Trwa ładowanie...
Paww
|
aktualizacja

Jacek Kurski nie rozmawia z bratem Jarosławem a Zdrójkowscy mają "ciche dni" przerodzone w lata. Poznajcie rodzinne konflikty gwiazd (ZDJĘCIA)

436
Podziel się:
436
Podziel się:

Od wielu lat napięte relacje panują nie tylko między Kubą i Adamem Zdrójkowskimi. Rodzinne konflikty ze względu na politykę podzieliły między innymi Jacka i Jarosława Kurskich oraz Antoniego i Jana Pawlickich.

1
 / 11
Jacek Kurski nie rozmawia z bratem Jarosławem a Zdrójkowscy mają "ciche dni" przerodzone w lata. Poznajcie rodzinne konflikty gwiazd (ZDJĘCIA)
Jacek Kurski nie rozmawia z bratem Jarosławem a Zdrójkowscy mają "ciche dni" przerodzone w lata. Poznajcie rodzinne konflikty gwiazd (ZDJĘCIA)
Jacek Kurski nie rozmawia z bratem i "ciche dni' Zdrójkowskich. Poznajcie rodzinne konflikty gwiazd (ZDJĘCIA) (Licencjodawca)
0
0

Oto #HIT2023. Przypominamy najlepsze materiały mijającego roku.

Bywa tak, że sukces bliskiego krewnego może być trampoliną do sławy jego bliskich. Nie jest to jednak gwarantem sukcesu i rozpoznawalności, bo pogoń za sławą może skończyć się życiem w cieniu popularnego rodzeństwa. Przekonał się o tym między innymi Kuba Zdrójkowski, który dopiero stosunkowo niedawno "oderwał się" wizerunkowo od Adama Zdrójkowskiego. Z najnowszego wywiadu aktora dowiedzieliśmy się, że rodzeństwo nie rozmawiało ze sobą przez... osiem lat. Dziś ich znajomość jest poprawna i bracia mogą liczyć na swoje wsparcie. Sława poróżniła również braci Kretów. Jarosław, będąc prezenterem pogody, zarzucał Jackowi, że ten chce wybić się na jego karierze.

Rodzinę potrafi poróżnić również polityka. Najbardziej znanym przykładem są bracia Kurscy, ale konflikt z poglądami eskalował również w rodzinie Antoniego Pawlickiego. Aktor od kilku lat nie rozmawia z bratem oraz wujem, którzy popierają Prawo i Sprawiedliwość.

Poznajcie resztę konfliktów gwiazd ze swoim rodzeństwem.

2
 / 11
Bracia Zdrójkowscy

Adam i Kuba Zdrójkowscy to jedni z najpopularniejszych bliźniaków w polskim show biznesie. Choć duetowi wróżono wspólną karierę, to każdy z nich poszedł swoją drogą. Adam przez kilka lat grał w serialu "Rodzinka.pl", spotykał się z Wiktorią Gąsiewską i szybciej zdobył rozpoznawalność. Jego brat stosunkowo niedawno zaczął otrzymywać znaczące role w serialach. Adam Zdrójkowski w rozmowie z serwisem "Co za tydzień" opowiedział o relacji z bratem, która okazała się dość skomplikowana. Aktor wyznał, że przez osiem lat mieli "ciche dni". Bracia przestali nawet obserwować się na Instagramie. Adam podsumował ten czas jako niezbyt dojrzały, ale podobno obecnie łączy ich szorstka przyjaźń.

3
 / 11
Jacek i Jarosław Kurscy

W momencie, kiedy Jacek Kurski objął stanowisko prezesa Telewizji Polskiej, jego starszy brat zaczął kierować w jego stronę publiczne przytyki. Konflikt skłóconych politycznie braci rozgorzał między innymi na łamach "Gazety Wyborczej" (gdzie Jarosław pracuje) oraz we wpisach na Twitterze. Spór rozpoczął się od różnicy zdań w kwestii oceny Lecha Wałęsy... Choć obaj bracia Kurscy byli antykomunistami, z czasem obrali różne poglądy na zmiany w kraju.

4
 / 11
Harry i William

Konflikt między Williamem i Harrym najpewniej zaczął się od wywiadu, którego udzieliła Meghan Markle w 2019 roku. Była aktorka pierwszy raz przyznała publicznie, że życie w brytyjskiej rodzinie królewskiej nie zawsze jest usłane różami. Słowa Meghan wpłynęły na brak zainteresowania mediów ich dyplomatyczną podróżą do Pakistanu. Harry odebrał to bardzo personalnie i poprosił o spotkanie starszego brata. William o rozmowie chciał poinformować swojego sekretarza, ale po otrzymaniu tej informacji Harry wycofał się z zaproszenia do rozmowy. Co było potem, wszyscy pamiętamy...

5
 / 11
Radosław i Cezary Pazura

Obecnie relacja Radosława i Cezarego Pazurów nie należy do najserdeczniejszych. Ograniczony kontakt mają nie tylko bracia, ale także ich żony. Edyta Pazura przyznała w social mediach, że młodszego brata męża widziała zaledwie kilka razy. Powód konfliktu między braćmi wciąż jednak oficjalnie owiany jest tajemnicą.

6
 / 11
Edyta Górniak

Edyta Górniak od wielu lat miała ograniczony kontakt z mamą. Pobyt w szpitalu Grażyny Jasik w 2018 roku na moment zbliżył je do siebie. Edyta w nie najlepszej relacji pozostaje jednak z siostrą Małgorzatą. Bliscy znajomi celebrytki twierdzili, że siostra była zazdrosna o Edytę i próbowała ją skłócić z mamą.

7
 / 11
Antoni i Jan Pawlicki

Od lat ze swoim bratem nie rozmawia również Antoni Pawlicki. Powodem są poglądy polityczne, które podzieliły całą rodzinę. W jednym z wywiadów Pawlicki wyznał, że przy wigilijnym stole będzie musiał przesiadywać z bliskimi, który popierają rząd "mający krew na rękach". Jego brat Jan Pawlicki od lat związany jest z telewizją publiczną. Był dyrektorem Jedynki TVP oraz pełnomocnikiem zarządu Telewizji Polskiej ds. Agencji Kreacji Filmów i Seriali. Jego poglądy polityczne popiera również ojciec Tadeusz oraz stryj Antoniego, Maciej Pawlicki, którzy rządy Prawa i Sprawiedliwości uważają za "mniejsze zło".

Z bratem nie rozmawiamy, ale nie z powodów politycznych, ale osobistych. (...) Mam wrażenie, że ojciec i stryj nie są zmanipulowani tak do końca, że ciągle uważają, że PiS jest mniejszym złem, bo chyba w Polsce od dawna głosujemy na mniejsze zło - powiedział Antoni w jednym z wywiadów.

8
 / 11
Jacek i Jarosław Kret

Jacek i Jarek Kret od lat nie utrzymują ze sobą kontaktu. Jarosław zerwał kontakt nie tylko z bratem, ale także z matką. Pogodynek zarzucał bratu, że ten próbuje wybić się na jego popularności.

Relacja bliźniacza bywa toksyczna. W relacji matka-syn, ojciec-córka w pewnym momencie trzeba odciąć pępowinę, by ta relacja nie stała się toksyczna. Podobnie jest w przypadku bliźniaka. Także trzeba czasem odciąć pępowinę, a może raczej rozerwać tę syjamskość, która z czasem się utoksycznia - powiedział Jarosław Kret w rozmowie dla "Sieci".

9
 / 11
Maciej Skrzątek

Maciej Skrzątek od wielu lat nie utrzymuje kontaktu z rodziną. Szczególny żal ma do brata, który w dzieciństwie... znęcał się nad nim. O ich relacji opowiedział w wywiadzie z Łukaszem Jakóbiakiem.

Tarot zabiera bliskich, takie jest powiedzenie między tarocistami. Chyba coś w tym jest. Osoby, które się tym zajmują, są samotne. Poświęcając się kartom Tarota, chcąc być jego przyjacielem, pożegnałem moją mamę, nie utrzymuję też kontaktu z bratem i ojcem. To jest ta cena. Brat znęcał się nade mną. Widzieliśmy się jakieś czternaście lat temu, zadał mi tyle bólu, że nie chcę widzieć tego człowieka na oczy. Nie jestem gotowy mu wybaczyć.

10
 / 11
Natalia Kukulska

Natalia Kukulska przez wiele lat odcinała się od młodszego brata, Piotra "Pikeja". Do konfliktu rodzeństwa miała przyczynić się macocha Natalii, która faworyzowała o 13 lat młodszego chłopca, a swoją pasierbicę traktowała z dystansem. Rodzeństwo wzajemnie przerzucało się oskarżeniami w mediach. Pikej miał za złe siostrze, że ta nie wspiera jego raperskiej kariery. Do przełomu w ich relacji doszło w 2019 roku.

11
 / 11
Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski przez wiele lat był skonfliktowany ze swoim przyrodnim bratem, Kubą. Zdaniem ich matki piosenkarz miał uważać, że przyrodni brat to nie jest do końca bliska mu osoba. Z czasem zmienił zdanie i zaangażował brata do swojego zespołu. Kuba przez kilka lat był inspicjentem na koncertach Ich Troje. Obecnie ich relacje są "poprawne".

KOMENTARZE
(436)
Lili
rok temu
Jaką zupę najbardziej lubicie ? U mnie ogórkowa wygrywa
Oll
rok temu
Akurat o Natalii i Pikeju napisaliście bzdurę, zreszta ona miała do niego anielska cierpliwość
Brat pat
rok temu
Ja też nie rozmawiam z bratem pitem
Gajowy
rok temu
Jak jedno umrze to albo lecą po spadki, albo żalują ze nie zdążyli sie pogodzić
Pilau
rok temu
Nawet tego nie czytam xD wrócę tu dla komentarzy xD
Najnowsze komentarze (436)
Plo
4 miesiące temu
Kret to faktycznie zrobił kariere,gibał się przy pogodzie.
Max
4 miesiące temu
Wskaźnik zażyłości między rodzeństwem, obserwacja na insta. Co za bzdury
Pola
4 miesiące temu
Zawsze najlepsze są komentarze
Zoja
4 miesiące temu
Najczęściej jest to wina rodziców ,którzy w dzieciństwie wyróżniali jedno z rodzeństwa ,co przekłada się na dorosłe życie.
Krt
4 miesiące temu
Rodzina fajna tylko na zdjęciach
Krt
4 miesiące temu
Pawlicki nie rozmawia z bratem ale w serialach TVP gra , które załatwił mu brat ha ha
Tfrt
4 miesiące temu
Też z Pazurą pandemiarzem nie gadał. Tfu!!!
stan33
4 miesiące temu
Jezeli nie wiadomo o co chodzi,to chodzi o pieniadze.Mam w rodzinie,to znaczy kiedys mialem dwoch braci,ale skreslilem ich 25 lat temu,bo to kanalie i okradli mnie z majatku,po bogatych rodzicach.Wyjechalem za granice i nie utrzymuje z nimi kontaktu.
Jajo
4 miesiące temu
A ja mam takie postanowienie noworoczne przez najbliższy rok nie powiem złego słowa na nikogo nawet na kogoś kto mi źle życzy zamiast tego wolę milczeć niż zranić kogoś złym słowem lub odgadywać go za jego plecami dość
Marek
4 miesiące temu
Podstawa jest dążenie do zgody zycie tak szybko mija ...trzeba pamiętać dobre chwilę i na ich podstawie dążyć do porozumienia to podstawa dojrzałości emocjonalnej.....kłótnie itp tylko ranią gdzieś głęboko ich ....trzeba więcej mówić i pisać o komunikacji i zgodzie ....aby w kolejnych pokoleniach była zgoda .....
Jakie
4 miesiące temu
A jakie były relacje wpływowych bliźniaków ???
Denis
4 miesiące temu
No a jeden mądry chciał wprowadzić nierozerwalne związki . Już solidarna pl przyzssała się do małżeństw i robili na rozwodach politykę . To ich największy sukces papudraków
Małgorzata
4 miesiące temu
Ja mam toksyczne rodzeństwo ( starsze dużo ode mnie) i też z nimi nie rozmawiam od 15 lat bo są mściwi, kłócą się z każdym, obgadują wzajemnie i plują jadem na każdego...
Przyjaciel
4 miesiące temu
Dlaczego nie odbiera się dzieci bogatym którzy są skłóceni a dzieci cierpią, tylko biednym gdzie rodzina się kocha ale nie mają możliwości wyjść z ubustwa
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Monica Bellucci WYMIENIA CZUŁOŚCI na randce z Timem Burtonem. Fajnie razem wyglądają? (ZDJĘCIA)

Monica Bellucci i Tim Burton nie ukrywają, że są parą. Zakochani w zeszłym roku zaliczyli swój debiut na czerwonym dywanie. Nie zamierzają więc udawać, że nic ich nie łączy, toteż śmiało randkują w malowniczych miejscach. Ostatnio byli widziani we Włoszech.
9.

RZADKI WIDOK. Rozpromienieni Henry Cavill i Natalie Viscuso "przyłapani" na spacerze w Nowym Jorku (ZDJĘCIA)

Henry Cavill i Natalie Viscuso zostali "przyłapani" w Nowym Jorku podczas spaceru. Aktor i jego ukochana sprawiali wrażenie szczęśliwych. Miłość kwitnie?
8.

Tak mieszka Dagmara Kaźmierska z "Królowych Życia". Luksus to mało powiedziane: sedes VERSACE i złote dodatki (ZDJĘCIA)

Dagmara Kaźmierska nie uznaje półśrodków. Ma być z rozmachem, luksusowo i na bogato. Takimi właśnie kryteriami kierowała się podczas urządzania jej dwupoziomowego mieszkania w Kłodzku.
7.

Emily Osment grała najlepszą przyjaciółkę Miley Steart w "Hannah Montana". Tak dziś wygląda 32-letnia aktorka. Bardzo się zmieniła? (ZDJĘCIA)

Emily Osment zyskała największą popularność, gdy jako nastolatka wcielała się w przyjaciółkę Miley Stewart w serialu "Hannah Montana". Ostatnio aktorka pojawiła się na festiwalu filmowym w Los Angeles. Zobaczcie, jak dziś wygląda.
6.

Kulisy "Tańca z Gwiazdami": Roxie Węgiel z mężem (?), szczęśliwa Maffashion, dumna z siebie Dagmara Kaźmierska (ZDJĘCIA)

Powoli opadają już emocje po siódmym odcinku "Tańca z Gwiazdami". Wczoraj jednak tytułowi bohaterowie dali się ponieść pozytywnym wibracjom, wymieniając się czułościami i żywo dyskutując po zejściu z planu. Kogo fotoreporterzy uchwycili późnym wieczorem przed studiem?
5.

Meghan Markle w stylizacji za ponad 140 TYSIĘCY ZŁOTYCH wspiera księcia Harry'ego na planie zdjęciowym (ZDJĘCIA)

W sieci huczy od doniesień, że Netfliksa pracuje obecnie nad nową produkcją z udziałem księcia Harry'ego. Ostatnio na planie zdjęciowym odwiedziła go Meghan Markle. Księżna miała na sobie stylizację wartą fortunę.
4.

Sara Boruc WIETRZY prawe udo w dziurawych jeansach, dzierżąc w dłoni torebkę za 15 TYSIĘCY ZŁOTYCH (ZDJĘCIA)

Sara Boruc ruszyła na podbój warszawskiego Śródmieścia. Jak na współczesną ikonę mody przystało - było stylowo, drapieżnie i... na bogato. Celebrytka doczekała się nowego asystenta, który nie odstępował jej nawet na krok.
3.

Gwiazdy na gali w Londynie: zachwycająca Nicole Scherzinger w czerni, modowy koszmarek Cary Delevingne... (ZDJĘCIA)

Gala brytyjskich nagród teatralnych za nami. Na Laurence Olivier Awards zameldowało się sporo mniej lub bardziej znanych gwiazd. Zobaczcie, kto zaszalał ze stylizacją na imprezie, która od lat słynie ze spektakularnych kreacji.
2.

Opromieniona słońcem Monika Richardson poleruje auto na stacji. Dżentelmeński partner dziennikarki zapłacił za paliwo (ZDJĘCIA)

Mimo krótkiego stażu nowego związku Monika Richardson udowodniła, że jest w stanie wiele znieść dla skazanego partnera. Mężczyzna wyraźnie odżył po uniknięciu kary więzienia. Wybuch wiosny, z której może nieskrępowanie korzystać, skłonił go do wykazania hojnego gestu wobec ukochanej.
1.

Tak mieszka Julia Wieniawa w apartamencie za 2 MILIONY: złote krany, "vintage perełki" i sofa za 90 tysięcy złotych! (ZDJĘCIA)

Julia Wieniawa pochwaliła się ostatnio nowymi zdjęciami i filmikami ze swojego apartamentu na warszawskim Żoliborzu. Celebrytka wciąż wprowadza tam jakieś ulepszenia. Luksus aż bije po oczach?