Trwa ładowanie...
Kokosimo
Kokosimo
|
aktualizacja

Gwiazdy na prezentacji wiosennej ramówki Polsatu: Aneta Zając, Magdalena Narożna, Katarzyna Cichopek z Maciejem Kurzajewskim... (ZDJĘCIA)

455
Podziel się:
455
Podziel się:

Największe nazwiska Polsatu zebrały się w Warszawie, aby wspólnie odsłonić propozycje stacji na nadchodzący sezon wiosenny. Na czerwonym dywanie zagościli m.in. Aneta Zając, Magdalena Narożna i Sebastian Fabijański. Kto wyglądał najlepiej?

1
 / 34
Gwiazdy na prezentacji wiosennej ramówki Polsatu: Aneta Zając, Magdalena Narożna, Katarzyna Cichopek z Maciejem Kurzajewskim... (ZDJĘCIA)
m
Gwiazdy Polsatu na prezentacji wiosennej ramówki (East News, KAPIF)
0
0

Podobnie jak TVN i TVP, również Polsat co sezon organizuje swoje własne imprezy "ramówkowe", na których chwali się nowościami zaplanowanymi na nadchodzące miesiące. Swoje propozycje stacja zaprezentował w czwartek, ściągając na czerwony dywan liczną reprezentację rodzimego show-biznesu.

W tym roku Polsat zdecydował się wyprzedzić konkurentów i zaprezentować wiosenną ofertę programową jako pierwszy. Na uroczystym evencie tradycyjnie zaroiło się od gwiazd większego i mniejszego kalibru związanych ze stacją. Przez ściankę przewinęli się m.in. Aneta Zając w błękitnej kreacji z bufiastymi ramionami, Sebastian Fabijański w eleganckim garniturze, Magdalena Narożna w efektownej, złotej kreacji, w której prezentowała się wyjątkowo korzystnie. Wpadła też odmieniona Patricia Kazadi w sukni z głębokim dekoltem.

Zobaczcie, kto pojawił się na wydarzeniu. Która z zaprezentowanych na ściance stylizacji najbardziej trafia w Wasze gusta?

2
 / 34
Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski
3
 / 34
Aneta Zając
4
 / 34
Magdalena Narożna
5
 / 34
Agnieszka Hyży
6
 / 34
Hanna Żudziewicz
Zobacz także: Gwiazdy Polsatu pozują na ściance. Kto wypadł najlepiej?
7
 / 34
Marcelina Zawadzka
8
 / 34
Patricia Kazadi
9
 / 34
Paulina Gałązka
10
 / 34
Magdalena Boczarska
11
 / 34
Jacek Jeschke
12
 / 34
Adam Zdrójkowski
13
 / 34
Elżbieta Romanowska
14
 / 34
Sebastian Fabijański
15
 / 34
Honorata Witańska
16
 / 34
Rafał Maserak
17
 / 34
Kamil Nożyński
18
 / 34
Mateusz Pawłowski
19
 / 34
Stefano Terrazzino
20
 / 34
Emilia Komarnicka
21
 / 34
Antek Królikowski
22
 / 34
Tomasz Wolny
23
 / 34
Hubert Urbański
24
 / 34
Krzysztof Ibisz, Paulina Sykut-Jeżyna
25
 / 34
Małgorzata Potocka
KOMENTARZE
(455)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
🔝⭐
TOP WYRÓŻNIONE (tylko zalogowani)
Sony Vimeo K.
2 miesiące temu
Zawadzka tradycyjnie w kapeluszu jak kałboj. A taka piękna kobieta. W ogóle wszyscy jakos tak pokracznie poubierani. Nie ma wow. Jest łeeee.
@Anonim
2 miesiące temu
Co to za durna moda nosić okulary w pomieszczeniu
izabela s.
2 miesiące temu
Pani tancerka prosto z sypialni przyszła.
@Anonim
2 miesiące temu
Żudziewicz już gwiazdorzy ze sztucznym cycem, współczuję jej partnerowi
undefined
2 miesiące temu
nie lubię Zając ale musze przyznać ze pierwszy raz ubrana z gustem i klasą
POZOSTAŁE WYRÓŻNIONE
Majka
2 miesiące temu
Co niektorym to sie chyba pory roku pomieszaly...
hahaha
2 miesiące temu
Maserak jak chirurg przed operacją , a na Mróz znów w za ciasnych ciuchach
Alz
2 miesiące temu
Aneta za ciężka ta suknia bez gracji i elegancji. Zły doradca
Sniezka
2 miesiące temu
Kryminalistka się nie wepchnęła tym razem ?
Elle
2 miesiące temu
Aneta już w Na wspolnej w TVN.To już można w konkurencji?
NAJNOWSZE KOMENTARZE (455)
Kazik S.
miesiąc temu
Gdzie ta Gałązka ma biust ? Pod szyją zaraz ? Dziwna jest.
annn
miesiąc temu
To smutne jak bardzo nasi celebryci nie potrafią się ubrać. Nie ma ani jednej osoby, która wyglądałaby stylowo i z klasą. Styliści też się nie popisali w przypadku tych, którzy korzystali z ich usług. Smuteczek stylizacyjny na tych "salonach"...
Kilo gwoździ
miesiąc temu
I te szerokie nachy u facetów, mój borze!
Kilo gwoździ
miesiąc temu
Szostak chyba Sytej podjada parówki!
Anonim
miesiąc temu
Najlepiej ubrane to Paulina Gałązka, Małgorzata Potocka, Paulina Sykut-Jeżyna, Elżbieta Romanowska, Aneta Zając oraz Patricia Kazadi reszta to tragedia
wiki
miesiąc temu
Aneta bardzo subtelnie i kobieco w pięknym odcieniu oraz Hubert b.męsko
undefined
2 miesiące temu
Narożna bardzo słabo, jak zawsze
eloelo
2 miesiące temu
Twarz przeciętna Nogi faktycznie niezłe ale bez przesady Widywalem ładniejsze
Monia
2 miesiące temu
Aneta Zając i Fabijański najlepsza para . Reszty to nie znam w większości i ubrani strasznie jak na taką uroczystość.
Kate
2 miesiące temu
Emila Komarnicka wow, extra!
ina
2 miesiące temu
niestety fatalnie ubrani tyle jest super ciuchów a tu brak gustu i klasy i te okropne czarne rajstopy
franek
2 miesiące temu
Agnieszka Hyży jak zwykle z klasą, ładna i zgrabna, ona i Paulina najlepiej ubrane prowadzące śniadaniówkę
Iwona
2 miesiące temu
Emilia Komarnicka- wow! Wygląda oblednie ! W ogóle jakoś tak kwitnie ostatnio
Margerita
2 miesiące temu
Ja bym zatytułowała ten artykuł "Modowa masakra na premierze wiosennej ramówki"🤦🤦🤦🤦
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Gwiazdy wdzięczą się na gali MocArtów: Giegżno w koronkowej mini, Grochowska z wielkim dekoltem... (ZDJĘCIA)

24 marca w Warszawie odbyła się gala MocArtów. Na czerwonym dywanie pojawiły się znane i lubiane twarze. Kto błysnął najjaśniej?
9.

Naturalna Katarzyna Cichopek pokazała wnętrza domu i poranne rytuały. Tak wygląda bez grama makijażu (ZDJĘCIA)

Katarzyna Cichopek pokazała się fanom bez makijażu i uchyliła drzwi do swojego domu. Gwiazda zaprezentowała obserwatorom swój idealny poranek, chwaląc się przy tym, jej prywatną przestrzenią.
8.

Edward Miszczak wyprawił huczne urodziny: CZUŁOŚCI z żoną, znani goście i rozmowy na dymku. Impreza trwała do 3 nad ranem (ZDJĘCIA)

Edward Miszczak świętował swoje 71. urodziny w towarzystwie gwiazd szklanego ekranu. Znany solenizant otrzymał mnóstwo prezentów oraz buziaki od żony. Dyrektor programowy Polsatu okazał się prawdziwym królem życia.
7.

Shia LaBeouf i jego największe SKANDALE: aresztowania, pobicia i przemoc w związkach (ZDJĘCIA)

Shia LaBeouf, niegdyś młodzieżowy idol Hollywood i gwiazda hitów takich jak "Transformers" czy "Niepokój", w ostatnich latach częściej trafia na nagłówki gazet z powodu kontrowersji niż filmowych sukcesów. Media regularnie relacjonują bójki, zatrzymania i nieprzewidywalne wybryki aktora.
6.

U Duy Lipy życie na bogato: wygina się w cekinowym bikini, wcina frykasy i urządza sobie przejażdżkę ze znajomymi. Petarda? (ZDJĘCIA)

Dua Lipa prowadzi wyjątkowo intensywne, ale też ciekawe życie. Na Instagramie pochwaliła się właśnie jego urywkami. Na jednym z kadrów wyeksponowała ciało w bikini.
5.

Naturalna Anna Kournikova trzy miesiące po porodzie dokazuje z dzieciakami w parku wodnym (ZDJĘCIA)

W grudniu media obiegły wieści, że Anna Kournikova i Enrique Iglesias doczekali się kolejnej pociechy. Teraz była tenisistka wybrała się z pociechami do parku wodnego, gdzie zaczaili się na nią paparazzi.
4.

Blanka Lipińska zafundowała sobie TikTokową metamorfozę. "NIE WYGLĄDAM JAK JA"

Blanka Lipińska nie przestaje zaskakiwać fanów - tym razem zamiast nowej fryzury czy kolejnej zmiany wizerunku w mediach społecznościowych, autorka bestsellerów oddała się w ręce TikTokera, który wymalował ją od podstaw. Efekt robi wrażenie?
3.

TYLKO NA PUDELKU: NOWA UKOCHANA wspiera Michała Czerneckiego przed jego rozprawą rozwodową. Taka wybranka to skarb? (ZDJĘCIA)

Michał Czernecki oraz jego (była już) żona pojawili się 24 marca na pierwszej i ostatniej rozprawie rozwodowej. Przed wizytą w sądzie gwiazdor spotkał się ze swoją nową lubą. Para oddała się czułościom na przystanku autobusowym.
2.

Michał Czernecki i jego (była już) żona spotkali się w sądzie. Na odchodne aktor pokazał fotoreporterom ŚRODKOWY PALEC (ZDJĘCIA)

Michał Czernecki i jego (była już) żona Magdalena stawili się we wtorek w jednym z warszawskich sądów. Aktor nie był zachwycony widokiem fotoreporterów, a na salę wszedł z nieco poirytowaną miną.
1.

Miley Cyrus na premierze 20-LECIA "Hannah Montana". Na ściance pozowała z liczną familią (ZDJĘCIA)

Miley Cyrus ponownie zaprasza fanów do świata "Hannah Montany". W poniedziałek pojawiła się na premierze jubileuszowej odsłony produkcji. Na ściance zaprezentowała się w bluzce z wykreowaną przez siebie postacią. Towarzyszyli jej ukochany, mama i przyrodnia siostra.