... 21. Bo prawo nie daje ustawodawcy możliwości ograniczenia działalności gospodarczej bez wprowadzenia stanu wyjątkowego. A nie mamy stanu wyjatkowego. To jest czarno-białe i nawet nie ma tu miejsca na jakies "interpretacje" prawne.
nooo
3 miesiące temu
i bardzo dobrze, skończmy ten cyrk plandemiczny, w kościele tłumy nikogo nie oburzają, zawłaszcza sanepidu
Kabbbbra
3 miesiące temu
Przez chwilę się zastanawiałam co to za gość ten deynn haha
polak
3 miesiące temu
Zakazy,reżim wprowadzili wbrew konstytucji .Brawo ludzie nie dajmy się stłamsić bo pandemii nie ma.Wirusy były ,są i będą.Nie dajmy się psycholom !!!
Aga
3 miesiące temu
No i bravo
gosc
3 miesiące temu
Lock-down kiedy będzie. Niemcy tak zrobili -ludzie muszą odpocząć od kontaktu z wirusem. Coraz więcej chorych .Powinno być zamknięte punkty usługowe tak jak w kwietniu . Bez przesady ludzie jak maszyny do roboty w czasie pandemia dbajmy o ludzi. Ludzie na cały rok biorą urlopy i jest dobrze. Pieniadze nie są najważniejsze
bDSlKyNT
Karola
3 miesiące temu
Dobrze wygląda (jedzenie) jak tylko będę w pobliżu to wpadnę coś zjeść. A ta łaska w białym przypomina mi żywego Kena.
Bleble
3 miesiące temu
Nie wiem kim są te osoby i nie chce wiedzieć
!!OtwieraMy
3 miesiące temu
Objad w restauracji jest niczym bycie czlonkiem ruchu oporu wobec nielegalnym i lamiacej Konstytucje obostrzeniom rzadu! #rzadPodSad
AWA
3 miesiące temu
Obostrzenia reżimu. Wirusy byly są i będą i będą mutowac. A kofid jest jest jednym z nich niczym szczególnym nie różni się od pozostałych. Ten nierząd przyłączył się do oogólnoświatowego spisku garstki finansjery nad resztą ludzi. Teraz po 10 miesiącach ludzie się budzą i wbrew nierzadom otwieraja dogorywajace biznesy. Niestety nauczycielom czy lekarzom pasuje sowicie płatna "praca" zdalna i siedzenie na du.ach w domu, dlatego są oni wspołwinni temu co dzieje... oto nowa bolszewia. Zrujnowany świat przez przekupne kukły, jak wprowadza całkowicie cyfrowy "pieniadz" to wtedy dopiero się niektorzy ockną, ale wowczas już bedzie za późno. Czas powiedzieć 'nie'. Czas przepedzic to bankowe towarzystwo z mackami. Zdjąć kagance, iść do pracy, do szkól, otworzyć przychodnie, szpitale, biznesy, spotkać się z rodziną, znajomymi i żyć. To wirus, jak zawsze, nie pandemia. Niszczą nas poprzez strach. Przestancie się bać bo nie ma czego. Nie ma. Ludzie, zobaczcie do czego to zmierza..bez powodu jest lockdawn. Jesteście?
OtwieraMy
3 miesiące temu
Bardzo dobrze! OtwieraMy!
wojtus420
3 miesiące temu
ZAMKNĄĆ RZĄD OTWORZYĆ GOSPODARKĘ!!!
...
Następna strona
bDSlKyOv