Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Grzegorz Mielec z "Big Brothera" WYEMIGROWAŁ do Brazylii! Promuje polską kulturę i... zagrał w tamtejszym serialu

51
Podziel się:

Były uczestnik pierwszej polskiej edycji reality show postanowił opowiedzieć jednemu z portali, co obecnie u niego słychać. Pamiętacie go?

Grzegorz Mielec z "Big Brothera" WYEMIGROWAŁ do Brazylii! Promuje polską kulturę i... zagrał w tamtejszym serialu
Grzegorz Mielec z "Big Brothera" od 15 lat mieszka w Brazylii (East News)
bEJXACcB

Pierwsza edycja Big Brothera była bez wątpienia kamieniem milowym w historii polskich mediów. Choć formatowi z początku nie wróżono sukcesu, to wkrótce okazało się, że losy podglądanych przez kamery uczestników są niezwykle atrakcyjne dla widzów. Program okazał się też prawdziwą fabryką celebrytów, którzy dziś już co prawda ustąpili miejsca młodemu pokoleniu, jednak wiele osób wciąż ich miło wspomina.

Jednym z uczestników pierwszej edycji show był Grzegorz Mielec, który zapisał się w historii programu głównie dzięki kwitnącemu romansowi z inną żądną sławy uczestniczką domu Wielkiego Brata, Karoliną Pachniewicz. Ich relacja stopniowo wkraczała na nowy poziom pod okiem kamer, jednak Grzegorz musiał ostatecznie opuścić dom. Jego ukochana wkrótce dobrowolnie odeszła z show, aby kontynuować ich znajomość, jednak związek pary zakończył się zaledwie kilka tygodni później.

bEJXACcD
Zobacz także: Dramaty i afery w domu Wielkiego Brata. Podsumowanie tygodnia

Od tego czasu mija już 19 lat, a Grzegorz i Karolina realizują się teraz w innych związkach. Co ciekawe, od czasu udziału w programie oboje postanowili wyemigrować - była uczestniczka znalazła szczęście w Wielkiej Brytanii, natomiast Grzegorz wyjechał do Sao Paulo w Brazylii, gdzie żyje już od 15 lat. O swoich dalszych losach opowiedział teraz w rozmowie z Plejadą.

W czasie, gdy byłem uczestnikiem "Big Brothera", mieszkałem w Polsce, później na jakiś czas przeniosłem się do Stanów Zjednoczonych, a potem trafiłem do Brazylii. Mam tam wielu znajomych, spodobała mi się zmiana klimatu, bo w Polsce mamy zimę, a tam z reguły ciepłe plaże. Zdecydowałem się tam przeprowadzić, bo to w końcu nie jest koniec świata. Polubiłem ten kraj i poczułem, że fajnie byłoby się tam znaleźć. Mieszkam tu już od 15 lat - dowiadujemy się.

bEJXACcJ

Wiele osób zapewne zastanawia się, z czego w takim razie żyje teraz były uczestnik show. Okazuje się, że Grzegorz Mielec zajmuje się tam krzewieniem polskiej kultury.

Zawodowo zajmuję się promowaniem polskiej kultury w Brazylii. Wiele osób kojarzy tu polskie nazwiska takie jak Lech Wałęsa, Jan Paweł II, Maria Skłodowska-Curie. Moim zadaniem jest opowiadanie o dokonaniach wielkich Polaków za granicą, zapraszamy tu polskie zespoły, organizujemy różne wystawy sztuki i spotkania z Polakami. Wiele osób tutaj nawet nie zdaje sobie sprawy z tego, że Fryderyk Chopin był również Polakiem. (...) Uświadamiamy również ludzi, że obozy koncentracyjne nie były polskie, tylko ich miejsce znajdowało się na terenie Polski - wyznaje.

To jednak nie wszystko, bo Mielcowi udało się nawet poszerzyć listę swoich osiągnięć o rolę w tamtejszym serialu. W 2017 roku dostał bowiem angaż w produkcji opowiadającej o losach Ojca Bonisalu, polskiego księdza.

Serial opowiadał o polskim księdzu, który był nauczycielem. Producenci poszukiwali kogoś, kto miałby polski akcent. Poszedłem na kilka castingów i tak dostałem rolę w brazylijskiej telenoweli. Dla mnie to było takie trochę brazylijskie Hollywood i świetne doświadczenie. Była to krótka 10-odcinkowa seria telenoweli brazylijskiej w sezonie letnim - chwali się.

bEJXACcK

Z reszty rozmowy dowiadujemy się też, że Mielec nie rozważa powrotu do kraju. Nie oznacza to jednak, że całkowicie spalił za sobą mosty, bo podobno wciąż ma kontakt z niektórymi uczestnikami reality show, które dało mu rozpoznawalność. Należą do nich między innymi Manuela, Klaudiusz i... Karolina, jego była sympatia z programu.

Fajnie, że tak ułożył sobie życie?

bEJXACcL
bEJXACde
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(51)
Leilah
rok temu
Fajnie ze nie pcha sie "na chama" do szołbiznesu.....brawo rob Pan " swoje" i takie cos sie chwali
Ritka
rok temu
Brawo!! Szczęścia
Klaudia
rok temu
I to pytanie na koniec..."Fajnie,że tak ułożył sobie życie? Drogi Pudelku...to nie jest pytanie do czytelników.Tak naprawdę jest to najgłupsze pytanie,jakie mogłeś zadać.Skoro sam Grzegorz Mielec uważa,że takie życie mu odpowiada to chyba to właśnie powinno być najważniejsze.Nie uważasz?
bEJXACdf
000
rok temu
Byłam studentką II roku i codziennie w akademiku oglądałyśmy przy piwku Big Brother. Cudowne lata......
Dodiś
rok temu
Uwielbiałam pierwszy sezon Big Brothera...Miałam niezły ubaw.
Najnowsze komentarze (51)
wwwww
rok temu
Myślałam, ze to Królikowski :)
Vona
rok temu
Był dla mnie jednym z najsympatyczniejszych uczestników BB
Mila
rok temu
Czyli ciekawe życie ma. Fajnie. A w programie go nie lubiłam.
Kaśka
rok temu
Ale się zmienił xD
Lubiłam go
rok temu
Super że krzewi polską kulturę! Brawo 👍👍
Dop
rok temu
Grzegorz i Karolina :D
z Kalisza
rok temu
Big Brother był super, to były czasy, potem to już marne podróby. A Pan Grzegorz nic się nie zmienia...
stary widz
rok temu
No i gitara, powodzenia!
bEJXACcX
Sao paulo 39
rok temu
Uuuuu ryzykowne. Mieszkałam w Brazylii 5 lat (, praca).. Piękny kraj lecz niebezpieczny. Na każdym kroku policja. Nie można swobodnie się poruszać i wszędzie pójść. Omijać szerokim łukiem Fawele. Ludzie bardzo otwarci i mili.
weronika
rok temu
niepodobny kompletnie
parafianin
rok temu
po pierwsze pudlu jesteś spóźniony bo na innym portalu dawno był ten artykuł, po drugie jesteś nieaktualny bo Grześ od dawna mieszka w Brazylii a po trzecie jesteś niewiarygodny bo wciskasz stare focie. Grześ wygląda inaczej
Anna
rok temu
W Brazylii dosc niebezpiecznie,, wiec podziwiam za odwagę w sumie.
Waldus
rok temu
Pamiętam go, bo wyglądał jak Waldek że zlotopolskich
Gość
rok temu
Przecież on w programie już się lansował tym, że mieszkał w brazylii
Oferty dla Ciebie
bEJXACdQ
bEJXACdR
bEJXACdS
bEJXACdT
bEJXACdU
bEJXACdz