Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ivy
|

Julia Wieniawa przekazuje DWA TYSIĄCE maseczek szpitalom: "Brawo Wy! Brawo My" (FOTO)

133
Podziel się

Pieniądze na zakup środków ochrony osobistej dla medyków celebrytka zebrała, wyprzedając niepotrzebne ubrania ze swojej szafy. Ma gest?

Julia Wieniawa przekazuje DWA TYSIĄCE maseczek szpitalom: "Brawo Wy! Brawo My" (FOTO)
bDeOaBJx

Od niemal dwóch miesięcy świat zmaga się z pandemią koronawirusa. Na pierwszej "linii frontu" są pracownicy służby zdrowia, którzy nieludzkim wysiłkiem walczą o życie i zdrowie pacjentów, narażając samych siebie na zakażenie. Od początku alarmują oni, że brakuje im sprzętu.

Choć w ostatnich dniach rząd zaczął uzupełniać braki środków ochrony osobistej, nadal jest ich za mało. Gdyby nie pomoc darczyńców, sytuacja byłaby jeszcze bardziej dramatyczna.

W akcję pomocy medykom włączyli się celebryci. Ewa Minge jako pierwsza uszyła bezinteresownie maseczki dla pracowników szpitali. Wkrótce Zosia Ślotała i Łukasz Jemioł ogłosili, że ruszają ze sprzedażą maseczek, a od każdej sprzedanej sztuki drugą przekażą służbie zdrowia. Z kolei Anna Lewandowska I Ewa Chodakowska ufundowały lekarzom posiłki.

bDeOaBJz

Koronawirus w Polsce. Rząd na razie nieugięty ws. lekarzy. "To jest tak nierozsądne, nieetyczne, głupie"

Można nawet odnieść wrażenie, że niektóre gwiazdy w pewien sposób rywalizują ze sobą na ilość ofiarowanych darów, jednak w tym wypadku ważne jest, że korzystają na tym potrzebujący.

Kolejną celebrytką, która zdecydowała się pomóc medykom, jest Julia Wieniawa. Pod koniec marca 21-latka zorganizowała wyprzedaż niepotrzebnych ubrań ze swojej szafy i zapowiedziała, że cały dochód przeznaczy na szczytny cel.

bDeOaBJF

Czas zrobić porządek w tej garderobie. Pozbędę się wszystkich rzeczy, których już nie potrzebuję (...) Cała kwota, która się uzbiera z tych ubrań, pójdzie na służbę zdrowia - zadeklarowała.

Julka właśnie pochwaliła się finałem akcji na InstaStories.

Pamiętacie moją wyprzedaż szafy? Kasa została przeznaczona na zakup dwóch tysięcy maseczek ochronnych, które właśnie trafiły do szpitala. Brawo Wy! Brawo My! - napisała pod zdjęciem, na którym pozuje z pudłem pełnym maseczek.

bDeOaBJG

Ma gest?

bDeOaBJH
bDeOaBKa
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(133)
????
6 miesięcy temu
To ja sie pytam na co idą nasze pieniądze skoro szpitali nawet na maseczki nie stać!!!
Edyta
6 miesięcy temu
Super! Wydaje mi sie, ze dziewczyna ma gest i jest całkiem inteligenta i mądra :) pomimo całego hejtu, który sie na nią wylewa
DdD
6 miesięcy temu
Brawo
bDeOaBKb
Nick
6 miesięcy temu
Brawo, Julcia. Pozytywna, fajna dziewczyna. Ja ją lubię.
Szarik
6 miesięcy temu
Nic nie napiszę bo mój komentarz mógłby ją zranić😞
Najnowsze komentarze (133)
Lula
6 miesięcy temu
Tak ciężko z własnej kieszeni wydać te 100 tysięcy i podzielić na wszystkie szpitale zakaźne w Polsce ? Trzeba jakieś wyprzedaże szafy organizować ? Przecież Wy celebryci macie miliony na kontach.
jola
6 miesięcy temu
jak ty jesteś brzydka beż tapety!!!
Kdkd
6 miesięcy temu
Czy ona nie potrafi czegoś zrobić bez pokazywania tego w mediach. Patrzcie jaka jestem super! A wygląda to tak.. patrzcie jaka jestem na pokaz.
jbol
6 miesięcy temu
Julitko jak mi sie oddasz to tez dobrze zaplace i bedzie wiecej dla szpitali. Wystarczy jedna noc, bo wiecej mnie nie interesuje. Rozwaz to. Podaj cene na FB Insta TT lub innym badziewiu.
Zniesmaczony
6 miesięcy temu
Fajnie że kupiła ale nie musi od razu się tym chwalić!!! Dużo ludzi pomaga Anonimowo!!!
ola
6 miesięcy temu
ja co zarabiam 1960 kupiłam również maseczki do szpitala ,wstyd bys sie lepej postarała
...
6 miesięcy temu
Tylko po to aby o tym mówiono
gwiazda
6 miesięcy temu
Julia ma dobre serce. Do tego jest bardzo ładna i utalentowana
bDeOaBJT
Gosc
6 miesięcy temu
Trzeba jakość dać znać , ze jest
Rozsądek
6 miesięcy temu
Serio jesteście strasznie ograniczeni.. Zrobiła coś dobrego i tego jej nikt nie odbierze a czy to pomysł menago czy jej to już nie istotne. W aktualnej sytuacji proponuje zająć się w końcu sobą a nie tylko szukacie okazji aby pluć jadem.. żenada!! Weźcie się zastanówcie czy wy coś zrobiliście aby pomóc chociaż jednej osobie zanim zaczniesz rozliczać innych. :)
gość
6 miesięcy temu
Brawo !
Tom
6 miesięcy temu
Mieć miliony na koncie i kupić maseczek za dwa tysiące w dodatku nie ze swojej kieszeni tylko z przelewów zwykłych, szarych ludzi...Beka roku:)
qwas
6 miesięcy temu
pomysł dobry i nawet jeśli pod publiczkę to ważny jest efekt.
Ewa
6 miesięcy temu
Brawo pani Julio .
...
Następna strona
bDeOaBKv