Trwa ładowanie...
Molly
|

Dzień Ojca. Ci mężczyźni nie boją się pokazywać prawdziwego tacierzyństwa: "To najpiękniejsza przygoda" (ZDJĘCIA)

149
149
Podziel się

23 czerwca w Polsce obchodzimy Dzień Ojca. Wśród gwiazd jest sporo panów, którzy spełniają się w roli rodzica i odgrywają kluczową rolę w wychowaniu swoich dzieci. Co więcej, nie wstydzą się mówić o tym, jak bardzo zmieniło ich tacierzyństwo. "Zacząłem być bardziej empatyczną osobą".

1
 / 15
Dzień Ojca. Ci mężczyźni nie boją się pokazywać prawdziwego tacierzyństwa: "To najpiękniejsza przygoda" (ZDJĘCIA)
Dzień Ojca. Ci mężczyźni nie boją się pokazywać prawdziwego tacierzyństwa: "To najpiękniejsza przygoda" (ZDJĘCIA)
Tatusiowie, którzy mocno angażują się w wychowanie swoich dzieci (Instagram)
0
0

Wychowanie dzieci nie należy do najłatwiejszych zadań, o czym szybko przekonują się wszyscy świeżo upieczeni rodzice. Opieka nad maluchami nie zawsze wygląda tak kolorowo jak na Instagramie. Pobudki w środku nocy i stawanie na głowie, aby sprostać wymaganiom dzieci, to codzienność rodziców.

23 czerwca obchodzimy w Polsce Dzień Ojca. I choć często mamy do czynienia ze stereotypowym twierdzeniem, iż to mama jest dla dziecka najważniejsza, nie powinniśmy zapominać, jak kluczową rolę w wychowaniu dzieci odgrywa tata, w szczególności taki, który bierze tacierzyństwo na klatę.

Wśród celebrytów również możemy znaleźć przykłady tatusiów, którzy całkowicie poświęcają się opiece nad swoimi pociechami, nie bojąc się żadnych wyzwań, które niesie za sobą tacierzyństwo.

Przykładami znanych tatusiów, którzy dzielnie wychowują swoje pociechy, są m.in. Radosław Majdan, Marcin Hakiel, Robert Lewandowski, Karol Strasburger, Rafał Maślak czy Ekskluzywny Menel.

Zobaczcie, kto jeszcze powinien otrzymać odznakę "ojca roku".

2
 / 15
Radosław Majdan

Radosław Majdan niespełna 2 lata temu po raz pierwszy został ojcem, gdy na świat przyszedł jego syn Henio. Od tamtej pory były reprezentant Polski jest pełnoetatowym tatusiem, która wkłada mnóstwo serca w wychowanie swojej pociechy. Jak wiemy, Małgorzata Rozenek ma także dwójkę dzieci z poprzedniego małżeństwa: 16-letniego Stanisława i 12-letniego Tadeusza, dla których Majdan również stara się być jak najlepszym "ojcem".

Radosław wielokrotnie powtarzał też, że przez całe życie marzył o tym, by doczekać się pociechy. W końcu jego marzenie mogło się spełnić.

Mam dni, że jestem naprawdę wrakiem człowieka, ale z drugiej strony tyle, ile Heniu oddaje w dzień swoją energią, uśmiechem. To jest po prostu niewiarygodne - mówił w wywiadzie z Żurnalistą.

3
 / 15
Marcin Hakiel

Marcin Hakiel pomimo rozstania z Katarzyną Cichopek wciąż aktywnie wychowuje dwójkę swoich dzieci. Tancerz nie ma zamiaru zrzucić opieki nad pociechami na swoją byłą partnerkę i poświęca im tyle czasu, ile tylko może, często zabierając je w różne ciekawe miejsca, aby dostarczyć im odpowiednią dawkę rozrywki.

Bycie tatą to najpiękniejsza przygoda, jaka spotkała mnie w życiu! - twierdzi choreograf.

4
 / 15
Robert Lewandowski

Pomimo napiętego grafiku Lewandowski w żaden sposób nie wymiguje się od opieki nad swoimi córkami. Dba o to, aby mieć taki sam udział w ich wychowaniu jak jego żona Anna.

Pojawienie się na świecie pierwszej córki, Klary, to był chyba najbardziej widoczny moment w moim życiu, w którym jeszcze bardziej zacząłem się otwierać na świat, na ludzi. Zacząłem być bardziej empatyczną osobą niż wcześniej, bo trudno mi to przychodziło - powiedział w podcaście Onetu.

5
 / 15
Rafał Maślak

Rafał Maślak słynie ze swojego kreatywnego tacierzyństwa. Jest specjalistą od wymyślania ciekawych zabaw dla swoich pociech. Ostatnio doceniła to nawet mamuśka z Hollywood - Jennifer Garner, udostępniając na swoim Instagramie filmik modela, który zrobił dzieciom domową kolejkę górską.

Zajrzałem do wózeczka i zobaczyłem małego bobaska, i od razu poczułem, że to moje dziecko, mój synek. Pierwszy raz w życiu byłem tak bardzo z siebie dumny. Poczułem też ogromną odpowiedzialność, widząc, jaki jest malutki i bezradny, i że całkowicie zależny od nas - wyznał w wywiadzie dla "Vivy"

6
 / 15
Ekskluzywny Menel

Kamil Pawelski jest ojcem rocznej córki i czteroletniego synka. Jak przyznaje, jego ulubionym zajęciem jest obserwowanie, jak dzieci stają się coraz doroślejsze.

Moim celem jest pokazywać moim dzieciom, że mężczyźni również mają emocje i uczucia - przyznaje.

Warto przypomnieć, że o Kamilu było dość głośno również całkiem niedawno, gdy wyznał, że poddał się zabiegowi wazektomii. Jak wówczas tłumaczył, zrobił to dla swojej żony.

7
 / 15
Andrzej Wrona

Andrzej Wrona to tatuś pełną parą, który nie boi się żadnych wyzwań związanych z tacierzyństwem. Jak sam przyznaje, nie ma różnic między mamą a tatą, każdy rodzic jest tak samo ważny i powinien tyle samo pracy wkładać w wychowanie dziecka.

Uświadomiłem sobie, że już do końca życia będę się o kogoś martwił. Ale przede wszystkim czuję nieograniczoną miłość do tej nowej osoby w moim życiu. Taką rozpierającą od wewnątrz - przyznał.

8
 / 15
Robert Karaś

Partner Agnieszki Włodarczyk całkowicie spełnia się w roli taty małego Milana i chętnie chwali się światu zdjęciami syna. Twierdzi, iż pociecha jest dla niego największym szczęściem.

Jak jest synek, to robię treningi, kiedy on nam pozwala, także on jest najważniejszy - powiedział w rozmowie z "Dzień Dobry TVN".

9
 / 15
Krzysztof Ibisz

Kilka dni temu media obiegła informacja, iż Krzysztof Ibisz po raz trzeci zostanie ojcem. Do tej pory prezenter świetnie spełniał się w tej roli i wspierał swoich synów na każdym etapie ich życia. W maju tego roku postanowił pomóc najstarszemu z nich Maksymilianowi zaistnieć w telewizji, zabierając go na scenę Polsatu. Już niedługo nasz świat będzie jeszcze piękniejszynapisał, informując, że znów zostanie tatą.

10
 / 15
Michał Żebrowski

Michał Żebrowski nie wyobraża sobie życia bez dzieci i tak o to za jakiś czas na świat przyjdzie jego czwarte już dziecko. Aktor chętnie dzieli się zdjęciami, na których widać, jak ambitnie podchodzi do opieki nad pociechami. Na jednym z nich znalazł się również dowód na to, iż był obecny podczas porodu.

11
 / 15
Damian Michałowski

Damian Michałowski otwarcie przyznaje, że w pierwszej kolejności jest ojcem, następnie mężem,a na końcu dziennikarzem i nie da podważyć się tego, iż jest "tatusiem pełną parą". Uwielbia poświęcać czas swoim pociechom i uczyć ich nowych rzeczy. Niedawno pochwalił się, że to on pokazał synowi oraz córce, jak się jeździ na rowerze.

Jestem zakochany w dzieciach. Zawsze chciałem je mieć. Kocham je i zrobiłbym dla nich absolutnie wszystko - mówił w rozmowie dla magazynu "Twój Styl".

12
 / 15
Jan Bednarek

Bednarek to kolejny piłkarz, który pomimo napiętego grafiku odnajduje się w nowej roli, jaką przyszło mu pełnić. Sportowiec tak bardzo angażuje się w opiekę nad dzieckiem, że nawet na wypad z kumplami zabiera córkę ze sobą.

Moje wszystko - napisał pod zdjęciem z pociechą oraz partnerką.

13
 / 15
Karol Strasburger

Karol Strasburger jest przykładem osoby, która zdecydowała się na późne ojcostwo, co wcale nie przeszkodziło mu w budowaniu więzi ze swoją córką. Okazało się, że 74-latek idealnie sprawdził się w roli ojca i podołał bezsennym nocom, karmieniu i zmianie pieluch.

Poświęcamy z żoną dziecku czas i życie - przyznaje aktor.

14
 / 15
Olivier Janiak

Prezenter wyjątkowo mocno zaangażowany jest w wychowanie swoich synów i bardzo dobrze radzi sobie z opieką i urozmaicaniem ich życia. Chętnie chwali się swoją miłością do dzieci w mediach społecznościowych.

Czułem odpowiedzialność, że muszę wspierać swoją kobietę, a dziecku zapewnić to, co jest mu potrzebne - powiedział w wywiadzie dla portalu Anny Lewandowskiej.

15
 / 15
"Ten ojciec z TikToka"

40-latek zbudował kontent swojego profilu na pokazywaniu, jak radzi sobie w roli rodzica, na co dzień opiekując się swoją córką. Jego metody wychowawcze i kreatywne pomysły na tyle przypadły widzom, że zebrał już ponad 237 tysięcy obserwujących.

KOMENTARZE
(149)
asia
9 miesięcy temu
złóżmy życzenia również tym dorosłym dzieciom, które miały nieszczęście posiadać znęcających się i nie kochających ojców - aby w tym szczególnym dniu nie czuły się same i smutne. Dałyście radę:)))
GOSC
9 miesięcy temu
Najlepszego dla wszystkich Ojcow. Tez bym chcial miec " normalnego" ojca ktoremu nie lataja rece. Oczy mi sie szkla jak widze takie fajne fotki.
Gość
9 miesięcy temu
Znacie? Mężczyzna to ktoś, kto się troszczy, chroni i kocha bezwarunkowo. Dlatego jak dorosnę zostanę mężczyzną jak MAMA!
Karo
9 miesięcy temu
Ojca może mieć każdy, tatę nie koniecznie
Hanka
9 miesięcy temu
Jest macierzynstwo i ojcowstwo a nie mamiństwo i tacierzyństwo...
Najnowsze komentarze (149)
Osierocona
9 miesięcy temu
Doceniajcie chwilę z ojcami, bo w każdej chwili może ich zabraknąć... Ile bym dała, by móc powiedzieć jeszcze raz "Tato"... Wszyscy wokół do ojców dzwonią i idą świętować a ja ze zniczem Idę na cmentarz...
Wtffff
9 miesięcy temu
Ojcostwo! Co za paskudy językowe typu tacierzyństwo? Może do tego mamusiostwo, siostrzerstwo i braciaństwo?
Ania
9 miesięcy temu
A czemu nie ma Michała Wiśniewskiego który jest bardzo dobrym tata dla swoich dzieci
kkk
9 miesięcy temu
Ale wy czytelnicy pudelka jesteście żałośni . Gdy był dzień matki to wszyscy pisali życzenia dla tych matek i opisywali jak to ich matki nie są cudowne a o jakimś komentarzu gdzie ktoś złego pisał na jakąkolwiek matkę czy coś o jakimś problemie nawet nie ma co mówić a jak jest dzień ojca to owszem też w komentarzach są życzenia ale bardzo dużo jest tu komentarzy polegających na pisaniu jak to w życiu źle nie miałem/am i pisanie rzeczy typu ojciec stosował przemoc domową albo inni wspominają osoby typu Rzeźniczak którego ojcem w ogóle trudno nazwać . Mężczyźni którzy posiadają dzieci zasługują na taki dzień tak samo jak matki które mają dzieci więc pisanie o swojej złej przeszłości i użalanie się nad sobą zostawcie na kiedy indziej lub po prostu dla siebie . Za rok na dzień matki może zacznijmy pisać komentarze o złych matkach i madkach i o przemocy ze strony kobiet i zobaczymy jak wam będzie miło. Ale wy jesteście hipokrytami więc za rok na dzień matki na pudelku znowu będzie pisanie życzeń a na dzień ojca pisanie o facetach których ojcami trudno nawet nazwać.
Tata
9 miesięcy temu
Majdan to może obchodzić dzień wujka.
Ola
9 miesięcy temu
Taaaa oni za kasę pokazali by wszystko haha
Kasia
9 miesięcy temu
Prawdziwi Tatusiowie nie wystawiają się na taki szpan, ale kochają w domu.
Qwas
9 miesięcy temu
Postawcie im pomniki bo robią to co do ojca należy :D Też jestem ojcem, wychodzę na spacery, karmię, usypiam, gram w nogę w ogródku itd. Robię to co jest moim psim obowiązkiem jako rodzica. Dać utrzymanie, uwagę i zapewnić możliwość kształcenia. To jest coś niesamowitego ? Nie wiedziałem haha :D
pstryk
9 miesięcy temu
Te dziewczynki Lewych są tak wytresowane, że chyba do końca życia na widok aparatu będą przywierać komuś ustami do policzka.
kobieta, matk...
9 miesięcy temu
insta wszystko kupi, a życie biegnie swoim torem
Obiektywnie
9 miesięcy temu
Są ojcowie tylko z nazwy i ojcowie opiekuńczy-tym drugim życzę wszystkiego co najlepsze
Ala
9 miesięcy temu
'Prawdziwe' tacierzyństwo na wyreżyserowanych zdjęciach... 🤦‍♀️
Olka
9 miesięcy temu
Mój syn ma ojca alkoholika, a i tak co roku dzwoni do niego z życzeniami.
😱😱😱
9 miesięcy temu
Lewandowski i Hakiel to dla mnie tatusiowie na pokaz. Hakiel pokazuje jakim jest wspaniałym ojcem od momenty rozstania z Cichopek, a u Lewego wszystkie zdjęcia pokazowe, sztuczne. Wszystko pod publiczkę .
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Marina z Liamem odwiedzili Wojtka Szczęsnego: makijaż w mercedesie wartym FORTUNĘ i torebka za ponad 30 tysięcy złotych... (ZDJĘCIA)

Trenerski debiut Fernando Santosa nie był niestety udany. Polska reprezentacja nie popisała się w meczu pierwszej kolejki eliminacji do Euro 2024. Zawodnicy kilka dni przed spotkaniem z Czechami mogli jednak liczyć na wsparcie pełnych nadziei kibiców i bliskich.
9.

Agustin Egurrola opuszcza studio "Pytania na Śniadanie" z żoną i SYNKIEM! (ZDJĘCIA)

W sobotę Agustin Egurrola pojawił się w studiu "Pytaniu na śniadanie" w towarzystwie żony oraz synka. Opuszczając budynek stacji, choreograf i jego bliscy nie uniknęli spotkania z paparazzi.
8.

Zabiegana Sylwia Bomba daje pokaz POWYGINANYCH min znad karafki z wodą (ZDJĘCIA)

Fotoreporterzy wypatrzyli Sylwię Bombę akurat pod takim kątem, że odgradzające celebrytkę szyby kompletnie zdeformowały obraz. Jedno jest pewne, w takim wydaniu Sylwii Bomby jeszcze na pewno nie widzieliście. Ciekawa selekcja grymasów?
7.

Tak w meksykańskim Tulum urządziła się Natalia Siwiec: dżungla za oknem, własny basen i przestronne pomieszczenia (ZDJĘCIA)

Natalia Siwiec to bez wątpienia jedna z naczelnych fanek meksykańskiej fauny i flory. Miss Euro 2012 jakiś czas temu zakupiła tamtejszą nieruchomość. Jesteście ciekawi, jak się urządziła?
6.

Upokorzona reprezentacja Polski po powrocie do kraju przeprowadza szturm na hotelowy bufet: Wojciech Szczęsny, Jan Bednarek... (ZDJĘCIA)

Przed hotelem na reprezentantów Polski w piłce nożnej czekało zaledwie czterech fanów polujących na podpisy. Według naocznych świadków nikt się nimi nie zainteresował. Kto wyglądał na bardziej rozczarowanego piątkowym spotkaniem? Wojciech Szczęsny czy może Bartosz Bereszyński?
5.

Tak mieszka Dagmara Kaźmierska: egipski salon, SEDES VERSACE i dużo ozdób (ZDJĘCIA)

Dagmara Kaźmierska znana jest z przepychu i uwielbienia do złota. Bohaterka programu "Królowe życia" dzieliła się swoim luksusowym życiem z widzami pokazując przy tym jak mieszka. Co sądzicie o takim stylu?
4.

"Nasz nowy dom". Ekipa wyremontowała SPALONY dom matki i syna. Efekt przeszedł ich najśmielsze oczekiwania (ZDJĘCIA)

Tym razem dowodzona przez Katarzynę Dowbor ekipa programu "Nasz nowy dom" przybyła z pomocą mieszkającym w Elblągu matce i synowi. Ich strawiony przez pożar dom nie nadawał się do użytku.
3.

Gwiazdy na 100-leciu Warner Bros. Discovery: Małgorzata Foremniak, Anna-Maria Sieklucka, Sylwia Gliwa z wycięciami... (ZDJĘCIA)

W czwartkowy wieczór w warszawskim KinoGram odbyła się gala wytwórni Warner Bros, której stulecie świętowała plejada polskich gwiazd. Furorę na salonach zrobiła kreacja Sylwii Gliwy, która podbijała ścianki w sukni z wycięciami.
2.

Dominika Gwit zabrała dwumiesięcznego synka do rodzinnej Gdyni. W ramach spaceru zafundowała sobie caffe latte (ZDJĘCIA)

Dwa miesiące temu Dominika Gwit została mamą. Celebrytka doszła do wniosku, że nadszedł najwyższy czas, żeby pokazać synkowi Gdynię, skąd pochodzi. Zabrała też chłopca do lokalnej kawiarni, gdzie "strzeliła" sobie kawkę.
1.

Tak mieszka Lara Gessler: drewniana kuchnia, dodatki w stylu boho i dżungla na tarasie (ZDJĘCIA)

Lara Gessler kilka lat temu uwiła sobie gniazdko na warszawskim Mokotowie, gdzie mieszka wraz z ukochanym i dziećmi. Celebrytka postawiła na przytulne wnętrza w stylu boho i dużo roślin. Zobaczcie, jak mieszka córka Magdy Gessler.