Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|
aktualizacja

Dojrzała Blanka Lipińska poucza POZUJĄCE Z ROZGWIAZDAMI celebrytki: "Nie należy ich dotykać!"

121
Podziel się:

Opowiadając o porannym snurkowaniu na Malediwach, Blanka Lipińska postanowiła stanąć w obronie wyciąganych z wody do zdjęć zwierząt.

Dojrzała Blanka Lipińska poucza POZUJĄCE Z ROZGWIAZDAMI celebrytki: "Nie należy ich dotykać!"
Blanka Lipińska poucza celebrytki (Instagram)

Od kilku tygodni wymęczeni niskimi temperaturami celebryci mimo pandemii korornawirusa masowo najeżdżają egzotyczne miejsca celem nie tylko uzupełnienia poziomu witaminy D, ale i uraczeniem ciekawszym "kontentem" swoich obserwatorów.

Choć większość znanych twarzy zdecydowała udać się na niezwykle popularny w ostatnim czasie Zanzibar, Blanka Lipińska postanowiła być nieco bardziej oryginalna i poleciała na Malediwy.

Od kilku dni autorka 365 dni raczy nas zatem relacjami z wyspiarskiego państwa na Oceanie Indyjskim. "Blania" zdążyła pokazać już między innymi ponoć przepyszne hotelowe jedzenie, luksusową toaletę z oczkiem wodnym oraz fotki z wykonanej przez tajemniczego towarzysza sesji zdjęciowej na plaży.

Sobotę wypoczywająca w raju "pisarka" rozpoczęła od snurkowania, czyli nurkowania bez akwalungu. Choć nie nie zrelacjonowała podwodnej przygody, postanowiła opowiedzieć o niej co nieco prosto z basenu.

Ten ślad na czole świadczy o tym, że snurkowałam. Widziałam rekina! Był ogromny i przerażający, więc szybko od niego uciekłam. Widziałam też płaszczkę. Od niej też szybko uciekałam - ekscytuje się Lipińska, po czym postanawia poruszyć temat wyciągania z wody zamieszkujących ją stworzeń:

Wychodzę z założenia, że człowiek jest kompletnym intruzem w oceanie, morzu i w ogóle w świecie zwierząt podwodnych. Nie należy ich dotykać, wyciągać z wody. Tak jak niektórzy wyciągają rozgwiazdy, żeby zrobić im zdjęcie... Przemilczę - mówi z nutą wyższości Blanka, nawiązując najprawdopodobniej do incydentów z udziałem między innymi Julii Wieniawy czy Klaudii El Dursi i kontynuuje:

To nie jest nasz świat, nasz świat jest tutaj na powierzchni i my się nim cieszmy. I tak działamy destrukcyjnie na to, co na powierzchni, więc dajmy spokój chociaż temu, co pod wodą.

Myślicie, że Julka i Klaudia docenią story bardziej świadomej i doinformowanej w zakresie świata zwierząt koleżanki?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(121)
✨✨✨✨✨✨
rok temu
Co jak co, ale ma racje 🤷‍♀️
No tak
rok temu
Ma rację że jesteśmy intruzami w świecie tych zwierząt
Tak
rok temu
Racje ma 🤷🏼‍♀️
Karolina
rok temu
Najlepsze jest to, że my siedzimy w domach bo nawet nie można się gdzieś przespać w weekend bo hotele zamknięte dla szaraków a taka np Kurdej Szatan wróciła z Zanzibaru i nie siedzi na kwarantannie tylko jeździ po mieście. Ktoś mi wytłumaczy dlaczego „Oni” nie musza przestrzegać przepisów?
Kaja
rok temu
Wszystko dla zdjęcia na IG
Najnowsze komentarze (121)
Rozgwiazda
rok temu
Rozgwiazdy do szkodniki - "zjadają" rafę koralową. Także nie żal mi, że są wyciągane z wody. Wolę rafę koralową, która żywi tysiące gatunków ryb i innych stworzeń niż rozgwiazdy.
bela
rok temu
No ok..ale sama jest fanką wodnych sportów a to nie zakłóca spokoju tym ,,biednym rybą''?? I ona je mięso .. trochę hipokryzja
;oijf
rok temu
Kto to jest Blanaka paloma Lipińska?
Ersio
rok temu
Z dwojga złego to taka rozgwiazda woli aby dotknęła ją Julia Wieniawa niż Blanka Lipińska.
Kiliko
rok temu
Rozgwiazdy to żywe zwierzęta morskie.
Klaudia
rok temu
To ta co tak osmiornice lubi jeść???Hahaha
Baśka
rok temu
Mieszkam nad morzem (nie w Polsce) i codziennie ptaki wyławiają rozgwiazdy i kraby z wody. Kraby zwykle są pozarte, ale rozczłonkowane rozgwiazdy walają się po chodnikach🤷🏼‍♀️
Meduza
rok temu
Ciebie też
Anna
rok temu
Owszem szanujmy przyrodę i to co dala nam natura, ale z drugiej strony nie dajmy się zwariować ponieważ wkrótce drzewo będzie miało większe prawa niż człowiek. Pamietajmy że przyroda jest takim zjawiskiem że sama potrafi się obronić.
Ble
rok temu
Blanka to przykład samotności w sieci. Cały jej świat to Instagram i relacje z samotnego życia... Gdyby nie my, nie miałaby chyba do kogo gęby otworzyć...
Meg
rok temu
Wymeczeni niskimi temperaturami celebryci...buahaha pudelek rozwalil system
007
rok temu
"The world is not enough".
Kiki☹️☹️☹️☹️
rok temu
Ja tez mam takie zdjęcie ! Nie wiedział wcześniej człowiek to czarni je łowią dla turystów i odstawiają na miejsce!!!!
😎 joj
rok temu
Fajnie że o tym mówi. Szanujmy życie, i zwierząt i roślin. Człowiek ⚡⚡⚡
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie