Trwa ładowanie...
Kokosimo
Kokosimo
|

Gwiazdy walczą o tytuł "ikony stylu" na modowej imprezie: Sarah Jessica Parker, Pamela Anderson, Emily Ratajkowski... (ZDJĘCIA)

199
Podziel się:
199
Podziel się:

Tłum celebrytów pojawił się na czerwonym dywanie na rozdaniu nagród modowych The Daily Front Row Fashion Media Awards w Nowym Jorku. Jak na modowy event przystało - nie zabrakło też wystrzałowych kreacji.

1
 / 9
Gwiazdy walczą o tytuł "ikony stylu" na modowej imprezie: Sarah Jessica Parker, Pamela Anderson, Emily Ratajkowski... (ZDJĘCIA)
The Daily Front Row Fashion Media Awards 2023
The Daily Front Row Fashion Media Awards 2023 (Getty Images)
0
0

W ostatnią sobotę w zamożnej dzielnicy Nowego Jorku po raz kolejny odbyła się gala wręczenia The Daily Front Row Fashion Media Awards. Nie mogło na niej rzecz jasna zabraknąć przedstawicieli hollywoodzkiej śmietanki. Przez czerwony dywan przemaszerowała liczna reprezentacja znanych entuzjastek przebieranek prezentujących na sobie kreacje prosto z wybiegu od najlepszych projektantów.

Do obiektywów fotoreporterów uśmiechały się między innymi Sarah Jessica Parker, która podczas gali została nagrodzona za sukces jej autorskiej marki butów. 58-letnia aktorka odziała się w lawendową, koronkową suknię Oscara De La Renty, którą urozmaiciła neonowymi szpilkami i cekinową torebką Fendi. Emily Ratajkowski brylowała w czarnym, falbaniastym komplecie od Dolce & Gabbana, odsłaniając swój znak rozpoznawczy - płaski umięśniony brzuch. Modowy event swoją obecnością uświetniła również Pamela Anderson. Ikona lat 90. postawiła na wyjątkowo naturalny, jak na siebie, look: gwiazda wystroiła się w luźną kreację od Vivienne Westood w kolorze nude. Na jej twarzy zagościł delikatny makijaż, a blond włosy zostały uczesane w luźne fale. Wyczuciem stylu pochwaliła się też córka Kate Moss, Lila Grace, odsłaniając zgrabne nogi w brązowej sukience Prady.

Która z nich najbardziej zasługuje na miano "ikony mody"?

2
 / 9
Sarah Jessica Parker
3
 / 9
Emily Ratajkowski
4
 / 9
Pamela Anderson
5
 / 9
Dove Cameron
6
 / 9
Stella Maxwell
7
 / 9
Jordyn Woods
8
 / 9
Alexandra Daddario
9
 / 9
Lila Grace Moss
KOMENTARZE
(199)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
WYRÓŻNIONE
gość
2 lata temu
Ratajkowski jak zawsze półnagą i ma pretensje, że traktowana jest jak mięso
FreeCaroline
2 lata temu
A nasza Caroline gdzie? Podobno czołowa gwiazda
awert
2 lata temu
Dzisiaj nasza reprezentacja celebrytów zagra z Albanią . Jaki wynik obstawiacie?
BST
2 lata temu
Lila Grace Moss 👍
Well
2 lata temu
Dumna jestem z tej starszej młodzieży , że nie ostrzykuje się za bardzo …
NAJNOWSZE KOMENTARZE (199)
richie
2 lata temu
Pamela zaczyna baciowato wygladac
Ada
2 lata temu
Wszystkie jakos tak… prowincjonalnie.
Dhg
2 lata temu
Najfajniej Pamela! Uwielbiam! A po niej SJP, fajny kolor sukienki i te buty, bomba!
Ghhj
2 lata temu
Wszystkie beznadziejnie.
mała
2 lata temu
Pamela forever!
Magda
2 lata temu
Stella Maxwell najgorzej. Buty od czapy, a góra kiecki sprawia, że biust wygląda na obwiśnięty.
Gruu
2 lata temu
Zobaczcie jaka jest różnica między twarzą Dove Cameron, która wyciela sobie poduszki Bichata, a twarzą starszej od niej Stelli Maxwell, która tego zabiegu nie przeszła... Kobiety nie róbcie sobie tego
Ola
2 lata temu
Pamela pięknie.
gostek
2 lata temu
Lilka najlepiej !!! reszta ma sukienki, które zniekształcają figurę, masakra
Olla
2 lata temu
SJP ma swietny gust. To zapewne ikona mody. Ale blagam. Nie piszcie że to swietna aktorka... we wszystkich filmach te same glupie miny, gra taka lekko upośledzona
Hit czy kit
2 lata temu
Daddario wygrała. Szyk i klasa.
True
2 lata temu
Sarah wygląda super, świetna stylizacja 👌👌👌👌
🤨🤨🤨
2 lata temu
Ratajkowski w kategorii "ikona stylu" to powinna dostać złotą malinę... czego jak czego ale stylu to jest najmniej w jej wizerunku...
nicki
2 lata temu
Nie, jakieś bez formy te wszystkie kreacje. Dewastują sylwetki. Nawet Sarah Jessica Parker mnie nie urzeka, co się rzadko zdarza.
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Catherine Zeta-Jones odsłania długie nogi w ultrakrótkiej mini z prześwitami

Catherine Zeta-Jones miała ostatnio okazję gościć w programie Setha Meyersa. Na tę okazję aktorka wybrała ultrakrótką mini, w której wyeksponowała swoje nogi. Petarda?
9.

Rozchełstana Hailey Bieber mknie do klubu bez stanika. Żona Justina była o krok od wpadki

Celebrytka uchodzi za ikonę mody, ale w porównaniu do wielu koleżanek z branży, nie widujemy jej często w mocno odkrywających stylizacjach. Ale nawet to czasami nie jest w stanie uchronić od wpadki. Hailey Bieber wybrała się ostatnio do klubu na Manhattanie w mocno rozpiętej koszuli i omal nie pokazała światu więcej niż zamierzała.
8.

"Miłość na bogato", cichy ślub, ciągłe rozstania i powroty. W związku Koterskiego i Leszczak nie brakowało burzliwych momentów

Marcela Leszczak potwierdziła, że to koniec jej relacji z Michałem Koterskim. Niektórzy mogą jednak czuć, że mają deja vu, bo podobna sytuacja miała miejsce już kilkukrotnie. Zobaczcie, jak wyglądał ich burzliwy związek.
7.

TYLKO NA PUDELKU: Marta Nawrocka w czarnej kreacji i welonie w Watykanie. Projektantka Agaty Dudy chwali, ale wskazuje na "duży błąd"

W piątkowy poranek para prezydencka kontynuowała swoją wizytę w Watykanie. Tym razem Marta Nawrocka postawiła na czarny komplet, a na jej głowie pojawił się koronkowy welon. Mamy komentarz stylistki.
6.

Luka i jego mama zadebiutowali na wybiegu. Edyta Jankiewicz zachwyciła w czarnej kreacji

Luka i jego mama, Edyta Jankiewicz, pojawili się w czwartek na pokazie jednej z marek kosmetycznych, gdzie mieli okazję sprawdzić się w roli modeli. Zobaczcie, jak wypadli.
5.

Modna Monika Olejnik w okularach w stokrotki spaceruje za ręke z partnerem. Pochwaliła się torebką znanego projektanta za 2,5 tysiąca złotych

Dziennikarka słynie ze swojego zamiłowania do mody i drogich dodatków. Paparazzi przyłapali Monikę Olejnik na spacerze z Tomaszem Ziółkowskim, a uwagę przyciągały jej ozdbione stokrotkami okulary. Gwiazda postawiła też na oryginalną torebką od znanego projektanta.
4.

Grażyna Torbicka w ODWAŻNYM WYDANIU posyła uśmiechy na wybiegu i ściance eventu marki kosmetycznej

W czwartek miał miejsce event jednej z marek kosmetycznych, na której gościło wiele kojarzonych postaci. Przed fotoreporterami stanęła m.in. Grażyna Torbicka, która postawiła tego wieczoru na dość odważną stylizację.
3.

Lady Gaga relaksuje się na luksusowym jachcie w towarzystwie narzeczonego i przyjaciół

Lady Gaga postanowiła skorzystać z krótkiej przerwy między koncertami i zatrzymała się w Miami. Paparazzi zauważyli ją podczas rejsu luksusowym jachtem. Towarzyszyła jej grupa przyjaciół i narzeczony.
2.

Singielka Marcela Leszczak przechadza się po czerwonym dywanie w PRZEŚWITUJĄCEJ kreacji

Marcela Leszczak dołączyła do pokaźnej reprezentacji celebrytek, które wpadły na imprezę jednej z marek kosmetycznych. Modelka nie tylko potwierdziła rozstanie z Michałem Koterskim, ale również przykuła uwagę fotoreporterów w odważnej kreacji.
1.

Katarzyna Zillmann wymienia czułości z ukochaną. Panie pojawiły się razem na Elle Style Awards. Słodziaki?

Katarzyna Zillmann znów zabrała ukochaną na ściankę. Tym razem olimpijka wraz z Julią Walczak zawitały na evencie Elle Style Awards. Nie obyło się bez czułości.