Koba
|

Izabela Trojanowska wspomina niedawne spotkanie z Małgorzatą Ostrowską-Królikowską: "Mówiła, że z Pawłem coraz lepiej"

59
Podziel się

Aktorka opowiedziała o rozmowie z żoną zmarłego Pawła Królikowskiego, która odbyła się tuż przed jego śmiercią.

Izabela Trojanowska wspomina niedawne spotkanie z Małgorzatą Ostrowską-Królikowską: "Mówiła, że z Pawłem coraz lepiej"
Królikowscy, Trojanowska (East News, East News)

W czwartek polskie media obiegła smutna informacja o śmierci Pawła Królikowskiego. Aktor od dawna zmagał się z problemami neurologicznymi, a od grudnia zeszłego roku przebywał w szpitalu. Pod koniec stycznia informowano natomiast, że musiał przejść drugą operację. W czwartek rano bliscy Pawła Królikowskiego potwierdzili, że aktor zmarł w wieku 58 lat.

Ze wszystkich stron posypały się kondolencje i wyrazy współczucia dla rodziny zmarłego aktora. Jego koleżanki i koledzy do samego końca mieli nadzieję, że już niedługo Paweł wróci do sił. Dziś trudno jest im uwierzyć, że nie zobaczą go już na planie.

Na temat nagłej śmierci Królikowskiego postanowiła wypowiedzieć się Izabela Trojanowska, przyjaciółka żony aktora - Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej, z którą od lat występuje w Klanie.

Kiedy Paweł na początku roku przebywał w szpitalu, Izabela bardzo wspierała koleżankę. Żadna z nich nie przypuszczała, że sprawy mogą potoczyć się tak szybko.

Jak Paweł chorował, przytuliłam Małgosię i zaproponowałam pomoc. Powiedziała, że nie, że już wszystko w porządku. Ma poukładane sprawy i z Pawłem coraz lepiej. Na pewno spodziewała się, że to się skończy dobrze - wyznała Trojanowska w wywiadzie dla Jastrząb Post. Nie mogłam uwierzyć, jak przeczytałam o śmierci Pawła w internecie.

KOMENTARZE
(59)
gość
miesiąc temu
Często przed śmiercią stan pacjentów się poprawia i bliscy są pełni nadziei, aż tu nagle wszystko się kończy. Z takimi objawami spotkałam się wiele razy.
jamci
miesiąc temu
kurcze, ktoś w zaufaniu mówi mi o stanie zdrowia męża, a ja to potem ogłaszam wszem i wobec
daga
miesiąc temu
Wiadomo nie od dzis, ze przed smiercia sie ludziom poprawia stan i samopoczucie, co jest oznaka, ze jest zle.
Iwa
miesiąc temu
Cóż za przyjaźń....o śmierci męża swojej przyjaciółki dowiedziała się z internetu....
mkm
miesiąc temu
w dzisiejszch czasach niestety instagram zastapil co niektorym rzeczywistosc..... Ludzie, odlozcie telefony i rozmawiajcie ze soba!!!!!!!!!!!!!
Najnowsze komentarze (59)
Gosc
4 tyg. temu
Trojanowska wielka przyjaciolka a na pogrzebie nie byla.Zalosna pi...nda
Branicki
4 tyg. temu
Trojanowska ta stara lesbijka?
Iza
4 tyg. temu
Moj wujek leżał w, łóżku bo miał raka który go zjadał od środka nie byl w stanie sam wstac, pewnego razu musial jechac na kontrole do szpitala jak gdyby nigdy nic wstal i mowi do cioci no chodz bo sie spoznimy naeet autem sam jechac, pojechali wujek wszedl na kontrole a ciocia czekala po 3h przyszedl lekarz i mowi cioci ze wujek nie zyje😥
Berlin
miesiąc temu
DLA TROJANOWSKIEJ PIEKLO ZAREZERWOWANE! ABORCJE 81 MOWI TO PANI COS?!
#MyToo_Iza
miesiąc temu
Trojanowska skarży się, że Paweł nie odpisuje jej na SMS-y, wiem, że mu teraz trudno w tej sytuacji w jakiej się znalazł ale wierzę, że jeszcze da znać co teraz u niego.
Słonce
miesiąc temu
Małgoska trzymaj się..trzeba dalej źyc.Współczuje....
Dariusz
miesiąc temu
Wyrazy współczucia. Odszedł z tego świata taka woła Boga .Żal smutek jedni muszą odejść wcześniej drudzy później Wspaniały aktor ale ważne jest to jakim był człowiekiem jak żył czy wierzył w Boga bo tam bedzie żył wiecznie ,musiał przed nim stanąć jak każdy stanie w chwili smierci. Niech Bóg okaże ci łaskę i miłosierdzie. Odpoczywaj w pokoju.
Jjjjj
miesiąc temu
Hhhh
000000
miesiąc temu
I po co to kłapać dziobem. Cisza !
Nic
miesiąc temu
Tak ich wspierała że dowiedziała się z internetu
niezależny
miesiąc temu
A kogo to interesuje?
??????
miesiąc temu
trojanowska ??? KTO TO?
reżyser
miesiąc temu
,,wielkie gwiazdy" SPALONEGO TEATRU!
Lili
miesiąc temu
Zostawcie ich w spokoju ,nic juz sie nie zmieni...
...
Następna strona