Trwa ładowanie...
Cherry
|

Finał "Projektu Lady": balowa Małgorzata Rozenek, grająca nogą Julia "Sara" Jaroszewska, eksponująca biust Magdalena Lubacz... (ZDJĘCIA)

173
Podziel się:
173
Podziel się:

Emisja finałowego odcinka "Projektu Lady" zaplanowana jest na ten weekend. Już teraz wiadomo jednak, jak na tę okazję wystroiły się mentorki oraz byłe uczestniczki programu. Jedno jest pewne: każda chciała zrobić wrażenie...

1
 / 8
Finał "Projektu Lady": balowa Małgorzata Rozenek, grająca nogą Julia "Sara" Jaroszewska, eksponująca biust Magdalena Lubacz... (ZDJĘCIA)
Finał "Projektu Lady"
Finał "Projektu Lady"
0
0

Choć w ciągu kilku lat spędzonych w show biznesie Małgorzata Rozenek z powodzeniem rozszerzyła swoją medialną działalność i aktualnie realizuje się w wielu dziedzinach, nie można zapomnieć, że sławę zyskała dzięki programom telewizyjnym. Po sukcesie Perfekcyjnej Pani Domu celebrytka została zaangażowana w kontrowersyjny Projekt Lady, który szybko zdobył popularność wśród Polaków. Program ma na celu nauczyć młode i często zbuntowane kobiety dobrych manier i "naprawić" ich styl życia.

Przez ostatnie tygodnie widzowie mogli oglądać zmagania imprezowiczek walczących o zwycięstwo 6. sezonu Projektu Lady. Już za kilka dni na antenie TVN7 wyemitowany zostanie ostatni odcinek, podczas którego wyłoniona zostanie jedna dama.

Finałowy odcinek został już oczywiście nakręcony. Wiadomo więc, jak na tę wyjątkową okazję wystroiły się mentorki czy byłe uczestniczki show.

Nie zawiodła przede wszystkim Małgorzata Rozenek, elegancko prezentując się podczas finału w zielonej sukni z efektownym marszczeniem. Wzrok przyciągała również Irena Kamińska-Radomska swoją krzykliwą stylizacją oraz Julia "Sara" Jaroszewska w sukience z pokaźnym rozcięciem. Uwagę niewątpliwie skraść chciała również "lady" Magdalena Lubacz...

Zobaczcie zdjęcia.

2
 / 8
Małgorzata Rozenek
3
 / 8
Irena Kamińska-Radomska
4
 / 8
Tatiana Mindewicz-Puacz
5
 / 8
Julia "Sara" Jaroszewska
6
 / 8
Patrycja Wieja
7
 / 8
Magdalena Lubacz
8
 / 8
Roksana Gac
KOMENTARZE
(173)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
WYRÓŻNIONE
Ania
4 lata temu
jedna walczy w mma, druga sprzedaje plaskacze, a trzecia chleje alko w zawodach - ah te Lejdi :)
Damy
4 lata temu
"Koleżanka Rozenek weszła do show-biznesu jak do agencji towarzyskiej. ... Zrobiła sobie listę... Stare grzechy rzucają długie cienie - powiedział Wojewódzki
Usta Ruth
4 lata temu
Małgorzata Rozenek (ur. w 1978 r.) w 1999 r. rozpoczęła 5letnie studia stacjonarne na UW- wydział prawa i administracji, kierunek PRAWO. Na początku studiów poznała i poślubiła przyszłego prawnika Łukasza Bukaczewskiego (ur. w 1979r.), a krótkie małżeństwo zakończyło się rozwodem. W 2003 r. pod koniec studiów poślubiła Jacka Rozenka (ur. w 1969 r.). W 2004 r. w wieku 26 lat obroniła pracę magisterską z PRAWA RODZINNEGO 'Treść i charakter prawny majątkowy między małżonkami' i uzyskała tytuł PRAWNIKA (w bazie prac dyplomowych UW, która jest ogólnodostępna, jej praca ma kod prawidłowo przypisany do kierunku/magisterki z PRAWA, a nie z administracji, absolwenci administracji mają inny kod). W 2013 r. wzięła rozwód z Jackiem Rozenkiem i za kilka lat ślub z Majdanem (ur. w 1972 r.). Szybka jest! Tytuł jej pracy doktorskiej to 'Rozdzielność majątkowa z wyrównaniem dorobku'. Dr Gosiu, brawo! Masz w małym paluszku swe rodzinne prawo, również prawo do błędu, chociaż jesteś obłędnie bezbłędna. Pośladki masz super! A dziadek Wojewódzki chociaż bez matury, to ma perukę i pieluchę, bo jest higienicznym staruszkiem buhahahaha
przed podróbą
4 lata temu
Wspaniałe jest obserwowanie bezradonści, miotania się, bezsilnych działań starowinka Kubunia Wojewódzkogo, który po niedawnej aferze w DDTVN i krótkim podsumowaniu jego NICOŚCI przez Małgorzatę Rozenek został wystrzelony z TVN, wraz ze swoją peruką, W KOSMOS, w NIEBYT! Wojewódzkomu pozostał jedynie jego mający go na widlecu utrzymanek, który do obłąkanych tekstów na Pudelku o upokorzonej przez Kubusia Dodzie dodaje jeszcze bardziej obłąkane płody swojego chorego umysłu, dotyczące pięknej Małgorzaty Rozenek. Jaki morky koniec starowinka Kubunia Wojewódzkogo i jego peruki na łysym plakcu.
Letycja
4 lata temu
Najpiękniejsza na świecie jest Małgonia Rozenek, a Kubuś Wojewódzki niczym pochylony pokornie goryl w peruce na wybiegu, nie pokazujcie go bo dzieci śmieszy
NAJNOWSZE KOMENTARZE (173)
haha
4 lata temu
Dlaczego pani w okularach robi sobie krzywdę tymi oprawkami? wygląda na niesympatyczną katechetkę.
tili
4 lata temu
Jedni robią kilka konkretnych prestiżowych reklam jak Rozenkowa i mają na wszystko wywalone, bo ich stać, a inni jak Kuba występujący za darmo jako ogon w Playu bierze co popadnie na ilość, aby utrzymywać całą rzeszę młodych chłopięcych castingowych gąbek.. Taka to różnica w rankingu wartości tych celebrytów.
KucaWojewucki
4 lata temu
Jeżeli nie darzę kogoś sympatią lub jest mi obojętny, to omijam post o takiej osobie. Nie rozumiem narzekania ''ludzi'' na ilość artykułów o Pani Małgorzacie albo zdań typu ''znowu ona”. Im bardziej narzekacie i wylewacie jad, tym więcej Pani Małgorzaty dostaniecie, a ona więcej zarobi: tak, tak... 3 tys. zł za jeden wasz komentarz. Zarobi na waszym bezradnym hejcie wynikającym z oszalałej nienawiści, dlatego zlewa przesyconą nienawiścią nieszczęsliwą miłość do niej dziadzia pedzia Kubusia. Ona świadomie budzi w nim i was tę nienawiść, bo wie, że to się świetnie klika. Prowadzi was za sobą na smyczy nienawiści. Chodząc do sklepu po przysłowiowe homary i kapary, często widzę babinki pokroju tych, które tu hejtują Panią Rozenek. Często zaniedbane, biednie ubrane, otyłe, kiepska trwała lub łysienie, zlane potem i tanimi perfumami Ultrafilet z makreli. Śmieszy mnie to wasze złudne leczenie kompleksów ''pocie''szaniem się, że na jakichś specjalnie spreparowanych pod hejt zdjęciach Pani Małgorzata nie wygląda tak perfekcyjnie jak w realu, a jeszcze bardziej bawi mnie wasza pudelkowa ekstaza, że udało wam się 4000-krotnie zalajkować swój własny kłamliwy bełkot, że ''ma co najmniej 55 lat i brak wykształcenia, a Radek to jej sługus za kieszonkowe''. Kasujcie teraz, nerwowo pukając się w czoło, prawdę o sobie, bo co innego wam zostało. Obnażonemu Kubusiowi pozostała jedynie peruka przytulana do podbrzusza, gdy ból lędźwi z powodu nienawiści do nieosiągalnej Małgoni doprowadza go do rozpaczy.
Pytanie na śm...
4 lata temu
O co chodzi z tym szydzeniem z Kuby Wojewódzkiego? Bezdusznym wybebeszaniem jego najintymniejszych bolączek, a przecież Kuba zawiesił razem z białą flagą z przeżutej tetrowej pieluchy swoje bytowanie w mediach i nie wnikajcie czy z powodu strachu przed dalszym poniżaniem, braku laku i lajków, wyniszczającej choroby, wydalenia przez anus showbiznesu do sedesu, czy też w wyniku basedodowej szpetoty twarzy i kończystych kłykcin zwieraczy, tudzież z przyczyny wielkiej rozpaczy czarnej jak smoła przesolona jego łzami. Ludzie, opanujcie się! Bądźcie ludźmi, nie zwierzętami!
Letycja
4 lata temu
Najpiękniejsza na świecie jest Małgonia Rozenek, a Kubuś Wojewódzki niczym pochylony pokornie goryl w peruce na wybiegu, nie pokazujcie go bo dzieci śmieszy
Mariusz
4 lata temu
Małgorzata Rozenek jest za piękna, za mądra i za inteligentna na ten kraj. Pani Małgorzato - szacunek!
obieżyKraj
4 lata temu
Wspaniała Małgorzata Rozenek Majdan ma z wyglądu najwyżej 28 lat... ja tam głębiej nie wnikam, wystarczy mi jej ekscytujące piękno zewnętrzne, bo to jest kluczowy weryfikant (słowo klucz) przydatności do klikalnej obecności w mediach tej fascynującej kobiety. Od kiedy Małgorzata związała się z Radkiem jej notowania zdecydowanie wzrosły, a wiek zmalał - 28 lat to właśnie to optimum, które gwarantuje jej sukces zataczający coraz szersze kręgi i koszenie zboża, trywialnie zwanego forsą. Co w zamian? Gdyby była z takim Piotrem Picią Pokraczko, to wiodłaby spokojne, względnie dostatnie życie bez większych uniesień, z dala od namolnych paparuchów brudnymi paluchami obrabiających zdjęcia z jej szlachetnie piękną postacią, żeby potem płaciła im za ustawki z gwarancją czystych rąk przy cykaniu. Byłaby też z dala od lepkich łap tzw. Dodzi, rozpaczliwie macających klawiaturę w czasie wypłakiwania swoich frustracji powodowanych zazdrością o piękną żonę tzw. Radzia. Z redaktorkiem Pokraczko miałaby teraz Małgorzata bez żadnego wysiłku te swoje 43 lata i pieska o niepapieskim imieniu (imię Franczeska dla psa by nie przeszło, bo to wg Pici byłaby profanacja), miałaby też posadę garsonkowej Ally McBeal w kancelarii prawnej, klientów bez liku, za to lajków dużo mniej lub wcale... i co z tego wynika ponurego? Po prostu ta niepoprawna prawniczka zwyczajnie zanudziłaby się przy tym poprawnym, niezbyt sprawnym (kogo to?), za to szarym Pici tyci tyci - chłopku glancuś picuś roztropku codziennie przy niej u stóp z bukiecikiem konwalii i minibatonikiem 'Merci, że jesteś tu'. A Majdan i jego bagaż doświadczeń jest jaki jest (spuszczę na to zasłonę milczenia), za to jako Małgorzaty mąż ma wybitnie szeroki gest i wielkiego węża na pewno nie w kieszeni, co Małgonia jaką znamy uwielbia i nie zamieniłaby go nawet na Krajowego big milka swojego menago w polewie śmietanowej bez kinderniespodzianki (przyjaźń ponad wszystko, daleko czy blisko). No cóż, barwne jest życie Lady Rozenek - królowej róż, matki dzidziusia Majdana, która wyrwała ze Szczecina największego tulipana. A tak bez okazji, bo celebra ją nudzi, żeby białej rękawiczki sobie nie pobrudzić, Małgonia gardząc Gminnym dziadkiem Kubusiem z malusieńkim wacusiem w kroku, ową ciepłą kluskę nadziewaną pulpą z obornika wyrzuciła ze swojej komórki do kubła wojewódzkiego śmietnika.
Usta Ruth
4 lata temu
Małgorzata Rozenek (ur. w 1978 r.) w 1999 r. rozpoczęła 5letnie studia stacjonarne na UW- wydział prawa i administracji, kierunek PRAWO. Na początku studiów poznała i poślubiła przyszłego prawnika Łukasza Bukaczewskiego (ur. w 1979r.), a krótkie małżeństwo zakończyło się rozwodem. W 2003 r. pod koniec studiów poślubiła Jacka Rozenka (ur. w 1969 r.). W 2004 r. w wieku 26 lat obroniła pracę magisterską z PRAWA RODZINNEGO 'Treść i charakter prawny majątkowy między małżonkami' i uzyskała tytuł PRAWNIKA (w bazie prac dyplomowych UW, która jest ogólnodostępna, jej praca ma kod prawidłowo przypisany do kierunku/magisterki z PRAWA, a nie z administracji, absolwenci administracji mają inny kod). W 2013 r. wzięła rozwód z Jackiem Rozenkiem i za kilka lat ślub z Majdanem (ur. w 1972 r.). Szybka jest! Tytuł jej pracy doktorskiej to 'Rozdzielność majątkowa z wyrównaniem dorobku'. Dr Gosiu, brawo! Masz w małym paluszku swe rodzinne prawo, również prawo do błędu, chociaż jesteś obłędnie bezbłędna. Pośladki masz super! A dziadek Wojewódzki chociaż bez matury, to ma perukę i pieluchę, bo jest higienicznym staruszkiem buhahahaha
Lulu Kupciu
4 lata temu
Powiatowy do niczego się nie nadaje, dlatego wywalili go z Idola, Mam talent, a X Factora w ogóle zlikwidowali, upokarzając Kubusia, bo na wizji się posiusiał. Nie zapomnę jaką siarę Kubuś sobie zrobił przed całą Europą jak był (jednorazowo na szczęście) w Idolu Międzynarodowym. Pokornie chciał sie podlizać Simonowi Cowellowi, który jest jego niedościgłym idolem, a nie znał nawet słowa w żadnym języku obcym, oprócz 'yes, maestro Simon'. ... Nic ciekawego nie miał do powiedzenia nawet po polsku, nie potrafił rzetelnie oceniać wykonawców, drżał jak osika, robił siarę nie tylko sobie, ale całej wschodniej Polsce (jako 'smutny bidulek z Polszy'), wyglądał jak prowincjonalny konferansjer i rozdawał uczestnikom jakieś czerstwe prezenty. Biedny Kubuś bardzo chciałby uchodzić za inteligentnego, kompetentnego i wygadanego jurora, ale Simon Cowell wyśmiał te jego marzenia dosadnie i niecenzuralnie, słusznie nazywając go smutnym bidulkiem z Polszy, a także ochłapem.
Nick
4 lata temu
Cały kraj i Krajek śmieją się z dziadka Kuby i jego nieodwzajemnionej rozpaczliwej miłości do syna Rozenek.
Poter
4 lata temu
Wojewódzki ma 73 lata, wygląda na 88, kiepskie geny, operacje i peruki nie pomogą. Skończył tylko liceum po 6 latach (brak matury ), po którym został "dziennikarzem"
nosek Kleopat...
4 lata temu
MALGOSKA I RADEK - JESTESCIE POLSKA PARĄ NR 1 ! - CHOC MAM OGROMNY DYSTANS DO WSZELKIEJ MASCI GWIAZD - I NIE WGRYZAM SIE W ICH ZYCIE - TO O WAS UWIELBIAM CZYTAC A ZWLASZCZA PATRZEC NA PIĘKNĄ I SZCZĘŚLIWĄ RODZINĘ PANSTWA MAJDAN - NA LUDZI SUKCESU KTORYM SIĘ UDALO ..HENIU JEST PIEKNY - CALY TATA !! JESZCZE PRZYDALABY SIE CORKA PODOBNA DO PIEKNEJ MAMY ...URODZIC TRZECH SYNOW I WYGLADAC JAK MODELKA TO NIE JEST PRZYPADEK - PIEKNA MALGORZATA , PIEKNA MATKA , PIEKNA ZONA , COŚ PIEKNEGO ❤️❤️❤️❤️ ....a dziadek Kuba niech kwili jak najdalej stąd - myślę Małgosiu , że on ma ochotę na Twój stary kostium baletnicy, do jego koślawych nóg jak znalazł 😂😂😅😅
przed podróbą
4 lata temu
Wspaniałe jest obserwowanie bezradonści, miotania się, bezsilnych działań starowinka Kubunia Wojewódzkogo, który po niedawnej aferze w DDTVN i krótkim podsumowaniu jego NICOŚCI przez Małgorzatę Rozenek został wystrzelony z TVN, wraz ze swoją peruką, W KOSMOS, w NIEBYT! Wojewódzkomu pozostał jedynie jego mający go na widlecu utrzymanek, który do obłąkanych tekstów na Pudelku o upokorzonej przez Kubusia Dodzie dodaje jeszcze bardziej obłąkane płody swojego chorego umysłu, dotyczące pięknej Małgorzaty Rozenek. Jaki morky koniec starowinka Kubunia Wojewódzkogo i jego peruki na łysym plakcu.
oryginał
4 lata temu
Kilkanaście dni temu pokazał się tutaj komentarz o kompletnie pijanym Kubusiu Powiatowym podczas nie tak dawnego, sopockiego festiwalu Top Of The Top. Narobił wielkiego bałaganu, bo jak wiadomo cierpi on na nietrzymanie stolca no i ludzie z ekipy TVN biegali, kupowali, kasowali te fotki, które zostały zrobione przez świadków jego żenującego zachowania. Komentarz szybciutko został usunięty, a wydarzenie było podobno ostatnim gwoździem do medialnej trumny „Kubusia” w TVN. To nie Miszczak (!) chciał, ale kierownictwo koncernu Discovery miało zażądać po tym skandalu natychmiastowego usunięcia POWIATOWEGO z jakiejkolwiek obecności w TVN. Niezaproszenie na ślub Edwarda Miszczaka (podobno jednak Powiatowy był tam duchem, coś jak Ellen D. w kawalerce 20 cm2) oraz odsunięcie tego biednego ,,Kubusia'' od obecności w tiwi zdają się potwierdzać prawdziwość owego komentarza i opisywanych zdarzeń. TVN też milczy, czemu trudno się dziwić, chociaż Miszczak ostatnie wyczyny ,,Kubusia'' nazwał ,,totalną glupotą'' …
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Sylwia Przybysz chwali się 230-metrową willą: żyrandol z kamieniami, designerskie lustro w łazience dzieci. Luksusowo? (ZDJĘCIA)

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski są właścicielami luksusowej willi pod Warszawą. Teraz wokalistka zaprosiła instagramowych obserwujących do domu, by pokazać elementy wystroju, które robią wrażenie na gościach.
9.

Monika Goździalska ma już nowego faceta? Na lotnisku czule żegnał ją tajemniczy nieznajomy (ZDJĘCIA)

Zaledwie kilka tygodni temu Monika Goździalska przyznała, że jej wieloletni związek z niejakim Bartkiem dobiegł końca. Celebrytka nie chciała zdradzać powodu rozstania, ale wygląda na to, że niespecjalnie je przeżywa. Paparazzi przyłapali Goździalską na lotnisku, gdzie czule żegnał ją już inny mężczyzna. Myślicie, że to jej nowa miłość?
8.

Kim Kardashian w gigantycznych kozakach i niebieskowłosa North West z blond brwiami szturmują Malibu (ZDJĘCIA)

Kim Kardashian i North West wybrały się z grupą przyjaciół na sushi. Jak zwykle wyróżniały się z tłumu.
7.

Małgorzata Socha śmieje się do morza i skał na wakacjach. Z takim sześciopakiem na brzuchu ciężko się nie uśmiechać? (ZDJĘCIA)

Małgorzata Socha postanowiła uciec od polskiego chłodu i - wzorem koleżanek i kolegów z show-biznesu - wybrała się na słoneczne wakacje. Aktorka pochwaliła się fotkami z wypoczynku, na których zaprezentowała się w białym bikini. Główną rolę odgrywa jednak na nich efektowny sześciopak na brzuchu. Wiedzieliście, że aż tak dba o formę?
6.

Hugh Jackman i jego partnerka "przyłapani" na RANDCE w Nowym Jorku. To z nią zdradził żonę, z którą był 27 lat (ZDJĘCIA)

Hugh Jackman i Sutton Foster pielęgnują swoją relację. W piątek aktorzy wybrali się razem do jednego z nowojorskich klubów. Fajnie się na nich patrzy?
5.

Izabela Macudzińska w uszach Myszki Miki szaleje w Disneylandzie z córką. 17-letnia Eliza jest już klonem sławnej mamy (ZDJĘCIA)

Izabela Macudzińska postanowiła spełnić swoje marzenie i wybrała się do Disneylandu. Towarzyszyła jej tam oczywiście 17-letnia córka, która z każdym dniem coraz bardziej przypomina mamę. Celebrytka i jej pociecha postawiły na efektowne futerka - wyglądają już jak siostry?
4.

Anita Szydłowska i Adrian Szymaniak pokazali kolejny film z wesela: przysięga, łzy wzruszenia i dzieci (ZDJĘCIA)

Anita Szydłowska i Adrian Szymaniak wciąż żyją piątkowym ślubem, a na ich instagramowych profilach co rusz pojawiają się kolejne zdjęcia i nagrania. Zobaczcie
3.

Obładowana zakupami Joanna Racewicz znów zaparkowała swojego Lexusa za ćwierć MILIONA na zakazie (ZDJĘCIA)

Joanna Racewicz wybrała się ostatnio na miasto. Jej celem była m.in. wizyta w modnym lokalu z jedzeniem na wynos. Oczywiście w trakcie eskapady 52-latka mogła liczyć na towarzystwo paparazzi.
2.

Rozpromieniona Edyta Górniak przechadza się przed siedzibą Polsatu, dźwigając kosz z łakociami (ZDJĘCIA)

W piątek Edytę Górniak "przyłapano", jak opuszczała budynek Polsatu. Artystka, która wystąpi na "Sylwestrowej Mocy Przebojów", miała tego dnia doskonały humor.
1.

Wciąż nierozwiedziony Krzesimir Dębski szaleje w klubie z nową partnerką. Prawdziwy król życia? (ZDJĘCIA)

Krzesimir Dębski już od 4 lat czeka na orzeczenie sądu w sprawie o rozwód. Równocześnie zaczął układać sobie życie u boku nowej wybranki serca. Kompozytor zaprosił ukochaną do modnego warszawskiego klubu, gdzie dali się ponieść fali uczuć.