Trwa ładowanie...
Paww
|
aktualizacja

Gwiazdy wspominają pierwszy pocałunek. "Mówili, że jestem szczęściarą. Dla mnie to było obrzydliwe" (ZDJĘCIA)

34
34
Podziel się

Natalia Siwiec do pierwszego pocałunku podeszła bardzo zadaniowo. Zofia Zborowska po skradzeniu całusa uznała całe zajście za obleśne. A jak inne gwiazdy wspominają swój pierwszy pocałunek?

1
 / 17
Gwiazdy wspominają pierwszy pocałunek. "Mówili, że jestem szczęściarą. Dla mnie to było obrzydliwe" (ZDJĘCIA)
Gwiazdy wspominają pierwszy pocałunek. "Mówili, że jestem szczęściarą. Dla mnie to było obrzydliwe" (ZDJĘCIA)
Ogrodowa altanka, gra w butelkę i smak cygar. Tak gwiazdy wspominają swoje pierwsze pocałunki (ZDJĘCIA) (Licencjodawca)
0
0

Pierwszy pocałunek to coś, co z reguły pamięta się do końca życia. O swoich miłosnych podbojach chętnie opowiadają gwiazdy. Wiele z nich pierwszą miłość przeżyło jeszcze w czasach szkolnych. Nie wszyscy ograniczyli się tylko do wysyłania miłosnych liścików. Natalia Siwiec umówiła się na wymianę buziaków w ogrodowej altance. Ze szkolną miłością pierwszy pocałunek przeżyli również Justin Timberlake, Margaret oraz Christina Aguilera.

Niektóre gwiazdy pierwszy pocałunek przeżyły na planie. Scenariusz serialu wymusił na Mili Kunis przeżycie pierwszego pocałunku z Ashtonem Kutcherem. Mniej sympatycznie podobną sytuację wspomina Kirsten Dunst, która pierwszy pocałunek przeżyła w wieku jedenastu lat z Bradem Pittem.

Poznajcie historie innych gwiazd i celebrytów.

2
 / 17
Natalia Siwiec

Natalia Siwiec o pierwszym pocałunku opowiedziała w wywiadzie dla "WP Kobieta". Jej wybrankiem był kolega z sąsiedztwa, z którym pocałowała się ogrodowej altance.

To było, jak miałam siedem lat. Chłopak miał na nazwisko Sałata i to było w moim ogródku. Siedzieliśmy w altance i ustaliliśmy, że całujemy się ze sobą - wyznała rozbawiona.

3
 / 17
Kirsten Dunst

Kirsten Dunst swój pierwszy pocałunek przeżyła na planie filmu "Wywiad z wampirem". Jako jedenastoletnia dziewczynka całowała się z Bradem Pittem.

Pamiętam, że miał wtedy długie włosy. Przypominał trochę hipisa. Wszyscy dookoła szeptali mi: "Ale jesteś szczęściarą. Całowałaś Brada Pitta". A mi przez głowę przebiegała wtedy tylko jedna myśl: to było obrzydliwe. Tak straszne, że nie całowałam się z nikim innym chyba do szesnastego roku życia - wspomniała w jednym z wywiadów.

4
 / 17
Zofia Zborowska

Zofia Zborowska przed pierwszym pocałunkiem zgrywała się przed chłopakiem, że jest już doświadczona w tych sprawach. Po czasie jednak uznała, że to doświadczenie było obleśne.

Nie pamiętam, ile miałam lat, ale pamiętam, że było to w Szerokim Borze z niejakim Pawłem. Udawałam przed nim, że już wiele razy się całowałam. Pamiętam, że wtedy wydało mi się to obleśne.

5
 / 17
Justin Timberlake

Piosenkarz pierwszego całusa przeżył ze sympatią ze swojej klasy.

Była niebieskooką blondynką, chodziliśmy wtedy do 5. klasy. Było tak cudownie, że kiedy spotkałem ją po wielu latach, znowu się pocałowaliśmy - opowiedział Justin Timberlake.

6
 / 17
Maja Sablewska

Maja Sablewska wspomina swój pierwszy pocałunek bardzo niechętnie. Wszystko za sprawą nałogu jej wybranka.

Mój pierwszy pocałunek nie kojarzy mi się dobrze, ponieważ mężczyzna, z którym się całowałam, palił cygara. Ja strasznie nie lubię zapachu papierosów i cygar - powiedziała w wywiadzie dla "WP Kobieta".

7
 / 17
Margaret

Margaret była kochliwa już od czasów przedszkolnych. Wówczas jej serce skradł Adaś, który nie odwzajemniał niestety jej uczuć.

Pamiętam, że był taki Adaś i ja byłam w przedszkolu i byłam zakochana w Adasiu. Adaś mnie odrzucił, ale ja nie zgodziłam się na jego odrzucenie i biegłam za nim. Wbiegł pod biurko pani przedszkolanki, ja też tam wbiegłam pod to biurko i zaczęłam go całować - wspominała podczas sesji zdjęciowej Margaret.

8
 / 17
Nick Jonas

Nick Jonas swój pierwszy pocałunek przeżył z Miley Cyrus. Nie wspomina jednak najlepiej tego zdarzenia, ponieważ chwilę wcześniej zjadł pokaźną porcję pizzy z cebulą.

9
 / 17
Katy Perry

Katy Perry pierwszy pocałunek z języczkiem przeżyła w wieku 15 lat. Swoje doświadczenie zawdzięcza grze w butelkę.

Do tej pory nie całowałam się z języczkiem i byłam przerażona! Pomyślałam: Teraz albo nigdy. I po prostu to zrobiłam. Było delikatnie i słodko - wspomina artystka.

10
 / 17
Christina Aguilera

Christina Aguilera miłosne podboje zaczęła już jako pięciolatka. Jej pierwszą miłością był kolega z sąsiedztwa, którego pocałowała na podwórku na oczach jego matki.

11
 / 17
Justin Bieber

Justin Bieber pierwszy pocałunek przeżył przez chęć wygrania zakładu z kolegami.

Powiedziałem kumplom, że ten, który jako pierwszy pocałuje dziewczynę, dostanie 10 dolarów. Tańczyłem wolnego z dziewczyną i po prostu to zrobiłem. Wtedy byłem tylko zwykłym dzieciakiem grającym w hokeja, więc miałem szczęście, że w ogóle odwzajemniła pocałunek - przyznał wokalista w jednym z wywiadów.

12
 / 17
Katie Holmes

Pierwszy pocałunek był dla Katie Holmes bardzo stresujący. Ostatecznie jej pierwszy raz okazał się nie najgorszy.

Myślałam, że zrobię coś nie tak i wszyscy będą się potem ze mnie śmiać. Potem wstrzymałam oddech i... stało się. Nie było w sumie źle - opowiedziała w jednym z wywiadzie.

13
 / 17
Mila Kunis

Mila Kunis pierwszy pocałunek przeżyła z Ashtonem Kutcherem na planie serialu "Różowe lata 70.". Do zdarzenia doszło ze względu na scenariusz, jednak aktorka po cichu wzdychała do starszego kolegi z planu. Po wielu latach ich drogi ponownie przecięły się i od 2015 roku Mila i Ashton są małżeństwem.

14
 / 17
Billie Eilish

Billie Eilish przeżyła pierwszy pocałunek w wieku siedemnastu lat. Jej ówczesna sympatia miała na imię Henry, a do całego zdarzenia doszło w kinie. Tuż po pocałunku chłopak zranił ją słowami, że spodziewał się bardziej magicznych doświadczeń.

15
 / 17
Taylor Swift

Taylor Swift bardzo miło wspomina swój pierwszy pocałunek. Przeżyła go w wieku 15 lat, a z ówczesną sympatią spotykała się jeszcze rok to tym przeżyciu.

16
 / 17
Zac Efron

Zac Efron swój pierwszy pocałunek przeżył podczas zabawy w "Prawda czy wyzwanie". Siedząc razem z koleżankami w domku na drzewie, ostatecznie musiał jedną z nich pocałować.

Byłem mile zszokowany - przyznał po latach.

17
 / 17
Brad Pitt

Brad Pitt swój pierwszy pocałunek wspomina bardzo miło. Jego wybranką okazała się koleżanka z sąsiedztwa.

Miała na imię Lisa. To wydarzyło się w jej garażu. Mieszkała ulicę dalej, więc po wszystkim pobiegłem do domu. Byłem bardzo podekscytowany, ale to wyczekiwanie było bardzo stresujące. Kilkoro dzieci miało to już za sobą - powiedział w wywiadzie dla magazynu "W".

KOMENTARZE
(34)
ii.
miesiąc temu
Kaczyńskiego spytajcie o pierwszy pocałunek...czy planuje.
Lali
miesiąc temu
Ale to chyba jest jakaś różnica między buziakiem a całowaniem?
gosc
miesiąc temu
Zofia w Szerokim Borze, o borze… nie chcieliśmy tego wiedzieć
wtf
miesiąc temu
Pudel, czemu nie ma jeszcze artykułu o tym, jak Majdany obchodzą walentynki??? Mamy prawo wiedzieć!
Dough
miesiąc temu
Historia Mili i Ashtona jest absolutnie niezwykła i cudowna. A z kim całowała się Sablewska, że palił cygara?! Chyba nie z kolegą z podwórka - chyba że całowała się po 20 r.ż...
Najnowsze komentarze (34)
S b
miesiąc temu
Szkoda ,że nie opowiadały o pierwszym pocałunku krocza męskiego jak rozpoczynały kariery,bo to takue teraz modne
Ewa
miesiąc temu
Do tej pory uważam całowanie za coś obrzydliwego, a już patrzenie na żywo czy na filmie na całowanie, to wogóle 🤮🤮🤮.
O mnie
miesiąc temu
Pierwszy pocałunek? Ja lat 17, on 22. Musnął mnie tylko, i świat mi zawirował. Spotkaliśmy się po 30 latach. Oboje wolni i po przejściach. Nie był to tamten królewicz z mojej bajki. Może i dobry człowiek, ale taki jakiś prymitywny... Kolejnych pocałunków nie było.
QAZ
miesiąc temu
biedroń pierwszy pocałunek z języczkiem miał z e swoim tatusiem ,i tak mu zostało
Kobieta przys...
miesiąc temu
Lisa
Gość
miesiąc temu
Nie wiem po co wywlekać takie sprawy. Każdemu się kiedyś zdarzyło, że coś zrobił pierwszy raz 🤫
meskalina88
miesiąc temu
Timberlake jaki słodziak!!! <3 <3 <3
mia
miesiąc temu
Nie mam dobrych wspomnień. Bardzo żałuję :-(
Monalisa
miesiąc temu
Jakim cudem ludzie pamiętają takie rzeczy???ja nie mam pojęcia kiedy i z kim się całowałam po raz pierwszy,i nie,nie jestem jeszcze taka stara (ledwo po 40),i nie,nie miałam dziesiątek czy setek partnerów,raczej jestem z tych co mieli ich niezbyt wielu a i tak nie pamiętam
polo
miesiąc temu
Haha haha hahaha hahahahaha!!!
Blanka
miesiąc temu
Lepiej nikogo nie całować, tak jest higieniczne.
:))
miesiąc temu
Całowałam się z sąsiadem oglądając stary western. Kowboje przyjechali do saloonu, każdy dorwał jakąś dziewkę i teatralnie powpijali im się w usta. Sąsiad stwierdził, że trzeba sprawdzić, co i jak i pocałował mnie jak na filmie, tzn. uznał, że trzeba swoje usta jak najmocniej przycisnąć do ust dziewczyny. Zrobił to naprawdę z całych sił przechylając mnie jak pokazali w filmie. To bolało jakl cholera. Stwierdziliśmy, że to ściema z tym całowaniem taka sama jak krew z ketchupu. Potem widząc nastolatków całujących się na podwórku padaliśmy ze śmiechu, bo byliśmy wtajemniczeni, że to beznadzieja i tylko małe dzieci mogą się nabrać, że to fajne i zazdrościć. Mieliśmy 10 lat.
Brygida
miesiąc temu
Buziak w przedszkolu i pierwszy prawdziwy pocałunek to ogromna różnica.W szkole podstawowej ( a było to lata temu 😅) chłopak o rok starszy próbował mnie pocałować czym mnie bardzo zirytował i zawstydził i tak moja sympatia do niego prysła jak bańka mydlana
szczery
miesiąc temu
Żadnej miłości nie ma a to co widzę to przykrywka dla bardzo szeroko rozumianego sponsoringu. Coś jak Mikołajki. Prezenciki i seks za pieniądze z banku.
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Tak mieszka Anita Werner. Jest elegancko i minimalistycznie (ZDJĘCIA)

Anita Werner jest ulubienicą telewidzów. Prowadzone przez nią "Fakty" w TVN przyciągają rzesze fanów, z którymi prezenterka utrzymuje kontakt przez media społecznościowe. I to właśnie tam pokazuje, jak mieszka.
9.

TYLKO NA PUDELKU: Kulisy 19. urodzin Allana Krupy. Całusy z mamą, papieros przed klubem (ZDJĘCIA)

W sobotni wieczór Allan Krupa z rodziną i przyjaciółmi świętował swoje 19. urodziny. Impreza odbyła się w modnym warszawskich klubie, a wśród gości bawili się między innymi Edyta Górniak.
8.

Magdalena Narożna odsłania płaski brzuch przed studiem "Pytania na śniadanie" (ZDJĘCIA)

W niedzielę Magdalena Narożna gościła w studiu "Pytania na śniadanie". Celebrytka pojawiła się w programie w podkreślającym sylwetkę garniturze i krótkim topie. Na antenie opowiedziała zaś o kulisach swojej przemiany.
7.

Reni Jusis świętuje 49. urodziny z ekipą "Azji Express"! Balowali do białego rana... (ZDJĘCIA)

Reni Jusis w sobotni wieczór zorganizowała swoje 49. urodziny. Na imprezie nie zabrakło gwiazd najnowszej edycji "Azji Express", a wśród atrakcji tego wieczoru znalazło się m.in. wspólne oglądanie czwartego odcinka show. Fajna zabawa?
6.

Marina z Liamem odwiedzili Wojtka Szczęsnego: makijaż w mercedesie wartym FORTUNĘ i torebka za ponad 30 tysięcy złotych... (ZDJĘCIA)

Trenerski debiut Fernando Santosa nie był niestety udany. Polska reprezentacja nie popisała się w meczu pierwszej kolejki eliminacji do Euro 2024. Zawodnicy kilka dni przed spotkaniem z Czechami mogli jednak liczyć na wsparcie pełnych nadziei kibiców i bliskich.
5.

Agustin Egurrola opuszcza studio "Pytania na Śniadanie" z żoną i SYNKIEM! (ZDJĘCIA)

W sobotę Agustin Egurrola pojawił się w studiu "Pytaniu na śniadanie" w towarzystwie żony oraz synka. Opuszczając budynek stacji, choreograf i jego bliscy nie uniknęli spotkania z paparazzi.
4.

Zabiegana Sylwia Bomba daje pokaz POWYGINANYCH min znad karafki z wodą (ZDJĘCIA)

Fotoreporterzy wypatrzyli Sylwię Bombę akurat pod takim kątem, że odgradzające celebrytkę szyby kompletnie zdeformowały obraz. Jedno jest pewne, w takim wydaniu Sylwii Bomby jeszcze na pewno nie widzieliście. Ciekawa selekcja grymasów?
3.

Tak w meksykańskim Tulum urządziła się Natalia Siwiec: dżungla za oknem, własny basen i przestronne pomieszczenia (ZDJĘCIA)

Natalia Siwiec to bez wątpienia jedna z naczelnych fanek meksykańskiej fauny i flory. Miss Euro 2012 jakiś czas temu zakupiła tamtejszą nieruchomość. Jesteście ciekawi, jak się urządziła?
2.

Upokorzona reprezentacja Polski po powrocie do kraju przeprowadza szturm na hotelowy bufet: Wojciech Szczęsny, Jan Bednarek... (ZDJĘCIA)

Przed hotelem na reprezentantów Polski w piłce nożnej czekało zaledwie czterech fanów polujących na podpisy. Według naocznych świadków nikt się nimi nie zainteresował. Kto wyglądał na bardziej rozczarowanego piątkowym spotkaniem? Wojciech Szczęsny czy może Bartosz Bereszyński?
1.

Tak mieszka Dagmara Kaźmierska: egipski salon, SEDES VERSACE i dużo ozdób (ZDJĘCIA)

Dagmara Kaźmierska znana jest z przepychu i uwielbienia do złota. Bohaterka programu "Królowe życia" dzieliła się swoim luksusowym życiem z widzami pokazując przy tym jak mieszka. Co sądzicie o takim stylu?