Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

Deynn i Daniel Majewski zbierają pieniądze na organizacje walczące o prawa kobiet

211
Podziel się

"Całkowicie popieramy kobiety i doceniamy prace organizacji" - napisał na Twitterze Majewski. Jego ukochana wsparła też protestujące specjalnym makijażem.

Deynn i Daniel Majewski zbierają pieniądze na organizacje walczące o prawa kobiet
Deynn i Daniel Majewski wspierają Strajk Kobiet (Instagram)
bDogBQKt

Wciąż nie milkną echa orzeczenia Trybunału Konstytucyjnego w sprawie tzw. aborcji eugenicznej. W czwartek sędziowie uznali, że przerwanie ciąży w wyniku trwałego i nieodwracalnego uszkodzenia płodu jest niezgodne z Konstytucją, zmuszając tym samym kobiety do rodzenia dzieci z ciężkimi wadami i deformacjami, nie dającymi szans na przeżycie.

Decyzja TK wywołała prawdziwe oburzenie wśród wielu Polek i Polaków. Od czwartku na terenie całego kraju trwa fala protestów, podczas których obywatele otwarcie manifestują sprzeciw wobec postanowienia sędziów oraz obozu władzy. Dyskusja na temat pozbawienia kobiet możliwości decydowania o własnym ciele trwa również w mediach społecznościowych, gdzie swoimi przemyśleniami i osobistymi wyznaniami aktywnie dzielą się także osoby znane z pierwszych stron gazet - swoje historie opowiedziały już m.in. Paulina Smaszcz czy Izabela Janachowska.

bDogBQKv

Oprócz aktywności w sieci wiele gwiazd show biznesu dołącza również do trwających manifestacji. Niektórzy decydują się także na finansowe wsparcie organizacji walczących o prawa Polek - Kinga Rusin przeznaczyła na ten cel okrągłe 100 tysięcy złotych.

Na podobny krok zdecydowali się także DeynnDaniel Majewski, którzy oprócz działalności fit-influencerów na co dzień prowadzą także własną fundację, Unicorn.

bDogBQKB

Dziś po południu odpalamy zbiórkę, z której całość zostanie przekazana zaraz po jej zakończeniu na rzecz organizacji walczących o prawa kobiet. Będzie trwała tylko dwa dni, aby jeszcze w piątek pieniądze były u nich. Całkowicie popieramy kobiety i doceniamy prace organizacji - napisał na Twitterze Majewski.

Strajk Kobiet publicznie wsparła także Deynn, która na znak solidarności z manifestującymi wykonała specjalny makijaż i podzieliła się swoim stanowiskiem za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Czuję wielką złość i jeszcze większy smutek. Tutaj nie ma miejsca i czasu na milczenie, naprawdę! To wszystko idzie za daleko! Czas walczyć i krzyczeć ze wszystkich sił - jak kto potrafi, każdy na swój sposób, byle RAZEM! Nie bądźmy obojętne, nie dajmy sobie założyć kagańców i walczmy o swoje prawa! MOJE CIAŁO, MOJA DECYZJA, NIKOGO WIĘCEJ! - czytamy na instagramowym profilu Marity Surmy.

Na Insta Story celebrytka zachęciła też swoich obserwatorów do wsparcia ich zbiórki.

bDogBQKC

Dziękuję każdemu za wpłatę (...) Pamiętajcie, liczy się każdy grosik - mówiła.

Zobaczcie wpisy Deynn i Daniela. Postawa godna naśladowania?

bDogBQKD
bDogBQKE
bDogBQKW
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(211)
ola
miesiąc temu
dajcie swoje nie od ludzi ludzie sami dadza bez waszego posrednictwa
Nie!!!
miesiąc temu
Nie wpłacacie im pieniędzy!!! To oszuści, zawsze zbierają pieniądze za szczytne cele i nigdy ich nie przeznaczają na nie. Sami je wydają, jeżdżąc na wakacje!!!!
LOL
miesiąc temu
CZYLI ZBIERAJĄ NA WAKCJE :)))
bDogBQKX
Gość
miesiąc temu
Jak chce pomóc to wpłacam bezpośrednio na konto organizacji bez pośredników
Hymm
miesiąc temu
To nie lepiej podać nr konta żeby bezpośrednio wpłacać dla kobiet walczacych o nasze prawa?
Najnowsze komentarze (211)
obserwator
miesiąc temu
Taki podobny gostek skakał dziś po ogrodzeniu wokół sejmu.
Monika
miesiąc temu
PIENIĄDZE WPLACAMY TYLKO I WYLACZNIE BEZPOŚREDNIO DO ODPOWIEDNICH ORGANIZACJI! CENTRUM PRAW KOBIET, A W EYPADKU ABORCJI CIOCIA BASIA, CIOCIA WIENIA, CIOICA CZESIA, ABORCYJNY DREAM TEAM, ZADNYCH POŚREDNIKÓW!
Max
miesiąc temu
Jak nie wiadomo o co chodzi, to wiadomo o co chodzi. Kościół zawsze był za życiem od poczęcia do śmierci i bezwzględnym zakazem aborcji, bo to wynika z prawd wiary, które są niezmienne w czasie i przestrzeni. Dotyczy to również homoseksualizmu. Dla tych, którzy błądzą i nie mają własnego zdania proponuję lekturę Biblii, zwłaszcza Nowego Testamentu, w którym są odpowiedzi na wszystkie wątpliwości, dzięki czemu masz uformowany kręgosłup moralny i jasną granicę między dobrem a złem i nie musisz być skazany za konstrukty myślowe ludzi, którzy często błądzą, zwłaszcza jak zniewolenie nazywają wolnością, a zgodę na wybór zła prawami człowieka. Jeśli myślisz o zbawieniu, to postępuj zgodnie z wolą Boga, jeśli uważasz że wola człowieka jest ważniejsza od Boga, to nie jesteś już chrześcijaninem, tylko ateistą, a wtedy wrota bram niebieskich nie zostaną Ci otworzone. Bóg jest wymagający, ale te wymagania nie są przeciw człowiekowi, ale dla niego. Niektórzy dochodzą do tych prawd bardzo długo, np. dzięki mądrym rodzicom czy napotkanemu na swej drodze życia człowiekowi, którzy podzieli się swą wiedzą i doświadczeniem. Niektórzy nie mają tego szczęścia i obijają się od ściany do ściany, ciągle szukając, ale mam nadzieję, że dzięki temu co napisałem wiesz co robić i samemu dojdziesz do tego, co jest kwintesencją esencji. Może to być jedyny, a może ostatni moment, kiedy możesz zawrócić ze złej obranej drogi. Pamiętaj, że wcześniej czy później staniesz przed Nim sam i On cię zapyta, czy wypełniałeś jego wolę czy wolę ludzi? Nikt Ci wtedy nie pomoże i nie będziesz mógł kłamać i usprawiedliwiać się.
Ada
miesiąc temu
Zebrać każdy chce tylko swojego nie dadzą wstyd coraz więcej zebrakow
maks
miesiąc temu
Bardziej dla siebie zbierajcie na leczenie
bombastik
miesiąc temu
jak widzę to co widzę a chyba dobrze widzę to już nie wiem co jest lepsze..... brak słów
asdf
miesiąc temu
pierwsi do cudzych pieniędzy,
Prezes
miesiąc temu
A co to za nołnejmy?
bDogBQKP
żałosne
miesiąc temu
żalosne
Kajaa
miesiąc temu
Zbierają na swoje luksusowe wczasy!!!!! Naprawdę ktoś jeszcze wierzy w ich dobroczynną działalność?? To zwykli oszuści!!!
Ewa
miesiąc temu
To oszuści...wiecznie tylko zbiórka na to, zbiórka na tamto...żerują na innych. Kto im wypłaci nawet 1gr, bedzie głupi.
Stheyt
miesiąc temu
Ilu tu wielbicieli zabijania .jeszcze zbierają na to pieniadze
gość
miesiąc temu
byle była atencja...
Misiu
miesiąc temu
Kolejna zbiórka i znowu będziecie oglądać zdjęcia z plaży na Malediwach.
...
Następna strona
bDogBQLr