Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

Joanna Przetakiewicz staje w obronie skompromitowanej Victorii Beckham: "Wydaje się ZIMNĄ S*KĄ, ale jest normalna"

116
Podziel się

Przy okazji najnowszego wywiadu projektantka przypomniała także, że miała przyjemność poznać Paris Hilton na otwarciu centrum handlowego. To się dopiero nazywa światowe życie?

Joanna Przetakiewicz staje w obronie skompromitowanej Victorii Beckham: "Wydaje się ZIMNĄ S*KĄ, ale jest normalna"
Joanna Przetakiewicz wspomina spotkania z Victorią Bekcham (fot. ONS)
bCHZzWMR

W momencie pisania tego artykułu Victoria i David Beckhamowie nadal liżą rany po PR-owej katastrofie, którą okazało się dla nich sięgnięcie po rządową zapomogę w związku z pandemią koronawirusa. Słynna para ochoczo skorzystała z rządowego programu pokrywania pensji pracowników odesłanych na przymusowe urlopy, dzięki czemu planowała oszczędzić setki tysięcy funtów. Wyspiarska publika prędko upomniała ich jednak, że pieniądze te przeznaczone są dla firm, które faktycznie nie radzą sobie w trudnych czasach, a modowa marka, która od momentu założenia przynosi wyłącznie straty i notorycznie ratowana jest z prywatnej kieszeni Davida, raczej się do tej grupy nie zalicza.

Ostatecznie Beckhamowie postanowili wycofać się z rządowego programu, widząc, jak negatywnie wcześniejsze decyzje wpłynęły na ich prasę. Nie spodziewali się zapewne jeszcze wtedy, że ni stąd, ni zowąd ze wsparciem ruszy im osoba znana w kręgach światowej socjety, koleżanka z branży Victorii Beckham i samozwańcza "kobieta nowej ery" - Joanna Przetakiewicz.

bCHZzWMT

W najnowszym wywiadzie z portalem jastrzabpost.pl założycielka marki La Mania przytoczyła historię swoich własnych doświadczeń w kontaktach z pochmurną Brytyjką. Jak sama zapewnia, pod przykrywką osoby chłodnej i wyrachowanej kryje się czuła i serdeczna kobieta.

Victoria Beckham, z którą miałam okazję kilka razy się spotkać, jest zupełnie inną osobą, niż się wydaje. Ona generalnie wydaje się taką zimną s*ką, typową "cold b*tch", która się w ogóle nie uśmiecha, jest arogancka i się wywyższa. Nic takiego. Victoria się nie wywyższa. Jest urocza, normalna. Kiedyś rozmawiałam z kimś, kto pracował dla Victorii i Davida jako asystent. Ten ktoś powiedział mi, jacy to są fajni ludzie. Jak oni miło traktują swoich pracowników. Beż żadnego wywyższania się, bez żadnej arogancji - wspomina.

Joanna zaznaczyła jednocześnie, że prawdziwy charakter człowieka poznaje właśnie po tym, jak traktuje osoby pracujące pod nim. Dla niej bowiem wszyscy są raczej życzliwi z reguły.

bCHZzWMZ

Dla mnie to jest taki test. Nie to, jak ktoś rozmawia na przykład ze mną czy z kimś ze znajomych, tylko jak ktoś się odnosi do pana taksówkarza, do kelnera, do kogoś takiego, kto go na przykład obsługuje. Jeżeli ja widzę, że ktoś jest arogancki, albo agresywny do takiej osoby, to wiem, że to na pewno nie jest ktoś, z kim ja chcę się zadawać.

Victoria to oczywiście niejedyna międzynarodowa znajoma Joanny, o czym ta zresztą nie zapomniała przypomnieć widzom wywiadu przeprowadzonego przez Jastrząb Post.

Paris Hilton to wesoła, śmieszna, urocza osoba. Zero dystansu, zero zadartego nosa. Jak otwieraliśmy swój butik i na jego otwarcie przyjechała Paris Hilton, to był taki tłum, że w pewnym momencie pękła szyba i wyleciała cała szyba wystawowa. Był tak gigantyczny tłum, który napierał w naszym butiku i od wewnątrz, że po prostu wystawa nie wytrzymała. Miałam bardzo dobre wrażenie, bo widać, że to jest dziewczyna, która kocha życie. Która kocha ludzi. Ona się nie wywyższa, więc zrobiła na mnie bardzo miłe wrażenie - zapewnia Przetakiewicz.

bCHZzWNa

Myślicie, że Paris i Victoria wspominają Joannę równie ciepło?

bCHZzWNb
bCHZzWNc
bCHZzWNu
KOMENTARZE
(116)
Paris
miesiąc temu
Joanna zjedz snickersa bo gwiazdorzysz
2020
miesiąc temu
Znam kogoś, kto zna kogoś, kto tam był i widział ;)
Prud
miesiąc temu
Dziś jest piękna pogoda. Nie zmarnujcie tego dnia
bCHZzWNv
Kreator
miesiąc temu
Asiu, ale wiesz o tym, ze Victoria cie nie zna, prawda?
Ooo
miesiąc temu
Odezwała się przyjaciółka kota Lagerfelda
Najnowsze komentarze (116)
Prawda
miesiąc temu
Wszędzie był... Kulczyk a dziunia na przyczepkę. Wielka mi "dama" od wiadomo czego.
Klara
miesiąc temu
Alez mamy swiatową kobietę.....hihihihi
Jacek
miesiąc temu
Jacy oni wszyscy są wspaniali. Tylko mu to motłoach.
Z ZUS szur
miesiąc temu
Byłam sprzątaczka bekhamow nigdy ich nie widziałam
Ala
miesiąc temu
Może z nocnikiem na głowie będzie lepiej wyglądać!!!!!!
Vice Roy
miesiąc temu
a ja bywałem na rodzinnych włościach Hiltonów w Norweskiej Klofcie . i jest to od dawna ulubione miejsce odwiedzin lokalnej policji :)
berta
miesiąc temu
a ja mialam okazje poznac ta pania jaonne na lotnisku i byla bardzo nieprzyjemna.
prawda
miesiąc temu
On caly czas bazuje na przeszlosci z Kulczykie Kulczyk wlozyl duza kase na firme zapraszal za duze pieniadze slawnych ludzi A firma okazala sie zwyczajna kicha a nie slawna marka ..Ona to zwyczajna lans dziunia
bCHZzWNn
Piki
miesiąc temu
Co ten Kulczyk widział w tej Pani lekko się prowadzącej?
prawda
miesiąc temu
prostytutki i zlodziejki musza sie bronic nawzajem to sie nazywa solidarnosc zawodowa
Jarusiowa
miesiąc temu
Zna też osobę która zna Adele...
Cipowa
miesiąc temu
Sprtalaj klamczulo
bkjfd
miesiąc temu
Straszne zęby ma ten przetak, moglaby w cyrku lancuchy przegryzac
Bbb
miesiąc temu
Starca obrabiala strasznie pusta baba i te jej wow wow kulczyk raczej nie mial gustu
...
Następna strona
bCHZzWNP