Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ivy
Ivy
|
aktualizacja

"Hotel Paradise". Uczestniczki poległy na TEŚCIE WIEDZY. II wojna światowa była w latach 80., a John Lennon grał w Daft Punk...

1221
Podziel się:

W najnowszym odcinku "Hotelu Paradise" uczestniczki uraczyły widzów "kreatywnymi" odpowiedziami w ramach testu wiedzy ogólnej. Po wszystkim Klaudia El Dursi nie kryła zażenowania: "Straciłam wiarę, serce mnie boli".

"Hotel Paradise". Uczestniczki poległy na TEŚCIE WIEDZY. II wojna światowa była w latach 80., a John Lennon grał w Daft Punk...
"Hotel Paradise". Uczestniczki poległy na TEŚCIE WIEDZY (Player.pl)

"Hotel Paradise" od czterech lat dostarcza rozrywki widzom lubiącym obserwować, jak w atmosferze pełnej intryg i rywalizacji rozwijają się romantyczne relacje uczestników. Obecnie emitowany jest ósmy sezon show, który tym razem zrealizowano w Wietnamie. Jak zwykle nie brakuje emocji, a dostarcza ich głównie kontrowersyjny uczestnik imieniem Bartek.

W każdym sezonie "Hotelu Paradise" przychodzi moment, kiedy uczestnicy muszą zmierzyć się z pytaniami na teście wiedzy ogólnej. W poprzednich edycjach ich odpowiedzi nieraz wbijały widzów w fotel i stawały się pretekstem do dyskusji na temat stanu polskiego systemu edukacji.

Uczestniczki "Hotelu Paradise" poległy na teście wiedzy

W tym sezonie na pytania odpowiadały jedynie dziewczyny, a ich partnerzy mieli oszacować, jak sobie poradzą. Jedno z pierwszych pytań dotyczyło autora "Zemsty" i część uczestniczek stwierdziła, że to Adam Mickiewicz. Z kolei na pytanie o "mandolinę" padały odpowiedzi, że to: "narzędzie, jakaś substancja, kobieta, jakiś materiał". Następnie padło "podchwytliwe pytanie" o to, ile wymion ma... byk. Natalia stwierdziła, że "dwa", tłumacząc później, że myślała o rogach.

W dalszej części testu uczestniczki miały podać datę rozpoczęcia II wojny światowej. Agnieszka stwierdziła, że to 11 września 1937, a Ada, że... 13 września 1980 roku. Pytanie o to, z jakiego utworu literackiego pochodzi "Inwokacja" również dla wielu okazało się zbyt trudne. Usłyszeliśmy m.in. odpowiedzi: "Oda do radości" i "Pieśń do ojczyzny".

Następnie uczestniczki miały powiedzieć, kim był Ulrich von Jungingen (dla przypomnienia - wielki mistrz zakonu krzyżackiego, który zginął w bitwie pod Grunwaldem). Padały odpowiedzi: "filozofem, kompozytorem, malarzem, wynalazcą". Największą "kreatywnością" wykazała się Natalia, która stwierdziła, że to prezydent Wietnamu. Na koniec usłyszeliśmy jeszcze, że "John Lennon grał w zespole Daft Punk", a "tablicę Mendelejewa opracowała Maria Skłodowska-Curie".

Po wszystkim prowadząca Klaudia El Dursi pokusiła się o komentarz.

Straciłam wiarę w dziewczyny. Serce mnie boli... - mówiła z niedowierzaniem.

A Wy co sądzicie o wynikach testu wiedzy w "Hotelu Paradise"? Znaliście wszystkie odpowiedzi?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(1221)
A może można?
miesiąc temu
One sobie jaja robią nie? Przecież nie można być aż tak głupim.
Agg90
miesiąc temu
Przecież idealna kobieta dla typowego koksika to ma wyłącznie wyglądać i być dobra w łóżku. Nie wymagajmy od nich intelektu. Tylko... Ktoś jednak te programy ogląda, prawda?
Zzz
miesiąc temu
Bo to generacja Z...pytania powinny byc z wiedzy o tik tok ,make up I sztuczne posladki
Aga
miesiąc temu
Nie wierzę, nie wierzę, nie wierzę..
yellow
miesiąc temu
żenada
Najnowsze komentarze (1221)
Wysoce
2 tyg. temu
inteligentny program prowadzony przez inteligentną inaczej dla inteligentnych inaczej widzów.
Jago
3 tyg. temu
O jeżu!! 😳😂
Kate
4 tyg. temu
Dla mnie to totalna tragedia. Jak można być tak tępym. Zamiast siedzieć na tik toku to książkę polecam albo teleturnieje oglądać. Mój 13 letni syn znał odpowiedzi.
zenua
4 tyg. temu
No i ze im płacą za to nieuctwo
Pitagoras
4 tyg. temu
No sa po szkole Czarnka . Im głupsza kobieta tym więcej dzieciokow urodzi
Dr. Puk Puk
4 tyg. temu
To program właśnie dla takich ktorych wiedza jest na poziomie zerówki. A sorry , ja to w zerowce juz znalam odpowiedzi na te pytania. To jewst wstyd ze coś takiego puszczaja
Nina
4 tyg. temu
Powiedziałam kiedyś do mojego syna, ze dla mnie Doda gada takie głupoty ze aż jej słuchać nie mogę i właściwie znam ja tylko z jej skandali a nie z jej ,,twórczości muzycznej,,. A mój syn na to: No i co z tego ,ze ty mamo jesteś mądra jak chodzisz codziennie do pracy i ciężko pracujesz, a ona jest bogata, zyje z gadania głupot,, ..
Ekla
4 tyg. temu
Wstyd wstyd jak można być takim dzwonem(nieukiem) jak mozna takie osoby brać do programu i jak sie teraz wydawcy czujecie?
wojtek
4 tyg. temu
mam 48 lat chyba nie będę otrzymywał emerytury wcale bo kto na nią zapracuje super perspektywa :)
vide
4 tyg. temu
Można, można ! To jest część przepisu na takie programy.
madcin
4 tyg. temu
Wszystkie zachorowały na "pustogłowie pospolite" ;-)
Pola
4 tyg. temu
Straciłaś wiarę, ale nadal jednak bierzesz kasę za prowadzenie tego ogłupiającego programu... Aha.
Próbowałam
4 tyg. temu
Swego czasu zadzwoniłam do telewizji z apelem aby nie emitować takich gniotów! Ze to obraża większość ludzi na świecie! I czemu ma służyć? I wiecie co usłyszałam? Ze takie programy biją oglądalność! Nie poddawałam się tłumacząc że telewizja powinna edukować i można stworzyć super fantastyczny program o niesamowitych Półkach- proszę się nie śmiać ale Eliza Orzeszkowa działająca w podziemiu i wspierająca powstanie itd, itd. Historia i teraźniejszość jest tak ciekawa i edukująca itd,itd. Usłyszałam że nikogo to nie interesuje! NIKOGO! Smutne to dla mnie bo po takich personach występujących w tv zostaje tylko ślad węglowy! Nic więcej :(
Mela
4 tyg. temu
A ja Wam mówię, że wielu mężczyzn prędzej się zainteresuje ( nawet wejdzie w związek z ) taką pustą lalą, ale atrakcyjną fizycznie niż intelektualistką, mniej urodziwą. Jest, że tak się wyrażę, łatwa w obsłudze, główne wymagania to kasa.
...
Następna strona