Trwa ładowanie...
Przejdź na
Sima
|

Internauci pozdrawiają Miuosha drwiącego z podatników, od których dostał DWA MILIONY zapomogi: "K*WA GNOJU ODDAWAJ PIENIĄDZE!"

285
Podziel się:

Miłosz Borycki obdarowany dwoma milionami złotych z budżetu państwa zdenerwował ludzi śmianiem się z "zapomogi", jaką dostał z kieszeni podatników. "Gardzi ludźmi takimi jak ty czy ja. Dyskwalifikacja" - piszą internauci.

Internauci pozdrawiają Miuosha drwiącego z podatników, od których dostał DWA MILIONY zapomogi: "K*WA GNOJU ODDAWAJ PIENIĄDZE!"
Internauci miażdżą Miuosha drwiącego z podatników, od których dostał dwa miliony zapomogi dla artystów (East News, TikTok)

O tym, że wielu celebrytów ma się za przedstawicieli jakiegoś szczególnego gatunku, nie trzeba przekonywać nikogo, kto śledzi poczynania tej grupy "zawodowej". Wielu popularność myli się z bezkarnością, a skutki takich pomyłek na bieżąco możecie śledzić na Pudelku. Po ostatnim internetowym show Miłosza Boryckiego wnioskujemy, że Miuosh jest ważną częścią grona osób przeświadczonych o swej wyjątkowości.

O Miuoshu zrobiło się bardzo głośno w czasie pandemii, gdy do sieci wyciekła lista beneficjentów Funduszu Wsparcia Kultury. Muzyk pojawił się w gronie artystów najhojniej obdarowanych z pieniędzy podatników - przygarnął aż dwa miliony złotych z pochodzących z naszych kieszeni pieniędzy.

Świetnie prosperujący raper, który jeszcze przed pandemią chwalił się, że ma tyle pieniędzy, iż nie musi już brudzić rąk pracą, kilka miesięcy temu pochwalił się nowym nabytkiem - wypasionym BMW.

Teraz postanowił "pośmieszkować" z zakupu "wyczekiwanego i perfekcyjnie skonfigurowanego samochodu, BMW serii 8" - jak sprzedawca opisywał nowy nabytek rapera. Nagranie, na którym Miuosh drwi w żywe oczy tym, z których kieszeni dostał kasę, udostępnił w sieci Ralph Kaminski.

Zobacz także: Sylwester Trybsonów

Na komentarze wściekłych internautów nie trzeba było długo czekać.

Gardzi ludźmi takimi jak ty, czy ja. Dyskwalifikacja; Imo komornik powinien mu wjechać na chatę za ch*jową dyskografię; Tośmy się pośmiali...; On jest tragiczny - komentują użytkownicy Twittera.

Wiesz, jakie pieniądze z budżetu Katowic na kulturę idą wyłącznie na tego człowieka?; Naprawdę lubię kilka tracków od niego, a tu okazuje się, że totalny pajac - komentują fani rapu.

Są i tacy, którzy nie owijają w bawełnę: Ty k*rwa gnoju oddawaj pieniądze, je*any frajer i beztalencie - pozdrawiają Miuosha.

Myślicie, że osoby takie jak on w ogóle rozumieją, o co chodzi w całej krytyce?

Zobacz także: Strzelanina w domu Opozdy, Siwiec mieszka na kartonach i koniec patologii w TV
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(285)
tina
4 miesiące temu
Nie znam ani jednego " dzieła" tego uznanego artysty. Nie wiem dlaczego nasi " artyści" dostali pieniądze z podatków, a zwykły obywatel " żryj gruz i sobie poradzisz"
Kaja
4 miesiące temu
On jest widywany w Kato, często bywa na bazantowie. Wyjątkowo niemiły, zapatrzony w siebie typek.
Wiedzma
4 miesiące temu
Skoro tak sobie kpisz z ludzi ,którzy ci pomogli nie zasługujesz na dobre życie.I wiesz co rzucę ci klątwę ,która nauczy cię szacunku do ludzi.Jaką?Sam się przekonasz ,niedługo.
Nella
4 miesiące temu
Nie ma to jak być d...... na własne życzenie
gosc
4 miesiące temu
Boże, widzisz i nie grzmisz!
Najnowsze komentarze (285)
CWR
4 miesiące temu
Jaki kraj takie gwiazdy
qubus
4 miesiące temu
tak bardzo chiał walczyć o pieniądze na służbę zdrowia to mógł te "swoje" 2 mln oddać...
Oli
4 miesiące temu
Jest świetny
Haha
4 miesiące temu
Podstawiony typ kto mu taka kasę dał i za co
tom11
4 miesiące temu
ten rzad to zlodzieje, dusza ludzi podatkami, a wydaja miliardy na tv i celebrytow. Do tego postępujący faszyzm sanitarny. Tylko konfederacja!
zew
4 miesiące temu
To nie wina pseudoartystów lecz 100% wina Ministra Kultury niejakiego Glińskiego który rozdawał kasę wg własnego uznania i posłuszeństwa dla PIS.
qart
4 miesiące temu
na merca brakło ...
Dzik8297
4 miesiące temu
Przestać słuchać pseudo muzykę pseudo artysty na YT, nie kupować jego płyt. Zobaczymy czy wtedy będzie taki bezczelny.
ludzie
4 miesiące temu
wkurzajcie się na rząd,który lekką rączką porozdawał miliardy a nie na beneficjenta
Monika
4 miesiące temu
Nie ma talentu, urody chocby, bo madrosci udowodnil na filmiku,ze za grosz... ma rodziców. Drugi syn Zenka Martyniuka. Danielek i Miloszek - ten sam poziom, ustawieni przez rodziców nic soba nie reprezetujacy.
ccc
4 miesiące temu
nie on jeden przytulił wielką kase, tylko inni się nie chwalą.
GATA
4 miesiące temu
najlepszym wyjściem jest przestać chodzić na koncerty, nie kupować i nie ściągać jego muzyki...w ogóle po co pomagacie takim ludziom jak on albo im pokrewnym, jak: rodowicz (wielce biedna ze złotymi kranami) jak bednarek(wczasy w dubaju),jak pazura (trzeba za prywatne szkoły dla dziewczynek i wczasy na malediwach) itp. przecież oni nie są potrzebujący...
Podatnik
4 miesiące temu
Społeczeństwo potrzebuje dobrej opieki medycznej, aby ludzie mieli szanse leczyć się i uratować życie. Te pieniądze powinny być przekazane na leczenie obywateli, na sfinansowanie leków czy operacji ratujących życie.Twórczość tego pana jest obywatelom niepotrzebna. Swoje płyty niech wydaje za swoje pieniądze - przecież się chwali jaki bogaty. Urzędnik który mu przyznał pieniądze podatników powinien za to odpowiedzieć, a argument że: "no przecież winni są ci co mu tę dali kasę"jest śmieszny, bo jeżeli klient wyłudzi kredyt z banku, to czy winny jest jedynie bank? A jeszcze te jego drwiny z nas - zwykłych ludzi, to już szczyt szczytów.
R55
4 miesiące temu
Polski Rządzie co Ty wyprawiasz, Panie Morawiecki ja dostałem 5.000,- zł zapomogi i z tego opłaciłem ZUS a temu gościowi dałeś 2 miliony, Polska niedługo upadnie
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie