Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

Edyta Górniak do Szumowskiego: "Spotkajmy się. Może zmieni Pan zdanie tak jak w temacie maseczek"

479
Podziel się:

Piosenkarka jest najwyraźniej przekonana, że jest w stanie nawrócić Łukasza Szumowskiego na "antyszczepionkostwo". Można pozazdrościć wiary w siebie?

Edyta Górniak do Szumowskiego: "Spotkajmy się. Może zmieni Pan zdanie tak jak w temacie maseczek"
Łukasz Szumowski; Edyta Górniak (fot. East News, fot. ONS)
bFdPDXIR

Mija właśnie tydzień od momentu, kiedy Edyta Górniak postanowiła zabłysnąć na antenie skrajnie prawicowej telewizji internetowej jako ekspertka od szczepionki na koronawirusa, która, przypomnijmy, jeszcze nie powstała. Piosenkarka postanowiła wówczas "odważnie" zadeklarować, że "prędzej zginie, niż da sobie coś wstrzyknąć", zapewniając, że jest obeznana w zakresie medycyny naturalnej, którą poznawała podczas podróży do "Azji i Indonezji".

Nierozważnych słów gwiazdy tak wielkiego formatu nie mógł zlekceważyć nawet sam minister zdrowia. Łukasz Szumowski z wyjątkowym opanowaniem starał się wytłumaczyć Edycie, że powinna zaufać Urzędowi Rejestracji Produktów Leczniczych tak samo, jak ufa im w przypadku wszystkich innych leków. Dodał także, że "sam nie zastanawia się, jak jest zbudowany silnik samolotu, gdy do niego wsiada".

bFdPDXIT

To porównanie najwyraźniej nie zdołało jednak przekonać Edyty, która postanowiła odnieść się do słów ministra w sobotnie popołudnie na swoim facebookowym profilu.

Jestem bardzo szczęśliwa, iż opinia moja dotycząca przymusowych szczepień Polaków zwróciła Pana uwagę. Odbieram to jako namiastkę troski o ludzi żyjących w naszym pięknym kraju. Porównanie szczepień do lotów samolotem jakkolwiek mocno abstrakcyjne... Zrzucę na kark Pana stresu z powodu publicznego wystąpienia - zaczęła protekcjonalnie Edyta.

bFdPDXIZ

Górniak zarzuciła ministrowi, iż nie wywiązuje się on należycie ze swoich obowiązków.


Chciałabym zwrócić Pana uwagę także na fakt, iż jako osoba przyjmująca stanowisko obrony zdrowia swoich rodaków, dość mało promuje Pan zdrowy tryb życia w Polsce.

Jako kardiolog wie Pan z pewnością dokładnie, w jaki sposób zbudowany jest i funkcjonuje organizm ludzki. Zgodzi się Pan więc ze mną, jak sądzę, że na ten sam lek/szczepienie każdy organizm zareaguje inaczej. Może nawet reagować w sposób dowolnie skrajny - napisała gwiazda.

Piosenkarka nie odpuściła także okazji wbicia szpili kardiologowi.

Przyznam natomiast rację w kwestii składu leków aptecznych. Faktycznie ich chemiczną kompozycję znamy tylko z dołączonych ulotek. Możemy zaufać temu lub nie. Jednak nikt nie zmusza ludzi do zażywania leków. To dość precyzyjna różnica, która wyklucza Pana argument - napisała z przekonaniem Edyta.

Co więcej, naczelna showbiznesowa koronasceptyczka zaproponowała Szumowskiemu wystąpienie przeciwko niej w... publicznej debacie.

bFdPDXJa

Chętnie więc spotkam się, jak Pan sugeruje "twarzą w twarz", aby przekonał mnie Pan do swojej wiedzy w zakresie przymusowych szczepień. Proponuję jednak nie robić tego w miejscu publicznym, gdyż ryzykowałby Pan tytułami "Nowa miłość Edyty Górniak". Spotkajmy się w miejscu bardziej publicznym, czyli przed kamerami, na oczach całego kraju. Może jednak zmieni Pan zdanie, skoro zmienił Pan już raz choćby w temacie noszenia maseczek... Co do publicznej debaty, sprawdzę swój kalendarz i prześlę Panu propozycję terminu - czytamy na profilu piosenkarki.

Obejrzelibyście taką debatę?

bFdPDXJb
bFdPDXJu
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(479)
Aliss
2 lata temu
Osoba z wykształceniem podstawowym poucza człowieka z wykształceniem wyższym medycznym i prosi o debatę no proszę ten świat stanął na głowie Edzia nie zostaw przemyślenia swoje dla siebie a na debatę zaproś 8 klasiste ten sam poziom wiedzy
triso
2 lata temu
Mniejsza z tym koronawirusem, bo tu chodzi ogólnie o szczepienia. Wszystkie powinny być dla chętnych. Pora zmienić ustawę i zlikwidować przymus szczepień dla wszystkich.
Anja
2 lata temu
Ludu Polski, obudz sie!!!!!!
bFdPDXJv
do dziela
2 lata temu
Ci, co tak krytykują Edytę Górniak, niech szczepia publicznie siebie i swoje dzieci. Niech na sobie testują szczepionki, których jest coraz więcej. Poczekajmy na wyniki tych testów.
Skin
2 lata temu
Szumowski tak się zna na szczepionkach jak pewien instruktor narciarstwa na maseczkach.Skutek będzie ten sam
Najnowsze komentarze (479)
gość
2 lata temu
Wszystkim Kierowcom życzę wszystkiego dobrego
Kamaaa
2 lata temu
Edzia co ty bierzesz ja też chcę 😆
Koala
2 lata temu
O co chodzi tej kobiecinie z Ziębic? Nie da się zaszczepić szczepionką ktorej jeszcze nawet nie ma. Dziecka jeszcze nie ma a ta kobiecina z Ziębic juz mu kaszke gotuje. Szkoda ze nie ma szczepionki na rozum pierwsza dawka dla niej powinna byc.
@Paulina
2 lata temu
Ale ale jak to możliwe że,, najbardziej uduchowiona,, (cha-cha) '' artystka''' (chyba ze spalonego teatru) nie zaspiewala na żadnym koncercie poświęconym Janowi Pawłowi, no jak.
Sss
2 lata temu
Ciekawe ile jej zapłacili żeby błazna z siebie zrobiła, oto jest pytanie.
pro
2 lata temu
Edyta na prezydenta !
Aaaa
2 lata temu
Polacy, Walczmy o zdrowie, a nie o choroby
XYZ
2 lata temu
Wdziekiem go chce przekonac wdziekiem bo ciemnota wali od pieknej lali
bFdPDXJn
juzik
2 lata temu
Znam tę panią,ona śpiewała jedną piosenkę"to nie ja"a po tylu latach znów zaistniała jako doradca ministra zdrowia.
ines
2 lata temu
przycisniety do muru nie powie nic konkretnego
krysia
2 lata temu
Brawa Pani Edyto nich Pan Szumowski szczepi się a szczególnie tych którzy chcą ja oddam szczepionkę chętnie darmo szczególnie ze mają być to szczepionki Gejtsa którego to szczepionki zrobiły ty zła w Indiach i Afryce
Edi
2 lata temu
bardzo dobrze, że Pani Edyta mówi o szczepionkach, które sa złe
Edi
2 lata temu
bardzo dobrze że Pani Edyta cokolwiek mówi o szczepionkach, które są złe
JHF
2 lata temu
JEGO PROMOTOR TO TUTUNBERG ZE SZWECJI AUTORYTET JAK KULAWY
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bFdPDXKg
bFdPDXKh
bFdPDXKi
bFdPDXKj
bFdPDXKk
bFdPDXJP