Honorata Skarbek stołuje się w restauracji pomiędzy lataniem za BTS (ZDJĘCIA)
Honorata Skarbek po powrocie z Korei, gdzie poleciała w ślad idoli z BTS, w przerwie między europejskimi koncertami, zrobiła sobie śródlądowanie w Warszawie. Celebrytka została przyłapana w jednej z warszawskich knajpek. Poznalibyście ją na ulicy?
Honorata Skarbek stołuje się w restauracji pomiędzy lataniem za BTS (ZDJĘCIA)
Honorata Skarbek jest obecnie między koncertami BTS. Niedawno wróciła ze swoich wakacji życia w Korei, gdzie rozpętała się aferka, że polska celebrytka stalkuje idoli. To znaczy: "niecelowo" stwarza sytuacje, w których ich przypadkowe spotkanie jest prawdopodobne, ale jednocześnie się tego wypiera. Sprawa zaogniła się do tego stopnia, że zdenerwowana Honka, która najpierw udawała, że nic jej to nie obchodzi, zaczęła grozić internautom pozwami. Wojtek Gola też próbował walczyć z łatką biseksa i co? Tutaj nie pomógł nawet 20-stronicowy dokument...
Obecnie Honorata Skarbek jest już w Madrycie, gdzie BTS zaczyna dziś swoją europejską część trasy. Zanim jednak wyleciała do Hiszpanii, celebrytka zdążyła zażyć warszawskiego żyćka. Wraz z towarzyszką wybrała się na babski wypad do popularnej restauracji.
Honka ubrana w komplecik w kolorze baby blue, składający się z koszuli zapinanej na duże guziki i z bufiastymi rękawami oraz krótkiej spódniczki, miała na sobie także sandałki na płaskim obcasie i wygodną, dużą torbę. Na fotorelacji celebrytka wygląda nieco inaczej niż na zdjęciach Instagramie. Też widzicie różnicę?