Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

Dorota Chotecka staje w obronie zaszczepionego Radosława Pazury: "NIE WYDARŁ NIKOMU TEJ DAWKI!"

822
Podziel się

Małżonka Radosława Pazury Dorota Chotecka nie ma żadnych wątpliwości co do niewinności męża. "Jest poza wszelkimi podejrzeniami i układami" - pisze aktorka w wydanym oświadczeniu.

Dorota Chotecka staje w obronie zaszczepionego Radosława Pazury: "NIE WYDARŁ NIKOMU TEJ DAWKI!"
Afera szczepionkowa. Dorota Chotecka broni Radosława Pazury (fot. AKPA)
bDyKnaEl

Już kolejny dzień nie milkną echa tak zwanej "afery szczepionkowej" z udziałem czołowych nazwisk polskiej kultury i show biznesu. Na jaw wyszło, że grupa osób znanych z pierwszych stron gazet zaszczepiła się przeciwko koronawirusowi w terminie przeznaczonym wyłącznie dla pracowników służby medycznej.

Wśród przedwcześnie zaszczepionych znalazł się również Radosław Pazura, który na antenie Polsat News przyznał, że wcale nie żałuje skorzystania z oferty złożonej mu przez Warszawski Uniwersytet Medyczny. Dziwić może jednak, że o swojej decyzji nie poinformował rodzonego brata - Cezarego Pazury, który o wszystkim dowiedział się podczas wywiadu z Wirtualną Polską w programie Newsroom. Cezary Pazura bierze udział w oficjalnej kampanii promującej szczepienia.

bDyKnaEn
Zobacz także: Cezary Pazura nie wiedział o szczepieniu brata. Dowiedział się o tym od WP

Atmosfera wokół rodziny Pazurów zrobiła się na tyle nieciekawa, że głos w sprawie postanowiła ostatecznie zabrać małżonka RadosławaDorota Chotecka. W opublikowanym na Instagramie oświadczeniu aktorka zapewnia, że sumienie jej ukochanego męża jest krystalicznie czyste.

bDyKnaEt

Mój mąż o szczepienie nie zabiegał. Nie dzwonił do WUM. Nie powoływał się na znajomości lub swoją wyjątkową pozycję. Nie nalegał na umieszczenie w kolejce w jakimkolwiek jej miejscu. Nie załatwiał szczepienia dla mnie ani rodziny. Nie wydzierał nikomu reglamentowanej dawki, jak sugerują media - burzy się gwiazda Rancza.

Chotecka sugeruje, że za całym zamieszaniem stoją błędy popełnione przez uniwersytet, a nie chciwość osób znanych, które zapragnęły nagle wepchnąć się w kolejkę przed lekarzy i pielęgniarki.

Nie zdawał sobie sprawy ze sposobu, w jaki uniwersytet będzie całą akcję dokumentował na potrzeby covidowej biurokracji. Uniwersytet jest instytucją zaufania publicznego. Na jakiej podstawie człowiek wychowany w praworządnym kraju miałby to kwestionować? Najlepszym antidotum na insynuowanie nieprawdy są fakty. Zamieszczam je w tym poście. Bez danych chronionych. Wiem, że Radek jest poza wszelkimi podejrzeniami i układami. Zawsze taki był. Przykro mi, że człowieka, który działał i działa w dobrej wierze dotyka fala hejtu podsycana przez media, bo od ludzi - w bezpośrednim kontakcie - nie spotkało go nigdy nic złego. Będę wspierać Radka do końca swoich dni i wierzę głęboko, że prawda zwycięży - deklaruje Chotecka.

Myślicie, że jej wpis będzie w stanie nieco ostudzić emocje towarzyszące debacie na temat szczepionek?

bDyKnaEu
bDyKnaEv
bDyKnaEO
KOMENTARZE
(822)
Masakra 😱
1 tyg. temu
Poza wszelkimi układami ? To jak on się tam qfa znalazł ? Duch święty go oświecił ? Kobieta przez takich jak on straciła prace a on niewinny ?!
Cyro
1 tyg. temu
Ok ale też nie powiedział.. Nie dziękuję.. Zaszczepcie staruszkę z sąsiedztwa by czuła się bezpieczniej.. No ale ok.
Ktoś
1 tyg. temu
Wstyd Radosław !
bDyKnaEP
Autor
1 tyg. temu
Serio?
roman
1 tyg. temu
Buhahahahaa.....!!!!
Najnowsze komentarze (822)
I-13
1 godz. temu
Dorosla osoba, a udaje dziecko, jak Panstwu nie wstyd ?! Seniorzy czekaja w ciszy na swoja kolej.
to zabawne
22 godz. temu
Mam wrażenie, że ta akcja z celebrytami i szczepionkami to celowe działanie. Wytworzyła się atmosfera ekskluzywności wokół tej sprawy; przecież skoro celebryty się o to zabijają i na lewo się dostają do "kolejki", to znaczy że jest o co walczyć, nie?
ola
23 godz. temu
ludzie tyle strzepionek jest wyrzucanych powinni strzepić wyszystkich zainteresownych
klaudiad4
wczoraj
Witam, jakiś czas temu na onet albo wp mówili o babce, która schudła przeszło 10 kilogramów w dwa miesiące stosując dietę Anusi (najlepiej przeczytać w Google). Wcinała jakieś posiłki z niskim IG, błonnik, stewię i coś tam chyba jeszcze. Jeśli ktokolwiek z osób tutaj ma doświadczenie dotyczące tej diety - proszę o swoje odczucia. Z góry dziękuję. pozdrawiam ;).
Ada
wczoraj
To jak się znalazł na WUM ?
gość
2 dni temu
Uwielbiam Panią Dorotę, bo stoi murem za swoim mężem, tak trzymać, gratulacje Pani Doroto.
oburzona
2 dni temu
Czego ci "artyści" nie rozumieją, tak trudno zrozumieć, że grupa "0" to medycy? Przekracza to ich możliwości rozumienia?
wawa
2 dni temu
Właśnie, że wydarł, 32 medykom odprawionym w tym dniu z kwitkiem!
bDyKnaEH
Klaudia889
2 dni temu
Cześć, ostatnio na onet pisali o kobiecie, która schudła ponad 10 kilo w dwa miesiące korzystając z diety Anusi (najlepiej przeczytać w google). Wcinała jakieś produkty z niskim IG, błonnik, stewię i coś tam poza tym. Jeśli ktokolwiek z postujących tutaj ma doświadczenie odnośnie tej diety - proszę o porady. Z góry dziękuję bardzo. Pozdrawiam serdecznie.
łodzianka
2 dni temu
Rajfura, i tyle w temacie.
ola
3 dni temu
Być może tak było jak Pani Chotecka mówiła....a jednak udało się wcześniej zaszczepić Panu Radosławowi.....jakimś sposobem..no bo jak inaczej? Zresztą niech mu pójdzie to na zdrowie...mam nadzieję, że drugą dawkę też dostanie na czas.
gosc
3 dni temu
to nie jest jego ex?
85klaudia
3 dni temu
Witam, niedawno na Onet mówili o babce, która zrzuciła powyżej 10 kilo w dwa miesiące dzięki diecie Anusi (najlepiej poczytać w google). Jadła jakieś produkty z niskim IG, błonnik, stewię oraz coś tam jeszcze poza tym. Jeżeli ktoś z was tutaj ma doświadczenie odnośnie tej diety - bardzo proszę o porady. Bardzo dziękuję. Pozdrawiam.
klara
4 dni temu
Pani Doroto, mąż nie wydarł nikomu tej szczepionki? Bardzo śmieszne.....Szczepionka nie była przeznaczona dla niego. I Tyle w temacie. A poza tym, bardzo lubię Panią i Pani męża jako aktorów.
...
Następna strona
bDyKnaFj