Trwa ładowanie...
Przejdź na
Megi
Megi
|

Emil S. usłyszał dodatkowych 50 zarzutów! Prokuratura złożyła wniosek o TYMCZASOWE ARESZTOWANIE

141
Podziel się:

Emil S. usłyszał kolejnych 50 zarzutów, które obejmują przede wszystkim przestępstwa przywłaszczenia ok. 4,6 miliona złotych, które miały być przeznaczone na produkcję filmu. Prokuratura skierowała również wniosek do sądu o tymczasowe aresztowanie mężczyzny.

Emil S. usłyszał dodatkowych 50 zarzutów! Prokuratura złożyła wniosek o TYMCZASOWE ARESZTOWANIE
Emil S. usłyszał dodatkowych 50 zarzutów. Prokuratura złożyła wniosek o TYMCZASOWE ARESZTOWANIE (AKPA)

Nad Emilem S. od dłuższego czasu gromadziły się czarne chmury, bo już w 2021 roku usłyszał 45 zarzutów. Wówczas dotyczyły one działania na szkodę 44 inwestorów i przywłaszczenia mienia, które opiewało na 8,5 miliona złotych. Emil S., by uniknąć egzekucji zobowiązań wierzycieli, miał założyć również spółkę z siedzibą na Malcie i przenieść tam wart 12 milionów złotych majątek.

We wtorek 7 lutego Emil S. został zatrzymany na polecenie warszawskiej Prokuratury Okręgowej. Rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Warszawie Aleksandra Skrzyniarz poinformowała w rozmowie z PAP, że mężczyzna usłyszał w prokuraturze 50 dodatkowych zarzutów.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Maria Sadowska odpiera ataki feministek na swój film

Emil S. usłyszał dodatkowych 50 zarzutów

Podejrzany Emil S. usłyszał dodatkowych 50 zarzutów obejmujących głównie przestępstwa przywłaszczenia powierzonego mienia w postaci środków pieniężnych w łącznej kwocie około 4,7 miliona złotych przeznaczonych na produkcję filmu - informowała Skrzyniarz.

Z przekazanych PAP informacji wynika również, że prokurator złożył wniosek do sądu o tymczasowe aresztowanie mężczyzny.

Jest wniosek o tymczasowe aresztowanie Emila S.

Z uwagi na konieczność zabezpieczenia prawidłowego toku postępowania prokurator skierował do sądu wniosek o zastosowanie wobec podejrzanego najsurowszego środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania - czytamy.

Aleksandra Skrzyniarz przekazała również, że mężczyzna nie wywiązywał się z zawartych umów inwestycyjnych, a produkcje filmowe, które miały zostać zrealizowane w określonym w dokumentach czasie - nie zostały wyprodukowane i nie trafiły do dystrybucji. Mimo że umowy nie zostały dopełnione - pieniądze nie zostały zwrócone inwestorom, a trafiły na rachunek bankowy spółki maltańskiej. Wśród wymienionych zarzutów, Emil S. usłyszał również "zarzut działania w celu udaremnienia wykonania postanowienia sądu o ogłoszeniu upadłości spółki poprzez uszczuplenie zaspokojenia wierzycieli".

Materiał dowodowy wskazuje, że w tym celu podejrzany zawarł w imieniu spółki maltańskiej umowę o dystrybucję zagraniczną filmu, a następnie przyjął kwotę około 78 tysięcy złotych z tytułu zapłaty za licencję filmu, których to pieniędzy nie rozliczył z syndykiem masy upadłości spółki - kontynuowała prokurator.

Spodziewaliście się takiego rozwoju sytuacji?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(141)
Ccc
rok temu
A Doda kolejny raz się wywinie. Który to już z kolei? Za każdym razem jest niewinna?
Martyna
rok temu
A Doda nie ma zarzutów? Dziwne.
Zosia
rok temu
Tymczasem Doda dziwnym trafem od wczoraj za granicą 🤣🤣🤣🤣 biedna o niczym nie wiedziała 😂 a Polsat przykładem tvn-u lansuje kolejną celebrytkę z zarzutami śmiech na sali 🤣🤣🤣
Anna
rok temu
dodon nie lepszy, po prostu ulotniła się z tonącego okrętu w odpowiednim czasie
Ania
rok temu
Może doda zaniesie dla niego paczkę do więzienia z sentymentu😉
Najnowsze komentarze (141)
radek
rok temu
jaka prokuratura to zero ty rzekrocz redkosc masz 1000 gwarantowanego a technicy ze stacji diagnostycznhch w bialych czapecxkach sprawdza organo leptycznie ci opony i dowata kolejne 3000 bo sie fachowcy po poddtawuwce znalezli
procur
rok temu
A Dorotkę kiedy przymkną? Przecież korzystała z tej kasy pełnymi garściami i pewnie nadal korzysta? Ktoś się nabrał na jej wywody?
xio
rok temu
On niewinny ona winna bo mu dawać nie powinna. Ludzie ! Co z wami? On robił przekręty a wszyscy na nią. Gdyby jej przelał ze 2 mln to rozumiem ale ona się z nim rozeszła jak oszukał aktorów i inwestorów. Nic do was nie dociera?
Pasterz z blo...
rok temu
Oj, ktoś tu przyjmie niebawem między pośladki ciało kolegi z celi.
Alex
rok temu
Ludzie a wy dalej swoje,Doda nie raz mówiła że Emil zajmował się finansami bo ona się na tym kompletnie nie znała,jej działką było zrobienie filmu.Kiedy Doda dowiedziała się ze Emil nie chce zapłacić aktorom,a było to już jak związek praktycznie nie istniał,to sama za ten film nie wzięła złotówki,a za zarobione pieniądze z filmu spłaciła ich wszystkich !
Noe
rok temu
Ona swoich rodziców doprowadziła do choroby przez wybór partnerów życiowych i ohydne się prowadzenie z nimi a nie Aga Starak to raz a dwa ma obsesję na swoim punkcie i uważa się za najmądrzejsza a prawda taka że jest pogubiona w życiu i nigdy nie ułoży sobie życia osobistego będzie trwać w krótkotrwałych związkach a na koniec będzie zgorzkniała jak Wiola Willas.
Wyglada ba to...
rok temu
Doda pewnie się dogadała z prokuratorem i po cichutku spłaca wierzycieli. Sama mówiła że teraz nie ma nic
Wanda
rok temu
To przez tą małżonke pożal się Boże on ma problemy to ona nim tak manipulowala aż do tego doszło.Jej było mało i mało jak prokuratura nimi zainteresowala się to uciekła do Meksyku.Potem w internecie siedziała i szkalowala go że on jest taki zły ,że ja zle traktował.On tylko odezwał się ,że za pewien czas opowie prawdę o niej.Ona wtedy zrezygnowala z przychodów za film i zamknęła się
krakus
rok temu
kto i kiedy zajmie sie krakowska mafia prokuratorsko sedziowska
Jop
rok temu
w Chinach wiedzieli by co ze złodziejami zrobić a w złodziejskiej POlszy są niewinni
Iowa z Iowa
rok temu
Ni z tego, ni z owego przypomniał mi sie zegarmistrz Nowak i jego zegarki. Ciekawe czy siedzi ?
Jana
rok temu
Sama myśl, ze POrąbani mogliby znowu dorwać się do koryta jest przerażająca....
baca
rok temu
Ino markowy pasiak przyszukujta tej parce w parce. I markowe laczki . W bele czym nie będą się turlać po celi.
ewal
rok temu
Będzie nowy program TVN ? 12 kroków celebry do celi ?
...
Następna strona