Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

Harvey Weinstein wysłał kobiecie, która oskarżyła go o gwałt... CZEKOLADOWE PENISY?

25
Podziel się:

Aktorka Annabella Sciorra zeznała w sądzie, że producent w przeszłości postanowił wysłać jej zestaw osobliwych podarunków.

Harvey Weinstein wysłał kobiecie, która oskarżyła go o gwałt... CZEKOLADOWE PENISY?
Harvey Weinstein (Getty Images, East News)
bESxAXuJ

Jeszcze kilka lat temu Harvey Weinstein cieszył się opinią jednej z najbardziej wpływowych osób w branży filmowej. Z czasem okazało się jednak, że producent wielokrotnie nadużywał swojej pozycji, a castingi do swoich filmów często przeprowadzał w hotelowych pokojach, gdzie zmuszał kobiety m.in. do dotykania jego genitaliów. W 2017 roku Weinstein został oskarżony o molestowanie i gwałty przez ponad 20 kobiet. Wśród jego ofiar znalazły się również największe gwiazdy Hollywood, takie jak Gwyneth Paltrow, Patricia Arquette czy Ashley Judd.

W ostatnim czasie producenta najczęściej można zobaczyć przy okazji kolejnych sądowych rozpraw. Niedawno do mediów dotarła wiadomość, że Weinsteinowi udało się kupić milczenie części swoich ofiar i podpisać z nimi ugodę opiewającą na całe 25 milionów dolarów. Szybko okazało się jednak, że nie wszystkie poszkodowane dały się namówić do zmiany zeznań, tak więc proces w sprawie producenta wciąż trwa.

bESxAXuL

W czwartek w nowojorskim sądzie na Manhattanie pojawiła się Annabella Sciorra. Aktorka znana m.in. z serialu Rodzina Soprano, wcześniej twierdziła, że w latach 90. producent zgwałcił ją, a następnie zmusił do seksu oralnego. Podczas przesłuchania przez prokuraturę Sciorra wyznała, że kilka lat wcześniej, tuż po obsadzeniu jej w jednym ze swoich filmów, Weinstein postanowił wysłać jej osobliwy podarunek.

Kobieta zeznała, że pierwsza z paczek zawierała zestaw filmów, w tym komedię z lat 40. "Dziewczyna Piętaszek", popcorn, lukrecję oraz opakowanie środka na uspokojenie Valium. Ponoć producent chciał za pomocą prezentu pomóc aktorce "zrelaksować się i nie być taką zestresowaną".

bESxAXuR

Podczas rozmowy z prokurator Joan Illuzzi-Orbon okazało się również, że niedługo później Weinstein przysłał kobiecie kolejny, tym razem znacznie bardziej niepokojący upominek.

"To było pudełko czekoladowych penisów. Pomyślałam, że to obrzydliwe i kompletnie niestosowne" - przyznała Sciorra.

Myślicie, że w obliczu podobnych wyznań Weinsteinowi uda się uniknąć więzienia?

bESxAXuS
bESxAXuT
bESxAXvm
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(25)
mtm
2 lata temu
Co za wieprz. Dlaczego tym najohydniejszym gościom się zawsze tak wiele wydaje...? Im brzydszy, tym większe mniemanie o własnej atrakcyjności. Nieważne, czy Weinstein, czy kierownik zmiany gdziekolwiek...
Fuj
2 lata temu
Gościu wykorzystywał swoją pozycję i władzę, tak było. ..jest i będzie zawsze!!! Gorzej,źe nie jedna z tych kobiet dla sławy. .roli i kasy!!!godzila na to.!!!a jeszcze gorzej,źe teraz dały się udobruchać kasą!źenada!
jaaa
2 lata temu
fuj jaki wieprz , ja bym nie dala sie mu zmacac , walczyc z takimi szmaciarzami
bESxAXvn
Betty
2 lata temu
Alez on jest obrzydliwy!
NieMamNicka
2 lata temu
A nasza Wercia tak dumnie pod pachę z tym palantem się prowdzila...
Najnowsze komentarze (25)
gosc
2 lata temu
czesc z nich zgadzala sie na to dla roli zapewne a tu nagle molestowanie
RobertOO
2 lata temu
Większość szła na poczet przyszłej kariery, bo takie były standardy, jak nie dasz nie zagrasz, teraz gdy jest możliwość można sobie nieco poprawić samopoczucie...
Kick
2 lata temu
Wercia słabo cīāgnēłā skoro żadnej roli w porządnym filmie nie dostała
Miki
2 lata temu
a co miał wysłać? Wyjcaprzez sowe? Czekoladki to miły gest.
Kjhggffdd
2 lata temu
Nie można kobiety zmusić do oral sexu po gwałcie, chyba że grozi się jej np bronią, niestety baba się godziła, rozumiem strach i chęć pozostawienia w zawodzie, ale można było go pobić, zgłosić gdzieś, uciec... Tak robi odważna honorową kobieta
Gigi
2 lata temu
Naszej Esterce smakowały....słabo je lizała bo ról jej fajnych nieogarnął. Teraz Esterka broni praw kobiet w Davos:)
Mimi
2 lata temu
Pamiętam zdjęcia Weroniki Rosati z tym typem. Pomyślałam sobie wtedy, że on jest taki obleśny...
NoDLACZEGO?
2 lata temu
Oskarżenia po latach o gwałty i molestowanie są WIARYGODNE a o KOPERTY NIE!!!?
bESxAXvf
Jaja
2 lata temu
Ciekawe gdzie byłyby te gwiazdy gdyby kiedyś ich nie molestował. Nie uważacie że to dziwne że takie sprawy wychodzą po 20 latach? Po tym, jak gwiazdy zrobią karierę i nachapią się kasy? Oczywiście to co zrobił wydaje się być obrzydliwe, ale skąd wiecie czy same mu nie lgneły do łóżka w zamian za rolę? I po 20 latach nagle bum. I facet nie ma życia.
Mala
2 lata temu
Dziwie się Weronice ze przechadzała się z takim kimś zboczeńcem !
Pik
2 lata temu
Dziwne, po latach jak kariery przycichly, to wielce zgwałcone i molestowane!!!! A czemu od razu nie zareagowały? No kariera ważniejsza, same mu na to pozwalały a teraz bidulki.
TYMOTEUSZ S.
2 lata temu
DOWCIPA S. A ESTERCE-ROSATI ZAPODAWAŁ NATURALSA NA TACY.
Lolo
2 lata temu
Bardzo miły gest
NieMamNicka
2 lata temu
A nasza Wercia tak dumnie pod pachę z tym palantem się prowdzila...
Oferty dla Ciebie
bESxAXvY
bESxAXvZ
bESxAXwa
bESxAXwb
bESxAXwc
bESxAXvH