Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kampania "Ratujmy Kobiety": "42 miliony kobiet na świecie co roku przerywa niechcianą ciążę. W Polsce robią to nielegalnie!"

376
Podziel się:

"Czas z tym skończyć. Prawdziwa edukacja seksualna, dostępna antykoncepcja, legalna aborcja. Ratujmy kobiety" - mówią Raczek, Szczuka, Nowicka…

W Polsce od początku kwietnia toczy się burzliwa dyskusja wokół planów zaostrzenia ustawy antyaborcyjnej. Kościół i środowiska prawicowe popierają projekt ustawy, który już został zgłoszony do Sejmu. Znajdują się w m.in. zapis o karaniu nie tylko lekarza, który przeprowadził aborcję lub do niej nakłaniał, ale także samej kobiety. Po masowych protestach w całej Polsce powstała kampania Ratujmy Kobiety. Właśnie rozpoczęto zbiórkę podpisów pod obywatelskim projektem ustawy aborcyjnej. Dopuszcza ona możliwości legalnego i bezpiecznego przerywania ciąży, zapewnienia kobietom w ciąży pełnej opieki zdrowotnej, dostępu do nowoczesnych metod antykoncepcji i wprowadzenia edukacji seksualnej w szkołach.

W ramach kampanii w sieci pojawił się spot z udziałem m.in. Tomasza Raczka, Barbary Nowackiej, Kazimiery Szczuki, Wandy Nowickej. Na nagraniu słyszymy:

Twoja mama, siostra, koleżanka, 42 miliony kobiet na całym świecie co roku przerywa niechcianą ciążę. W Polsce robią to nielegalnie. Czas z tym skończyć. Prawdziwa edukacja seksualna, dostępna antykoncepcja, legalna aborcja. Ratujmy kobiety! Dołącz do nas.

Zobaczcie też kolejny spot:

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(376)
gość
6 lat temu
Antykoncepcja ponad wszystko. Jak facet was szanuje to użyją kondoma. Jak nie to niech spada
gość
6 lat temu
Lepsza aborcja póki zarodek nic nie czuje niz domy dziecka , albo jak ostatnio mówili w wiadomościach zwłoki noworodka w śmietniku,
Gość
6 lat temu
Popieram średniowiecze minęło
gość
6 lat temu
A większość z nich poprostu nie myśli o antykoncepcji.... Trochę odpowiedzialności w życiu. Decydujecie o życiu innego człowieka.
gość
6 lat temu
bezpłatna antykoncepcja !
Najnowsze komentarze (376)
gość
6 lat temu
Lesba, p***ł i feministka twarzami kampani morderstwa. Jakoś mnie to nie dziwi.
magda ciupak
6 lat temu
Udowodniono sądownie , że antypolska komuszyca Nowicka , bierze grubą kasę od zagranicznych firm , za propagowanie aborcji
gość
6 lat temu
Cos tu jest nie tak, czy nie powinno byc ...ratujmy dzieci ?!
gość
6 lat temu
Myślę, że jedynym ratunkiem jest sterylizacja tych wyzwolonych wolnych bab, których du.py jak autostrady ,może to powstrzymało, by je przed zabijaniem !!!
gość
6 lat temu
ale kampania - gej , stara panna, lewacka wariatka....... same autorytety w dziedzinie aborcji
gość
6 lat temu
Ratujmy kobiety bo ten PiS zabroni się bzykać !!!!!! łaaaaaaaaa
gość
6 lat temu
SPOKO, DOBRZE WIEDZIEĆ, ŻE CO ROKU JEST NAS MNIEJ O 42 MLN NIŻ MOGŁOBY BYĆ, A CHODZI PRZEDE WSZYSTKIM O RASĘ BIAŁĄ, NIEDŁUGO WYGINIEMY
gość
6 lat temu
Jak dałabyś mi na imię? 'moja mamo" gdybyś pozwoliła dziecku na świat przyjść.... myślcie kobiety.... bo z tym pytaniem będziecie do końca swoich dni.....
gość
6 lat temu
Wolałbym, aby ci ludzie, wśród których są ludzie lewicy, opowiedzieli się i tworzyli kampanie, jak poprawić los pracowników w Polsce! A nie tylko aborcja i aborcja!
Maja
6 lat temu
Zdecydowanie popieram! Panowie ustanawiający tego rodzaju uchwałę,gdzie szacunek dla kobiet? Nie traktujcie kobiet jak przedmioty. Kobiety to też ludzie,mające swoje prawa,nie odbierajcie im ich.
gość
6 lat temu
Najpierw wyedukować seksualnie mężczyzn i dzieci od przedszkola (dostosowując program do ich wieku). Czas skończyć z jednoosobową odpowiedzialnością kobiety za niechcianą ciążę.
Oli
6 lat temu
Jestem za aborcja. Niech każda kobieta robi co uważa za słuszne. To my chodzimy w ciąży,rodzimy,wychowujemy i to my mamy prawo decydować !!!!! Czy będę żałować,myśleć,płakać ,tęsknić mój wybór. Naj głośniej protestują stare raszple ktore pewnie same usunęły. To nie jest formą antykoncepcji ale często jedyna słuszna decyzja. Chore dziecko nikogo nie interesuje poza lonem matki,kiedy jest tam to wszyscy chronią,bronią jego prawa do życia. Pytam jakiego życia? Bez nóg?rąk?nie chodzi,nie słyszy,nie mówi,ale co tam każdego dnia cierpi ono. I matka. Sama każdego dnia i walczy o przetrwanie każdego dnia. Ludzie jak chronicie nienarodzone przez 9 miesięcy to chronicie to chore przez całe jego życie. Każdy ma prawo do własnego życia.własnych wyborów i żaden chłop nie ma prawa decydować o naszych macicach.
gość
6 lat temu
Świry.Jak kobieta się nie szanuje to nic jej nie pomoże jak się nie będzie szmacić to nie będzie musiała usuwać nielegalnie.Te co się szanują nie mają potrzeby szukania nielegalnych czy legalnych gabinetów.Koniec kropka.
gość
6 lat temu
NajbaWdziej wiaWygodna tu jest skwaszona staWa lesba Szczuka i układziaWski peda-a-ł kaWieWowicz Waczek.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie