Trwa ładowanie...
Lotta
|

Katarzyna Skrzynecka, Cezary Pazura i Dorota Szelągowska. Te gwiazdy wzięły ROZWÓD KOŚCIELNY. Kto jeszcze?

Związki niektórych gwiazd rozpadły się niedługo po zawarciu małżeństwa. Część z nich postanowiła wziąć rozwód kościelny. Komu się to udało, a kto dalej walczy?

437
Podziel się
1 z 11
Katarzyna Skrzynecka, Cezary Pazura i Dorota Szelągowska. Te gwiazdy wzięły ROZWÓD KOŚCIELNY. Kto jeszcze?
Katarzyna Skrzynecka, Cezary Pazura i Dorota Szelągowska. Te gwiazdy wzięły ROZWÓD KOŚCIELNY. Kto jeszcze?
Katarzyna Skrzynecka, Cezary Pazura i Dorota Szelągowska starali się o "rozwód kościelny" (Newspix, AKPA)
0
0

Pary, które decydują się na ślub kościelny, mają nadzieje, że zostaną ze sobą na zawsze. W życiu bywa jednak różnie i niektóre związki, mimo starań obu partnerów, rozpadają się. Koniec sielanki i kryzysy w związku często dopadają też celebrytów, którzy wcześniej ślubowali sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską. Rozwody w show biznesie nie należą do rzadkości.

Rozwód kościelny, a raczej unieważnienie małżeństwa, nie jest jednak taką prostą sprawą. Tylko sąd może zdecydować o nieważności związku i to nie w każdym przypadku. Kanoniczne prawo wyróżnia zaledwie kilka powodów, dla których można uzyskać rozwód kościelny.

O unieważnienie małżeństwa starali się m.in. Cezary Pazura, Katarzyna Skrzynecka, Dorota Szelągowska, Michał WiśniewskiMagdalena Narożna. Nie wszystkim jednak się to udało. Niektórzy starali się unieważnić małżeństwo nawet kilka razy, a inni kłamali w sądzie biskupim...

Zobaczcie, kto rozstał się z drugą połową "po bożemu".

KOMENTARZE
(437)
Exwife
10 miesięcy temu
Dla wierzących katolików taka instytucja unieważnienia małżeństwa oraz to co zrobił z nią Kurski, to powinna być potwarz. Bleee
Kos
10 miesięcy temu
W Kościele nie ma rozwodów tylko unieważnienie sakramentu małżeństwa
Please...
10 miesięcy temu
To jest stwierdzenie nieważności małżeństwa. Po ślubie okazuje się, że z jakiejś przyczyny można udowodnić, iż małżeństwo było od początku nieważne (np. facet z premedytacją ukrywał, że jest impotentem - kobieta oszukana, bo zachowali czystość przedmałżeńską). W instytucji kościoła nie ma rozwodów, niedouczony Pudlu!!!
Podobno
10 miesięcy temu
Kurskim ten rozwód kościelny to dawał zwykły kościelny. Ale przeszło.
Wera
10 miesięcy temu
W KK nie ma rozwodów. Jest STWIERDZENIE NIEWAŻNOŚCI małżeństwa (również nie unieważnienie).
Najnowsze komentarze (437)
Arletta Boles...
2 miesiące temu
Nt. kościelnego procesu o nieważność małżeństwa zapraszam na swoją internetową stronę dr Arletta Bolesta adwokat kościelny
Ateo
2 miesiące temu
Zapomnieliście o Martusi po trzykroć dziewicy co uwielbia moralizowac innych.
Olka
3 miesiące temu
Ja przypominam że jeżeli jeden z małżonków wystąpi o unieważnienie to tylko on może później mieć Ślub kościelny. A nie ten drugi.
,ewana
10 miesięcy temu
robia szopke ze swojego zycia ,
Obyta
10 miesięcy temu
Stwierdzenie nieważności małżeństwa
Kasa
10 miesięcy temu
wszystko zależy od zasobności portfela
ereer
10 miesięcy temu
Trzeba się do PIS zapisać a wtedy to i trzykrotną dziewicą można być.
Bezsensu
10 miesięcy temu
Jednym słowem bierze się ślub przed instytucją, a nie bogiem, skoro kilka dokumentów może to 'unieważnić"
Carek
10 miesięcy temu
Jski rozwód kościelny? Nie ma czegoś takiego. Czarni wpadli na ten pomysł bo można dużo zarobić.
Egon.
10 miesięcy temu
Śluby kościelne to tylko tradycja .Za pieniądze można taki ślub, czy jakmówią, sakrament małżeństwa uniewarznić. Przykład TVP w Polsce. Chyba jest więcej takich dowcipów? To wszystko to są umowy, pomiędzy stronami, nic więcej.
Anty bolek
10 miesięcy temu
Nie ma czegoś takiego jak rozwód kościelny. Jest stwierdzenie nieważności ślubu
gfgggggg
10 miesięcy temu
a i dlatego ta aktorzyna tak pięknie o wierze i rożańcu mówi coś za coś
Monika
10 miesięcy temu
Ale bzdury napisaliście o Mateuszu Damięckim!!!! Kto w ogóle pisze te artykuły?
Gość
10 miesięcy temu
Wygląda na to że kto ma kasę to bez problemu unieważni małżeństwo bo biedak nie otrzymałby tego tak szybko albo wcale
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Opuchnięta Madonna maszeruje z synem po lotnisku, ciągnąc po ziemi za długie dresy (ZDJĘCIA)

Madonnę i Davida, jej 16-letnią pociechę, sfotografowano na lotnisku w Nowym Jorku. Uwagę zwracała luźna stylizacja gwiazdy oraz jej pozbawiona zmarszczek, spuchnięta twarz. Poznalibyście ją na żywo?
9.

25-lecie "Ich Troje". Michał Wiśniewski wyznaje miłość Poli ze sceny: "Życzę ci, żebyś nigdy mnie NIE ZOSTAWIŁA" (ZDJĘCIA)

Poli Wiśniewskiej nie mogło zabraknąć na 25-leciu zespołu "Ich Troje", które odbyło się w Mrągowie. Piąta żona czerwonowłosego muzyka zaskoczyła ukochanego nagranymi wcześniej życzeniami. "Panie Wiśniewski, kocham Pana" - wykrzyczała, po czym wykonali romantyczny taniec.
8.

Jubileuszowy koncert Ich Troje. Na scenie z Michałem Wiśniewskim wystąpiły Justyna Majkowska, była żona i córka (ZDJĘCIA)

Michał Wiśniewski na 25-lecie Ich Troje zorganizował prawdziwy show. Nie zabrakło akrobacji, niespodziewanych gości, wzruszeń i wspomnień. Fajnie wyszło?
7.

Luis Fonsi wypoczywa z żoną - modelką na greckiej wyspie (ZDJĘCIA)

Luis Fonsi wybrał się ostatnio na wakacje na grecką wyspę Mykonos w towarzystwie żony, modelki Aguedy Lopez. Autor "Despacito" beztrosko relaksował się na plaży, popijając zimny napój z kieliszka, jego żona nie odmówiła sobie zaś morskiej kąpieli.
6.

Anna Kalczyńska w kolorowym bikini pluska się w morzu (ZDJĘCIA)

Anna Kalczyńska w tym roku zrezygnowała z zagranicznych wakacji, decydując się na wypoczynek w Chałupach. Beztroski czas nad Bałtykiem upływa jej głównie na plażowaniu.
5.

Aktywny wypoczynek Aleksandry Szwed z rodziną nad morzem: rowery, pamiątkowe zdjęcia, stawanie na głowie i... na SUP-ie (ZDJĘCIA)

Aleksandra Szwed wypoczywa aktualnie z partnerem i pociechami w Chałupach. Celebrytka i jej bliscy nie zamierzali jednak leżeć plackiem na plaży.
4.

U Moniki Ordowskiej bez zmian: podróżuje prywatnym odrzutowcem, łowi ryby w kusym bikini i chwali się drogimi torebkami... (ZDJĘCIA)

Eks Piotra Zelta na co dzień nie może narzekać na nudę. U boku amerykańskiego multimilionera Monika Ordowska wiedzie luksusowe życie, którym już od lat ochoczo chwali się na Instagramie.
3.

Zabiegana Maja Hyży wdzięczy się do kamery i dogląda córki na planie teledysku (ZDJĘCIA)

Maja Hyży spędziła ostatnio dzień na planie teledysku. Celebrytka z zaangażowaniem pracowała nad kolejnymi ujęciami, a w pewnym momencie podjęła się nawet wspinaczki na znaczną wysokość. W przerwach od pracy spędzała zaś czas z najmłodszą córką.
2.

Anita Werner podbija Kretę z ukochanym: rajskie plaże, dużo sportu i relaks nad basenem (ZDJĘCIA)

Anita Werner postanowiła odpocząć nieco od pracy i wybrała się niedawno na Kretę. Tam wypoczywa oczywiście u boku ukochanego Michała Kołodziejczyka, a rajskie wakacje szczegółowo relacjonuje na Instagramie.
1.

Posępna Joanna Opozda pędzi na hulajnodze do marketu i pałaszuje loda (ZDJĘCIA)

Paparazzi na kilka dni przed kolejną aferą z udziałem Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy "przyłapali" aktorkę w drodze do marketu. Już wtedy celebrytka wyglądała na wyraźnie zmartwioną.