Trwa ładowanie...
Przejdź na
Sima
|

Ilona Łepkowska kadzi Małgorzacie Kożuchowskiej, której niedawno wbijała szpile: "MŁODSZA, ŁADNIEJSZA, SZCZUPLEJSZA"

49
Podziel się:

W rozmowie z Pudelkiem Ilona Łepkowska opowiedziała, jakie ma dziś relacje z Małgorzatą Kożuchowską, z którą przez wiele lat toczyła otwartą wojnę w mediach. "Wyjaśniłyśmy sobie wszystko" - wyznała. Scenarzystka zdementowała też plotki, jakoby to ona uśmierciła w stercie kartonów graną przez Kożuchowską Hankę Mostowiak.

Ilona Łepkowska kadzi Małgorzacie Kożuchowskiej, której niedawno wbijała szpile: "MŁODSZA, ŁADNIEJSZA, SZCZUPLEJSZA"
Ilona Łepkowska opowiada, jak układa się jej współpraca z Małgorzatą Kożuchowską, której kiedyś wbijała szpile: "Absolutnie harmonijnie" (AKPA)

Przyjaźń między Iloną Łepkowską, która przez wiele lat pisała scenariusz do "M jak miłość", a grającą jedną z głównych ról w serialu Małgorzatą Kożuchowską zamieniła się w otwartą wrogość po tym, jak aktorka zdecydowała się odejść z serialu.

Przejście Kożuchowskiej na plan "Rodzinki.pl" zaowocowało serią nieprzyjemnych komentarzy, jakie pod jej adresem wystosowała Łepkowska. Autorka scenariuszy do telewizyjnych tasiemców wytknęła wtedy Małgosi "trudny" wiek, dogryzała też Kożuchowskiej za repertuar, w którym występowała na deskach teatrów.

Musiało minąć dziesięć lat, by Łepkowska zmieniła sposób mówienia o dawnej koleżance. W jednym z wywiadów wyznała już łagodniej, że nie obraziła się na nią za odejście z serialu, ale dotknął ją fakt, że dowiedziała się o wszystkim późno i nie z ust aktorki.

Do prawdziwego przełomu doszło latem ubiegłego roku, gdy reżyserka oznajmiła, że zaczyna współpracę z Kożuchowską. Panie zakopały topór wojenny i spotkały się na planie nowego filmu "Zołza", opartego na książce Łepkowskiej "Idealna rodzina".

Zobacz także: Ilona Łepkowska pogodziła się z Małgorzatą Kożuchowską?

Niedawno w rozmowie z Michałem Dziedzicem "królowa polskich seriali" opowiedziała, jak dziś układa się jej relacja z aktorką.

Absolutnie harmonijnie - oświadczyła Łepkowska.

Na pytanie reportera Pudelka, czy jej zdaniem Kożuchowska jest dobrą aktorką, reżyserka odpowiedziała jednoznacznie.

Jakby nie była, to bym jej nie zaproponowała roli.

 Łepkowska przyznała, że grana przez Małgosię główna bohaterka "Zołzy" nosi wiele cech reżyserki. Można więc uznać, że w filmie Kożuchowska zagra w pewnym sensie Łepkowską.

Dobrze gra, a do tego jest młodsza, ładniejsza, szczuplejsza, pod każdym względem lepiej dla mnie - podsumowała Łepkowska.

Zapytana o konflikt z Kożuchowską reżyserka oznajmiła, że sprawa została już wyjaśniona i zamknięta.

Każda z nas ma trochę język ostry i czasem coś powiedziała, może ja za dużo, może czasem skomentowałam jakieś Małgosi decyzje zawodowe i wybory, czasem może ostro, bo taka jestem. Wyjaśniłyśmy sobie wszystko, miałyśmy ze sobą kilka długich i szczerych rozmów, zostawiłyśmy zaszłości daleko za sobą. Praca układa się bardzo dobrze, Małgosia jest producentką razem z nami, myślę że to jest dla niej nowa szansa i nowe doświadczenie zawodowe, fajnie nam się układa - podsumowała.

Przy okazji autorka scenariusza do wielu odcinków "M jak miłość" wyjaśniła, że to nie ona "zabiła" Hankę Mostowiak w kartonach.

Nie, ja już wtedy nie pisałam tego, nie byłam nawet producentką "M jak miłość", a te kartony ciągną się za mną i za Małgosią absolutnie niesprawiedliwie.

Zobacz także: S1E16 – Jakie DM-y dostajemy od celebrytów i co zaskoczyło Jasona Derulo w Polsce?
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(49)
Olga
2 tyg. temu
Jechałam z nią kiedyś Pendolino. Jest przeraźliwie chuda. Bez makeupu bardzo przeciętna. Poznałam ją tylko po głosie. Ale przynajmniej miła i bez zadęcia, więc to nie hejt.
Fifi
2 tyg. temu
Kożuchowska super wyglada i ma świetny styl. Ale nie jest aktorką wysokich lotów - pewnie dlatego będzie pasowała do roli Łepkowskiej hah. Do tego religijność Malgosi zawsze mnie odrzuca. Przesadnie religijni ludzie są zawsze fałszywymi hipokrytami
Annah
2 tyg. temu
Kozuchowska slaba aktorka, sztuczna, jednakowa we wszystkich rolach...!
Mark
2 tyg. temu
Słaba aktora,bardziej niż przeciętna uroda i wybujałe ego
Üpö
2 tyg. temu
To zdjecie z kartonem bardzo wymowne
Najnowsze komentarze (49)
gosc
2 tyg. temu
Na tym zdjęciu na młodszą nie wyglada,zresztą młodszą nie jest.
Ula
2 tyg. temu
Ja nic do niej nie mam, jest tylu utalentowanych aktorów z fantastycznym dorobkiem, ale odznaczenie od Dudy dostała właśnie ona za polityczne poglądy rodzinne. Włosy dęba stają.
jak
2 tyg. temu
Kożuchowska w młodości typ urody straganiarki. Nos kinol /poprawiony/ zęby -poprawione. policzki poprawione. Kiepska aktorka. Jednak z latami ubiera się stylowo i pięknie. Chyba siostra przywozi jej ciuchy z Francji.
Grześ
2 tyg. temu
Staro wygląda!!!!
Anna
2 tyg. temu
Kożuchowska to osoba, która całe życie jeździ na znajomościach ojca. Problem z dostaniem się do filmówki z tym głosem nie stanowił problemu, a u innych tak. Tata figura w radiu Maryja, nawet dziecko sobie wymodliła, a przecież ma z in-vitro
Anna
2 tyg. temu
Kożuchowska to osoba, która całe życie jeździ na znajomościach ojca. Problem z dostaniem się do filmówki z tym głosem nie stanowił problemu, a u innych tak. Tata figura w radiu Maryja, nawet dziecko sobie wymodliła, a przecież ma z in-vitro
lioukuykuj
2 tyg. temu
u Kozuchowskiej widac to 50 lat nie pomogl nawet botoks
gość
2 tyg. temu
Kożuchowska strasznie szybko się starzeje.W tej czerwonej sukni wygląda naprawdę staro.
krokodyl roza...
2 tyg. temu
Podobna do Boskiej Matki!
Karol
2 tyg. temu
Tam gdzie kasa tam i koleżeństwo.....
Karol
2 tyg. temu
Podobne do siebie jak dwie krople wody
Styczeń
2 tyg. temu
Kożuchowska jest boska jako aktorka nie ma lepszej.
gość
2 tyg. temu
Jedna wart drugiej Łepkowska wygląda gorzej niż moja babcia a u Kożuchowskiej widać że lecą latka.
Gosc
2 tyg. temu
Trudno, żeby powiedziała coś innego, skoro Kożuchowska jest producentką. Kasa czyni cuda
Oferty dla Ciebie