Trwa ładowanie...
Przejdź na
ŁWI
|

Cezary Pazura rozczula się nad spotkaniem z Edytą w PKP i WBIJA SZPILĘ Weronice Marczuk: "Miałem doświadczenie, że wszystko jest NUDNE"

284
Podziel się:

Cezary i Edyta Pazurowie są małżeństwem już od dwunastu lat, a początkiem ich miłości było pamiętne spotkanie w wagonie restauracyjnym Wars. Okazuje się, że przyszła żona oczarowała aktora jednym pytaniem. Zrobiło się romantycznie?

Cezary Pazura rozczula się nad spotkaniem z Edytą w PKP i WBIJA SZPILĘ Weronice Marczuk: "Miałem doświadczenie, że wszystko jest NUDNE"
Cezary Pazura rozczula się nad Edytą i wbija szpilę eksżonie (AKPA)
bESZzDrF

Cezary Pazura i jego żona Edyta od lat uchodzą za szczęśliwe małżeństwo. Są nim już od ponad dekady i wychowują wspólnie trójkę dzieci: Amelię, Antka i Ritę. Początki ich związku były jednak nietypowe, bo para poznała się w jednym z pociągów relacji Warszawa - Kraków, a całe zdarzenie miało wyglądać "jak z filmu".

Cezary Pazura do dziś twierdzi, że zachwycił się swoją przyszłą żoną niemal od razu, jednak ona z początku reagowała na jego zaloty dość sceptycznie. W chwili podróży "Warsem" aktor był jeszcze mężem Weroniki Marczuk, jednak 26 lat młodsza Edyta Pazura, niegdyś jeszcze Zając, wyraźnie zawróciła mu w głowie.

bESZzDrH

Edytka wspominała już ich pierwsze spotkanie wiele razy, a teraz Czarek miał okazję się odwdzięczyć przy okazji wizyty w podcaście Żurnalisty. Co ciekawe, nie ograniczył się tylko do komplementowania żony, lecz wbił też mimowolnie szpilę swojej byłej partnerce, Weronice Marczuk, z którą wspólne życie najwyraźniej przestało być dla niego atrakcyjne...

To jest tajemnica życia, że spotykasz na swojej drodze osobę, która jest w stanie czterdziestoparoletniego faceta wypełnić światłem, takim dobrem, ochotą do życia, siłą. Miałem już doświadczenie, że wszystko przeżyłem, że wszystko jest nudne, nieciekawe - wyznał we wspomnianej rozmowie.

bESZzDrN
Zobacz także: Edyta Pazura chwali się rajem na ziemi u boku męża

Zgodnie z relacją Pazury, to Edyta tchnęła w niego życie na nowo, a najbardziej urzekło go to, jakie pytania zadawała w trakcie ich rozmowy.

Ona takie proste pytania zadawała, takie szczere, normalne, których ja sobie nie zadawałem, bo już żyłem w takim relatywizmie, że każdemu wszystko wolno. Ona mówi: "No nie, ale gdzie są zasady, gdzie są wartości, gdzie jest twój dom?" Ja mówię: "Dom to nie jest adres. Mój dom jest tam, gdzie ty jesteś kochanie, gdzie razem będziemy" - dodał.

bESZzDrO

Warto wspomnieć, że Cezary Pazura przed poznaniem obecnej żony miał za sobą dwa małżeństwa. Z pierwszą żoną doczekał się 33-letniej dziś córki Anastazji. Rok po rozwodzie związał się z Weroniką Marczuk, z którą był przez 12 lat. Para rozwiodła się w 2007 roku, a dwa lata później poślubił Edytę, z którą trwa w małżeństwie do dziś.

Dlaczego Pudelek nie pisze o niektórych celebrytach i czy "ktoś" nam tego zabrania? Posłuchaj w najnowszym Pudelek Podcast!

Zobacz także: Dlaczego o kimś nie piszemy, odpalony Gortat i literackie wypociny celebrytów
bESZzDrP
bESZzDrQ
bESZzDsi
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(284)
Klaudia 😤
miesiąc temu
Chłopie trochę klasy !!!! Ta kobieta ci chowała córkę !!!!! Z nią nie chciałeś dziecka a z PKP sobie nawaliłeś trójkę! Miej klasę i przestań jechać po byłych partnerkach żeby się tej nowej jak jej tam ????? Przypodobać !!!!!! Dno !
gość
miesiąc temu
Ja przypominam sobie jego związek z Marczuk to nachodzi mnie jedna refleksja- związek z dzieciatym facetem po przejściach nie ma żadnego sensu. Robisz za niańkę, mamuśkę obcego dziecka a gdy związek się rozpada nie masz tak naprawdę nic, bo nawet dziecko któremu poświęciło się czas odchodzi razem z ojcem i nawiązuje nową relacje z kolejną macochą. Zmarnowane lata. A jak facet nie ma klasy to jeszcze cie zmiesza z błotem...
Antek
miesiąc temu
No jasne, teraz to nudne. A jak trzebw było mieć opiekunkę do dziecka to nudno nie było?
bESZzDsj
PotemT
miesiąc temu
A potem przerobił Edytę na Weronikę
Edyta
miesiąc temu
Beznadziejny jest bez klasy Tomaszów Cię pamięta Czarku
Najnowsze komentarze (284)
Straszne
2 dni temu
Sztuczne zęby u młodej kobiety zabierają urodę.
?????
3 dni temu
Marczuk piękna kobieta i miła tak sądzę.
meg
3 dni temu
Już niedługo za dni parę ukochana będzie zmieniać pampersy, dopiero będzie szczęściem tryskać i na pewno nudno nie będzie. Żonaty facet podrywa gówniarę w pociągu.Ciekawe czy gdy córeczki będą tak potraktowane przez swoich mężów to też będzie mu super i nie nudno.Tak na marginesie-Chciałbyś żeby Twoje córki tego doświadczyły co sam zrobiłeś??
Ewa
miesiąc temu
Pazura coraz bardziej się pogrąża!
Zuzanna
miesiąc temu
Wiem że różnie bywa w życiu, ale jeżeli ktoś ma 3 partnerki, to sam też musi być trudny. Zobaczył kawał młodego tyłka i ożył. Teraz już mu nie jest nudno. Obłudnik!
Taka prawda
miesiąc temu
Weronika wyszła z tego na plus...bo ma WŁASNE dziecko a tak wychowywała by całe życie jego
Gargamel
miesiąc temu
Ludzie, ileż jeszcze będzie przypominania i opisywania tej niezwykle wspanialej historii milosnej??Pazury, przestańcie gadać o tym, bo to się już przejadło nam.
Gość
miesiąc temu
Nie cierpię gościa i tej Edzi PKP. Pazura niedługo wyskoczy z lodówki bo kasy brakuje, za to jego brat - facet z klasą !
bESZzDsb
Niusss
miesiąc temu
Ładne zęby mają....
yxyxyx
miesiąc temu
Nudził się w małżeństwie, więc postanowił znaleźć sobie młodszą. Zwykła zdrada i tyle. A tobie Edytko współczuję mieć męża starszego aż 26 lat. To jest jakiś kosmos.
Taka prawda
miesiąc temu
Czaro, ona ma w nosie twoje zachwyty.Popatrz sobie na wasze wspólne wywiady, jak ona sie na ciebie patrzy i jak się do ciebie odnosi. Mi na twoim miejscu byłoby wstyd.Jest z tobą, bo masz nazwisko i pieniądze, i dzięki temu może sobie pozwolić na bycie celebrytką.
Haloo
miesiąc temu
Czarek, nie przynudzaj już z tą twoją Edytką.Grubymi nićmi szyte zachwyty, a każdy, kto ma trochę oleju w głowie, widzi jaka z niej prościzna
Megi
miesiąc temu
Czarek Idz się zaszczep , wyjazd za kasę za reklamę
Joline
miesiąc temu
Ja myślę, że Pazura ma nieźle za uszami, pomimo słodzenia Edycie wcale nie jestem pewna jego wierności.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bESZzDsU
bESZzDsV
bESZzDsW
bESZzDsX
bESZzDsY
bESZzDsD