Trwa ładowanie...
Dav
|
aktualizacja

Karolina Gorczyca zabrała nastoletnią córkę na ściankę. Wcześniej długo ukrywała jej wizerunek. Maria to jej kopia?

117
Podziel się:
117
Podziel się:

Premiera filmu "Minecraft" przyciągnęła niewielkie grono gwiazd. Część z nich, w tym Karolina Gorczyca, zdecydowała się zabrać na ściankę swoje pociechy. Dla 14-letniej Marysi nie był to jednak debiut na takim wydarzeniu - już wcześniej miała okazję pozować u boku mamy. Są do siebie podobne?

1
 / 8
Karolina Gorczyca z córką na ściance
Karolina Gorczyca zabrała córkę na premierę filmu
Karolina Gorczyca zabrała córkę na premierę filmu (KAPiF)
0
0

Karolina Gorczyca ma 14-letnią córkę Marię, która jest owocem związku z Wojciechem Zielińskim. Aktorka poznała go na planie filmu "Huśtawka" w 2009 roku, a ich relacja szybko przeniosła się poza ekran. Choć związek zakończył się w 2013 roku, oboje pozostają w przyjacielskich kontaktach ze względu na wspólne dziecko.

Gorczyca rzadko dzieli się szczegółami swojego życia prywatnego. Do 2023 roku nie udostępniała wizerunku pociechy w mediach społecznościowych, jednak ostatnio coraz częściej pojawia się z nią na imprezach towarzyskich, głównie związanych z premierami filmów dla młodych widzów.

Wojciech Zieliński do dziś pilnie strzeże swojej prywatności. Wiadomo jedynie, że ułożył sobie życie u boku nowej partnerki z którą ma trójkę dzieci, jednak szczegóły tej relacji pozostają tajemnicą. Z kolei Karolina Gorczyca we wrześniu ubiegłego roku wyszła za mąż za Krzysztofa Czeczota. Razem tworzą patchworkową rodzinę - aktorka ma również syna Henryka ze związku z Krzysztofem Kosteckim, a jej mąż córkę Polę.

W czwartkowy wieczór Karolina Gorczyca wraz z córką Marią pojawiły się na warszawskiej premierze filmu "Minecraft".

2
 / 8
Karolina Gorczyca z córką
3
 / 8
Karolina Gorczyca z córką
4
 / 8
Tak wygląda córka Gorczycy
5
 / 8
Debiut Marii na ściance w 2024 roku
6
 / 8
Karolina Gorczyca
7
 / 8
Karolina Gorczyca, Krzysztof Czeczot
8
 / 8
Karolina Gorczyca, Wojciech Zieliński
KOMENTARZE
(117)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
🔝⭐
TOP WYRÓŻNIONE (tylko zalogowani)
Bibi
8 miesięcy temu
Córka akurat do ojca podobna. Bardzo ładna jest. Co to za porównywanie do kogo podobna, a potem sprzeczanie do kogo bardziej.
Anna H.
8 miesięcy temu
Podobna do ojca,który jest mega męski
Jana
8 miesięcy temu
Nigdy nie wzielabym dziecka na scianke i tym samym nie rzucilabym je internetowi na pozarcie. Szczegolnie w tym trudnym nastoletnim wieku.
Ewa
8 miesięcy temu
wykapany ojciec
Anna 😊
8 miesięcy temu
Karolina miała chyba 10 lat jak ja urodziła 😉 przecież wgląda jak troszkę starsza siostra 😊
POZOSTAŁE WYRÓŻNIONE
Agd
8 miesięcy temu
Czysty ojciec
arnold
8 miesięcy temu
NIE, to kopia ojca.
Ccc
8 miesięcy temu
Wydaje mi się że córka podobna do ojca. Ładna dziewczyna
No coś
8 miesięcy temu
Oni wcale nie mają dobrych relacji ona Wojtka ciągała po sądach jak opętana
Telewidz
8 miesięcy temu
czas ucieka i rośnie nowa Celebrytka!
NAJNOWSZE KOMENTARZE (117)
haha
6 miesięcy temu
Tak - Maria to kopia Karoliny. Ciężko je odróżnić ;-D
Lusia
8 miesięcy temu
to ta jak morozowska co facet to dziecko z nim, a tylko monikę się gani, a ta w niczym nie lepsza, a córka podobna do tej aktorki z housa nie pamiętam nazwiska
Januszek
8 miesięcy temu
Czeczot się wylaszczył przed 50-tką... nowe zęby dla Karoliny?
Januszek
8 miesięcy temu
hmmm Karolina jest piękna, Zieliński bardzo przystojny... a córka fajna...
Bella
8 miesięcy temu
No przecież to cały tata! Ładna dziewczyna wyrosła, a Wojtka bardzo cenię jako aktora.
Mua
8 miesięcy temu
Karolina Gorczyca wygląda jakby była siostrą męża Żmudy Trzebiatowskiej xD
undefined
8 miesięcy temu
Może jeszcze się wyrobi, ma dopiero 14 lat
T....
8 miesięcy temu
Czas wprowadzić do biznesu i zarabiać, tyle z tego ukrywania
Anowi
8 miesięcy temu
Córka bardzo podobna do ojca. Oryginalna i wyrazista uroda.
łapa
8 miesięcy temu
Dziewczyna to czysty ojciec. Pani Karolina - przepiękna, urocza kobieta. Od zawsze.
Emmmn
8 miesięcy temu
Gorczyca taka podobna do Gal Gadot!
moj nick
8 miesięcy temu
ładna dziewczynka o wyrazistej urodzie, ma dopiero 14 lat, jeszcze się przeobraża, ma w kogo byc urodziwa, bo ojciec jest bardzo przystojny, matka też była ładna przed ingerencją w urodę, teraz ma nieproporcjonalnie mały nos względem twarzy i mniejsze oczy przez botoxy czy inne chemikalia
Ada
8 miesięcy temu
Cały tata
xx33
8 miesięcy temu
Na szczęście podobna do siebie. Każdy by zabierał dzieci w różne miejsca, ale wiadomo, że jest to miejsce gdzie nie zostawią na tobie "suchej nitki ". Wśród rówieśników też pewnie nie jest różowo.
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Sylwia Przybysz chwali się 230-metrową willą: żyrandol z kamieniami, designerskie lustro w łazience dzieci. Luksusowo? (ZDJĘCIA)

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski są właścicielami luksusowej willi pod Warszawą. Teraz wokalistka zaprosiła instagramowych obserwujących do domu, by pokazać elementy wystroju, które robią wrażenie na gościach.
9.

Monika Goździalska ma już nowego faceta? Na lotnisku czule żegnał ją tajemniczy nieznajomy (ZDJĘCIA)

Zaledwie kilka tygodni temu Monika Goździalska przyznała, że jej wieloletni związek z niejakim Bartkiem dobiegł końca. Celebrytka nie chciała zdradzać powodu rozstania, ale wygląda na to, że niespecjalnie je przeżywa. Paparazzi przyłapali Goździalską na lotnisku, gdzie czule żegnał ją już inny mężczyzna. Myślicie, że to jej nowa miłość?
8.

Kim Kardashian w gigantycznych kozakach i niebieskowłosa North West z blond brwiami szturmują Malibu (ZDJĘCIA)

Kim Kardashian i North West wybrały się z grupą przyjaciół na sushi. Jak zwykle wyróżniały się z tłumu.
7.

Małgorzata Socha śmieje się do morza i skał na wakacjach. Z takim sześciopakiem na brzuchu ciężko się nie uśmiechać? (ZDJĘCIA)

Małgorzata Socha postanowiła uciec od polskiego chłodu i - wzorem koleżanek i kolegów z show-biznesu - wybrała się na słoneczne wakacje. Aktorka pochwaliła się fotkami z wypoczynku, na których zaprezentowała się w białym bikini. Główną rolę odgrywa jednak na nich efektowny sześciopak na brzuchu. Wiedzieliście, że aż tak dba o formę?
6.

Hugh Jackman i jego partnerka "przyłapani" na RANDCE w Nowym Jorku. To z nią zdradził żonę, z którą był 27 lat (ZDJĘCIA)

Hugh Jackman i Sutton Foster pielęgnują swoją relację. W piątek aktorzy wybrali się razem do jednego z nowojorskich klubów. Fajnie się na nich patrzy?
5.

Izabela Macudzińska w uszach Myszki Miki szaleje w Disneylandzie z córką. 17-letnia Eliza jest już klonem sławnej mamy (ZDJĘCIA)

Izabela Macudzińska postanowiła spełnić swoje marzenie i wybrała się do Disneylandu. Towarzyszyła jej tam oczywiście 17-letnia córka, która z każdym dniem coraz bardziej przypomina mamę. Celebrytka i jej pociecha postawiły na efektowne futerka - wyglądają już jak siostry?
4.

Anita Szydłowska i Adrian Szymaniak pokazali kolejny film z wesela: przysięga, łzy wzruszenia i dzieci (ZDJĘCIA)

Anita Szydłowska i Adrian Szymaniak wciąż żyją piątkowym ślubem, a na ich instagramowych profilach co rusz pojawiają się kolejne zdjęcia i nagrania. Zobaczcie
3.

Obładowana zakupami Joanna Racewicz znów zaparkowała swojego Lexusa za ćwierć MILIONA na zakazie (ZDJĘCIA)

Joanna Racewicz wybrała się ostatnio na miasto. Jej celem była m.in. wizyta w modnym lokalu z jedzeniem na wynos. Oczywiście w trakcie eskapady 52-latka mogła liczyć na towarzystwo paparazzi.
2.

Rozpromieniona Edyta Górniak przechadza się przed siedzibą Polsatu, dźwigając kosz z łakociami (ZDJĘCIA)

W piątek Edytę Górniak "przyłapano", jak opuszczała budynek Polsatu. Artystka, która wystąpi na "Sylwestrowej Mocy Przebojów", miała tego dnia doskonały humor.
1.

Wciąż nierozwiedziony Krzesimir Dębski szaleje w klubie z nową partnerką. Prawdziwy król życia? (ZDJĘCIA)

Krzesimir Dębski już od 4 lat czeka na orzeczenie sądu w sprawie o rozwód. Równocześnie zaczął układać sobie życie u boku nowej wybranki serca. Kompozytor zaprosił ukochaną do modnego warszawskiego klubu, gdzie dali się ponieść fali uczuć.