Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

Kinga Duda zrezygnowała z wolontariatu, bo chce się skupić na APLIKACJI adwokackiej

178
Podziel się:

Kinga Duda po zaledwie 167 dniach przestała za darmo doradzać tacie. Ma inne priorytety.

Kinga Duda zrezygnowała z wolontariatu, bo chce się skupić na APLIKACJI adwokackiej
Kinga Duda (FORUM)
bEUypzIl

Gdy we wrześniu minionego roku okazało się, że doradcą społecznym w Kancelarii Prezydenta jest nie kto inny, jak Kinga Duda, w mediach zawrzało. Choć Andrzej Duda zapewnił, że pociecha doradza mu w ramach wolontariatu, nie pobierając za swoją pracę żadnych pieniędzy, informacja o powierzeniu tak ważnej funkcji 25-latce, dodatkowo córce głowy państwa, spotkała się z wyjątkowo skrajnymi emocjami.

bEUypzIn

Najwyraźniej przekonana do bezpłatnej pomocy tacie nie była do końca także sama Kinga. Jak się ostatnio okazało, absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego po zaledwie 167 dniach przestała pełnić funkcję doradcy społecznego.

Doniesienia te potwierdził rzecznik prezydenta, Błażej Spychalski, informując, że Dudówna odeszła ze względu na "zmiany w życiu zawodowym".

bEUypzIt

Jak udało się ustalić Faktowi, Kinga zupełnie nie widziała swojej przyszłości na stanowisku urzędniczki. Pragnie za to w zupełności skupić się na wymagających zajęciach związanych z aplikacją adwokacką i zostać prawnikiem.

Kinga chce w stu procentach poświęcić się aplikacji adwokackiej - donosi źródło tabloidu.

Co więcej, 25-latka wciąż nabiera doświadczenia, pracując w prestiżowej stołecznej kancelarii.

Pani Kinga Duda nadal współpracuje z kancelarią Maruta Wachta na stanowisku associate oraz wykonuje zadania powierzone jej przez adwokatów i radców prawnych naszej kancelarii - potwierdziła w rozmowie z Faktem Izabela Kondracka-Bliźniukiewicz z kancelarii Maruta Wachta.

bEUypzIu

Myślicie, że prezydent okazał się wyrozumiałym ojcem i przyjął rezygnację córki bez zająknięcia?

bEUypzIv
bEUypzIO
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(178)
Stop hate
11 miesięcy temu
Ale z was zazdrosnicy... a jesli kinga jest faktycznie bardzo zdolna ? W tym przypadku takie docinki "wcisneli ja tu i tam " bo jest corka prezydenta sa nie na miejscu i na pewno jej nie pomagaja w karierze.
Eraa
11 miesięcy temu
Ogromne gratulacje, jesteśmy z ciebie dumni
Ola
11 miesięcy temu
Brawo kinga powodzenia
bEUypzIP
Gkrak
11 miesięcy temu
Widać, że p. Kinga dobrze przygotowuje się do zawodu prawnika. Brawo za tak dobrą decyzje
OnA
11 miesięcy temu
Ale mnie taka jedna wykładowczyni rozłościła dzisiaj. Tak się dzisiaj na ćwiczeniach zgłaszałam i ona mi z tekstem, że 3. A jak się miałam wcześniej zgłosił jak taki jeden cały czas nadawał, głupoty i jeszcze 5 dostał. Płacę na tę uczelnię 550 zł miesięcznie i też wymagam
Najnowsze komentarze (178)
landwo
11 miesięcy temu
Na aplikacji radcowskiej (szczególnie w OIRP Warszawa) musiała by się skupić, a na aplikacji adwokackiej bedzie mieć na pewno czas i na prace i na życie osobiste.
dchhhiiss
11 miesięcy temu
kogo to obchodzi
Tette
11 miesięcy temu
Jako doradczyni prezydenta w ciągu 150 dni zarobila na aplikację (koszt ok 50-75 tys) tylko pozazdroscic takiej pensji tfu
Aaaa
11 miesięcy temu
Tylko jakie prawo ona reprezentuje
Pyt
11 miesięcy temu
Specjalizuje się w prawie Kostytucyjnum
Ala
11 miesięcy temu
Adwokat w rodzinie na pewno się przyda!!!
😂😂😂
11 miesięcy temu
Trochę sporo tych kupionych pozytywnych komentarzy
lola007
11 miesięcy temu
"Pragnie za to w zupełności skupić się na wymagających zajęciach związanych z aplikacją adwokacką i zostać prawnikiem." - ona jest już prawnikiem, bo skończyła studia. Zostać to chce adwokatem - po to idzie się na aplikację adwokacką.
bEUypzIH
Inka
11 miesięcy temu
Kinga to przeciwieństwo Oli
Sgfg
11 miesięcy temu
Zajmnie już niedługo stanowisko Ziobry
gogooooo
11 miesięcy temu
Super Kinia
armie obce
11 miesięcy temu
Jeżeli jest tak zdolna i mądra jak mówią to po co wdała sie w te medialne doradztwa tacie i cały ten szum. Efekt jest taki, że wielu ludzi zacznie ja odbierać jak celebrytke a nie zdolna prawniczkę. To duzy błąd, które nie najlepiej świadczy i o niej i o jej doradcach.
Zocha
11 miesięcy temu
Musiała zrezygnować, albo izba adwokacka nie wyraziła zgody, albo nawet się o nią nie ubiegała, bo wiedziała, że nie dostanie. Aplikanci nie mogą robić tego co im się podoba.
jadwiga
11 miesięcy temu
Pani Kinga jest osoba ambitna zdolna i caly czas sie doksztalca zdolna ,ladna inteligentna duma rodzicow Zajdzie daleko tak trzymac
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEUypzJA
bEUypzJB
bEUypzJC
bEUypzJD
bEUypzJE
bEUypzJj