Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ivy
|
aktualizacja

"Fronda" ostrzega: "Kacze Opowieści" propagują HOMOSEKSUALIZM!

119
Podziel się:

Prawicowy magazyn alarmuje, że słynna kreskówka Disneya deprawuje dzieci.

"Fronda" ostrzega: "Kacze Opowieści" propagują HOMOSEKSUALIZM!

Kacze opowieści to znana kreskówka Disneya, na której wychowało się wiele pokoleń. W Polsce bajka emitowana była od 1989 roku pod tytułem Siostrzeńcy Kaczora Donalda. Serial opowiada o przygodach, podróżach i poszukiwaniu skarbów. Rozwija wyobraźnię i uczy dzieci rozwiązywać problemy. Postaci stworzone są przez rysownika komiksów, Carla Barksa.

Od trzech lat kanał Disney XD emituje nowe przygody kaczej ekipy. Okazuje się, że nie wszyscy uważają bajkę o sympatycznych kaczkach za rozwijającą i przyjazną dzieciom. Magazyn Fronda, powołując się na artykuł z portalu Life Site News, alarmuje, że bajka propaguje homoseksualizm.

Zobacz także: "O tym się nie mówi": "Homoseksualizm nie jest chorobą, homofobia już tak!"

Już w poprzednim sezonie serialu miały się pojawić aluzje do homoseksualnych rodziców jednej z postaci - Wioli Koliber. W pierwszym odcinku trzeciego sezonu okazało się, że Wiola ma dwóch tatusiów, którzy adoptowali też jej najlepszą przyjaciółkę, Lenę.

W kreskówce możemy obejrzeć scenę, w której bohaterka siedzi obok swoich dwóch ojców, z których każdy nosi koszulkę z napisem "Jestem z tatusiem" (I’m with Dad) i strzałką wskazującą na drugiego homoseksualnego "rodzica" Wioli Koliber - czytamy na łamach Frondy.

Ponoć współproducent bajki chciałby umieścić więcej homoseksualnych postaci w kreskówce, jednak "na przeszkodzie stoi historia popularnego serialu i heteronormatywne romanse" jego bohaterów. Mimo to ma już pomysły, jak podjąć kwestię LGBT w kolejnych odcinkach.

Zawsze istnieje sposobność, by zrobić dużo więcej (...). Jestem oddany temu, by być lepszym i znaleźć nowe możliwości dla trójwymiarowej reprezentacji w tym filmie oraz w kolejnych - powiedział redaktor scenariusza, Frank Angones.

Boicie się, że sympatyczne kaczuchy "zdeprawują" Wasze dzieci?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(119)
Michu
3 lata temu
Nie popieram tych zarzutów, ale komentarze są równie kretyńskie. Doczytajcie, że chodzi o nową wersję i tych kolesi w koszulkach "I'm with dad". Dlaczego dyskusje muszą być na tak niskim poziomie? Jedni bezmyślnie krytykują, drudzy bezmyślnie odpierają krytykę, nawet nie wiedząc co jest krytykowane.
Gość
3 lata temu
Oj szczujesz pudel, załóż kaganiec !
Malwina
3 lata temu
To rodzice od samego początku powinni uczyć dzieci tolerancji i szacunku do drugiego człowieka. Tego, że niektórzy są hetero, a inni homo i to normalne. Ale skoro dorośli sami używają określeń typu padał, a dzieci to słyszą i wynoszą z domu jak ma być dobrze.
takaprawda
3 lata temu
Kiedy twoje 3-letnie dziecko jest deprawowane bo widzi kaczkę w koszulce z angielskim napisem XD jak beznadziejnymi rodzicami musicie być skoro wasze dziecko będzie czerpało wiedzę o seksualności człowieka, uwaga, z bajki o kaczkach XD
Gaga
3 lata temu
XDDDDDDDDDDD
Najnowsze komentarze (119)
Bez sensu
3 lata temu
Oglądałem kiedyś ta bajkę i będąc dzieckiem nie pamiętam tego wątku. Mając kilka lat nie rozumie się czym jest homoseksualizm, artykuł bez sensu... Człowiek jak dojrzewa zaczyna interesować się seksualnoscia a wtedy nie ogląda już bajek!!!
zzz
3 lata temu
fronda cuchnie kruchtą
luz
3 lata temu
co za muł nie ma innych większych problemów wyślij inkwizycje sprawe załatwią
Ernest
3 lata temu
Banda psycholi z “Frondy
Słusznie !
3 lata temu
przed niebezpieczeństwem należy ostrzegać jak śpiewał poeta
Nate 00
3 lata temu
Jak to ma niby deprawować dzieci
Jaś
3 lata temu
Nie mam nic przeciwko gejom itd, ale wkurza mnie ta propaganda.
woy
3 lata temu
wyscig prawicowych debili na debila roku zbliza sie do półmetka
mira
3 lata temu
Najwięksi purytanie są zazwyczaj obrzydliwymi zboczeńcami i tyle w temacie
Tom
3 lata temu
I to jest właśnie kaczyzm w czystej postaci
nnn
3 lata temu
Znasz angielski Dick?? I'm with Dad oznacza w tym kontekście "jestem z tatą".
Nbcvv
3 lata temu
Pus rowali wszystko co mozna. Kraj upada gospodarczo a fronda sie nudzi i oglada bajki, no i potem odbija staruchom
Djdj
3 lata temu
A co homoseksualiści wykupili sobie tęczę na własność jako znak towarowy?
zgaga
3 lata temu
dokładnie tak jak jeden z gumisiów miał fioletową torbę. Homo w czystej postaci prawda? Nie wolno dopuścić aby katolicki naród miał takie filmy pokazywać dzieciom!!!same zagrożenia z tego będą. Jedyne co to biblia od najmłodszych lat i życiorysy braci K.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie