Trwa ładowanie...
Przejdź na
MBD
|

Dorota Chotecka spytana o relację z Cezarym i Edytą Pazurami. Wymowna odpowiedź

270
Podziel się:

Zawiłe, napięte relacje w rodzinie Pazurów nie są tematem nowym. Powód konfliktu między braćmi Cezarym i Radosławem wciąż jednak owiany jest tajemnicą. Fani nie dają im spokoju, zadając kolejne niewygodne pytania. Do sprawy odniosła się Dorota Chotecka. Nietrudno zgadnąć, jakie ma podejście.

Dorota Chotecka spytana o relację z Cezarym i Edytą Pazurami. Wymowna odpowiedź
Konflikt w rodzinie Pazurów? Żony aktorów skomentowały (AKPA, Gałązka, Podlewski)

O tym, że relacje w rodzinie Pazurów nie są idealne, wiadomo od pewnego czasu. Bracia nie mają ze sobą najlepszego kontaktu. Tyczy się to również ich żon. Choć sami zainteresowani unikają publicznego wypowiadania się na tematy rodzinne, z niektórych ich "neutralnych" wypowiedzi można sporo wyczytać.

Edyta Pazura, żona Cezarego, oraz Dorota Chotecka, żona Radosława Pazury, aktywnie udzielają się w social mediach. Niekiedy, za namową obserwatorów, uchylają rąbka tajemnicy, zdradzając, jakimi zasadami rządzą się relacje w ich rodzinie.

Cezary i Radosław - jak wygląda konflikt w rodzinie Pazurów?

Edyta Pazura jest żoną Cezarego od 2009 roku. Można by wysnuć wniosek, że od tego czasu zdążyła zaprzyjaźnić się z najbliższą rodziną. Słowa kobiety niestety tego nie potwierdzają, a nawet temu zaprzeczają. W listopadzie Pazura zorganizowała na swoim Instagramie Q&A, podczas którego odpowiedziała na pytanie dotyczące relacji rodzinnych u Pazurów:

Macie dobry kontakt z Radkiem i Dorotą? Jakieś wspólne wyjazdy, wieczory itp.?

Widziałam ich parę razy w życiu, więc ciężko mówić o kontakcie - odpowiedziała Edyta Pazura.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Pudelek robi wielkie podsumowanie 2022 roku

Trudna relacja braci Pazurów może dziwić. Nie zawsze były to napięte stosunki. Młodszy o 7 lat Radosław Pazura wspominał kilkukrotnie, że był pod silnym wpływem brata. Podziwiał go i wzorował się na nim. Dziś jednak sytuacja wygląda na bardziej skomplikowaną.

Dorota Chotecka i Edyta Pazura zapytane o ich relacje. Padły wymijające odpowiedzi

Nie tylko Cezary PazuraRadosław Pazura mają problemy z komunikacją. Nie jest tajemnicą, że ich żony, Edyta Pazura oraz Dorota Chotecka za sobą nie przepadają. Już w 2013 roku w jednym z wywiadów dla "Twojego Imperium" Dorota Chotecka przyznała, że ich relacje nie należą do najcieplejszych.

Z dzióbków sobie nie pijemy. Spotykamy się jak to w rodzinie. Ale każda rodzina ma swoje życie, wyznała aktorka.

Relacje kobiet nie uległy dużej poprawie od tamtego czasu. Dowodzą temu ostatnie wypowiedzi na Instagramie. W weekend Edyta Pazura odpowiedziała na jedno z pytań obserwatora:

Czy Panu Radkowi i Pani Dorocie zależy na kontaktach z Wami?

Pazura nie przebierała w słowach. Odpowiedziała sarkastycznie.

Drogi Panie. Studiowałam zarządzanie i prawo, a nie wróżbiarstwo - napisała.

Dorota Chotecka również chętnie odpowiada na wiadomości oraz komentarze swioch fanów. Niedawno zorganizowała na Instagramie Q&A. Nie obyło się bez pytań o relacje z Edytą Pazurą.

Czy to prawda, że nie utrzymujecie kontaktu z Edytą Pazurą? - zapytała jedna z osób.

Aktora nie uniknęła odpowiedzi. Można jednak przypuścić, że nie podeszła do pytania entuzjastycznie.

Kontakt jakiś jest - napisała.

Swoją wypowiedź zwieńczyła wymownym emoji z mrugnięciem. To dało do zrozumienia, że w rodzinie nie zapanowała jeszcze powszechna zgoda.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(270)
Renata
3 miesiące temu
Musi akcentować, że studiowała prawo, że robiła coś co dobrze brzmi, nie mogła po prostu odpisać, że nie jest wróżką czy coś w tym stylu:)) klasyka.
Mia
3 miesiące temu
Ale ta kobieta musi mieć kompleksy skoro wyciąga swoje nic niewarte wykształcenie w zupełnie niezwiązanym temacie :D
Cie
3 miesiące temu
Prawo ???? OmG prawo to się 5 lat studiuje na jednolitych studiach magisterskich !!!!
Olla
3 miesiące temu
Ich życie ich wybór. Mój mąż też nie ma bliskich relacji ze swoim rodzeństwem. Widują się podczas świąt i tyle. Przez ostatnie 12 lat małżeństwa ze szwagrem zamieniłam może 2 zdania. Taki typ ludzi, nic na siłę
Anita
3 miesiące temu
Ja też nie utrzymuję kontaktu ze szwagrem i szwagierką. Napsuli nam krwi i kontakt został mocno ograniczony. Wcale nie trzeba utrzymywać toksycznych relacji „bo to rodzina”.
Najnowsze komentarze (270)
Mk3
2 miesiące temu
Ja mam 2 Siostry i cudowny kontakt z nimi i ze Szwagrami. Wymagało to pracy, by z młodzieńczych relacji nawiązać relacje dojrzałe, ale się dało. Wystarczy kochać. Po prostu.
ina
2 miesiące temu
To juz chyba 3 żona Cezarego więc reszta rodziny sie raczej do jego zon zbytnio nie przywiązuje.
brat siostry
2 miesiące temu
Piękne czasy dzieciństwa między rodzeństwem mijają/sam tego doświadczyłem/ i póżniej zaczyna się życie, gdzie relacje między rodzeństwem rzadko są poprawne a przeważnie to ich nie ma.I nagle stwierdzamy,że jesteśmy już emerytami i tak naprawdę to "przesraliśmy swoje rodzinne powiązania". Szkoda ale to se nie wrati!
ech
2 miesiące temu
ale podkreślają o głębokiej wierze w boga i duchowości itd... takie to katolickie, takie polskie, miłość do bliźniego, najlepiej niespokrewnionego
Mr Shrimp
2 miesiące temu
To jest taka magisterka jak piłkarczyk Lewandowski.
Fhj
2 miesiące temu
Ale to są dwie różne generację! Raczej ciężko oczekiwać, że będą mieć super kontakt. O czym miałyby rozmawiac? O operacjach? Kreowaniu insta świata?
taktylko
2 miesiące temu
Jestem fanką pana Radka i antyfanką jego brata.
Gucio.
2 miesiące temu
Nie lubię Edyty,jest zarozumiała,wredna kobieta.Co innego pani Dorotą, ciepła, pogodna..A Edyta cóż złapała Pazure na ciążę i przy nim stała się znana! Są różne sposoby zdobywania popularnosi!!!!!
olus
2 miesiące temu
uwielbiam tych starych dziadków, którzy napną się jak koguty, założą spodnie typu gumki, pofarbują włosy i wydaje im się,że są 20 lat młodsi..Drodzy panowie ...nie jesteście..jesteście tylko groteskową manifestacją niezgody na fajny dojrzały wiek.
Lol
2 miesiące temu
Po tych dwóch wypowiedziach, dwóch pan widać kto ma, klasę..bez studiowania prawa..
ilka
2 miesiące temu
chyba nie ma obowiązku kochania wszystkich członków rodziny.... mam nadzieję :)
Badylarz
2 miesiące temu
Kupiła wykształcenie na rynku ha ha
Anna
2 miesiące temu
O czym panie mogą pogadać?,Edyta mogłaby być jej córką.
misiek
2 miesiące temu
Czarek ośmieszył się tym małżeństwem z Edytą Zając, a miał taką inteligentną żonę Weronikę.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie