Internauci drwią z pozującej z książką i butelką Anny Wendzikowskiej: "Nawet NIE WIESZ, co reklamujesz" (FOTO)

Zaczytana w pozycję o nieowijającym w bawełnę tytule Anna Wendzikowska pomyliła smak reklamowanego napoju, co nie umknęło uwadze jej "fanów". Za bardzo wzięła sobie do serca związaną z pracą influencerki "wolność", o której mówiła ostatnio?

Anna Wendzikowska zrugana za nieumiejętne influencerstwoAnna Wendzikowska zrugana za nieumiejętne influencerstwo
Źródło zdjęć: © Instagram, AKPA
Witek

Anna Wendzikowska, która niegdyś próbowała robić karierę jako dziennikarka, w ostatnim czasie znacznie lepiej odnajduje się na Instagramie. To właśnie tam prezentuje kadry z niekończących się wakacji i wywiązuje z influencerskich obowiązków poprzez reklamowanie swoją twarzą kolejnych "niezbędnych" produktów.

Ania nie ukrywa, że spełnia się w roli "niezależnej" instagramerki, niekiedy nawet nie dowierzając, że robi na co dzień tak "wyrąbiste" rzeczy.

Anna Wendzikowska o relacji z rodzicami: "Dystans"

W ramach wykonywanego "zawodu" wdzięczna Wendzi pokusiła się we wtorek o kolejny sponsorowany wpis. Tym razem opublikowała kadr z książką w ręku, zaczynając od wywodu na temat swoich literackich upodobań.

Czytam mocno wciągającą książkę "Unf*ck yourself" Johna Bishopa, bo chociaż uwielbiam naukowe, psychologiczne, poważne i mocne książki z zakresu rozwoju osobistego - zapewnia - to jednak czasami przydaje się, żeby ktoś nam w "żołnierskich" słowach, prosto i dosadnie powiedział o rzeczach, które niby są oczywiste, a jednak jakoś o nich zapominamy... - prawi celebrytka i dodaje, że pozycję czyta ze względu na "research" na potrzeby wywiadu z autorem.

Podsumowując, często sens tkwi w prostocie, może za bardzo sobie wszystko komplikujemy? - zastanawia się, w końcu przechodząc do sedna posta: Proste rozwiązania, proste wnioski i proste przyjemności, jak dobra książka i cytrynowa (tu Ania podaje nazwę piwa bezalkoholowego).

Wszystko byłoby w jak najlepszym influencerskim porządku, jednak jeden z obserwatorów 40-latki zauważył, że choć pisze o piwie o smaku cytrynowym, zupełnie inne widnieje na opublikowanej przez nią fotografii:

Cytrynowa? Haha! Kiwi z pigwą! Nawet nie wie Pani, co reklamuje! - zauważa prześmiewczo.

Kisnę!; Dobra tam! Reklama odhaczona; Raz ogórki, raz piwo. Tyle tego, że sama reklamująca może się pogubić - wtórują mu inni internauci.

Myślicie, że rzeczywiście ambitna Ania wzięła sobie na głowę zbyt wiele?

A jeśli chcecie się dowiedzieć na przykład tego, dlaczego niektóre gwiazdy nie chcą z nami rozmawiać, zapraszamy do odsłuchania nowego odcinka Pudelek Podcast!

Anna Wendzikowska zrugana za nieumiejętne influencerstwo
Anna Wendzikowska zrugana za nieumiejętne influencerstwo © Instagram
Anna Wendzikowska zrugana za nieumiejętne influencerstwo
Anna Wendzikowska zrugana za nieumiejętne influencerstwo © Instagram
Anna Wendzikowska
Anna Wendzikowska © Instagram
Anna Wendzikowska
Anna Wendzikowska © Instagram
Anna Wendzikowska
Anna Wendzikowska © AKPA | AKPA
Anna Wendzikowska
Anna Wendzikowska © AKPA | AKPA
Anna Wendzikowska
Anna Wendzikowska © AKPA | AKPA
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą