Witek
|
aktualizacja

Kim Kardashian staje w obronie Kanye Westa i w obszernym oświadczeniu UDERZA w Taylor Swift: "ONA KŁAMIE!"

74
Podziel się

Celebrytka odpowiedziała na wpis Swift, która po raz pierwszy odniosła się do wycieku nagrania rozmowy z raperem. "Zafundowali mi czteroletnie piekło" - podsumowała wokalistka.

Kim Kardashian staje w obronie Kanye Westa i w obszernym oświadczeniu UDERZA w Taylor Swift: "ONA KŁAMIE!"
(East News)

Od kilku dni ponownie jest głośno o konflikcie między Taylor Swift i Kanye Westem. Wzajemna niechęć tej dwójki względem siebie trwa od 2009 roku, gdy to raper podczas gali VMA wbiegł na scenę, wyrwał 19-letniej wówczas artystce mikrofon i stwierdził, że statuetka za najlepszy teledysk powinna trafić w ręce Beyonce. Oliwy do ognia dolał utwór ukochanego Kim Kardashian, w którym stwierdził między innymi, że "on i Taylor wciąż mogą uprawiać seks" oraz że "uczynił tę dz*wkę sławną".

W sobotę donosiliśmy o nagraniu telefonicznej konwersacji gwiazdorów, które ujrzało światło dzienne. Z przeprowadzonej przed laty rozmowy wynika, że Swift rzeczywiście nigdy nie była świadoma tego, jak ostatecznie będzie brzmiał singiel rapera.

Sytuację zwięźle skomentowała sama Swift. Artystka zdecydowała się zamieścić na InstaStories krótkie oświadczenie:

Zamiast odpowiadać na pytania tych, którzy pytają, co sądzę o materiale, który udowodnił, że cały czas mówiłam prawdę o naszej rozmowie (chodzi o to wideo, które zostało nielegalnie nagrane, które ktoś edytował i które ktoś zmanipulował, fundując czteroletnie piekło mi i mojej rodzinie) - pisze Taylor, zachęcając przy okazji do kliknięcia w zamieszczony przez nią link w celu sprawdzenia, "co naprawdę się liczy".

Wpis 30-latka skwitowała wezwaniem do działania. Zachęciła do wsparcia Światowej Organizacji Zdrowia i organizacji Feeding America, na które sama regularnie wpłaca datki:

Jeśli masz taką możliwość, proszę, dołącz do mnie i wesprzyj je podczas kryzysu - czytamy.

Na odpowiedź Kim nie trzeba było długo czekać. Kardashianka zamieściła także za pośrednictwem InstaStories znacznie obszerniejsze oświadczenie, w którym staje w obronie męża:

Taylor Swift postanowiła ponownie wrócić do dawnego tematu, co w tej chwili wydaje się być bardzo samolubne, biorąc pod uwagę miliony cierpiących w tym momencie ludzi - zaczęła, odnosząc się do pandemii. Jeszcze kilka dni temu nie czułam potrzeby komentowania sytuacji i jestem naprawdę bardzo zawstydzona tym, że robię to teraz, jednak w związku z tym, że ona nadal o tym mówi, czuję, że nie mam wyboru, bo ona tak naprawdę kłamie - czytamy w udostępnionej przez celebrytkę relacji.

Dla jasności, jedyną kwestią, o którą kiedykolwiek się zanosiło, było, to że Taylor skłamała w rozmowie z publicystą, twierdząc, że "Kanye nigdy nie dzwonił, by prosić o zgodę". Kanye i Taylor rozmawiali, co wszyscy mogliście usłyszeć - drążyła wierna żona.

Nikt nigdy nie zaprzeczył, że słowo "dz*wka" zostało użyte bez jej zgody. W czasie, gdy przeprowadzali rozmowę, piosenka nie została jeszcze w pełni napisana. Jak wszyscy słyszą na filmie, manipulowała prawdą na temat ich rozmowy w swoim oświadczeniu, w którym powiedziała, że "odmówiła i ostrzegła" go przed wydaniem piosenki z tak kontrowersyjnym przekazem - rozpisuje się partnerka rapera.

Nigdy nie chodziło o słowo "dz*wka". Zawsze chodziło o to, czy doszło do rozmowy, czy nie - twierdzi Kardashian i zapewnia, że nagranie nigdy nie było przerabiane:

Nigdy nie edytowałam nagrania (kolejne kłamstwo). Opublikowałam kilka filmów na Snapchacie, by o tym wspomnieć, a pełny film, który ostatnio wyciekł, nie zmienia sensu rozmowy - zapewnia.

Następnie 39-latka opisała, do czego jej ukochany jako artysta ma prawo:

Kanye jako artysta ma pełne prawo dokumentować swoją muzyczną podróż i proces tworzenia, tak samo, jak niedawno ona zrobiła to poprzez swój dokument. Kanye udokumentował wykonywanie wszystkich swoich albumów jedynie w osobistym archiwum, nigdy nie wydając żadnego z nich do publicznego użytku. Treść ich rozmowy pozostałaby prywatna, gdyby nie kłamała i nie zmuszała do tego, bym musiała stanąć w jego obronie - ubolewała.

Na koniec zapewniła, że to jej ostatnie oświadczenie w sprawie:

Myślicie, że swój wywód konsultowała z Westem?

KOMENTARZE
(74)
Lola
1 tyg. temu
Gdzie my żyjemy? Kobieta słynąca z nagrankrae sekstasmy "wydaje oświadczenia", nagrywa reality show i ma więcej pieniędzy-w sumie nie wiem z czego- niz kazdy uczciwie zarabiajacy człowiek.
Gosc
1 tyg. temu
To Kim kłamie i to nieudolnie :)
the end
1 tyg. temu
Teoretycznie obie mówią prawdę (a Kanye kłamie), tylko że każda odnosi się do INNEJ KWESTII. Kim - czy W OGÓLE była rozmowa na temat tej piosenki pomiędzy Taylor i Kanye (tak, była - Kim mówi prawdę). Taylor - czy była rozmowa O WYRAŻENIU ZGODY na nazwanie ją dz*** (nie, nie było takiej rozmowy - Taylor mówi prawdę). Kłamie tylko Kanye, który twierdzi, że była rozmowa i Taylor wyraziła zgodę (w domyśle na nazwanie jej dz*** - takiej rozmowy nie było). Ważniejsze jest jednak to, że Kanye dzwonił, pytał się o bzdury i o dość łagodną wersję tekstu, na co Taylor powiedziała (parafrazując) "ok, tylko nie nazwij mnie dz***, bo to nie będzie ok", a on potem dokładnie tak ją nazwał w finalnej wersji piosenki i tłumaczył się, że ona się na to zgodziła. Jeśli Kim dawno temu oburzyła się tylko o to, że Taylor gdzieś tam powiedziała, że rozmowy W OGÓLE nie było świadczy to o jej (ich) małostkowości. Wiadomo, że nie samo istnienie rozmowy, lecz jej TREŚĆ ma tu istotne znaczenie. Ukłony dla wszystkich którzy dotrwali do końca mojej wypowiedzi :)
WIŚLANA P-KÓW
1 tyg. temu
Pandemia koronawirusa SARS-CoV-2 jest, a na ulicy przekładają jakąś rurę od wody i nie mam ciepłej wody nawet do umycia. Zaraz zadzwonię do Sanepidu, bo to są jakieś jaja.
Nie, dziękuje
1 tyg. temu
PROBLEMY PIERWSZEGO ŚWIATA
Najnowsze komentarze (74)
gssc
6 dni temu
Obie są siebie warte.
ewa
1 tyg. temu
to siostra Kim wypuściła to nagranie hahahaha
Xdd
1 tyg. temu
Polecam dokument na netflixie o talyor nazywa sie miss americana . A tak wogule to kim kłamie i to widac a kanye to zaczol.
Mjut
1 tyg. temu
Jest mi z tego powodu niezmiernie wszystko jedno.
eme
1 tyg. temu
Kto jeszcze uwaza, ze to Kourtney wypuscila to nagranie?
Antmen
1 tyg. temu
Prostytutka prawi o moralności, hehehe piękne czasy
Gość
1 tyg. temu
Nie przepadam za nimi wszystkimi, ale Kanye i kim to takie szuje, że jakoś jakbym miała wybrać, to uwierzylabym prędzej Taylor
Ja121
1 tyg. temu
Taylor odbiła sława i uderzyła jej woda do głowy. Wygląda jak sztuczna lala i rozpieszczona dziewczynka która uwielbia jak się wszyscy patrzą na nią ( Jestem najpiękniejsza i najlepsza. Patrzcie na mnie) Boże! Jak ja jej nie cierpię. Tylko patrzeć jak wymyśli coś jeszcze,żeby tylko zwrócić na siebie uwagę
???
1 tyg. temu
ciekawe ile Kardaszianki przeznaczyly na walke z wirusem ?
1234
1 tyg. temu
niezla sucza z tej Kim
Gosc
1 tyg. temu
Taki z niego artystka jak z niej cnotka
Ewe
1 tyg. temu
Naprawdę kogoś to obchodzi?
MartaS
1 tyg. temu
Taylor jak zwykle klasa. Kim sorki ale nie dorastasz jej do pięt.
Baba
1 tyg. temu
Ludzie, co nas obchodzi afera w Hollywood. Mam ogromną nadzieję, że przyjedzie w końcu kres na pustych plastikowych celebrytów
...
Następna strona