Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|
aktualizacja

Paweł Królikowski nie żyje. Katarzyna Zielińska żegna aktora: "Zabrakło dzisiaj na zawsze Twojego uśmiechu"

66
Podziel się

O śmierci aktora i jurora programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" poinformowano w czwartek w godzinach popołudniowych. Miał 58 lat.

Paweł Królikowski nie żyje. Katarzyna Zielińska żegna aktora: "Zabrakło dzisiaj na zawsze Twojego uśmiechu"
Katarzyna Zielińska żegna Pawła Królikowskiego (Instagram.com, ONS.pl)
bDHRegxx

Paweł Królikowski nie żyje. Aktor i juror programu Twoja twarz brzmi znajomo odszedł w wieku 58 lat. W mijających miesiącach zmagał się z chorobą neurologiczną i z komplikacjami po operacji, o czym informowała jego żona, Małgorzata Ostrowska-Królikowska. Królikowski przebywał w szpitalu od grudnia, gdzie był pod stałą opieką lekarzy.

Śmierć Pawła Królikowskiego była ogromnym szokiem dla jego fanów. Od momentu ogłoszenia przykrej informacji w kierunku rodziny i bliskich aktora już płyną liczne kondolencje i słowa uznania wobec jego talentu i osiągnięć. Na wspomnienie aktora na Instagramie zdecydowała się m.in. Katarzyna Zielińska, która opublikowała jego zdjęcie i pozwoliła sobie na kilka słów komentarza.

bDHRegxz

Żegnaj Pawle. Zabrakło dzisiaj na zawsze Twojego uśmiechu. To bardzo smutny czas. Dziękuję za wspólne chwile. R.I.P. - napisała aktorka pod opublikowanym postem.

Na pożegnanie Pawła Królikowskiego zdecydowały się również Karolina Korwin Piotrowska i Anna Oberc. Druga z pań opublikowała ich wspólną fotografię i dodała stosowny komentarz.

Żegnaj Pawełku! Takim Cię zapamiętam!!! Byłeś wspaniałym Kolegą, dobrym człowiekiem!!! I mega wrażliwym... Serce pękło... Niech Ci tam pięknie anioły śpiewają... Poezję śpiewaną! - napisała Anna Oberc na Instagramie.

Pudelek składa kondolencje bliskim i znajomym aktora.

bDHRegxF
bDHRegxG
bDHRegya
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(66)
pola
12 miesięcy temu
znałam o wielu bardziej wartościowych aktorów którzy po śmierci np. nie mieli państwowych pogrzebów co nie znaczy że nie szkoda mi królikowskiego
Fan
12 miesięcy temu
Bardzo lubiłem wręcz kochałem serial Ranczo, znakomitą rolę tam grał Paweł Królikowski, za to go pokochałem, zabrakło człowieka który codziennie był w moim domu, był i będzie nie znałem go osobiście czego żałuję, ale z telewizji i z wywiadów z nim wywnioskowałem, że był bardzo mądrym i pozytywnym człowiekiem. Na zawsze w pamięci.
Pablo
12 miesięcy temu
Bardzo przykra informacja.
bDHRegyb
esteta
12 miesięcy temu
Zapomniałem zrobić odstępy i wszystko się "zlało"... mam nadzieję, że się jakoś doczytacie! 😉
Abc
12 miesięcy temu
Fajnego człowieka zawsze zal
ciekawe
12 miesięcy temu
Jak widać spotkali się na wspólnym instagramowym koncie. On taki wesoły, a ona czegoś smutna. Ciekawe co jej się stało, co jego tak ucieszyło?
Bidons
12 miesięcy temu
Ktoś zna role życia tego aktorzyny? Nie kojarzę z żadnym filmem czy serialem:)
Dorota
12 miesięcy temu
Panie Pawle, byłam i jestem wielbicielką Pana talentu, wspaniałego warsztatu pracy, dobrego serca i uśmiechu. Trzymałam kciuki za Pana powrót do zdrowia. Nie udało się. Widocznie w niebie też potrzeba Wspaniałych Aktorów. Niech Pan gra swoją rolę wśród aniołów. Dla rodziny najszczersze kondolencje. Nic, oprócz czasu, nie złagodzi bólu po stracie najbliższej osoby. Niech dobry Bóg wspiera Państwa w tym trudnym czasie.
Sonia
12 miesięcy temu
Teraz wszyscy będą pisać jak go bardzo kochali lubili. Jakim był przyjacielem każdego.
taa
12 miesięcy temu
straszne.... nie do uwierzenia swietny człowiek mega inteligentny i wartosciowy ....
Veno
12 miesięcy temu
Szkoda że zdolni i dobrzy ludzie tak szybko odchodzą. Przykre.
inne
12 miesięcy temu
Wypada teraz pisac ze go sie lubilo. A jak uwaza sie inaczej to juz nie bo hejt?
Lutka
12 miesięcy temu
Szkoda. Wielka tragedia. Świetny aktor. Jak on fajnie grał pijaczyna kusego
bDHRegxT
niestety
12 miesięcy temu
Zielińska ma beznadziejnie głupią twarz. Przybiera inteligentne miny ale w sumie zawsze wygląda tak samo: puste spojrzenie i bezmyślna mina.
...
Następna strona
bDHRegyv