Trwa ładowanie...
Przejdź na
Dymek
|

Ewa Chodakowska rozpływa się nad swoją TEŚCIOWĄ: "Mam ochotę nosić ją na rękach"

150
Podziel się:

Panie zorganizowały małe pidżama party, a Ewa podzieliła się z fanami głęboką refleksją, wyznają tym samym bezgraniczną miłość swojej "greckiej mameczce".

Ewa Chodakowska rozpływa się nad swoją TEŚCIOWĄ: "Mam ochotę nosić ją na rękach"
(eastnews, eastnews)
bEDPEDGZ

Ewa Chodakowska i Lefteris Kavoukis we wrześniu świętowali już szóstą rocznicę ślubu. Przypomnijmy, że pobrali się dokładnie 25 września 2013 roku. Od tamtej pory swoje codzienne życie dzielą między Polskę a Grecję.

Choć różnią się kulturowo, to Chodakowska może pochwalić się świetną relacją z rodziną Lefterisa. A szczególnie dobrze dogaduje się z mamą swojego greckiego męża. Jak wiadomo, o teściowych mówi się różnie, często jednak dominują prześmiewcze żarty czy kąśliwe uwagi w ich kierunku. Powód? Ponoć zazdrość o męża, a w przypadku teściowej o syna.

bEDPEDHb

Okazuje się, że u Ewy wygląda to zupełnie inaczej. Chodakowska podzieliła się bowiem głębszą refleksją na Instagramie, którą opatrzyła zdjęciem z teściową. Panie zrobiły sobie pidżama party, które spędziły na kilkugodzinnych pogaduszkach.

'Wczorajszy wieczór i PIDŻAMA PARTY Z MOJĄ grecką mameczką.Usiadłyśmy wczoraj na „dwa słowa” o 21:00 i o 2:00 w nocy doszłyśmy do wniosku, że możemy tak bez końca" - zaczęła Ewa.

Później przeszła do sedna, skupiając się na bliskiej relacji ze swoją teściową, dziękując jej za to, jak wychowała swojego syna.

bEDPEDHh

"Ja ZAWSZE, od momentu poznania teściowej, dbałam o to, żeby mój PARTNER, okazywał Jej MIŁOŚCI, opiekował się nią. Nie zapominał powiedzieć dobrego słowa, zadzwonić, cierpliwie wysłuchał i mocno tulił. Ta kobieta wychowała mojego męża. (...) To dzięki Niej jest tak wspaniałym człowiekiem" - zachwyca się Ewa.

Nie zabrakło też kwestii wspomnianej już wcześniej zazdrości. Ewa przyznała, że nie wyobraża sobie rywalizować z teściową o miłość do Lefterisa, bo nie można konkurować z miłością matki do dziecka.

"Sama dziecka nie mam, ale mogę sobie wyobrazić, że NIC nie może się równać z taką miłością. Mogę sobie też wyobrazić, jak czuje się matka, która poświęcając pół swojego życia na wychowanie swojego dziecka, później się nim dzieli z zupełnie obcą osobą. Chcę w takiej sytuacji ZAPEWNIĆ JEJ przede wszystkim KOMFORT i poczucie, że JESTEŚMY CAŁY CZAS DLA NIEJ. Mój mąż nie będzie mnie kochał mniej, jeśli będzie MOCNO kochał swoją mamę. Serce jest WIELKIE, nie ma obaw, że miłość jest ograniczona i się wyczerpie".

bEDPEDHi

Choć teraz Ewa i jej teściowa są jak przyjaciółki, to jednak na początku nie było aż tak kolorowo...

"Mogę być Jej tylko wdzięczna. I nie, nie myśl sobie, Że od pierwszej chwili nasza relacja wyglądała tak jak dzisiaj. Na taką relację trzeba sobie zapracować".

Zazdrościcie takiej relacji z teściową?

bEDPEDHj
bEDPEDHC
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(150)
HEjo
2 lata temu
Też bym chciała mieć fajną teściową, a tak to...mam taką chorą psychicznie...tragedia.XD
gosc
2 lata temu
Synek bez wysiłku tonie w pieniądzach.Jak tu nie lubić synowej.
do szkoły!
2 lata temu
Popraw błędy Dymek! - "podzieliła się z fanami głęboką refleksją, wyznają tym samym". wyznając! wyznając!!! b.aranie. "okazywał Jej MIŁOŚCI" - miłość! miłość!!!
bEDPEDHD
do szkoły!
2 lata temu
Popraw błędy Dymek! - "podzieliła się z fanami głęboką refleksją, wyznają tym samym". wyznając! wyznając!!! b.aranie. "okazywał Jej MIŁOŚCI" - miłość! miłość!!!
Iza
2 lata temu
Nie chce nic mówić ale mieć tak zaradną synową to też nie mały skarb. Ciekawa jestem jak by wyglądała ich relacja gdyby nie było tyle kasy w obrocie a na żonę pracowałby mąż.
Najnowsze komentarze (150)
komentator
2 lata temu
nie rozumiem fenomenu - jak z taka twarza mozna cos w mediach robic...nie hejtuje pierwszy moj komentarz...jednak ludzie to polglowki i prostacy - nie maja pomyslu na siebie i wlasne zycie i podgladaja co ktos zalozyl na siebie a we lbie siano i dyskoteka.
Tyy
2 lata temu
Żyć nie może bez poklasku.
olo
2 lata temu
dwa konie z wielkiej pardubickiej.
Kll
2 lata temu
Panie podobne do siebie
Kawos bar.
2 lata temu
Greckie teściowe nie lubią synowie z innych krajów. Gdy by nie to że są sławni w Polsce i mają forsę. Teściowa ja lubi.
Jaaa
2 lata temu
Ona ma wszystko fajne, idealnego meza, rodzicow, tesciowa I zyje bez problemow. To jest tak prawdziwe jak jej cycki i brak zmarszczek na twarzy spowowany nie botoxem ale jak sama mowi mezoterapia?!
hehe
2 lata temu
tesciowa mila bo choda utrzymuje jej synka
Żubri
2 lata temu
O JASNA CHOLERCIA! koń! Łeeeee....
bEDPEDHv
Vfg
2 lata temu
Na końskiej twarzy niech ją lepiej ponosi a nie na rękach :)
Ludek
2 lata temu
To noś,czekamy...
kun
2 lata temu
brzydka ale cwana
pani
2 lata temu
Ja miałam fajną teściową i teścia
Jow
2 lata temu
Podobne do siebie
Xyz
2 lata temu
Co ten synus w ogóle robi? Zyje z kasy żony?
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEDPEDIo
bEDPEDIp
bEDPEDIq
bEDPEDIr
bEDPEDIs
bEDPEDHX