Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

Harvey Weinstein wysłał kobiecie, która oskarżyła go o gwałt... CZEKOLADOWE PENISY?

25
Podziel się

Aktorka Annabella Sciorra zeznała w sądzie, że producent w przeszłości postanowił wysłać jej zestaw osobliwych podarunków.

Harvey Weinstein wysłał kobiecie, która oskarżyła go o gwałt... CZEKOLADOWE PENISY?
Harvey Weinstein (Getty Images, East News)
bDzbmGAB

Jeszcze kilka lat temu Harvey Weinstein cieszył się opinią jednej z najbardziej wpływowych osób w branży filmowej. Z czasem okazało się jednak, że producent wielokrotnie nadużywał swojej pozycji, a castingi do swoich filmów często przeprowadzał w hotelowych pokojach, gdzie zmuszał kobiety m.in. do dotykania jego genitaliów. W 2017 roku Weinstein został oskarżony o molestowanie i gwałty przez ponad 20 kobiet. Wśród jego ofiar znalazły się również największe gwiazdy Hollywood, takie jak Gwyneth Paltrow, Patricia Arquette czy Ashley Judd.

W ostatnim czasie producenta najczęściej można zobaczyć przy okazji kolejnych sądowych rozpraw. Niedawno do mediów dotarła wiadomość, że Weinsteinowi udało się kupić milczenie części swoich ofiar i podpisać z nimi ugodę opiewającą na całe 25 milionów dolarów. Szybko okazało się jednak, że nie wszystkie poszkodowane dały się namówić do zmiany zeznań, tak więc proces w sprawie producenta wciąż trwa.

bDzbmGAD

W czwartek w nowojorskim sądzie na Manhattanie pojawiła się Annabella Sciorra. Aktorka znana m.in. z serialu Rodzina Soprano, wcześniej twierdziła, że w latach 90. producent zgwałcił ją, a następnie zmusił do seksu oralnego. Podczas przesłuchania przez prokuraturę Sciorra wyznała, że kilka lat wcześniej, tuż po obsadzeniu jej w jednym ze swoich filmów, Weinstein postanowił wysłać jej osobliwy podarunek.

Kobieta zeznała, że pierwsza z paczek zawierała zestaw filmów, w tym komedię z lat 40. "Dziewczyna Piętaszek", popcorn, lukrecję oraz opakowanie środka na uspokojenie Valium. Ponoć producent chciał za pomocą prezentu pomóc aktorce "zrelaksować się i nie być taką zestresowaną".

bDzbmGAJ

Podczas rozmowy z prokurator Joan Illuzzi-Orbon okazało się również, że niedługo później Weinstein przysłał kobiecie kolejny, tym razem znacznie bardziej niepokojący upominek.

"To było pudełko czekoladowych penisów. Pomyślałam, że to obrzydliwe i kompletnie niestosowne" - przyznała Sciorra.

Myślicie, że w obliczu podobnych wyznań Weinsteinowi uda się uniknąć więzienia?

bDzbmGAK
bDzbmGAL
bDzbmGBe
KOMENTARZE
(25)
mtm
12 miesięcy temu
Co za wieprz. Dlaczego tym najohydniejszym gościom się zawsze tak wiele wydaje...? Im brzydszy, tym większe mniemanie o własnej atrakcyjności. Nieważne, czy Weinstein, czy kierownik zmiany gdziekolwiek...
Fuj
12 miesięcy temu
Gościu wykorzystywał swoją pozycję i władzę, tak było. ..jest i będzie zawsze!!! Gorzej,źe nie jedna z tych kobiet dla sławy. .roli i kasy!!!godzila na to.!!!a jeszcze gorzej,źe teraz dały się udobruchać kasą!źenada!
jaaa
12 miesięcy temu
fuj jaki wieprz , ja bym nie dala sie mu zmacac , walczyc z takimi szmaciarzami
bDzbmGBf
Betty
12 miesięcy temu
Alez on jest obrzydliwy!
NieMamNicka
12 miesięcy temu
A nasza Wercia tak dumnie pod pachę z tym palantem się prowdzila...
Najnowsze komentarze (25)
gosc
12 miesięcy temu
czesc z nich zgadzala sie na to dla roli zapewne a tu nagle molestowanie
RobertOO
12 miesięcy temu
Większość szła na poczet przyszłej kariery, bo takie były standardy, jak nie dasz nie zagrasz, teraz gdy jest możliwość można sobie nieco poprawić samopoczucie...
Kick
12 miesięcy temu
Wercia słabo cīāgnēłā skoro żadnej roli w porządnym filmie nie dostała
Miki
12 miesięcy temu
a co miał wysłać? Wyjcaprzez sowe? Czekoladki to miły gest.
Kjhggffdd
12 miesięcy temu
Nie można kobiety zmusić do oral sexu po gwałcie, chyba że grozi się jej np bronią, niestety baba się godziła, rozumiem strach i chęć pozostawienia w zawodzie, ale można było go pobić, zgłosić gdzieś, uciec... Tak robi odważna honorową kobieta
Gigi
12 miesięcy temu
Naszej Esterce smakowały....słabo je lizała bo ról jej fajnych nieogarnął. Teraz Esterka broni praw kobiet w Davos:)
Mimi
12 miesięcy temu
Pamiętam zdjęcia Weroniki Rosati z tym typem. Pomyślałam sobie wtedy, że on jest taki obleśny...
NoDLACZEGO?
12 miesięcy temu
Oskarżenia po latach o gwałty i molestowanie są WIARYGODNE a o KOPERTY NIE!!!?
bDzbmGAX
Jaja
12 miesięcy temu
Ciekawe gdzie byłyby te gwiazdy gdyby kiedyś ich nie molestował. Nie uważacie że to dziwne że takie sprawy wychodzą po 20 latach? Po tym, jak gwiazdy zrobią karierę i nachapią się kasy? Oczywiście to co zrobił wydaje się być obrzydliwe, ale skąd wiecie czy same mu nie lgneły do łóżka w zamian za rolę? I po 20 latach nagle bum. I facet nie ma życia.
Mala
12 miesięcy temu
Dziwie się Weronice ze przechadzała się z takim kimś zboczeńcem !
Pik
12 miesięcy temu
Dziwne, po latach jak kariery przycichly, to wielce zgwałcone i molestowane!!!! A czemu od razu nie zareagowały? No kariera ważniejsza, same mu na to pozwalały a teraz bidulki.
TYMOTEUSZ S.
12 miesięcy temu
DOWCIPA S. A ESTERCE-ROSATI ZAPODAWAŁ NATURALSA NA TACY.
Lolo
12 miesięcy temu
Bardzo miły gest
NieMamNicka
12 miesięcy temu
A nasza Wercia tak dumnie pod pachę z tym palantem się prowdzila...
bDzbmGBz