Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ignacy Węgrzyn
Ignacy Węgrzyn
|
aktualizacja

Ewa Drzyzga wyjawiła w "Dzień dobry TVN", jakiej dolegliwości nabawiła się po urodzeniu synów. "Tutaj się z czegoś zwierzę"

54
Podziel się:

Ewa Drzyzga podczas sobotniego wydania "Dzień Dobry TVN" zdecydowała się na szczere wyznanie. Prezentera w rozmowie z ekspertem przyznała, że od czasu urodzenia drugiego dziecka zmaga się ze schorzeniem, które może powodować bolesne dolegliwości.

Ewa Drzyzga wyjawiła w "Dzień dobry TVN", jakiej dolegliwości nabawiła się po urodzeniu synów. "Tutaj się z czegoś zwierzę"
Ewa Drzyzga (AKPA)

Ewa Drzyzga to niekwestionowana ikona telewizji. Ten tytuł bez wątpienia zapewnił jej talk-show "Rozmowy w toku", który przed laty robił furorę na antenie TVN-u. Po zakończeniu emisji programu dziennikarka wciąż kontynuuje pracę zawodową, a w 2020 roku dołączyła do składu prowadzących "Dzień Dobry TVN".

Od kilku miesięcy Ewa Drzyzga prowadzi śniadaniówkę w parze z Krzysztofem Skórzyńskim. W sobotnim wydaniu jednym z gości był fizjoterapeuta Zygmunt Bartosiewicz. Prowadzący poruszyli z nim aspekt chodzenia boso, a także metod dbania o stopy. Ekspert podkreślił również, jak prawidłowo stawiać stopy podczas chodzenia.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Krzysztof Skórzyński o zmianie partnerki w "Dzień dobry TVN". Zdarzyło mu się zwrócić do Ewy Drzyzgi "Małgosiu"?

Osobiste wyznanie Ewy Drzyzgi na antenie TVN-u

Podczas rozmowy z zaproszonym do studia fitoterapeutą Ewa Drzyzga zdecydowała się na osobiste wyznanie. Prezenterka przyznała się na antenie "Dzień Dobry TVN", że zmaga się z płaskostopiem, którego nabawiła się po urodzeniu dzieci.

Tutaj się z czegoś zwierzę, zawsze miałam dobrze wysklepioną stopę [...], aż przyszedł okres ciąży, jednej i drugiej, szybko po sobie, i okazało się, że lekarz do mnie mówi, że mam płaskostopie poprzeczne. Zrobiło mi się to z wiekiem... - wyznała Drzyzga w "DD TVN".

Obecny w studiu ekspert szybko zareagował na wyznanie prowadzącej. Zygmunt Bartosiewicz podkreślił, że Ewa ma rację, ponieważ zmiana ciężaru ciała, która jest efektem ciąży, może być jedną z przyczyn pojawiania się płaskostopia. Zauważył również, że w jej przypadku po ciążach mogło dojść do rozluźnienia więzadeł w stopach.

Doceniacie za szczerość?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(54)
Eee
2 miesiące temu
Te programy robią się dla prowadzacych taka kozetka do zwierzen. Jedna czuje ruchy dziecka, inna mowi o swoim plaskostopiu...
Jos
2 miesiące temu
Tak, bo ciąża to ogromne obciążenie dla organizmu i możecie to wypierać tekstami że ciąża nie choroba. To po prostu jest spore wyzwanie fizyczne i emocjonalne
Agt
2 miesiące temu
Nietrzymania moczu się spodziewałam. To powsechna dolegliwość po porodach siłami natury.
wwwwwwww
2 miesiące temu
Również nabawilam się choroby po urodzeniu pierwszego dziecka ....powiedzialam sobie dosyć dzieci i meza odstawiłam na boczny tor.
Gość
2 miesiące temu
Kiedyś ją lubiłam w rozmowach w toku , ale też czas minął. Nic do niej nie mam jako człowieka ,ale jako prowadząca program jest po prostu słaba ,nudna. Nie.
Najnowsze komentarze (54)
ona33
2 miesiące temu
na sama mysl o tej misji ...ciaza.. eh szkoda ze to ja musze robic a nie maz... najchetniej bym poszla i kupila noworodka i swiety spokoj
Przykre to
2 miesiące temu
Rozmowy w toku to promowanie dziwactwa i degrengolady. Mało kto zaszkodził moralności jak te programy. Dziwactwo dobrze się sprzedawało.
ewa
2 miesiące temu
Nie mogę oglądać jak jest p.Drzyzga. Jej wypowiedzi są tak irytujące, że nie daję rady. Szkoda tylko Pana Skórzyńskiego...
Gość
2 miesiące temu
Jakie "po urodzeniu"? Bzdura! Jako dzieciak miała już iksy.
Uff
2 miesiące temu
Już myślałam, że będą zwierzenia o pochwie
Car
2 miesiące temu
Brian Molko z Placebo 😏
PaniKozetka
2 miesiące temu
To prawda że w Maxfliz w marketingu jest mobbing?
aaaaaaaaaaaaa...
2 miesiące temu
Dyrektor szpitala w którym zmarła ciężarna Dorota dostał nagrodę w wys.46 tys zł!!!!!! zA , UWAGA! " kreowanie pozytywnego wizerunku zakładu poprzez efektywne wdrażanie zmian organizacyjnych służących poprawie jakości świadczonych usług i dostępności do usług medycznych" Okazuje się, że teraz nagradza sie tych ktorzy doprowadzają do śmie...ci kobiet, jeżeli umier..ją bo nie przeprowadzono koniecznej aborcji(odeszły jej wody w 5tym miesiącu)!!!! SKANDAL!!!
Marta P. z TV...
2 miesiące temu
Robię foty komentarzy zanim znikną
Marta P. z TV...
2 miesiące temu
DRZYZGA = MOBING
Marta P. z TV...
2 miesiące temu
Moje 2 komentarze, że to królowa mobingu tez zniknął
tojak
2 miesiące temu
No skoro napisałam że Ewcia do odstrzału to chyba oczekuję ze się pojawi taki komentarz. A on znikł, zwłaszcza ze to była konstruktywna krytyka nijakiej ,zagubionej prowadzącej powalającej się na kanapach ( piątek ) i poklepującej , podpierającej się na współprowadzącym. Koszmar ze czwartu to wystający brzuchol ( ws ciąży ?)
Dorota
2 miesiące temu
Szkoda Ewy do śniadaniowki. Powinni przywrócić "Rozmowy w toku". Jest tyle badziewia
Więc??
2 miesiące temu
Ja mam płaskostopie chociaż nigdy mie byłam w ciąży