Trwa ładowanie...
Przejdź na

Izabella z "Żon Hollywood" tłumaczy, że... "BYŁA GOTOWA" NA ZOSTANIE PROSTYTUTKĄ

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
167
Podziel się:

"Ja tego nie zrobiłam jak miałam 18 lat, jak Kendra Wilkinson. Ona miała 18 lat. To jest prawie dziecko. Ja miałam 26 lat, byłam po studiach, miałam zawód".

O Izabelli St. James usłyszeliśmy w Polsce dzięki programowi TVN-u Żony Hollywood. Za nami pierwszy sezon, a stacja zaplanowała już kolejny, podgrzewa więc wciąż atmosferę wokół byłego "króliczka Playboya", prostytutki promowanej na "kobietę sukcesu".

Izabella wyjaśniała już, że bycie utrzymanką to normalna ścieżka kariery, a pieniądze za seks ze starcem to po prostu "kieszonkowe". Telewizja chce chyba, żeby młode dziewczyny uwierzyły, że to prawda.

Tym razem Izabella wyjaśnia, po co napisała książkę o życiu prostytutki Hefnera. To była taka terapia dla mnie. Chciałam zrozumieć swój własny proces myślenia i swoją własną decyzję. Jak się wyprowadziłam z Playboy Mansion, to zaczęłam myśleć: Co ja zrobiłam, dlaczego się tam wprowadziłam? Byłam normalną, dobrą, dziewczyną. Jestem osobą wierzącą, mam kochających rodziców, którzy są wspaniali. Byłam wykształcona. Chciałam podjąć swoją własną decyzję - tłumaczy.

St. James opisała w książce m.in, że Hefner nacierał się "olejkiem dla dzieci", a opłacona kochanka "zaspakajała go oralnie, aż osiągnął pełną erekcję". Wyznała, że za "bycie dziewczyną" Hefa dostawała tysiąc dolarów kieszonkowego na tydzień. Zapewnia, że była na to gotowa, bo... skończyła 26 lat i "miała zawdód".

Opisałam szczegóły, które może nie są takie pozytywne, ale chciałam być uczciwa. Chciałam trochę ostrzec młode dziewczyny. Zależało mi na tym, żeby powiedzieć, że ja tego nie zrobiłam jak miałam 18 lat, jak Kendra Wilkinson. Ona miała 18 lat. To jest prawie dziecko. Ja miałam 26 lat, byłam po studiach, miałam zawód. Wydaje mi się, że byłam gotowa na coś takiego - zapewnia St. James.

Źródło: Agencja TVN/x-news

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(167)
gość
7 lat temu
ale prostytuty się szybko starzeją..
gość
7 lat temu
Ostrzec? Przed czym, skoro niby Hef był po prostu twoim "bojfrendem"z miłości i nic złego w tym związku nie widziałaś? A książkę napisałaś dla hajsu, nie czarujmy się.
gość
7 lat temu
Byla psem tego staruszka??
gość
7 lat temu
jezu po co promowac prosttytutki
gość
7 lat temu
Przyjmowanie pieniędzy za stosunek seksualny jest prostytucja
Najnowsze komentarze (167)
gość
4 lata temu
Stara i g****a
gość
7 lat temu
Co oni promujom , trzeba w świecie poszukiwać prawdziwych wartości i niezwykłości a nie zwierzęcych zachowań , ktore sprawiają , że cywilizacja cofa się na skrajny poziom , można powiedzieć , że światem żądzom osoby bez choćby cząstki prawdziwego człowieczeństwa , wszyscy myślom , że materializm to piorytet , lecz są w błędzie czekam na taki dzień , kiedy spotkam wreszczie prawdziwych ludzi , bo tak naprawdę czuję się samotna
gość
7 lat temu
Ona skonczyła prawo?????? No błagam, która kobieta kończąca takie studia staje się zwykła prostytutką? Tylko taka, która ma nie po kolei w głowie, a poza tym ja tam w to jej prawo nie wierzę.
gość
7 lat temu
Najbardziej ją promuje pudelek pisząc prawie co dzień co najmniej jeden artykuł o niej... a nie TVN
gość
7 lat temu
Kur.....estwo ma na twarzy wypisane wyglada jak stara scierka juz zuzyta
gość
7 lat temu
Kur.....estwo ma na twarzy wypisane wyglada jak stara scierka juz zuzyta
xxl
7 lat temu
programy o tak pustych" paniach " powinien być nadawany od godz. 03.00 aby młode dziewczyny nie brały z poniżających się babach przykładu
gość
7 lat temu
dałbym jej pociągnąć
gość
7 lat temu
Zostań prostytutką - zrozumiesz swój proces myślenia , będziesz miała czas na refleksje i napisanie scenariusza z d--y - dosłownie Hmm szanuję kobiety ale TA to powinna naprawdę się leczyć u psychiatry
gość
7 lat temu
wygląda staro... i nie wygląda jak zona hollwood
gość
7 lat temu
Lachon i tyle
gość
7 lat temu
byłam wykszałconom dziewczyną - to potyrcze nie zna ani angielskiego ani polskiego.. bardzo wykształcona...
Beta
7 lat temu
Ona ma prostytucję w charakterze, cóż są i takie...ale nie ma czym się chwalić
gość
7 lat temu
polska trudna jezyk
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie